Drošības karkass

andzha Reģ.: 05.11.2003

Ir radusies ideja pārbūvēt kādu vecu šrotu pamestu lauku ceļu rallijam. Bet, lai pirmās kļūdas gadījumā nesanāktu uzreiz nosisties, ir vēlme iemetināt drošības karkasu- t.s. dugas. Diemžēl pagaidām nekādas pieredzes šajā lietā nav, kā arī netā uz ātro nevarēju uzrakt ko derīgu, tad nu vēršos pie "speciālistiem" ar lūgumu ieteikt kādu risinājumu- konstrukcija, atbilstošākā materiāla izvēle, u.t.t. Būtu labi, ja kāds varētu piespēlēt sakarīgu shēmu vai vismaz normāli apstāstīt, kā labāk šīs lietas darīt.

Jau iepriekš paldies!!

 
1 2
Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Baisulis rakstīja: Volvo jau nu gan baigais auto,ar ko trenēties pa lauku ceļiem Tas pats Golf 2 ir gana labs. Un kāpēc izpūtējam būtu salonā jānāk??? Nesmu neko tādu redzējis.

Nju ja no šiem abiem jāizvēlas, es tomēr ņemtu volvo

Kkā RWD tuvāks sirdij

Tev ir kāda nojēga no tā,ko vēlējās darīt topika autors??? To ne jau ar Volvo jādara bet gan ar kaut ko vieglāk vadāmu, vieglāku un lētāk pārbūvējumu.

krishus Reģ.: 06.05.2006
1 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

krishus rakstīja:

Baisulis rakstīja: Volvo jau nu gan baigais auto,ar ko trenēties pa lauku ceļiem Tas pats Golf 2 ir gana labs. Un kāpēc izpūtējam būtu salonā jānāk??? Nesmu neko tādu redzējis.

Nju ja no šiem abiem jāizvēlas, es tomēr ņemtu volvo

Kkā RWD tuvāks sirdij

Tev ir kāda nojēga no tā,ko vēlējās darīt topika autors??? To ne jau ar Volvo jādara bet gan ar kaut ko vieglāk vadāmu, vieglāku un lētāk pārbūvējumu.

, , es, protams, nekad dzīvē neesu dzirdējis par drošības karkasiem...

Man vnk patīk tavi teksti..

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti