Pārdodu VOLVO s60 spara ratu

user Reģ.: 19.06.2002

pārdodu volvo s60 2.4 bendzīns spara ratu.

lietots.

biju servisā jo kaut kas ar kārbu nebija labi - džekiem likās, ka spara rats beigts, nomainīju visu sajūgu, kurvi, spara ratu, bet, izrādās, ka spara ratam viss bija ok.. bet tā kā mūsa motorā nopirku jaunu par kaut kādiem tur Ls 500 vai 600 tad servisā man uzlika jauno..

vecais stāv pie manis - moška kādam noder teiksim par Ls 200 ?? viss viņam ir ok! ja ir citi cenas piedāvajumi - varam apspriest.

harijs (et) dbr (punkts) lv

 
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

no kā tos volvjus taisa, ka pat spararats var nobeigties? no plastilīna?

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: no kā tos volvjus taisa, ka pat spararats var nobeigties? no plastilīna?

kā jau teicu - nenobeidzās - servī večiem smadzenes gļuko..

ar šo spara ratu nobraukti 78k km..

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

user rakstīja:

anonimikis rakstīja: no kā tos volvjus taisa, ka pat spararats var nobeigties? no plastilīna?

kā jau teicu - nenobeidzās - servī večiem smadzenes gļuko..

ar šo spara ratu nobraukti 78k km..

Tad vajadzēja likt lai šie paši arī samaksā par bezjēgā pirkto švunkratu.Spararatam var nobeigties venčiks,kas ir maināms untik daudz nemaksā.

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

200 LVL par lietotu bleķa pikuci?

Volvām spararatus no titāna taisa, čtoļi?

imho, jebkurai mašīnai par tādu kāpostu var dabūt JAUNU laba brenda aftermarket atvieglināto un m/ m/

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

user rakstīja:

anonimikis rakstīja: no kā tos volvjus taisa, ka pat spararats var nobeigties? no plastilīna?

kā jau teicu - nenobeidzās - servī večiem smadzenes gļuko..

ar šo spara ratu nobraukti 78k km..

Tad vajadzēja likt lai šie paši arī samaksā par bezjēgā pirkto švunkratu.Spararatam var nobeigties venčiks,kas ir maināms untik daudz nemaksā.

man nav ne jausmas kas var nobeigties, kas nee - zinu tikai, ka esmu škrobīgs uz servisa džekiem...

jaunu pirku pa Ls 600 orģīnālo volvo.. šis arī ir orģinālais un cena = 1/3 ja nav ok - sakiet pa cik ņemsiet! varbūt atdošu..

runājot par atvieglināto - priekš kam man atvieglināto?? varbūt vēl sporta sadaleni un tad kratīties kā dīzelī?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

saderam, ka pasūtot jaunu spararatu (neviens mūsā nav tik traks lai tādu turētu uz vietas) bija jāsamaksā pilna preces vērtība

p.n.

pasaki vēl, ka tu tam kaktu servisam atpogāji otrus 600 par "darbu"

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

DimanC rakstīja: 200 LVL par lietotu bleķa pikuci?

Volvām spararatus no titāna taisa, čtoļi?

imho, jebkurai mašīnai par tādu kāpostu var dabūt JAUNU laba brenda aftermarket atvieglināto un m/ m/

S-60 spararatā ir vēl iekšā dempferējošās atsperes-līdzīgi kā sajūga diskā.

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

60% avansā.. (tātad atlikušie 40 ir viņu varka)

pa darbu bija 150.. (darbs nebija mūsā) diemžēl nebija, jo liekas tur vismaz džeki saprastu, ka spara ratam viss ok

Pirmais rakstīja: saderam, ka pasūtot jaunu spararatu (neviens mūsā nav tik traks lai tādu turētu uz vietas) bija jāsamaksā pilna preces vērtība

p.n.

pasaki vēl, ka tu tam kaktu servisam atpogāji otrus 600 par "darbu"

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Te nu bija svaigais un nejātais S60...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja: Te nu bija svaigais un nejātais S60...

drīzāk nemaakulīgie servismeņi.....

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

un kurš ta izvēlējās lēto un labo servisu?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vajadzēja servisa pakalpojumu apomaksāt ar lietotu spararatu

Motorolers Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

piekarini drātī pie garāžas griestiem, būs ko atcerēties, kad šad tad galvu pret šo atsitīsi

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja: Te nu bija svaigais un nejātais S60...

nē, bet viss pārējasi reāli čotka.. vairs vispār nekas nav salūzis vai noticis, (tagad drošī vien notiks) jau 20k km esmu nobraucis un vispār nekādu sūdzību...

user Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

serviss, kas bija tuvumā bija - tik cik sevi mierinu, ka vairs nekad man nebūs tas jādara tā, ka viss OK!!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti