Tehniskā apskate Lietuvā

aigarsis Reģ.: 22.12.2007

Tā kā pirku un reģistrēju minivenu Lietuvā, dabūju iziet TA Lietuvā

cenu izmaksas: TA 8,97 LVL uz 2 gadiem bez nekādiem ceļa nodokļiem, jo viņiem maksājot par benzīnu iet ceļu nodoklis. Manas izmaksas Latvijā būtu pa abiem gadiem apm. 150 LVL. Katru gadu Lietuvas ERGO apdrošināšana-56ls. Varat rēķināt paši kā mūs apzog Latvijā

 
1 2 3
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

phenom rakstīja:

msh rakstīja: Domā atceros, kura gada volvo universāli tirgoji?

Jautrs Tu esi man patīt lasīt Tavus komentus, atkrīt vajadzība lasīt anekdot.ru.

Man tavus arī Tik vien, ka tevis un dažu tavu radinieku dēļ iauto izmirst

???? kas tev te,Strimala,izmirst??? Un nesalīdzini R99 tekstus ar savām neizprotamajām savārtījumu plūsmām,teļaste.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja tev ir problēmas ar saprašanu, tās tomēr ir tavas problēmas Un kas ir R99? Dekša daudzo personību klubiņš?

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ja tev ir problēmas ar saprašanu, tās tomēr ir tavas problēmas Un kas ir R99? Dekša daudzo personību klubiņš?

paga, paga, es esmu es, iauto.lv sastopams tikai ar šādu vārdu, un man nav nekāda sakara ar dex daudzajām personībām

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ja tev ir problēmas ar saprašanu, tās tomēr ir tavas problēmas Un kas ir R99? Dekša daudzo personību klubiņš?

Man ar sapratni viss OK, tev ar izteikšanos gan tā pašvaki,pabeidz skolu,tad būs labāk

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

msh rakstīja: Ja tev ir problēmas ar saprašanu, tās tomēr ir tavas problēmas Un kas ir R99? Dekša daudzo personību klubiņš?

Man ar sapratni viss OK, tev ar izteikšanos gan tā pašvaki,pabeidz skolu,tad būs labāk

Nu tā tu domā, ka tev ir ok

R99, tu neesi tik slavens, lai tik labi iespiestos atmiņā Deksis ir neaizmirstams, ķipa kulta persona

R99 Reģ.: 09.02.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

nuhajs rakstīja:

msh rakstīja: Ja tev ir problēmas ar saprašanu, tās tomēr ir tavas problēmas Un kas ir R99? Dekša daudzo personību klubiņš?

Man ar sapratni viss OK, tev ar izteikšanos gan tā pašvaki,pabeidz skolu,tad būs labāk

Nu tā tu domā, ka tev ir ok

R99, tu neesi tik slavens, lai tik labi iespiestos atmiņā Deksis ir neaizmirstams, ķipa kulta persona

un tas ir tikai labi, es nebūt nekāroju īpašu slavu šeit

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

phenom rakstīja:

msh rakstīja: Domā atceros, kura gada volvo universāli tirgoji?

Jautrs Tu esi man patīt lasīt Tavus komentus, atkrīt vajadzība lasīt anekdot.ru.

Man tavus arī Tik vien, ka tevis un dažu tavu radinieku dēļ iauto izmirst

neuztraucies, kāmēr Tu šeit esi, iauto dzīvos un attistisies

aj, lien savā mucā ar leišu numuriem un mauc uz brāļazemi i travi svoi anekdoti tam.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

nuhajs rakstīja:

msh rakstīja: Ja tev ir problēmas ar saprašanu, tās tomēr ir tavas problēmas Un kas ir R99? Dekša daudzo personību klubiņš?

Man ar sapratni viss OK, tev ar izteikšanos gan tā pašvaki,pabeidz skolu,tad būs labāk

Nu tā tu domā, ka tev ir ok

R99, tu neesi tik slavens, lai tik labi iespiestos atmiņā Deksis ir neaizmirstams, ķipa kulta persona

Nepielaizies.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

msh rakstīja:

nuhajs rakstīja:

msh rakstīja: Ja tev ir problēmas ar saprašanu, tās tomēr ir tavas problēmas Un kas ir R99? Dekša daudzo personību klubiņš?

Man ar sapratni viss OK, tev ar izteikšanos gan tā pašvaki,pabeidz skolu,tad būs labāk

Nu tā tu domā, ka tev ir ok

R99, tu neesi tik slavens, lai tik labi iespiestos atmiņā Deksis ir neaizmirstams, ķipa kulta persona

Nepielaizies.

kompelimenti smarzjo kaa spirc...

zubite Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

nuhajs rakstīja:

msh rakstīja: Ja tev ir problēmas ar saprašanu, tās tomēr ir tavas problēmas Un kas ir R99? Dekša daudzo personību klubiņš?

Man ar sapratni viss OK, tev ar izteikšanos gan tā pašvaki,pabeidz skolu,tad būs labāk

Nu tā tu domā, ka tev ir ok

R99, tu neesi tik slavens, lai tik labi iespiestos atmiņā Deksis ir neaizmirstams, ķipa kulta persona

jāa kulta personiba no kura laika ta homoseksuali -mazvertibas kompleksu mociti tipi kļuvuši par kulta personibām,antiņš viņš ira

un pirms sac dexsi spregat aizej paprasi mielei atļauju,ka nesanak ka pagajušo reiz,apgriezis tev finanses

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Infai- žubīte ir vecis. Tātad hermofrodīts,kuram piedevām vēl ir pilnīgs čau galvā Kam man jāprasa,losi? Kaut kā no dzīves esi par pāris gadiem atpalicis,gaili......

Un vispār,PN,kucēn.

zubite Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

kas šai nauda beidzasjeb viņa tevi patrieca par tavam xomiša novirzēm lai tev veicas ar tavu jauno draudziņu

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

cik jaunai mašiņai Lietuva ir tehniskaa????

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

zubite rakstīja: kas šai nauda beidzasjeb viņa tevi patrieca par tavam xomiša novirzēm lai tev veicas ar tavu jauno draudziņu

ej nauhj,debilais idiot.....

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

mister Zubiite, kakovo maarutka normāls topics jaaasagirs

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Eh, šitā mūžīgā ākstīšanās...

lleo.aha.ru/...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

tas links deksim

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: tas links deksim

man sķieit Tu par dexi paaraaak labi domaa, da viš nelocekļa nasaprot turkiski

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vai tad viņš nav turks?

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Vai tad viņš nav turks?

ir, bet galīks

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

martinello rakstīja:

msh rakstīja: Vai tad viņš nav turks?

ir, bet galīks

Tas ir kā? Neprot ne lasīt ne rakstīt?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Eu,kas te notiek,es nav turkiš!!!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Man tā liekas, ka šis topiks ir nepelnīti aizmirsts

Sveiciens jaunajā gadā deksim!

mgo Reģ.: 28.09.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Man tā liekas, ka šis topiks ir nepelnīti aizmirsts

Sveiciens jaunajā gadā deksim!

Aizmirsts jau nav, vienkārši laikam neviens vairs neko īsti nevar pastāstīt par auto reģ. Lietuvā, utt.

Visiem jauku jauno gadu

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti