Tehniskā apskate Lietuvā

aigarsis Reģ.: 22.12.2007

Tā kā pirku un reģistrēju minivenu Lietuvā, dabūju iziet TA Lietuvā

cenu izmaksas: TA 8,97 LVL uz 2 gadiem bez nekādiem ceļa nodokļiem, jo viņiem maksājot par benzīnu iet ceļu nodoklis. Manas izmaksas Latvijā būtu pa abiem gadiem apm. 150 LVL. Katru gadu Lietuvas ERGO apdrošināšana-56ls. Varat rēķināt paši kā mūs apzog Latvijā

 
1 2 3
KM Reģ.: 03.01.2004
0 0 Atbildēt

pilnigi pareizi !! te tada opderalovka. es registreju behu 735 un dabuju maksat par pirmo registraciju 470ls

ja vel kadreiz pirksu masinu ar lielaku motoru par 3.0,tad noteikt ergistresu LT

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu nu, šito santīmjāšanu

Tā nu ir sanācis, ka braucu ar lt regotu šrotmobīli TA uz pirmo reizi neizgāju, par laimi robežsargs negribēja ķēpāties un ielaida latvijā - šengena tad vēl nebija Ja nebūtu tik vecu aparātu dārgi pieregot, nebrauktu ar tiem LT numuriem Tas ka bembjiem dod klāt tādus nodokļus normāli, atsaldeņu nodoklis

mgo Reģ.: 28.09.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nu nu, šito santīmjāšanu

Tā nu ir sanācis, ka braucu ar lt regotu šrotmobīli TA uz pirmo reizi neizgāju, par laimi robežsargs negribēja ķēpāties un ielaida latvijā - šengena tad vēl nebija Ja nebūtu tik vecu aparātu dārgi pieregot, nebrauktu ar tiem LT numuriem Tas ka bembjiem dod klāt tādus nodokļus normāli, atsaldeņu nodoklis

Kāds te sakars ar BMW??

Jebkuram auto, kam lielāks motora tilpums, ir lielāks pirmās reģistrācijas nodoklis! Tikpat tas var būt arī Mersis ar 5 litru dzinēju!

Pastāsti, labāk uz kā vārda Tev tas auto reģistrēts, uz tava vai uz kāda Lietuvieša? Man ar interesē tas proces

mgo Reģ.: 28.09.2004
0 0 Atbildēt

mgo rakstīja:

msh rakstīja: Nu nu, šito santīmjāšanu

Tā nu ir sanācis, ka braucu ar lt regotu šrotmobīli TA uz pirmo reizi neizgāju, par laimi robežsargs negribēja ķēpāties un ielaida latvijā - šengena tad vēl nebija Ja nebūtu tik vecu aparātu dārgi pieregot, nebrauktu ar tiem LT numuriem Tas ka bembjiem dod klāt tādus nodokļus normāli, atsaldeņu nodoklis

Kāds te sakars ar BMW??

Jebkuram auto, kam lielāks motora tilpums, ir lielāks pirmās reģistrācijas nodoklis! Tikpat tas var būt arī Mersis ar 5 litru dzinēju!

Pastāsti, labāk uz kā vārda Tev tas auto reģistrēts, uz tava vai uz kāda Lietuvieša? Man ar interesē tas process

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

BMW sākas no trijiem litriem, bet no trijiem sākas luksuss

Ar mašīnu vienkārši - mašīnas teorētiskais [laikam dzīvē saucas faktiskais] īpašnieks ir mans brālēns, lietuvas pilsonis Nopirka citu mašīnu, šitā palika nevajadzīga, sākumā atdeva lietošanā, pēc tam ģimenes lietu rezultāta palika par manu īpašumu. Nekādu pilnvaru vai kaut kādu tādu papīru nav, vnk braucu [+ TA un apdrošināšana] Kā redzi, tev tāds variants nespīd

Raser Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: mašīnas teorētiskais [laikam dzīvē saucas faktiskais] īpašnieks ir mans brālēns, lietuvas pilsonis Nopirka citu mašīnu, šitā palika nevajadzīga, sākumā atdeva lietošanā, pēc tam ģimenes lietu rezultāta palika par manu īpašumu. Nekādu pilnvaru vai kaut kādu tādu papīru nav, vnk braucu [+ TA un apdrošināšana] Kā redzi, tev tāds variants nespīd

Lai noprec kādu lietuviešu jaunavu un auto reģistrācija atrisināta.

mgo Reģ.: 28.09.2004
0 0 Atbildēt

Raser rakstīja:

msh rakstīja: mašīnas teorētiskais [laikam dzīvē saucas faktiskais] īpašnieks ir mans brālēns, lietuvas pilsonis Nopirka citu mašīnu, šitā palika nevajadzīga, sākumā atdeva lietošanā, pēc tam ģimenes lietu rezultāta palika par manu īpašumu. Nekādu pilnvaru vai kaut kādu tādu papīru nav, vnk braucu [+ TA un apdrošināšana] Kā redzi, tev tāds variants nespīd

Lai noprec kādu lietuviešu jaunavu un auto reģistrācija atrisināta.

Arī nav zemē metams variants

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja taisās pirkt 5-6l bembi, tad jāsāk apsvērt jau savlaicīgi, ne?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ja taisās pirkt 5-6l bembi, tad jāsāk apsvērt jau savlaicīgi, ne?

Tevi sip tas,kādu auto pirks?? Kaut ar 10 l dzinēju,ne?? Man ir 3,8 litri,un? Losis kaut kāds tomēr esi......

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

nu pljin zamanjchva vieniigi taa pilnvaru buushana taadu dipsii puushanu var izraisiit viena lieta paaris keur veertu schrottmobiili taadaa modee tureet , bet uz jaunu/pajaunu autosu tas taads neajaljo varianc izklausaas

un nemaz nevaga buut zantiimmiileetaajam , lai izjustu dveeselisku iekaarienu neveikt ikgadeejo iemaksu zelta tiltaa , lielajaa mazielinjas bedree un visaadu pimm pju raliijreidoshanas atbalstiishanaa

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Pa ceļam no Bauskas līdz Rīgai nav NEVIENAS normālas apstāšanās vietas ar tualeti un atkritumu tvertnēm. Lietuvā, bez ceļu nodokļa ,ir. Laikam jau toč labāk maksāt kaut ko tur,kur tas aiziet tur,kur jāaiziet.

P.S. Kurš gan cits,ja ne Šlosers.

S_2 Reģ.: 17.11.2005
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

msh rakstīja: Ja taisās pirkt 5-6l bembi, tad jāsāk apsvērt jau savlaicīgi, ne?

Tevi sip tas,kādu auto pirks?? Kaut ar 10 l dzinēju,ne?? Man ir 3,8 litri,un? Losis kaut kāds tomēr esi......

taatad tev 3.8 litri un... juuties dikti kruts ar savu amerikaanju moskvichu Tu tieshaam esi ljoti kruts vecis, vareetu pat teikt turiigs Taa turpinaat !

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

S_2 rakstīja:

Baisulis rakstīja:

msh rakstīja: Ja taisās pirkt 5-6l bembi, tad jāsāk apsvērt jau savlaicīgi, ne?

Tevi sip tas,kādu auto pirks?? Kaut ar 10 l dzinēju,ne?? Man ir 3,8 litri,un? Losis kaut kāds tomēr esi......

taatad tev 3.8 litri un... juuties dikti kruts ar savu amerikaanju moskvichu Tu tieshaam esi ljoti kruts vecis, vareetu pat teikt turiigs Taa turpinaat !

PN. Man patīk un es braucu a tu atslābsti,es tak nesatraucos ar ko tu brauc,pekausi.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

msh rakstīja: Ja taisās pirkt 5-6l bembi, tad jāsāk apsvērt jau savlaicīgi, ne?

Tevi sip tas,kādu auto pirks?? Kaut ar 10 l dzinēju,ne?? Man ir 3,8 litri,un? Losis kaut kāds tomēr esi......

Man jau liekas ka losis esi tu, ka nespēj saprast sakarību starp nodokli un motora tilpumu

P.S. vecais fordmobīlis gadījumā negāja labāk par vojāžeri?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Baisulis rakstīja:

msh rakstīja: Ja taisās pirkt 5-6l bembi, tad jāsāk apsvērt jau savlaicīgi, ne?

Tevi sip tas,kādu auto pirks?? Kaut ar 10 l dzinēju,ne?? Man ir 3,8 litri,un? Losis kaut kāds tomēr esi......

Man jau liekas ka losis esi tu, ka nespēj saprast sakarību starp nodokli un motora tilpumu

P.S. vecais fordmobīlis gadījumā negāja labāk par vojāžeri?

Tev,puisēn,kaut kas nejūk? Kāds fords,kāds vojādžers? Un tu,losēn, nestāsti man par nodokļiem un motora tilpumiem

Klau,cik tu automašīnas esi reģistrējis csdd un maksājis nodokļus ? Nu,pasaki,nekur neskatoties,kāds ir vieglo auto un motociklu nodoklis automašīnai ar vecumu 5-7 gadi ? Un motora tilpumu 2,0 litri.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Labi,nav ko zēnu mocīt,kurš brauc ar Lietuvā reģistrētu auto,kuru viņš pat nav pircis,bet kā nevajadzīgu vairs humpalu saņēmis dāvanā no leišu radinieka

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

un kas notiek ar nepareizā parkinga plāksteriem, ja tādi šeit tiek uzlīmēti mašīnai ar LT reģistrāciju? gadījumā pie mums joprojām nav tā, ka tos mierīgi var spraust uz nagliņas attiecīgā telpā?

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

R99 rakstīja: un kas notiek ar nepareizā parkinga plāksteriem, ja tādi šeit tiek uzlīmēti mašīnai ar LT reģistrāciju? gadījumā pie mums joprojām nav tā, ka tos mierīgi var spraust uz nagliņas attiecīgā telpā?

Gan jau kaut ko izdomaas, nesatraucies....

hvz, taa "regjistraacija" ko autors te klaastiija ir veca kaa zeme un pilnvaru buusana tomeer nav tas labaakais risinaajums....

man domaat, ka driizaak jaadeklaree dziivesvieta ieks to LT (kam ir draugi, pazinjas, koleegji utt) reaala fiziskaa adrese, uz kuru sanjemt ierakstiitas veestules un ir vismaz kaads kursh pabriidina...savaadaak ka nesanaak ka peec x gadiem pie durviim klauvee kaut kaads krediitreforms, kursh uzreekjinaajis paaris nesamaksaatiem plaaksteriem 1000x uzcenojumu....

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

loadup.ru/...

jaa! driiz vareesim visu dariit pie braljukaam!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Labi,nav ko zēnu mocīt,kurš brauc ar Lietuvā reģistrētu auto,kuru viņš pat nav pircis,bet kā nevajadzīgu vairs humpalu saņēmis dāvanā no leišu radinieka

Rullējošais deksis nespēj saprast starpību starp "atdot" un "nonākt īpašumā" Nu neatdeva man to mucu, nebijis mucas, būtu bijusi attiecīga naudas summa

Par fordu - ak pareizi, volvo 1999. gadā vēl nebija fords

Un kurš te minēja tos 3,8 litrus, a? Ar diviem litriem vari nelielīties, tad es arī to varētu darīt

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Dīvainis...kāds 99. gads? Kādi 2 litri? Jampāns,toč.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Domā atceros, kura gada volvo universāli tirgoji?

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Domā atceros, kura gada volvo universāli tirgoji?

Jautrs Tu esi man patīt lasīt Tavus komentus, atkrīt vajadzība lasīt anekdot.ru.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

msh rakstīja: Domā atceros, kura gada volvo universāli tirgoji?

Jautrs Tu esi man patīt lasīt Tavus komentus, atkrīt vajadzība lasīt anekdot.ru.

Man tavus arī Tik vien, ka tevis un dažu tavu radinieku dēļ iauto izmirst

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

phenom rakstīja:

msh rakstīja: Domā atceros, kura gada volvo universāli tirgoji?

Jautrs Tu esi man patīt lasīt Tavus komentus, atkrīt vajadzība lasīt anekdot.ru.

Man tavus arī Tik vien, ka tevis un dažu tavu radinieku dēļ iauto izmirst

tas gan tiesa

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti