Volvo V70 R AWD

Zepel Reģ.: 09.01.2008

Volvo V70 R AWD apm. 2002-2005g, itkā 295 zs... vai 299 zs. Vai ir kāds lietojis, var pastāstīt, dalīties pieredzē? Ir doma tādu iegādāt.

 
1 2 3
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

modena rakstīja:

Vai nav debīli runāt par to par ko nezini un neredzēji?

Ja par manu aprakstīto - tad auto tika nopirkts 7 gadīgs ar reālo noskrejienu. Šobrīd jau bez problēmām noskrejiens ir pāri 385 000km... papildizmaksas -tik cik pats vēlies lai auto būtu noteiktā tehniskā stāvoklī.... un tavs "da best" diez vai izvilktu bez piekares nomaiņas 70 000 km pa veco Kalnciema ceļu.... a tolku pārmaksāt par kruķito exemplāru, kurš pēc gada- dieviem būs tas pats 300+ īpaši neredzu....

PS. Es pirku auto laba tehniskā stāvoklī - nevis pēc odometra rādījuma...

Mēs laikam runājam par pilnīgi savādāku lietu uztveri

nē... par skarbo dzīves realitāti

a ja par lietu uztveri - tad ... tavs "da best"kaut kā no abreviatūram sastāv.....

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Un vai gadienā pa to pašu naudu vai pat lētāk nesanāk Audi S6 avants? Noteikti uz pusi labāks auto + arī jaudīgāks (340zs ja nemaldos).

Sheit noteikti neviens neteme uz auto jaunaku par 2002-2003 gadu un tad salidzinot V70R/S60R ar S6 Avant, gan tehniska zinja, gan cenas zinja Audi ir sapratigas priekshrocibas protams.

Tas monstrigais 4.2 Audi dzinejs nekad nav radijis pievilcibu ne tehniska zinja, ne aftermarketa tirdznieciba. Bet ka arodas cilveki, kas tadas mashinas perk jaunas, ta atrodas ari tadi, kas tas perk velak pabrauktas un brauc talak.

Pilnpiedzinjas problematiku gan remonta gan izmaksas VOLVO ta ari nav iemacijies atrisinat, kur turpretim Audi jau labu laiku nav vispar jaskatas uz shiem mezgliem.

Volvo R modeljiem virsbuves detaljas prakstiski neatskjiras no ne-R versijas, turpretim S Audi atskjirsies gan sparni, gan bamperi.

Remontizdevumi R un S ir praktiski vienadi, jo abiem ir smagi piestradats pie atskjirigu bremzu mashinu radishanas, piekares utt.

Paliek vel pretdabiski sabojatais auto apdroshinashanas tirgus, kur Audi apdroshinashanas izmaksas 2x parsniegs Volvo un sastadis nopietnus apmerus.

Un labu lomu spele musu cilveku psihologiska domashana - ja Audi sedans vai avant ir jau no laika gala ar V-veida dzinejiem 2.4, 2.6, 2.8 izpildijuma jau no 1991. gada, tad Vovo universalis apzinja ir iesedies ka totaala gimenes mashina. Un tad jautajums - ja gimenes, tad kapec vajag ar turbiinu un 300 zs jaudu?

Visos shajos gadijumos dzimst skanigais auto tirdzniecibas sauklis - cilveks ar auto laimigs divos gadijumos - noperkot un pardodot shadu auto. Ja Audi vel var talak nopardot, tad R Volvo ir smaga pozicija.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Tad kādēļ pirkt kaut kādu tur volvo r vispār? Ja tur no sportiskuma ir tikai jaudīgs motors? Kādēļ auto kas ir tapis tikai kā nišas aizpildītājs nevis labs vai īpašs auto. Neredzu to odziņu kādēļ tāds būtu jāizvēlas.

p.s just diskusija.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Tad kādēļ pirkt kaut kādu tur volvo r vispār? Ja tur no sportiskuma ir tikai jaudīgs motors? Kādēļ auto kas ir tapis tikai kā nišas aizpildītājs nevis labs vai īpašs auto. Neredzu to odziņu kādēļ tāds būtu jāizvēlas.

p.s just diskusija.

kādreiz viens Volvo pārstāvis teica par T4 modeli - tas ir ierocis kurš kalpo apzināšanai - nevis šaušanai.... nafig šiem kruti sporta auto - ja Zviedrija ir baigi sodi par ātruma pārkapumu?

A par izvēli - varbūt lai atšķirties no pārējiem? Varbūt lai mierīgi gulēt - nebaidoties ka pa nakti vai lielveikalā autostāvvietā kaut ko nospērs....

Bija te viens kurām pie Alfas nospēra no pēdeja A8 modeļa(?) lietu disku centra daļas.... no BMW bamperu.... MB - šternu...

Un ja notiks kaut kāds CSNg - tad neviens pa forumiem nebļaustīsies, ka kādām sānos iebrauca cits bembuks.. Vai ko ir vērts tas ka mierīgi vari uz 110.... ko no Volvo paņemt... savukārt no liela vācu brenda...

Dvēsēles miers ir tā odziņa....

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

Tikko izbraukaju Lietuvu, Poliju, Vaciju un ta lidz Parizei un pec tam atpakalj caur tam pasham valstim, bet nedaudz marshurtu pamainiju. Jaa, visur var baudit atrgaitas sosejas ar perfektu segumu un droshu celju infrastrukturu (pat Polija), bet tikai ne Latvija.

Un man gribot negribot nacas secinat, ka vel kadu laiku neatgriezisos pie turbo - nav LV normalu celju shadu apciju izmantoshanai (es neesmu kraninja staipitajs pie krustojuma), vel kadu laiku attureshos no R17 un lielaku disku uzlikshanai uz auto, jo pietiekami augstas riepas joprojam sagada minimali nepiecieshamo komforta limeni braukshanai pa LV veljas delja celja segumiem un bedrem.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Vai tad tikai braukt taisni ātri pa bāni ir kaut kāds kaifs un māksla? Ja grib tad tepat lv ir uz katra stūra vietas kur atvilkt. Kaut uz tiem pašiem Biķerniekiem aizbraukt pa 15lvl izbraukāties pusstundu tā ka pēctam gribot negribot ātrāk pa 60 nebrauc kādu laiku uz ielas

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Vai tad tikai braukt taisni ātri pa bāni ir kaut kāds kaifs un māksla? Ja grib tad tepat lv ir uz katra stūra vietas kur atvilkt. Kaut uz tiem pašiem Biķerniekiem aizbraukt pa 15lvl izbraukāties pusstundu tā ka pēctam gribot negribot ātrāk pa 60 nebrauc kādu laiku uz ielas

Man pedeja laika kaut ka pargajis iekariens "kaut kur atvilkt". Ir ikdiena nepiecieshami tie 170-200 Zs mashinai, lai var atri un droshi veikt apdzishanas manevrus un lai var kadu reizi dinamiskak (ne agresivi) pabraukt, bet vairak tiesham nejutu vajadzibas.

Meitene ari kadreiz braukaja un fanoja par turbo, atrumu un jaudu, bet tagad nu jau ka mana sieva parvietojas ar 170 zs S60 un tiesham nesudzas.

Man sava laika viens pratigs cilveks jautaja - vai tiesham meitene, kas nu jau ir man sieva, man ir tik nepievilciga, ka jajonjo pa soseju LV uz 200 km/h un jacenshas vinju nogalinat?

Ari pirms divem gadiem, kad notriecu uz Kalnciema ielas cilveku mani izgalba tikai tas, ka braucu uz 45 km/h. Ja butu bijis pari 50 kaut nedaudz, ekspertize to noteiktu un mani atzitu par vainigu, kaut ari gajejs rupji parkapa CSN.

Aizdomajos un kaut kads klikskjis laikam nostradaja. Un pirkt mashinu ar 300 un vairak Zs, lai pabrauktu 1x menesi pa trasi ari nav veleshanas.

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Tu tak esi lietoto auto spečuks. Iemāci džekiem nopirkt nekruķītu auto un ar mazāku noskrējienu kā 300k km. varu iedomāties kādā stāvoklī tur ir kaut vai auto salons Pie tāda noskrējiena jebkurā brīdī var jebkurš mezglzs izbeigties un viņu ir daudz.

dod dievs tavai Mkai līdz 300km nodzīvot bez vanos maiņām un motora remontiem

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

AutoNets rakstīja:

edzulis rakstīja: Un vai gadienā pa to pašu naudu vai pat lētāk nesanāk Audi S6 avants? Noteikti uz pusi labāks auto + arī jaudīgāks (340zs ja nemaldos).

Sheit noteikti neviens neteme uz auto jaunaku par 2002-2003 gadu un tad salidzinot V70R/S60R ar S6 Avant, gan tehniska zinja, gan cenas zinja Audi ir sapratigas priekshrocibas protams.

Volvo R modeljiem virsbuves detaljas prakstiski neatskjiras no ne-R versijas, turpretim S Audi atskjirsies gan sparni, gan bamperi.

Remontizdevumi R un S ir praktiski vienadi, jo abiem ir smagi piestradats pie atskjirigu bremzu mashinu radishanas, piekares utt.

R vispaar saaka razhot tikai 2003.gadaa.

S60R/V70R detaljas tomeer atshkiras no parasta S60 - citi bamperi, lukturi, par bremzeem un piekari nerunaajot.

S60R un S60 vispaar nav saliidzinaami vadaamiibas zinjaa - esmu braucis ar abiem.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Un vai gadienā pa to pašu naudu vai pat lētāk nesanāk Audi S6 avants? Noteikti uz pusi labāks auto + arī jaudīgāks (340zs ja nemaldos).

ar ko S6 ir uz pusi labaaks?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

gastello rakstīja:

dod dievs tavai Mkai līdz 300km nodzīvot bez vanos maiņām un motora remontiem

Es domāju viņa vēl nebūs nogājusi 100k kad jau sen būs nomainījusi īpašnieku. Mani tas īpaši nesatrauc.

Ar ko S6 ir labāks? Da kaut vai ar to, ka tas ir Vācietis nevis sazin kas ar pretīgo plastmasas viduskonsoli. Cik ir jābūt dīvainam cilvēkam lai izvēlētos Volvo V70 R audi S6 vietā? Bet nu Dieviņam jau visādi vajadzīgi

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

gastello rakstīja:

dod dievs tavai Mkai līdz 300km nodzīvot bez vanos maiņām un motora remontiem

Es domāju viņa vēl nebūs nogājusi 100k kad jau sen būs nomainījusi īpašnieku. Mani tas īpaši nesatrauc.

Ar ko S6 ir labāks? Da kaut vai ar to, ka tas ir Vācietis nevis sazin kas ar pretīgo plastmasas viduskonsoli. Cik ir jābūt dīvainam cilvēkam lai izvēlētos Volvo V70 R audi S6 vietā? Bet nu Dieviņam jau visādi vajadzīgi

Edzuli,kāpēc cilvēki vispār izvēlas dažādus auto,nevis tikai vienu vienīgu-LABĀKO(Tavā gad. BMW)?Arī šajā gadījumā-cilvēkam patīk Volvo,nevis cits auto.Un tā nebūt nav racionāla izvēle-auto ar daudziem simtiem zirgspēku,tā ir emocionāla.Man arī patīk Volvo,bet kā sapņu auto izskatu arī citus,t.sk. BMW .

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt
mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: topgērā bija labs video par kaut kādu R volvo un volvo draiveriem vispār

te nejaushi uzduuros uz Clarksona S60R testu www.timesonline.co.uk/...

\"As a thriller it misses the BMW by a mile, but as an ownership experience I’d take the Volvo over the M3 every time. It’s so much less — how can I put this politely? — plonkerish.\"

BadShark Reģ.: 05.09.2001
0 0 Atbildēt

Atļaušos iejaukties - ĻOTI patīk BMW automašīnas.

Bet nekad nepirkšu sev tādu dēļ tiem plānprātiņiem, kuri iedomājas, ka iekāpjot iekš BMW viņi nokļūst sacīkšu trasē un pārējie braucēji ir tikai kā traucēkļi, kuri pēc iespējas ātrāk un nekaunīgāk jāapbrauc.

P.S. Tā nedomāju tikai es viens.

BadShark Reģ.: 05.09.2001
0 0 Atbildēt

Tb negribu, lai par mani domā tāpat.

Vispār ir radies iespaids, ka pie mums cilvēki pērk BMW (nav svarīgi kāda gada un kādā stāvoklī), lai maksimāli sev pastieptu krāniņu.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

BadShark rakstīja: Atļaušos iejaukties - ĻOTI patīk BMW automašīnas.

Bet nekad nepirkšu sev tādu dēļ tiem plānprātiņiem, kuri iedomājas, ka iekāpjot iekš BMW viņi nokļūst sacīkšu trasē un pārējie braucēji ir tikai kā traucēkļi, kuri pēc iespējas ātrāk un nekaunīgāk jāapbrauc.

P.S. Tā nedomāju tikai es viens.

A tu iekāp tādā M3 vai M5. Būs kā ar sprīdīša stabuli. Rokas un kājas neklausa, spiež tik pedāli grīdā

p.s Un jā, krāniņa pastiepšana ir būtisks faktors, kas tur slikts?

p.s V70 suks, bet lūdzu piedāvājiet man V70R priekšējo buferi, lai varu uzlikt M paku savējam V70 hahaha. Rakstiet pm vai edgars at bmwpower.lv

if Reģ.: 11.12.2002
0 0 Atbildēt

Zepel rakstīja: Paldies. Jaa, shitam ir Haldex sisteema (taa teh. spec. raksta) Tas ko atradu Volvoklubaa, izskataas ka dzeks meegjina to S60 R notirgot, tas dara uzmaniigu...

Es tas esmu, kas viņu tirgoja un vienīgais iemesls, kādēļ tiek (tika) tirgots, ir nullīte darba mašīna, bezmotors, bezpiedziņa, dīzelis, kas iet ar svaigu gaisu. Volvo stāv pie mājas un es pat neesmu viņam OCTU atjaunojis, jo lētāk ir nemaksāt neko. Klusībā gan ceru, ka neviens viņu nenopirks un kad vispārējā situācija uzlabosies, braukšu atkal. Problēmu ar viņu nav un nav bijis, komforts maksimāls, par dinamiku stāstīt nav jēgas, kas nav lietojis, nesapratīs.

AutoNets Reģ.: 01.10.2001
0 0 Atbildēt

if rakstīja:

Zepel rakstīja: Paldies. Jaa, shitam ir Haldex sisteema (taa teh. spec. raksta) Tas ko atradu Volvoklubaa, izskataas ka dzeks meegjina to S60 R notirgot, tas dara uzmaniigu...

Es tas esmu, kas viņu tirgoja un vienīgais iemesls, kādēļ tiek (tika) tirgots, ir nullīte darba mašīna, bezmotors, bezpiedziņa, dīzelis, kas iet ar svaigu gaisu. Volvo stāv pie mājas un es pat neesmu viņam OCTU atjaunojis, jo lētāk ir nemaksāt neko. Klusībā gan ceru, ka neviens viņu nenopirks un kad vispārējā situācija uzlabosies, braukšu atkal. Problēmu ar viņu nav un nav bijis, komforts maksimāls, par dinamiku stāstīt nav jēgas, kas nav lietojis, nesapratīs.

Es ieteiktu viņu tomēr dažas reizes mēnesī izkustināt. Nekas nesabojā auto vēl vairāk, kā tā nelietošana - dažādas gumijas, blīvslēgi, salons utt.

NEW Reģ.: 18.09.2002
0 0 Atbildēt

if rakstīja:

Zepel rakstīja: Paldies. Jaa, shitam ir Haldex sisteema (taa teh. spec. raksta) Tas ko atradu Volvoklubaa, izskataas ka dzeks meegjina to S60 R notirgot, tas dara uzmaniigu...

Es tas esmu, kas viņu tirgoja un vienīgais iemesls, kādēļ tiek (tika) tirgots, ir nullīte darba mašīna, bezmotors, bezpiedziņa, dīzelis, kas iet ar svaigu gaisu. Volvo stāv pie mājas un es pat neesmu viņam OCTU atjaunojis, jo lētāk ir nemaksāt neko. Klusībā gan ceru, ka neviens viņu nenopirks un kad vispārējā situācija uzlabosies, braukšu atkal. Problēmu ar viņu nav un nav bijis, komforts maksimāls, par dinamiku stāstīt nav jēgas, kas nav lietojis, nesapratīs.

Cik tad tas R reāli ēd benzīnu pilsētā/šosejā

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pag pag, ja ir darba mašīna,gribas pārdot savu. It kā loģiski. Bet...tad kāpēc tālāk teksts- 'kad vispārējā situācija uzlabosies'.... tātad pārdod ne jau darba mašīnas dēļ....

daarga ekspluataacija, saliidzinot ar darba biezpiendiizeli...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

NEW rakstīja:

if rakstīja:

Zepel rakstīja: Paldies. Jaa, shitam ir Haldex sisteema (taa teh. spec. raksta) Tas ko atradu Volvoklubaa, izskataas ka dzeks meegjina to S60 R notirgot, tas dara uzmaniigu...

Es tas esmu, kas viņu tirgoja un vienīgais iemesls, kādēļ tiek (tika) tirgots, ir nullīte darba mašīna, bezmotors, bezpiedziņa, dīzelis, kas iet ar svaigu gaisu. Volvo stāv pie mājas un es pat neesmu viņam OCTU atjaunojis, jo lētāk ir nemaksāt neko. Klusībā gan ceru, ka neviens viņu nenopirks un kad vispārējā situācija uzlabosies, braukšu atkal. Problēmu ar viņu nav un nav bijis, komforts maksimāls, par dinamiku stāstīt nav jēgas, kas nav lietojis, nesapratīs.

Cik tad tas R reāli ēd benzīnu pilsētā/šosejā

videejais vareetu buut ap 12-15 litriem.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

negonkojot....

ja iemin griidaa, tad sanaak ujujujkudaudz

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Pag pag, ja ir darba mašīna,gribas pārdot savu. It kā loģiski. Bet...tad kāpēc tālāk teksts- 'kad vispārējā situācija uzlabosies'.... tātad pārdod ne jau darba mašīnas dēļ....

bet kas nav skaidrs?

Smagi laiki... jātaupa..... pirmais ko nogriež - izklaide.... jo ne jau darbam tas auto tika iegādāts....

pašam man jau kādreiz bija idejas par kaut kādu lētu T5 brīvdienām... tagad taupības laikos drošvien arī stāvētu pie sētas...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Bet mierīgai ģimenes vadāšanai labāk šitādu:

volvo.lv/...

šīs labāks... un jau stipri lētāks nekā iepriekšējie V70, ko tirgo īpaši skopie Rumbulas darboņi...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti