Sods pa pastu?

juuzveris Reģ.: 02.08.2007

Sveiki,

reckur vakar saņēmu smuku vēstulīti pa pastu no CP, ka ar tādu un tādu auto esmu atradies vēlā vakara stundā uz Elizabetes ielas pie kino Rīga, kur kā izrādās nemaz nedrīkst stāvēt. pārkāpuma datums 2. decembris. jā, tik tiešām, norādītajā laikā mans auto tur atradās, BET - cik atceros (2 mēneši tomēr pagājuši), tad tur toreiz drīkstēja stāvēt, pietam es nostājos blakus daudziem citiem affto, kuri tur bija novietoti - visi taču nevarētu būt tik nahalīgi pārkāpēji un tupo ignorēt aizliegumu. otra lieta - man nebija nekāda plākstera (soda kvītis) uz loga. tā kā tajā brīdī kad braucu prom nemaz nezināju, ka esmu kaut ko pārkāpis.

galu galā atcerējos - kad braucu prom, pašā galā, kur ir apstāties aizliegts (pie tērbatas ielas) zīme stāvēja salātzaļo ekipāža ar gaismiņām, bet nu sēdēja mašīnā. varbūt tas viņiem jauns darba stils - pierakstīt mašīnu VN un pēctam izsūtīt pa pastu sodus?

gribētos zināt, vai tiešām tajā laikā tur nedrīkstēja stāvēt (2.decembris, no ~22:00 - ~00:30), jo tagad moš nomainītas zīmes, un tur tiešām ir aizliegts stāvēt. un vai ir iespēja šito brīnumu pārsūdzēt kaut kā un galvenais - vai ir vērts. laika maz, skraidīt pa tām iestādēm negribās, ja nu tomēr vainīgs izrādos tad protams, ka bez ierunām samaksāšu, bet atbalstīt kaut kādas kreisās naudas piedziņas shēmas netaisos.

paldies

 
1 2
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

juuzveris rakstīja: Sveiki,

reckur vakar saņēmu smuku vēstulīti pa pastu no CP, ka ar tādu un tādu auto esmu atradies vēlā vakara stundā uz Elizabetes ielas pie kino Rīga, kur kā izrādās nemaz nedrīkst stāvēt. pārkāpuma datums 2. decembris. jā, tik tiešām, norādītajā laikā mans auto tur atradās, BET - cik atceros (2 mēneši tomēr pagājuši), tad tur toreiz drīkstēja stāvēt, pietam es nostājos blakus daudziem citiem affto, kuri tur bija novietoti - visi taču nevarētu būt tik nahalīgi pārkāpēji un tupo ignorēt aizliegumu. otra lieta - man nebija nekāda plākstera (soda kvītis) uz loga. tā kā tajā brīdī kad braucu prom nemaz nezināju, ka esmu kaut ko pārkāpis.

galu galā atcerējos - kad braucu prom, pašā galā, kur ir apstāties aizliegts (pie tērbatas ielas) zīme stāvēja salātzaļo ekipāža ar gaismiņām, bet nu sēdēja mašīnā. varbūt tas viņiem jauns darba stils - pierakstīt mašīnu VN un pēctam izsūtīt pa pastu sodus?

gribētos zināt, vai tiešām tajā laikā tur nedrīkstēja stāvēt (2.decembris, no ~22:00 - ~00:30), jo tagad moš nomainītas zīmes, un tur tiešām ir aizliegts stāvēt. un vai ir iespēja šito brīnumu pārsūdzēt kaut kā un galvenais - vai ir vērts. laika maz, skraidīt pa tām iestādēm negribās, ja nu tomēr vainīgs izrādos tad protams, ka bez ierunām samaksāšu, bet atbalstīt kaut kādas kreisās naudas piedziņas shēmas netaisos.

paldies

iespējams, ka sākot spirināties būs iespēja aplūkot savu auto bildītēs...

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

labprāt redzētu bildes. kā jau teicu - ja tiešām pārkāpu tad par maksāšanu variantu nav

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

juuzveris rakstīja: labprāt redzētu bildes. kā jau teicu - ja tiešām pārkāpu tad par maksāšanu variantu nav

un tev ir pārliecība, ka ir palikuši varianti?

pārkāpuma fiksēšanas brīdis, uzsākta lietvedība, sastādīts protokols, pieņemts lēmums...

iespējams, ka uz auto īpašnieka deklarēto dzīves vietu ir sūtīti paziņojumi (Latvijas pasts fcuk) tu tos esi ignorējis, termiņi pagājuši...

es tā... spriedelēju...

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Bija savā ziņā diezgan līdzīga situācija, kad par to, ka sastādīts protokols bija iespēja uzzināt tikai, kad atnāca pa pastu paziņojums par nesamaksātu sodu.

CP atbilde īsumā, ka CP darbinieks nav personīgi ieinteresēts nedot protokolu un sastādīt nepamatoti protokolu par CSN pārkāpumu.

Kas attiecas uz termiņiem tad laiks ir 30 dienas kopš brīža, ka ir saņemta informācija par pārkāpumu, nevis no brīža, kad tas tiek sastādīts.

Laika un naudas ziņā nav izdevīgi čakarēties, bet ja ir citi iemesli, tad tikai uz priekšu, nav nekas sarežģīts.

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

Starpcitu, ja vadītājs atrodas mašīnā, municipāļi nedrīkst neko rakstīt.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

orion rakstīja: Starpcitu, ja vadītājs atrodas mašīnā, municipāļi nedrīkst neko rakstīt.

tur jau nav skaidrs, kas tieši rakstījis un ko viņš īsti saņēma...

un 30 dienas (ja nemaldos) no pasta zīmoga... nevis saņemtās informācijas...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

juuzveris rakstīja: labprāt redzētu bildes. kā jau teicu - ja tiešām pārkāpu tad par maksāšanu variantu nav

Es Tev iesaku samaksāt un netērēt savu laiku. Ja Tev vairs nav ko darīt, vari meiģināt par kaut-ko cīnīties, bet 95% ka neko nepanāksi.

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

nu reāli saņemts tikai vakar, par neapmaksātu sodu. mašīnā es biju tik cik iekāpu, lai aizbrauktu. šie gan jau nogāja gar visu mašīnu rindu, pierakstīja visus VN un tad drukāja protokolus sēžot savā pepelacā.

čakarēties negribu, bet kas tā par H%!# - moš tagad regulāri piesūtīs rēķinus par CP "pakalpojumiem" pa pastu un tik ej un maksā nez par ko.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

juuzveris rakstīja: nu reāli saņemts tikai vakar, par neapmaksātu sodu. mašīnā es biju tik cik iekāpu, lai aizbrauktu. šie gan jau nogāja gar visu mašīnu rindu, pierakstīja visus VN un tad drukāja protokolus sēžot savā pepelacā.

čakarēties negribu, bet kas tā par H%!# - moš tagad regulāri piesūtīs rēķinus par CP "pakalpojumiem" pa pastu un tik ej un maksā nez par ko.

mnja...

mēģināšu vēlreiz...

KAS sūtīja

KO sūtīja

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Policija pielīmē plāksteri pie loga. Ja tas noteiktajā laikā netiek apmaksāts, tiek nosūtīta informācija auto īpašniekam. Tā ir parasta procedūra. Ja gribi strīdēties, raksti pretī, ka neko nezinu par šādu sodu un lai atsūta lēmuma (plākstera) kopiju. Tas tāpēc lai apstrīdēšanas termiņu nesāk skaitīt no pielīmēšanas brīža.

Tad varēsi apstrīdēt parastajā kārtībā - vispirms policijas ietvaros, tālāk administratīvajā tiesā.

Man arī ir gadījies, ka aizbraucot uz CSDD paziņo ka ir nenomaksāts sods par stāvēšanu tādā un tādā adresē. Tā kā adrese bija zināma un auto tur tika likts, pieļāvu, ka vējš vai huligāni aiznesa...

Sausā laikā policisti haltūrē - pavirši piestiprina plāksterus aizsviežot aiz logu tīrītāja. Slapjā, vējainā gan ieliek plastmasa maisiņā un pielīmē. Pats esmu redzējis kā vējš aizpūšs pa gaisu plāksteri...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ak jā...

KAS līmēja...

nu vismaz no kurienes kājas aug...

Lavents Reģ.: 06.11.2003
0 0 Atbildēt

Pats pēc līdzīgas shēmas norāvos. Kā noskaidroju viņiem tāds darba stils apiet rinķī visai mašīnu kolonai - safočē, tad sēžas iekšā savā dranduļetā un sāk rakstīt. Pa to laiku Tu atnāc un aizbrauc, a šie kad sarakstījuši pēc tam sāk līmēt un pēc 2 mēm saņem pa pastu sveicienu par to pašu nenomaksāto. Lūk tā. Nebija laika čakarēties, jo vieņiem bildes utt. vienkārši ņēmu un tāpat samaksāju. Situācija bija uz Cēsu Brivības krustojuma pie ričuku veikala

Kredoks_neistais Reģ.: 24.10.2003
0 0 Atbildēt

ir arī tāds variants, ka kāds cits noliek auto zem zīmes, aizņemas plāksteri no kāda cita un bez mazākajām aizdomām no CP puses mierīgi dodas savos darbos. Kad atnāk atpakaļ, vai nu uzlīmē atpakaļ plākstera īpašniekam, vai arī - ja tas aizbraucis - dodas tālēs zilajās.

Tā kā iespējams, auto īpašnieks i nepamana, ka viņa plāksteri uz laiku "aizņēmies" kāds haļavščiks Tad arī jābrīnās, ka pa pastu pienāk atgādinājums

Kalnietis Reģ.: 07.10.2003
0 0 Atbildēt

Kredoks_neistais rakstīja: ir arī tāds variants, ka kāds cits noliek auto zem zīmes, aizņemas plāksteri no kāda cita un bez mazākajām aizdomām no CP puses mierīgi dodas savos darbos. Kad atnāk atpakaļ, vai nu uzlīmē atpakaļ plākstera īpašniekam, vai arī - ja tas aizbraucis - dodas tālēs zilajās.

Tā kā iespējams, auto īpašnieks i nepamana, ka viņa plāksteri uz laiku "aizņēmies" kāds haļavščiks Tad arī jābrīnās, ka pa pastu pienāk atgādinājums

Šitais nestrādā. Ir redzēts (uz Vilandes ielas) kā pašvaldībnieks pienāk jau pie noplaksterota auto, izlasa uzrakstīto un skricelē jaunu..

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Ir vēl viens variants!

Sadrukā - noskenē un izdrukā ar tukšiem attiecīgajiem lauciņiem - adrese, datums laiks un ar zīmuli ieraksti vēlamo un ar plēvīti piestiprini.

Pienāks CP izlasīs, ka tikko sodīts un dosies pie tā, kam nav vai falšais virsū.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja: Ir vēl viens variants!

Sadrukā - noskenē un izdrukā ar tukšiem attiecīgajiem lauciņiem - adrese, datums laiks un ar zīmuli ieraksti vēlamo un ar plēvīti piestiprini.

Pienāks CP izlasīs, ka tikko sodīts un dosies pie tā, kam nav vai falšais virsū.

Arī nederēs jo domāju, ka pilsētas daļas ir sadalītas policistu starpā.

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

vmartini rakstīja: Ir vēl viens variants!

Sadrukā - noskenē un izdrukā ar tukšiem attiecīgajiem lauciņiem - adrese, datums laiks un ar zīmuli ieraksti vēlamo un ar plēvīti piestiprini.

Pienāks CP izlasīs, ka tikko sodīts un dosies pie tā, kam nav vai falšais virsū.

Arī nederēs jo domāju, ka pilsētas daļas ir sadalītas policistu starpā.

Da vienkārši nummurus mašīnai noņem, nav nummuru nevar izrakstīt plāksteri......

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Skardnieks rakstīja:

Sandis_UR rakstīja:

vmartini rakstīja: Ir vēl viens variants!

Sadrukā - noskenē un izdrukā ar tukšiem attiecīgajiem lauciņiem - adrese, datums laiks un ar zīmuli ieraksti vēlamo un ar plēvīti piestiprini.

Pienāks CP izlasīs, ka tikko sodīts un dosies pie tā, kam nav vai falšais virsū.

Arī nederēs jo domāju, ka pilsētas daļas ir sadalītas policistu starpā.

Da vienkārši nummurus mašīnai noņem, nav nummuru nevar izrakstīt plāksteri......

labs...

P.S. Bet visi Jūsu augstāk rakstīti varianti - fuflo

vmartini Reģ.: 09.12.2001
0 0 Atbildēt

Numuru var nolasīt no teh apskates uzlīmes!

Pagaidām gan 10 Ls pa dienu ne vienmēr ir samērā maza maksa, salīdzinot ar ~1,5 Ls/h

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

vmartini rakstīja: Numuru var nolasīt no teh apskates uzlīmes!

arī to var noslēpt....

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Veel variants- no viltot kaadu burtu! Panjem markjeri un akuraati F burtu uztaisi par E... 3 par 8... un taa taalaak Pirms braukshanas maajaas ar lupatinju satiira

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

šitaada jeb*a tikai taapeec, lai buutu iespeeja mašīnu noparkot nepareizi

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: šitaada jeb*a tikai taapeec, lai buutu iespeeja mašīnu noparkot nepareizi

Mums santīmjājējiem katrs santīms ira no svara....

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nevares noteikt auto pēc datu bāzes - evakuēs nah.... tad gan būs baiga ekonomija

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

tāks, beidzot saņēmu to lapeli uz rokām. parastais atgādinājums par nenomaksātu sodu (viena pati lapele apdrukāta ar P burtiņiem). pilns ar bla bla. un pārkāpuma veids tupo: apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpums.

viss.

super. jūtos apkrāpts

bet tagad var vispār tur pie kino Rīga (tieši pretī ieejai) likt to auto? garām nesanāk bieži braukt, tāpēc nezinu...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti