CP: Kur lai dabū soda rēķinu?

Vigants Reģ.: 28.11.2002

Man te tāda dīvaina situācija... Decembrī iepelnīju sodu un bija jādodas uz Klijānu ielu. Janvārī aizgāju un piesprieda sodu maksāt. Teica, ka rēķinu piesūtīs uz mājām....

Problēma: It kā jau pagājis laiks, kad būtu jānomaksā, bet rēķinu tā arī nēesmu redzējis... vai kāds nezina kur var šitos soda rēķinu dabūt? Varbūt kāds info tālrunis. ceru, ka nav jābrauc kaut kur un jāraksta nekādi iesniegumi...

 
1 2
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ja biški iedziļinās LV iekšpolitikā, tad www2.pasts.lv/... tavu rēķinu saņēma un apmaksāja....

gaidi soda procentus....

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ejot TA samaksāsi.

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Ejot TA samaksāsi.

Soda procenti? Tomēr 100Ls bija... sarēķinās man kādus 200 beigās.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

A Klijānu ielā telefona nav?

Viss, kas nepeiciešams, zināt lēmuma numuru.

Ņemot vērā to, ka policija nevis sniedza pakalpojumu, bet gan pieņēma lēmumu, uzliekot sodu, tad nekāds RĒĶINS viņiem nav atsevišķi jāizraksta. Lēmums gan pārkāpējam ir jāizsniedz/jānosūta pa pastu.

Ja līdz šim brīdim lēmums nav izsniegts, tad saskaņā ar Administratīvā procesa likumu tas joprojām nav stājies spēkā, jo administratīvais akts stājas spēkā dienā, kad tas ir kļuvis zināms adresātam.

Ja lēmums nosūtīts uz deklarēto dzīvesvietu, bet pats tur reāli nezīvo, tad tā jau ir paša adresāta problēma (ar nosacījumu, ka iestāde lēmumu ir izsūtījusi ierakstītā vēstulē un saglabājusi "pasaknīti").

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

CSDD var samaksāt arī bez kvīts.....

HRE Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja: Man te tāda dīvaina situācija... Decembrī iepelnīju sodu un bija jādodas uz Klijānu ielu. Janvārī aizgāju un piesprieda sodu maksāt. Teica, ka rēķinu piesūtīs uz mājām....

Problēma: It kā jau pagājis laiks, kad būtu jānomaksā, bet rēķinu tā arī nēesmu redzējis... vai kāds nezina kur var šitos soda rēķinu dabūt? Varbūt kāds info tālrunis. ceru, ka nav jābrauc kaut kur un jāraksta nekādi iesniegumi...

Buutu godiigi braucis tagad nebuutu gemoroja.

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Skardnieks rakstīja: CSDD var samaksāt arī bez kvīts.....

Nopietni? Arī centrālajā CSDD ēkā (zinu, ka pie apskates var)? Varētu aizvilkties un nomaksāt tad...

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

HRE rakstīja:

Vigants rakstīja: Man te tāda dīvaina situācija... Decembrī iepelnīju sodu un bija jādodas uz Klijānu ielu. Janvārī aizgāju un piesprieda sodu maksāt. Teica, ka rēķinu piesūtīs uz mājām....

Problēma: It kā jau pagājis laiks, kad būtu jānomaksā, bet rēķinu tā arī nēesmu redzējis... vai kāds nezina kur var šitos soda rēķinu dabūt? Varbūt kāds info tālrunis. ceru, ka nav jābrauc kaut kur un jāraksta nekādi iesniegumi...

Buutu godiigi braucis tagad nebuutu gemoroja.

Dzīve nežēlīga... īpaši no rītiem, kad sastrēgumi un ir ļoti liels pārdinājums "nogriezt" pāris vietās...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

Dzīve nežēlīga... īpaši no rītiem, kad sastrēgumi un ir ļoti liels pārdinājums "nogriezt" pāris vietās...

Agresīvais Hynday Matrix???

Skardnieks Reģ.: 13.12.2002
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

Skardnieks rakstīja: CSDD var samaksāt arī bez kvīts.....

Nopietni? Arī centrālajā CSDD ēkā (zinu, ka pie apskates var)? Varētu aizvilkties un nomaksāt tad...

Nekad neesmu maksājis nekur citur kā tikai CSDD.( arī ar dažu mēnešu kavēšanos)

Eju uz CSDD reģistrēt auto vai maksāt par apskati. Uzreiz saka sods nenomaksāts( Es zinu ka tāds man ir). Es saku maksājam, šie izdrukā kvīti un Es samaksāju.

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Vigants rakstīja:

Dzīve nežēlīga... īpaši no rītiem, kad sastrēgumi un ir ļoti liels pārdinājums "nogriezt" pāris vietās...

Agresīvais Hynday Matrix???

Neticami, vai ne?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kas tie par soda procentiem?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kas tie par soda procentiem?

Menti sadarbībā ar tiesu izpildītāju uzsēdina uz skaitītāja

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

Biju nobraucis līdz CSDD un iedodot tiesības uzreiz sameklēja to sodu un apmaksāju. Paldies par padomu, Skardniek!

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

parasti sodi tiek maksaati , ejot skati,liidz shim nekaadi soda procenti nav bijushi...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

msh rakstīja: Kas tie par soda procentiem?

Menti sadarbībā ar tiesu izpildītāju uzsēdina uz skaitītāja

Ko tad man - pusgadu vecam cēnerim vēl kāds laķiks piepulcējies, što ļi?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ko tad man - pusgadu vecam cēnerim vēl kāds laķiks piepulcējies, što ļi?

Ja joprojām nesaņemtais maksājums vēl nav nodots izpildei tiesu izpildītājam, tad tevis minētais cēneris tā arī paliks tikai cēneris.

Bet, līdzko tiks nosūtīti dokumenti tiesu izpildītājam, tā tavs cēneris pārvērtīsies aptuveni par par kvartu (25 latiem).

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

msh rakstīja: Ko tad man - pusgadu vecam cēnerim vēl kāds laķiks piepulcējies, što ļi?

Ja joprojām nesaņemtais maksājums vēl nav nodots izpildei tiesu izpildītājam, tad tevis minētais cēneris tā arī paliks tikai cēneris.

Bet, līdzko tiks nosūtīti dokumenti tiesu izpildītājam, tā tavs cēneris pārvērtīsies aptuveni par par kvartu (25 latiem).

hvz... kaadu laiku atpakalj piemirsaas par jostinjaam kviiti nomaxaat- paarveertaas par 13

a uz kjepu nenjeema... reids jamajiem va zinies

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

HRE rakstīja:

Vigants rakstīja: Man te tāda dīvaina situācija... Decembrī iepelnīju sodu un bija jādodas uz Klijānu ielu. Janvārī aizgāju un piesprieda sodu maksāt. Teica, ka rēķinu piesūtīs uz mājām....

Problēma: It kā jau pagājis laiks, kad būtu jānomaksā, bet rēķinu tā arī nēesmu redzējis... vai kāds nezina kur var šitos soda rēķinu dabūt? Varbūt kāds info tālrunis. ceru, ka nav jābrauc kaut kur un jāraksta nekādi iesniegumi...

Buutu godiigi braucis tagad nebuutu gemoroja.

Dzīve nežēlīga... īpaši no rītiem, kad sastrēgumi un ir ļoti liels pārdinājums "nogriezt" pāris vietās...

patīkami, ka 'vienlīdzīgākie dzīvnieki' tiek ārstēti. cerams, ka pēc kāda laika, kad šādi pilsoņi būs apārstēti, dakteri ķersies arī pie sabtransa- tas, kas pēdējā pusgada laikā darām, piemēram, stacijas laukumā, ir kaut kas aziātiski viltīgs un pīīīīī.

p.s. tiešām simtnieks jāpogā ?)

Vigants Reģ.: 28.11.2002
0 0 Atbildēt

niekalbis rakstīja:

Vigants rakstīja:

HRE rakstīja:

Vigants rakstīja: Man te tāda dīvaina situācija... Decembrī iepelnīju sodu un bija jādodas uz Klijānu ielu. Janvārī aizgāju un piesprieda sodu maksāt. Teica, ka rēķinu piesūtīs uz mājām....

Problēma: It kā jau pagājis laiks, kad būtu jānomaksā, bet rēķinu tā arī nēesmu redzējis... vai kāds nezina kur var šitos soda rēķinu dabūt? Varbūt kāds info tālrunis. ceru, ka nav jābrauc kaut kur un jāraksta nekādi iesniegumi...

Buutu godiigi braucis tagad nebuutu gemoroja.

Dzīve nežēlīga... īpaši no rītiem, kad sastrēgumi un ir ļoti liels pārdinājums "nogriezt" pāris vietās...

patīkami, ka 'vienlīdzīgākie dzīvnieki' tiek ārstēti. cerams, ka pēc kāda laika, kad šādi pilsoņi būs apārstēti, dakteri ķersies arī pie sabtransa- tas, kas pēdējā pusgada laikā darām, piemēram, stacijas laukumā, ir kaut kas aziātiski viltīgs un pīīīīī.

p.s. tiešām simtnieks jāpogā ?)

man simtnieks un 6 soda punkti...

Ja tīrs un balts pirms tam esi bijis, tad uzliks 50 Ls... bet nu tas ir absolūts minimums.

Ja leksies tad var pat 200 uzlikt.

A agresīvu viņi viegli sadomā... 2 secīgi pārkāpumi un done... es iekūlos pie slāvu apļa... kad no rīta izdomāju caur Nesti izbraukt uz katlakalna ielu.

niekalbis Reģ.: 04.11.2002
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

niekalbis rakstīja:

Vigants rakstīja:

HRE rakstīja:

Vigants rakstīja: Man te tāda dīvaina situācija... Decembrī iepelnīju sodu un bija jādodas uz Klijānu ielu. Janvārī aizgāju un piesprieda sodu maksāt. Teica, ka rēķinu piesūtīs uz mājām....

Problēma: It kā jau pagājis laiks, kad būtu jānomaksā, bet rēķinu tā arī nēesmu redzējis... vai kāds nezina kur var šitos soda rēķinu dabūt? Varbūt kāds info tālrunis. ceru, ka nav jābrauc kaut kur un jāraksta nekādi iesniegumi...

Buutu godiigi braucis tagad nebuutu gemoroja.

Dzīve nežēlīga... īpaši no rītiem, kad sastrēgumi un ir ļoti liels pārdinājums "nogriezt" pāris vietās...

patīkami, ka 'vienlīdzīgākie dzīvnieki' tiek ārstēti. cerams, ka pēc kāda laika, kad šādi pilsoņi būs apārstēti, dakteri ķersies arī pie sabtransa- tas, kas pēdējā pusgada laikā darām, piemēram, stacijas laukumā, ir kaut kas aziātiski viltīgs un pīīīīī.

p.s. tiešām simtnieks jāpogā ?)

man simtnieks un 6 soda punkti...

Ja tīrs un balts pirms tam esi bijis, tad uzliks 50 Ls... bet nu tas ir absolūts minimums.

Ja leksies tad var pat 200 uzlikt.

A agresīvu viņi viegli sadomā... 2 secīgi pārkāpumi un done... es iekūlos pie slāvu apļa... kad no rīta izdomāju caur Nesti izbraukt uz katlakalna ielu.

mjā...paskatījos APK- tiešām 50-200 līdz šim dzīvoju naivā pārliecībā, ka kādi ~40.

bet 'sišana ar rubli' savu ir panākusi- Pārdaugavā uz Akmens tilta piebrauktuvēm visi uzvedas godīgi

shibernieks Reģ.: 18.06.2004
0 0 Atbildēt

uzliktos sodus jāapmaksā gada laikā. pēctam nepamaksātie sodi tiek nodoti piedzinējiem.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Vigants rakstīja:

Es iekūlos pie slāvu apļa... kad no rīta izdomāju caur Nesti izbraukt uz katlakalna ielu.

Katlakalna iela blakus Slāvu aplim ???

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Vigants rakstīja:

Es iekūlos pie slāvu apļa... kad no rīta izdomāju caur Nesti izbraukt uz katlakalna ielu.

Katlakalna iela blakus Slāvu aplim ???

vienkārši tāda lielāka izmēra neste

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

shibernieks rakstīja: uzliktos sodus jāapmaksā gada laikā. pēctam nepamaksātie sodi tiek nodoti piedzinējiem.

Vismaz kaut kāda skaidrība Tad vēl kādu laiku to cēneri drīkst pamarinēt

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti