Fiat Marea universāls - atsauksmes

AlphaDog Reģ.: 22.12.2007

Jautājums tiem, kas patiešām var pateikt par šo auto gan labu, gan sliktu. Man personīgi šis auto ļoti iepatikās dēļ cenas vs. vizuālā izskata, taču neko nezinu par tehnisko pusi. Varbūt kāds var pateikt - kā šiem auto ir ar rezerves daļām, izturību, ērtumu/plašumu (esam ģimene ar diviem bērniem) utt.

 
Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

AlphaDog rakstīja: Jautājums tiem, kas patiešām var pateikt par šo auto gan labu, gan sliktu. Man personīgi šis auto ļoti iepatikās dēļ cenas vs. vizuālā izskata, taču neko nezinu par tehnisko pusi. Varbūt kāds var pateikt - kā šiem auto ir ar rezerves daļām, izturību, ērtumu/plašumu (esam ģimene ar diviem bērniem) utt.

FIAT, tas jau visu izsaka. Piekare sudīga, salons tā neko, paldies dievam, izskats pajauniem arī neko.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

AlphaDog rakstīja: Jautājums tiem, kas patiešām var pateikt par šo auto gan labu, gan sliktu. Man personīgi šis auto ļoti iepatikās dēļ cenas vs. vizuālā izskata, taču neko nezinu par tehnisko pusi. Varbūt kāds var pateikt - kā šiem auto ir ar rezerves daļām, izturību, ērtumu/plašumu (esam ģimene ar diviem bērniem) utt.

Vienīgais pluss šim auto noteikti ir cena. Citus grūti nosaukt

Ja tev ir ģimene ar diviem bērniem, tad pieļauju, ka sekss ar sievu tev interesēs vairāk nekā sekss ar mašīnu.

405 Reģ.: 10.02.2004
0 0 Atbildēt

AlphaDog rakstīja: Jautājums tiem, kas patiešām var pateikt par šo auto gan labu, gan sliktu. Man personīgi šis auto ļoti iepatikās dēļ cenas vs. vizuālā izskata, taču neko nezinu par tehnisko pusi. Varbūt kāds var pateikt - kā šiem auto ir ar rezerves daļām, izturību, ērtumu/plašumu (esam ģimene ar diviem bērniem) utt.

Es tev silti iesaku uz marea neskatīties, jo tas modelis vēl ir diezgan nekvalitatīvs. Fiat vecie Bravo/Brava un Mareas nav diezko labi auto. Sākot ar pēdējiem Bravo, Grande Punto, Croma un Panda jau ir krietni labāk.

AlphaDog Reģ.: 22.12.2007
0 0 Atbildēt

Tiešām ir tik traki? Tepat iAuto pi Lasītāju pieredzēm bija divi raksti par Marea'm un atsauksmes bij ok

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Vecīt, a Tu ietu atzīties, ka esi pilnīgs amplis, un ka esi nopircis totālāko sū*u ???!?!? Nez vai pašcieņa Tev to ļautu, tāpēc arī saraksti slavas dziesmas, ka ir okei utt.

robchix Reģ.: 04.03.2002
0 0 Atbildēt

Nu nav tik traki, kaa to velnu maalee

Piekare ir pilniigi OK, ja nelieto pa leeto nopeerkamaas detaljas un savlaiciigi veic remontu.

Prieksheejiem richagiem ir jaanjem Fiata servisos (Arfilaa) restaureetie richagi ar paarpreseetiem saailentblokiem un shareneem. aizmugures tiltam ir jaaseko specifiskajiem gultnjiem, jo ja tos sajaaj, tad remonts protams var sanaakt daargs. Man liekas ka kaut kaads Audi ar alumiinija piekari buus vismaz reizes 3 daragaaks un neizturiigaaks piekares zinjaa.

Lielaakaa probleema ir retais serviss, jo lielaakaa dalja baalelinju servisos neko citu kaa vaacu auto nav redzeejushi un arii neveelaas redzeet.

Ja kas saiet griistee ar elektriibu, tad var buut zinaamas probleemas, jo jeedziigu specu par Itaalju elektrovainaam ir gruuti atrast.

A paareejais it kaa caurmeeraa kaa jau jebkurai mashiinai, ja sekosi un kopsi, probleemu buus mazak, ja dziisi liidz klinkjim, tad arii maksaasi.

Man Fiats patiik, braucu ar Tempru.

viestursp Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Manam paziņam ir marea 1998, unversāls, benzīns - vismaz viņam tas jau ir 2. fiat un kaut ko tādu riktīgi baisu no viņa neesmu dzirdējis, var teikt sīkumi, vienvārd sakot, to auto ilgstoši stāvot servisos neesmu redzējis, vienīgi detaļas padārgas, jo relatīvi rets auto Latvijai

Legenda Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

Man ar te kādu pusgadu ir fiats, tiesa Stilo, bet godīgi sakot ar ritošo, ja normāli brauc probžu pārlieku bieži nebūs. Problēmas ir ar visādiem sīkumiem, kas tracina, kā arī apsildes sistēma, kas ir pilnīgi nederīga Latvijai. Paskaties labāk uz Lancia Lybra, kas ir tiešais konkurents Fiat Marea. Man vecākiem ir un tā mašīna ir daudz labāka.

lietus Reģ.: 23.04.2002
0 0 Atbildēt

405 rakstīja:

AlphaDog rakstīja: Jautājums tiem, kas patiešām var pateikt par šo auto gan labu, gan sliktu. Man personīgi šis auto ļoti iepatikās dēļ cenas vs. vizuālā izskata, taču neko nezinu par tehnisko pusi. Varbūt kāds var pateikt - kā šiem auto ir ar rezerves daļām, izturību, ērtumu/plašumu (esam ģimene ar diviem bērniem) utt.

Es tev silti iesaku uz marea neskatīties, jo tas modelis vēl ir diezgan nekvalitatīvs. Fiat vecie Bravo/Brava un Mareas nav diezko labi auto. Sākot ar pēdējiem Bravo, Grande Punto, Croma un Panda jau ir krietni labāk.

njepizgji!!!

es ar Brava nobraucu >100k km un kad pārdevu bija ~140k km un neviena slikta vaarda par auto nevaru pateikt.. nekas neluuza un nepliisa, motors eljlju neeeda+ hadene arii izturiiga.. tikai siltas atminjas par sho modeli..

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Vecīt, a Tu ietu atzīties, ka esi pilnīgs amplis, un ka esi nopircis totālāko sū*u ???!?!? Nez vai pašcieņa Tev to ļautu, tāpēc arī saraksti slavas dziesmas, ka ir okei utt.

Un kurš te masveidā uzpērk pussprāgušus pasātus, lai pēc tam piegānītu forumu ar raudulīgiem tirdzniecības sludinājumiem?

iAutolv Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Ja pērc lietotu Fiat, var ieskatīties arī vecajās diskusijās.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

2005. gadā nopirku Fiat Doblo 2001. gada 1,9D ar 120 000 uz šiltes. Tagad tam ir 260 000 km, normāls darba pepelacs. Regulāras problēmas ar ģeneratoru, jo atrodas tizlā vietā,ar visu aizsargu visu laiku dubļos. Detaļas maksā lēti. Kad bija jāmaina brāķa sadalene, sanāca lētāk Lietuvā nopirkt otru uzsistu Doblo ar UK stūri un pārlikt visu dzinēju, pārdodot atlikumus, vēl 'nopelnīts'.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti