Subaru Legacy 2008

bulcinja Reģ.: 08.12.2003

Par 99% esmu sabriedis pacelt Legacy sedanu. Pavisam nejaushi iepazinos ar Lietuvas diilera Legacy cenaam...un...ash zhoklis atkaaraas. Piemeeram, leetaakais sedans 3nieks, Partnerii 22900, Leishos - 19500. Nu ok, Partners dod riepas liidzi (500 ls), bet anyway...

Bik "biezaaks" modelis ar aadu un navi, Partnerii 25900, Leishos - 21800. Rupji reekjinot 15% a to i vairaak shkjirba.

 
1 2
kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

nu?!?

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: nu?!?

Vnk. - infai.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

bulcinja rakstīja: Par 99% esmu sabriedis pacelt Legacy sedanu. .

Varu pārdot mazlietotu domkratu.

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

ja jau ej un atšķiņķo eur skaidrā veidā, tad pieciešami, bet laizingu gan neceri tur iehavot. vēl jārēķinās ar divreizēju reģistrāciju - viena iekš LT un otrreiz iekš LV, vai varbūt var autiņu nopirkt un nereģistrēt LT... bet kā ar garantijām un remontiem iekš LV, jau auto pirkts LT? uz katru apkopi dosies pie braļukām? maybe labāk ir, jo par partneri nekas labs dzirdēts nav...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: uz katru apkopi dosies pie braļukām?

Arī apkope pie broļukiem varētu būt lētāka.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: ja jau ej un atšķiņķo eur skaidrā veidā, tad pieciešami, bet laizingu gan neceri tur iehavot. vēl jārēķinās ar divreizēju reģistrāciju - viena iekš LT un otrreiz iekš LV, vai varbūt var autiņu nopirkt un nereģistrēt LT... bet kā ar garantijām un remontiem iekš LV, jau auto pirkts LT? uz katru apkopi dosies pie braļukām? maybe labāk ir, jo par partneri nekas labs dzirdēts nav...

kadelj gan lizingu nevareetu darbuut?

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

Jaa, manis nosauktaas cenas ir ar pvn. Gan te gan tur. Jaa, un peerkot autinju uz firmu, liizingu var dabuut.

Nezinu vieniigais kaa ar regjistraaciju un servisu? Ja jaaregjistree auto veel LT, tad nu taa. Apkopes, imo, var taisiit gan te gan tur, EU tachu. Paarliecinaats gan ne tuvu neesmu.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Leišos tā ir cena ar PVN? Ja ar, tad, ja nemaldos, vari tur nopirkt mašīnu, tjipa, tranzītam, tad tev tur PVN nebūs jāmaksā. PVN maksāsi šeit. Lai dabūtu līzingā, Tev vnk. caur kādu kantori autiņš jāpasūta. Tad varēsi šeit formēt līzi.

LT PVM (PVN) ir 18%

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: ja jau ej un atšķiņķo eur skaidrā veidā, tad pieciešami, bet laizingu gan neceri tur iehavot. vēl jārēķinās ar divreizēju reģistrāciju - viena iekš LT un otrreiz iekš LV, vai varbūt var autiņu nopirkt un nereģistrēt LT... bet kā ar garantijām un remontiem iekš LV, jau auto pirkts LT? uz katru apkopi dosies pie braļukām? maybe labāk ir, jo par partneri nekas labs dzirdēts nav...

kāda dupsī starpība? es braucu uz Klaipēdu apkopes veikt, TC motors ir zem katras kritikas... vai 190 līdz Rīgai ar prikolistiem uz ceļa un ārprātīgiem korķiem vai 210 līdz klaipēdai...

911 Reģ.: 11.04.2003
0 0 Atbildēt

jebkurā ES dalībvalstī ofic dīlerim ir jāņem uz servisu citā ES dalībvalstī pirkts auto. ja ne, var atvadīties no dīlera licences.

vilkss Reģ.: 09.10.2006
0 0 Atbildēt

911 rakstīja: jebkurā ES dalībvalstī ofic dīlerim ir jāņem uz servisu citā ES dalībvalstī pirkts auto. ja ne, var atvadīties no dīlera licences.

tā viš' ir, es savu VW pirku iekš EST ar tranzītniekiem dzinu uz LV, līzingu kārtoju LV kantorī un apkopjos arī iekš LV.

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

Uzsūtīju 3ieku tepat LV oo/. Caur braļukasiem nesanāca...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

bulcinja rakstīja: Uzsūtīju 3ieku tepat LV oo/. Caur braļukasiem nesanāca...

Kas tieši nesanāca?

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

bulcinja rakstīja: Uzsūtīju 3ieku tepat LV oo/. Caur braļukasiem nesanāca...

Kas tieši nesanāca?

Bija nianses, bet tas individuaali. btw, arii lv hansalizings kaut ko klepoja par sho....

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Nu troika, bmw...

tipa legaacija=3. bmw? nav gadiijies sildiit pakkkalju 3ajaa bmw, bet esmu paarliecinaats, ka legaacija ir lielaaka.

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

Nobraucis esmu jau kaadi 4500 km, driiz buus pirmaa apkope. Ir viena shaize, ko gribu uzjautaat pirms dzenu pie diilera. Braucot ar ~110km un uz augshu un sabremzeejoties, stuure dreb kaa manam pirmajam autinjam - skorpim, ko juuzoju pirms gadi 10. Nevar takshu buut, ka jaunam autinjam bremzhu diski liiki? Uz "piestraadaashanaas" reekjina to arii nevar laikam norakstiit...kaadreiz iemetiishu te infu, kas patiik kas nee, nu visvairaak patiik tas, ka, braucot uz 100km/h, abaroti turas knapi 2k

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

nu tā IR līku disku pazīme.

Varbūt diski brāķis?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

bulcinja rakstīja: Nobraucis esmu jau kaadi 4500 km, driiz buus pirmaa apkope. Ir viena shaize, ko gribu uzjautaat pirms dzenu pie diilera. Braucot ar ~110km un uz augshu un sabremzeejoties, stuure dreb kaa manam pirmajam autinjam - skorpim, ko juuzoju pirms gadi 10. Nevar takshu buut, ka jaunam autinjam bremzhu diski liiki? Uz "piestraadaashanaas" reekjina to arii nevar laikam norakstiit...kaadreiz iemetiishu te infu, kas patiik kas nee, nu visvairaak patiik tas, ka, braucot uz 100km/h, abaroti turas knapi 2k

mieriigi....

vienreiz izmauc cauri pelkjei ar riktiigi uzkarseetiem diskiem un lieta dariita

varbuut tupele izbalaneejusies

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: nu tā IR līku disku pazīme.

Varbūt diski brāķis?

Pepec tad...jaacer ka braakjis un padlezhit nomainjai. Liidz kaut kaadiem 3500-4000k probleema bija juutama mazmazliet, jo negaseeju vairaak par 100km/h un tad shii drebonja ir sameeraa minimaali izteikta. No 110, jaa...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Tas ir ātruma pārsniegšanas brīdinātājs.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: nu tā IR līku disku pazīme.

Varbūt diski brāķis?

Vai pusasis līkas...

Bet par diskiem, loti iespējams, A6 diski savērpās pie štukas noskrējiens-sabremzējos no 170 km/h un uzreiz peļķē.

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

bulcinja rakstīja: Nobraucis esmu jau kaadi 4500 km, driiz buus pirmaa apkope. Ir viena shaize, ko gribu uzjautaat pirms dzenu pie diilera. Braucot ar ~110km un uz augshu un sabremzeejoties, stuure dreb kaa manam pirmajam autinjam - skorpim, ko juuzoju pirms gadi 10. Nevar takshu buut, ka jaunam autinjam bremzhu diski liiki? Uz "piestraadaashanaas" reekjina to arii nevar laikam norakstiit...kaadreiz iemetiishu te infu, kas patiik kas nee, nu visvairaak patiik tas, ka, braucot uz 100km/h, abaroti turas knapi 2k

mieriigi....

vienreiz izmauc cauri pelkjei ar riktiigi uzkarseetiem diskiem un lieta dariita

varbuut tupele izbalaneejusies

Hmm...manaa it kaa pa serpantiiniem pusdienu nesanaaca gaazt un noslogot bremzes . Bet var jau buut, nestriidos. Domaaju tikai, ka ar visiem ierpieksheejiem autinjiem tachu arii ir taapat braukts kaa ar sho un nekas. Jaacer, ka tomeer variants ar braakji.

Veel viens jautaajums, vai nulliiteem autinjiem ir jaabuut ritenjeim balanseetiem? Savam es pirmo reizi muuzhaa redzeeju, ka uz ritenjiem nav atsvaru. Ja pareizi atceros, tad apskatot draugu/pazinju jaunus auto, tomeer atsvarus esmu piefikseejis.

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Master_D rakstīja: nu tā IR līku disku pazīme.

Varbūt diski brāķis?

Vai pusasis līkas...

Bet par diskiem, loti iespējams, A6 diski savērpās pie štukas noskrējiens-sabremzējos no 170 km/h un uzreiz peļķē.

Neko sev...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

bulcinja rakstīja: vai nulliiteem autinjiem ir jaabuut ritenjeim balanseetiem?

ja tas būtu riteņu disbalanss, tev stūre vibrētu braucot, nevis tikai bremzējot.

bulcinja Reģ.: 08.12.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

bulcinja rakstīja: vai nulliiteem autinjiem ir jaabuut ritenjeim balanseetiem?

ja tas būtu riteņu disbalanss, tev stūre vibrētu braucot, nevis tikai bremzējot.

Nu tas skaidrs Braucot nevibree, es tikai atcereejos, ka bija taada lieta ka netiku maniijis atsvarus, taapeec pioe viena uzjautaaju.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti