Autogāzes cenu kāpums?

ZigiZ Reģ.: 09.10.2002

Pašlaik likt gāzes iekārtu vēl atmaksājas.

Bet vai kādam ir informācija, kāda būs autogāzes cena pēc Krievijas gāzes cenas celšanas šogad?

 
1 2 3 4 5 6 ..15
staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

ZigiZ rakstīja: Pašlaik likt gāzes iekārtu vēl atmaksājas.

Bet vai kādam ir informācija, kāda būs autogāzes cena pēc Krievijas gāzes cenas celšanas šogad?

ja nemaldos tad autogāzes cena ir piesaistīta benzīna cenām, jo autogāze ir naftas blakusprodukts nu vismaz viens gudrinieks man tā skaidroja. Līdz ar to nevajadzētu būt saistībai ar dabasgāzes cenām.

A cik tagad ir autogāzes cena LV ????

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

40.4 s/l, vismaz liepājā, esperanto ielas statoilā. Pirms gada bija 30,4... Autogāze ir propāns, ja kāds nebaidās uzlidot pa gaisu ar visu to būšanu, var pamēģināt pie reduktora pieslēgt parasto sarkano gāzes balonu Man drīzumā gāzes iekārta lidos laukā, iemesls - karburatormotora nomaiņa uz špricmotoru, kā rezultātā, pēc maniem uzskatiem, tik primitīvā gāzes iekārta priekš tāda motora neder Uzlikt jau noteikti var Ja tālākā nākotnē ļoti gribēsies jāt saņķiku, tad būs jādomā par pieklājīgu gāzes iešprices iekārtu...

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

staar rakstīja: .... jo autogāze ir naftas blakusprodukts nu vismaz viens gudrinieks man tā skaidroja. Līdz ar to nevajadzētu būt saistībai ar dabasgāzes cenām.

pareizi skaidroja

Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

Brīvā tirgū preces cenu nosaka piedāvājuma -pieprasījuma savstarpējā attiecība. Ja nebūs pieprasījuma pēc autogāzes, viņu pa velti metīs pakaļ.

Kamēr ir pieprasījums, būs cena. Mazāka par bendzīna cenu, lai noturētu klientūru. Tam visam ļoti mazs sakars ar patiesajām naftas cenām.

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Tā ar ir kā Dorisa teica, maziem motoriem neatmaksājas likt to gāzes iekārtu, tikai un vienīgi lieliem rijējiem.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: 40.4 s/l, vismaz liepājā, esperanto ielas statoilā. Pirms gada bija 30,4... Autogāze ir propāns, ja kāds nebaidās uzlidot pa gaisu ar visu to būšanu, var pamēģināt pie reduktora pieslēgt parasto sarkano gāzes balonu Man drīzumā gāzes iekārta lidos laukā, iemesls - karburatormotora nomaiņa uz špricmotoru, kā rezultātā, pēc maniem uzskatiem, tik primitīvā gāzes iekārta priekš tāda motora neder Uzlikt jau noteikti var Ja tālākā nākotnē ļoti gribēsies jāt saņķiku, tad būs jādomā par pieklājīgu gāzes iešprices iekārtu...

muuuuaaahaaahaaaahaaaaa...

pameegjini uzlikt maisiitaaju, nevis šļauka pa taisno gaisafiltraa ieksaa

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Buutiibaa atmaksaajas un atmaksaasies veel arii naakotnee....lielai masiinai to izjutiisi aatraak....un gaaze vienmeer buus leetaaka nekaa benziins....

bet tur jaaskataas kas par masiinu....

ja ir baigi viltiigaa šprice, tad buus daargi....

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

jau kaadu gadu ,cenu attieciiba ,LPG/penciins , nau baudaama + muusu dzimtenei arii ira pox yis uz ekologjiju -nekaadi nodokliski atbalsti LPG juuzotaajiem nau pieshkjirti jebkuraa gadijumaa LPG ira izdeviigaaks , vieniigi 'atmaksaashanaas aatrums' ira pasliktinaajies , bet ira palikuse 'baudaamaa' uzpildiishanaas - to dara ruukjis-uzpildiitaajs

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Man drīzumā gāzes iekārta lidos laukā, iemesls - karburatormotora nomaiņa uz špricmotoru, kā rezultātā, pēc maniem uzskatiem, tik primitīvā gāzes iekārta priekš tāda motora neder

Nepareizi! Gāzes iekārta tieši ar spricmotoru strādā labāk nekā ar karburatora motoru tāpēc ka iešprices sistēmu var momentā atslēgt - nav jāgaida kamēr izlietosies benzīns no karburatora. Nav japārslēdzas uz benzīnu pirms brauciena beigām.

Galvenais arguments likt parasto gāzes iekārtu vai iešpirici ir ieplūdes kolektors. Ja viņš no plastmasas - tad tikai iešprice.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: jau kaadu gadu ,cenu attieciiba ,LPG/penciins , nau baudaama + muusu dzimtenei arii ira pox yis uz ekologjiju -nekaadi nodokliski atbalsti LPG juuzotaajiem nau pieshkjirti jebkuraa gadijumaa LPG ira izdeviigaaks , vieniigi 'atmaksaashanaas aatrums' ira pasliktinaajies , bet ira palikuse 'baudaamaa' uzpildiishanaas - to dara ruukjis-uzpildiitaajs

eiropaa manupraat bija pat kaut kaadas ceļa nodoklja atlaides....

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

TDI rakstīja: jau kaadu gadu ,cenu attieciiba ,LPG/penciins , nau baudaama + muusu dzimtenei arii ira pox yis uz ekologjiju -nekaadi nodokliski atbalsti LPG juuzotaajiem nau pieshkjirti jebkuraa gadijumaa LPG ira izdeviigaaks , vieniigi 'atmaksaashanaas aatrums' ira pasliktinaajies , bet ira palikuse 'baudaamaa' uzpildiishanaas - to dara ruukjis-uzpildiitaajs

eiropaa manupraat bija pat kaut kaadas ceļa nodoklja atlaides....

Latvija tik kādu papildnodokli spēj uzlikt.....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja:

msh rakstīja: Man drīzumā gāzes iekārta lidos laukā, iemesls - karburatormotora nomaiņa uz špricmotoru, kā rezultātā, pēc maniem uzskatiem, tik primitīvā gāzes iekārta priekš tāda motora neder

Nepareizi! Gāzes iekārta tieši ar spricmotoru strādā labāk nekā ar karburatora motoru tāpēc ka iešprices sistēmu var momentā atslēgt - nav jāgaida kamēr izlietosies benzīns no karburatora. Nav japārslēdzas uz benzīnu pirms brauciena beigām.

Galvenais arguments likt parasto gāzes iekārtu vai iešpirici ir ieplūdes kolektors. Ja viņš no plastmasas - tad tikai iešprice.

Kuriem šrotiem ir plastmasas ieplūdnieks? Ja nejauši uzvāra motoru, ieplūdnieks nenokrīt?

Da visas tās pārslēgšanās... Jau gadu braukāju ar karburatormotoru, kuram karbulim blīves un hvz kas vēl čupā, saucas LPG only. No pagājušās ziemas pieredzes zinu, ka probas sāksies pie -15 Bet atšķirībā no pagājušās ziemas man īpaši daudz braukt nevajadzēs, bet pēc kāda pusotra mēneša tāpat viens motoriņš lidos ārā, otrs iekšā

Parastais reduktors kopā ar šprici arī noteikti iet labi kopā, zupu var izslēgt momentāni, bet uz gāzi jāgaida

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Kuriem šrotiem ir plastmasas ieplūdnieks? Ja nejauši uzvāra motoru, ieplūdnieks nenokrīt?

audi 2.6 V6 motoram!

uzvārot nenokrīt, tāpat kā visi citi plastmasas štrunti, pa kuriem pat Tavai mašīnai tosols cirkulē!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

edgars80 rakstīja:

msh rakstīja:

Kuriem šrotiem ir plastmasas ieplūdnieks? Ja nejauši uzvāra motoru, ieplūdnieks nenokrīt?

audi 2.6 V6 motoram!

uzvārot nenokrīt, tāpat kā visi citi plastmasas štrunti, pa kuriem pat Tavai mašīnai tosols cirkulē!

esmu redzējis 2.6, kuram kopā ar gāzi tiek instalēts ieplūdniemks no 2.8....

tas ir metāla....

p.n.

tik un tā man paliek jautājums..... kāda iksa pēc fofāgena megakoncerns 2.6 motoram bija izdomājis likt plastmasas ieplūdnieku??? vai tiešām tik traki izdevās iesipt feniņu????

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

nespeciālists 2.6 un 2.8 var atšķirt pēc ieplūdnieka

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Ronalds_ rakstīja:

msh rakstīja: Man drīzumā gāzes iekārta lidos laukā, iemesls - karburatormotora nomaiņa uz špricmotoru, kā rezultātā, pēc maniem uzskatiem, tik primitīvā gāzes iekārta priekš tāda motora neder

Nepareizi! Gāzes iekārta tieši ar spricmotoru strādā labāk nekā ar karburatora motoru tāpēc ka iešprices sistēmu var momentā atslēgt - nav jāgaida kamēr izlietosies benzīns no karburatora. Nav japārslēdzas uz benzīnu pirms brauciena beigām.

Galvenais arguments likt parasto gāzes iekārtu vai iešpirici ir ieplūdes kolektors. Ja viņš no plastmasas - tad tikai iešprice.

Kuriem šrotiem ir plastmasas ieplūdnieks? Ja nejauši uzvāra motoru, ieplūdnieks nenokrīt?

Da visas tās pārslēgšanās... Jau gadu braukāju ar karburatormotoru, kuram karbulim blīves un hvz kas vēl čupā, saucas LPG only. No pagājušās ziemas pieredzes zinu, ka probas sāksies pie -15 Bet atšķirībā no pagājušās ziemas man īpaši daudz braukt nevajadzēs, bet pēc kāda pusotra mēneša tāpat viens motoriņš lidos ārā, otrs iekšā

Parastais reduktors kopā ar šprici arī noteikti iet labi kopā, zupu var izslēgt momentāni, bet uz gāzi jāgaida

MB,BMW,Audi,fordiem moska kaut kadiem opeliem ari bij.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja: Brīvā tirgū preces cenu nosaka piedāvājuma -pieprasījuma savstarpējā attiecība. Ja nebūs pieprasījuma pēc autogāzes, viņu pa velti metīs pakaļ.

Kamēr ir pieprasījums, būs cena. Mazāka par bendzīna cenu, lai noturētu klientūru. Tam visam ļoti mazs sakars ar patiesajām naftas cenām.

evropā palielinoties benzīna pieprasījumam un attiecīgi benzīna ražošanai, radās LPG pārpalikums (LPG sanāk blakusprodukts be'ņas ražošanai). kuru attiecīgie zavodi centās nogrūst pēc iespējas ātrāk, jo nav tik daudz tilpumu kur ilgi glabāt. attiecīgi kritās LPG cena.

Pat poļu pani pārgāja no lētās krievu LPG iepirkšanas uz Eiropas produktu. Arī Statoil bija nedaudz iepircis un LV ievedis, bet LPG cena tankos nekritās.

Tā kā Latvijas cenu tirgu ietekmē tikai mūsu lielo kāre pēc papildus ienākumiem, ne kas cits.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

edgars80 rakstīja:

msh rakstīja:

Kuriem šrotiem ir plastmasas ieplūdnieks? Ja nejauši uzvāra motoru, ieplūdnieks nenokrīt?

audi 2.6 V6 motoram!

uzvārot nenokrīt, tāpat kā visi citi plastmasas štrunti, pa kuriem pat Tavai mašīnai tosols cirkulē!

Ak tad redz kāpēc 2.8 sauc par normālu, bet 2.6 ne

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

a kaads sakars lv LPG gaazes cenaam ar dabasgaazes piegaazhu cenas paaugstinaashanos? kaarteejo reizi runaa, nejeedzot, par ko.

par LPG un dabasgaazes atshkiriibaam nerunaashu, kam vajag, tas saprot.

LPG ieksh lv praktiski visi tirgonji ar retiem iznjeemumiem ieved no lietuvas mazeiku ruupniicas.

mazeiku ruupniica shomeenes pirmo reizi peec lielaa ugunsgreeka atsaaks darbiibu ar pilnu jaudu, kas liek cereet, ka vairumcenas kritiisies (jo uzkaapa deelj taa, ka toreiz dalja ruupniicas nodega un piedaavaajums bija mazaaks par pieprasiijumu).

cits jautaajums, vai muusu mazumtirgotaaji arii nolaidiis uz leju..

Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

mx_black, tas ir propāna butana maisījums, tāka ir nelielas saistība ar dabas gāzi.

Cerams ka gāzes cena pazemināsies, bet es domaju ka ātrak par pavasari tas nenotiks.

Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Rashns rakstīja: mx_black, tas ir propāna butana maisījums, tāka ir nelielas saistība ar dabas gāzi.

Cerams ka gāzes cena pazemināsies, bet es domaju ka ātrak par pavasari tas nenotiks.

Jā - tika paskaites no kuras vielas sastāv dabas gāze! Vai tikai metāns nebija?

bubliks Reģ.: 19.03.2003
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

Arī Statoil bija nedaudz iepircis un LV ievedis, bet LPG cena tankos nekritās.

Tā kā Latvijas cenu tirgu ietekmē tikai mūsu lielo kāre pēc papildus ienākumiem, ne kas cits.

Saki, lūdzu, no kurienes info, ka Statoils iepirka gāzi? Cik zinu un esmu aprunājies ar Statoilos esošo gāzes uzpildes darbiniekiem, tad tas ir pilnīgi cits kantoris, vienkārši iznomā no Statika daļu viņu teritorijas. Tas arī viss. Vai ir kāda cita info?

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

kāds var paskaidrot kāpēc gāzei kāpj cena?

kaut ko esmu palaidis garām un ir pacelti nodokļi?

ja pareizi atceros pirms pāris nedēļām bija ~0.56

šobrīd jau ~0.63

būtu skaidrs, ja arī bendža/dīzelis celtos, bet tie nemainās.

(par šo neesmu pārliecināts, jo pofig )

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

P.S. re, maijā pat bija 0.54

www.diena.lv/sodien-laikraksta/degvielas-cenas-14055361

P.S. ir kaut kur info, kur var paskatīties degvielu cenas pa dienām/mēnešiem- līdzīgi kā bankām euribor/rigibor grafikus?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Piebildīšu - normāli būtu, ja LPG : 95E proporcija būtu 1:2 Tā kā, nekāda stresa. Tik un tā pa lēto

1 2 3 4 5 6 ..15
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti