Ja policeman kljudaas....

smoker2 Reģ.: 02.01.2008

Sveicinaati,

Vakar mani taa teikt iz4akreeja par aatrumu - ierastaa situaacija

50 vietaa drusku virs 70

Protokolu izrakstija viss jauki skaisti (1 punkts + 30 LVL),bet

tikai maajas saaku peetiit protokolu sikumos

Izraadaas "jaanjtaarpinsh" manu personas kodu ierakstijis ar 2 meeneshu nobiidi

Sazvaniju CSDD - shie saka ar nepareizu personas kodu nomaksaat sodu arii nevar,lai griezhoties CP..

Kaadi viedoklji,varbuut iespeejams anuleet shito protokolu ??

Jau ieprieksh paldies,

Smoker2

 
1 2
Ronalds_ Reģ.: 24.11.2004
0 0 Atbildēt

Ja protokls nepareizi aizpildīts - viņš nav spēkā.

Tikai - lai kāds jurists pakomentē vai šajā situācijā tev kaut kas ir jādara vai var šo papīra gabalu mest miskatē. Jo sodīts cits cilvēks...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

teorētiski...

ja tu neesi konkrētā auto īpašnieks vai turētājs, tad apstrīdēt varētu bez problēmām. citādi izlabos kļūdiņu un nomaksāsi. tikai čakars tev pašam lielāks

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

uzspraud uz nagliņas un gaidi tiesu izpildītājus....

p.n.

vai tiešām nebija nekādas iespējas atpikt to soda punktu no mentozaura neatejot no kases????

30.12.2007 uz viabaltikas saulkrastu apvednieka man menti nāca pretī un piečakarēja savu darba devēju

TRUPS Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Kas ir, esi vecis vai neesi? Sataisīji sūdus, uzņemies atbildību un samaksā, nevis domā, kā izšmaukt. Ko var gausties, ka valstī slikti, poliči korumpēti utt., ja paši negribam sevi savākt un atbildēt par savu rīcību. Mīkstais.

Aizej padauzi galvu pret sienu...moš palīdzes...

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

a kad paraksta protokolu, tad vispirms viņs ir jāizlasa ...

p.s. - ja pers. kods nepareizs un datums nepareizs, tu varēji droši protokolā ierakstīt:

"Pēc CP inspektora tāda un tāda pieļautajām rupjajām kļūdām administratīvo pārkāpumu protokolā un dīvainās uzvedības, man ir radušās aizdomas, ka CP inspektors tāds un tāds šastādot protokolu ir alkohola reibumā. Datums. Viieta. Paraksts. Atšifrējums"

mok tad šams to protokolu izniicinaatu pats

TRUPS Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

smoker2 rakstīja: Sveicinaati,

Vakar mani taa teikt iz4akreeja par aatrumu - ierastaa situaacija

50 vietaa drusku virs 70

Protokolu izrakstija viss jauki skaisti (1 punkts + 30 LVL),bet

tikai maajas saaku peetiit protokolu sikumos

Izraadaas "jaanjtaarpinsh" manu personas kodu ierakstijis ar 2 meeneshu nobiidi

Sazvaniju CSDD - shie saka ar nepareizu personas kodu nomaksaat sodu arii nevar,lai griezhoties CP..

Kaadi viedoklji,varbuut iespeejams anuleet shito protokolu ??

Jau ieprieksh paldies,

Smoker2

Es ietu uz klijanu ielu un rakstitu iesniegumu ka nepārkāpu, ka ments ir kludijies un pat protokolu nemak aizpildit... un vini pec kada laika atsutis vestuli ka sods ir atcelts...

Man konkreti 2 gadijumi bijusi : vienreiz nepareizs pants bija ierakstits bet otro majas numurs.

smoker2 Reģ.: 02.01.2008
0 0 Atbildēt

Sodu vareetu nomaksaat TUR nav probleema,par tiem 30 Ls neizputeeshu un viens punkts tukshaa kontaa arii nav tas trakaakais....

Bet CSDD teica ka uz nepareiza nomaksaat nevar....

Tad kapeec man vella peec jaa4akareejaas un jaabrauc uz menteni labot vinu kluudas....?

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

toties 1.janvārī policisti uz siguldas šosejas pie iebraukšanas rīgā pildīja kabatas - tikā likts pūst trubiņās, kas netika mainītas.

rezultātā protams verķis uzrāda promiles.

tā kā nav dzerts jau mēnesi, tad tika tā arī pateikts uz ko neapmierinātais policists dusmīgi nomainīja trubiņu un lika pūst vēlreiz - protams pa nullēm.

tā lūk laikam notiek Zivtiņa šodien bazunētā cīņa ar pohainajiem...

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

theerny rakstīja: toties 1.janvārī policisti uz siguldas šosejas pie iebraukšanas rīgā pildīja kabatas - tikā likts pūst trubiņās, kas netika mainītas.

rezultātā protams verķis uzrāda promiles.

tā kā nav dzerts jau mēnesi, tad tika tā arī pateikts uz ko neapmierinātais policists dusmīgi nomainīja trubiņu un lika pūst vēlreiz - protams pa nullēm.

tā lūk laikam notiek Zivtiņa šodien bazunētā cīņa ar pohainajiem...

Pirms pūšanas vienmēr jāprasa lai kliek jaunu trubu !!!

dabūsi kaut kādu skorbuli vēl - tad tev būs

smoker2 Reģ.: 02.01.2008
0 0 Atbildēt

Starpcitu autinsh uz pieder hansalizingam,tureetaajs darba vieta

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Pirmais rakstīja: uzspraud uz nagliņas un gaidi tiesu izpildītājus....

p.n.

vai tiešām nebija nekādas iespējas atpikt to soda punktu no mentozaura neatejot no kases????

30.12.2007 uz viabaltikas saulkrastu apvednieka man menti nāca pretī un piečakarēja savu darba devēju

sranijs kukuļdevējs - dēl tādiem arī ir korupcija

a dēļ tādiem kā tu jamie badīgām acīm vizinās un kontrolē ātrumu uz nožogota apgaismota taisna asfalta ceļa gabala.... tā vietā lai sēdētu tādās vietās kur jamie dotu reālu labumu satiksmes organizēšanā....

TRUPS Reģ.: 26.02.2005
0 0 Atbildēt

smoker2 rakstīja: Sodu vareetu nomaksaat TUR nav probleema,par tiem 30 Ls neizputeeshu un viens punkts tukshaa kontaa arii nav tas trakaakais....

Bet CSDD teica ka uz nepareiza nomaksaat nevar....

Tad kapeec man vella peec jaa4akareejaas un jaabrauc uz menteni labot vinu kluudas....?

Negribi nečakarejies..ieej internetbanka un samaksa sodu un ieraksti pareizo p.k. gan jau tev pieskaitis to kreditpunktu..

edgars80 Reģ.: 03.08.2004
0 0 Atbildēt

smoker2 rakstīja muļķības

atver internetbanku, un aizskaiti kāpostu!

Tev tak nav žēl 30 latu, un viens punkts ar nepatraucēs!

vai ir jēga dēļ 30 latiem braukt uz klijānu ielu, kur pieņemšanas laiki ir paredzēti bezdarbniekiem, čakarēties un rakstīt

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

ibio rakstīja:

Pirmais rakstīja: uzspraud uz nagliņas un gaidi tiesu izpildītājus....

p.n.

vai tiešām nebija nekādas iespējas atpikt to soda punktu no mentozaura neatejot no kases????

30.12.2007 uz viabaltikas saulkrastu apvednieka man menti nāca pretī un piečakarēja savu darba devēju

sranijs kukuļdevējs - dēl tādiem arī ir korupcija

a dēļ tādiem kā tu jamie badīgām acīm vizinās un kontrolē ātrumu uz nožogota apgaismota taisna asfalta ceļa gabala.... tā vietā lai sēdētu tādās vietās kur jamie dotu reālu labumu satiksmes organizēšanā....

Neļečī, tas nav nekāds attaisnojums!!! Tirliņš, kukuļotājs - ja esi vainīgs, atzīsti savu vainu un saņem vien pats tos kredītpunktus!

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

ibio rakstīja:

Pirmais rakstīja: uzspraud uz nagliņas un gaidi tiesu izpildītājus....

p.n.

vai tiešām nebija nekādas iespējas atpikt to soda punktu no mentozaura neatejot no kases????

30.12.2007 uz viabaltikas saulkrastu apvednieka man menti nāca pretī un piečakarēja savu darba devēju

sranijs kukuļdevējs - dēl tādiem arī ir korupcija

a dēļ tādiem kā tu jamie badīgām acīm vizinās un kontrolē ātrumu uz nožogota apgaismota taisna asfalta ceļa gabala.... tā vietā lai sēdētu tādās vietās kur jamie dotu reālu labumu satiksmes organizēšanā....

Nevis deelj taadiem, kas godiigi savaac savus punktus un nomaksaa Valsts Kasee shie tur vizinaas..

Shie vizinaas deelj taadiem visatljautiibas meistariem, kuriem dzilji pajaat visus celju satiksmes noteikumus, jo gan jau atpirksies.. Katram sava kabata tak tuvaaka.. Un ja es varu vieglaak nopelniit no visaadu renju iipashniekiem, kaapeec man reguleet satiksmi un sanjemt tikai algu?

P.S. Gaidu, kad ieseedinaas kaadu pateiciibas deveeju, ne tikai ar pirkstu kratiis pateiciibu njeemeejiem..

smoker2 Reģ.: 02.01.2008
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja: nekad neesmu devis kukuli par pārkāpumu.

viereiz apturēja par zīmes neievērošanu un 20Ls nomaksāju, kaut gan situācija bija strīdīga.

par ātrumu vēl neesmu uzrāvies (radardetektoru nelietoju, bet ir čujs)

Čujs nav mūžīgs : D Man tas izbeidzās pēc pusotra gada

Roi Reģ.: 21.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

ibio rakstīja:

Pirmais rakstīja: uzspraud uz nagliņas un gaidi tiesu izpildītājus....

p.n.

vai tiešām nebija nekādas iespējas atpikt to soda punktu no mentozaura neatejot no kases????

30.12.2007 uz viabaltikas saulkrastu apvednieka man menti nāca pretī un piečakarēja savu darba devēju

sranijs kukuļdevējs - dēl tādiem arī ir korupcija

a dēļ tādiem kā tu jamie badīgām acīm vizinās un kontrolē ātrumu uz nožogota apgaismota taisna asfalta ceļa gabala.... tā vietā lai sēdētu tādās vietās kur jamie dotu reālu labumu satiksmes organizēšanā....

Es gan domaaju ka vinjiem nav jaaseezh bet gan jaastraadaa...

P.S. Paarkaapi maksaa sodu un sanjem bonuspunktus...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

un tagad šeit pat piesakās visi tirliņi, kas pa saulkrastu apvedceļu brauc uz 90 un pie tam uzskata, ka tas tur ir pareizais ātrums, kas ir pamatots...

tikpat pamatots kā 90 kangaru kanu ceļa posmā rīga-ērgļi

kāpēc tur NEKAD neķer uz ātrumu? bet kāpēc ķer puskilometru tuvāk rīgai uz asfalta????

smoker2 Reģ.: 02.01.2008
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

smoker2 rakstīja:

ibio rakstīja: nekad neesmu devis kukuli par pārkāpumu.

viereiz apturēja par zīmes neievērošanu un 20Ls nomaksāju, kaut gan situācija bija strīdīga.

par ātrumu vēl neesmu uzrāvies (radardetektoru nelietoju, bet ir čujs)

Čujs nav mūžīgs : D Man tas izbeidzās pēc pusotra gada

nu jau 4 gadi nav pievīlis

You are lucky one

smoker2 Reģ.: 02.01.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: un tagad šeit pat piesakās visi tirliņi, kas pa saulkrastu apvedceļu brauc uz 90 un pie tam uzskata, ka tas tur ir pareizais ātrums, kas ir pamatots...

tikpat pamatots kā 90 kangaru kanu ceļa posmā rīga-ērgļi

kāpēc tur NEKAD neķer uz ātrumu? bet kāpēc ķer puskilometru tuvāk rīgai uz asfalta????

Kangaru kalnos lidosi un aizlidosi....satiksmes intensitaate nekaada - nositiisies pats vainiigs,domaaju taada ir CP doma

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Vakar atgriežoties no Tallinas, starp Ainažiem un Rīgu 3 ekipāžas noslēpušās krūmos "medīja" ātrumpārkāpējus taisnajos atjaunotā ceļa posmos. Vai tiešām tā ir jātērē mūsu nodokļu nauda? Tajā pat laikā Salacgrīvā uz ceļa sastapu vismaz 2 neadekvātus braucējus - viens vienkārši izgriezās priekšā no sānceļa, nedodot ceļu, otru "noķēru" aiz tilta - pārvietojās ar ~ 40km/h pa ceļa vidu - t.i. daļēji pa pretējo joslu - izdevās apdzīt ar drošu distanci tikai jau aiz robežas. Nu jā - laikam lieki pieminēt - TUR CP nebija.

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

Vakardien braucot aaraa no Raganas uz Riigas pusi, draugi bija nostaajushies pie ziimes un njeema nost tos, kas tajaa posmaa no raganas kjeekja liidz kalninjam augshaa brauca aatraak nekaa atljautie 70.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nez cik reizes ir nācies mentiem garām braukt pa jelgaveni uz 110. nav nekādas emocijas izrādījuši.

KSI Reģ.: 29.10.2003
0 0 Atbildēt

Zinot mūsu ierēdņu attapību, iespējams, ka protokols nemaz netiks reģistrēts datu bāzē, jo pēc protokolā norādītā personas koda datu bāzē, visticamāk, neviena persona neatradīsies. Iespējams, ka tad meklēt pēc vārda / uzvārda vai auto numura. Jebkurā no abiem pēdējiem gadījumiem teorētiski pastāv iespēja tiesāties (Lembergs vs Grīnbergs case), taču tas prieks prasīs laiku (naudu) un nervus.

No otras puses - var jau it kā samaksāt, taču šeit arī pastāv sekojošs risks: autors samaksās, un internetbanka automātiski norādīs pareizo personas kodu, un atkal CSDD ierēdņi apmulsīs, jo uz šāda personas koda, iespējams, nekāds sods nebūs reģistrēts. Tāpat pastāv niecīga varbūtība, ka CSDD datu bāzē karāsies parāds uz auto, un pārmaksa no personas koda - šādā gadījumā viss var beigties ar tiesu izpildītājiem, un tad nu pierādi, ka neesi zilonis - dators saka ka esi, pārējais po.

Es ieteiktu pēc kādas nedēļas izmantot CSDD info pakalpojumus un noskaidrot, vai ir reģistrēts sods, vai nav.

Ideālā gadījumā CSDD apmaksu reģistrācijai vajadzētu notikt pēc protokola numura - šādā gadījumā viss škokos - tik jāsamaksā...

P.S. CSDD noteikti ir ieviesuši metodes, kā tikt galā ar šādām situācijām - ņemot vērā vidējo CP IQ (t.sk. latviešu valodas zināšanas), šāda tipa kļūdas ir biezā slānī, regulāras un neizbēgamas.

smoker2 Reģ.: 02.01.2008
0 0 Atbildēt

KSI rakstīja: Zinot mūsu ierēdņu attapību, iespējams, ka protokols nemaz netiks reģistrēts datu bāzē, jo pēc protokolā norādītā personas koda datu bāzē, visticamāk, neviena persona neatradīsies. Iespējams, ka tad meklēt pēc vārda / uzvārda vai auto numura. Jebkurā no abiem pēdējiem gadījumiem teorētiski pastāv iespēja tiesāties (Lembergs vs Grīnbergs case), taču tas prieks prasīs laiku (naudu) un nervus.

No otras puses - var jau it kā samaksāt, taču šeit arī pastāv sekojošs risks: autors samaksās, un internetbanka automātiski norādīs pareizo personas kodu, un atkal CSDD ierēdņi apmulsīs, jo uz šāda personas koda, iespējams, nekāds sods nebūs reģistrēts. Tāpat pastāv niecīga varbūtība, ka CSDD datu bāzē karāsies parāds uz auto, un pārmaksa no personas koda - šādā gadījumā viss var beigties ar tiesu izpildītājiem, un tad nu pierādi, ka neesi zilonis - dators saka ka esi, pārējais po.

Es ieteiktu pēc kādas nedēļas izmantot CSDD info pakalpojumus un noskaidrot, vai ir reģistrēts sods, vai nav.

Ideālā gadījumā CSDD apmaksu reģistrācijai vajadzētu notikt pēc protokola numura - šādā gadījumā viss škokos - tik jāsamaksā...

P.S. CSDD noteikti ir ieviesuši metodes, kā tikt galā ar šādām situācijām - ņemot vērā vidējo CP IQ (t.sk. latviešu valodas zināšanas), šāda tipa kļūdas ir biezā slānī, regulāras un neizbēgamas.

Tev noteikti ir taisniiba,tikai CSDD veel nav sho idealo gadijumu uztaisijushi - un paarforwaardeeja mani taalaak pie CP

P.S.S Tikko zvaniju CP info taalrunim 10 minutes no vietas - a galaa tik klusums vien,klusums vien....

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti