robs baltajaas tiesiibaas

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

vikendaa pabraukaaju kopaa ar draugu, kuram ir baltaas kraasas autovaditaja aplieciba.

paraleeli visadam sarunam, mes nonaacaam pie fantazijas par sekojoshu:

iet pa cela manu mazliet iereibusi pilngadiga meitene.

pie vinjas apstajaas kaatkaads auto un piedavaa pakert meiteni pa celjam...

peec kaada laika sho auto aptur CP un konstatee, ka auto vaditaajam ir tikai un vienigi baltaas tiesiibas. shadaa situaacijaa auto vaditajs ar baltajaam tiesiibaam noteikti apgalvotu, ka rekur vinjam tak blakus atrodas instruktors. taa nu nabaga iereibusii meitene, pienemot, ka vinjai ir vaditaja aplieciba, nonaktu valsts maizee...

moraale: ja stopejat auto, vienmer parliecinaties vai auto vaditajam ir atbilstoshas kategorijas papiiri!

 
1 2
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

četru burtu kombinācija...

GangBoy Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Ko Jūs pīpējāt???

It kā jau tāds notikums var notikt pie varbūtības 0.000001%, bet vienalga - tā arī nesaprotu, cik daudz izdzēri pirms šito sarakstīji?

vmaxer rakstīja: vikendaa pabraukaaju kopaa ar draugu, kuram ir baltaas kraasas autovaditaja aplieciba.

paraleeli visadam sarunam, mes nonaacaam pie fantazijas par sekojoshu:

iet pa cela manu mazliet iereibusi pilngadiga meitene.

pie vinjas apstajaas kaatkaads auto un piedavaa pakert meiteni pa celjam...

peec kaada laika sho auto aptur CP un konstatee, ka auto vaditaajam ir tikai un vienigi baltaas tiesiibas. shadaa situaacijaa auto vaditajs ar baltajaam tiesiibaam noteikti apgalvotu, ka rekur vinjam tak blakus atrodas instruktors. taa nu nabaga iereibusii meitene, pienemot, ka vinjai ir vaditaja aplieciba, nonaktu valsts maizee...

moraale: ja stopejat auto, vienmer parliecinaties vai auto vaditajam ir atbilstoshas kategorijas papiiri!

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Zāle palikusi lētāka vai kūlas dūmus saostījies, ka šādu topiku izgudroji?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tehniski laikam ka jaa...

bet vai M burtam nau jaabuut logaa

un meitenei nav obligaati jaaseezhas blakus badiitaajam...

HRE Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

vmaxer rakstīja: shis un tas

Veel pie tam aizmirsi piebilst, ka auto ir zagts, tas taa lai ticamiibas pakaape lielaaka

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

HRE rakstīja:

vmaxer rakstīja: shis un tas

Veel pie tam aizmirsi piebilst, ka auto ir zagts, tas taa lai ticamiibas pakaape lielaaka

Jā,jā ... un baltajām tiesibām komplektā ir ari baltā lapa...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vēl viens subjekts ar savām "baltajām tiesībām"

Bet pasaka laba

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

un vēl jāierīko pedāļi blakussēdētājam... un pilnai laimei vēl tas zaķis jāpiedzirda

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: un vēl jāierīko pedāļi blakussēdētājam... un pilnai laimei vēl tas zaķis jāpiedzirda

ja labs zakjis, moska nemaz nevajag mentiem atdot

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

labs veids kā ar zaķiem iepazīties

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Bija laiks,kad vēl nepilgadīgs braukāju ar auto *bija tikai baltās tiesības) Tad nu,ja vajadzēja aizbraukt, kur tālāk,tad paņēmu kādu stopotāju ar tiesībām. Te gan par alkoholu nevar būt ne runas!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kādam cirvim ir jābūt lai brauktu ar baltajām tiesībām???????????????

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: kādam cirvim ir jābūt lai brauktu ar baltajām tiesībām???????????????

it kā jau jēdziens tiesības šeit ir aplams...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Kaa tur bija

Maaciibu brauksanas atlauja...

peec skata gandriiz taada pati kaa iistaa vadiitaaja aplieciiba...

bet reaali tikai fignja lai CSDD vareetu piķi iesuukt neko vairaak...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Jo es driikstu apmaaciit citu pers. vadiit automobiili (jaabuut logos M ziimei un vadiitaaja staažs virs 2 gadiem)...

taa laikam bija...

un tai personai var buut vai var nebuut maaciibu brauksanas atlauja

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: kādam cirvim ir jābūt lai brauktu ar baltajām tiesībām???????????????

kāpēc cirvim; tu gribi teikt, labāk nebraukt nemaz? tāpat jau pilnas ielas ar tādiem brīnumiem, kas nobraukuši pārdesmit stundas un dabūjuši tiesības.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Jo es driikstu apmaaciit citu pers. vadiit automobiili (jaabuut logos M ziimei un vadiitaaja staažs virs 2 gadiem)...

taa laikam bija...

un tai personai var buut vai var nebuut maaciibu brauksanas atlauja

nevar nebūt.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: ...

bet reaali tikai fignja lai CSDD vareetu piķi iesuukt neko vairaak...

arī tas +vēl, lai tie, kam par štīmi atņemts nebrauktu blakus noliekot kādu ar tiesībām...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

Ozz rakstīja: Jo es driikstu apmaaciit citu pers. vadiit automobiili (jaabuut logos M ziimei un vadiitaaja staažs virs 2 gadiem)...

taa laikam bija...

un tai personai var buut vai var nebuut maaciibu brauksanas atlauja

nevar nebūt.

Tagad var...

Vienu laiku it kaa nevareeja....

es nevaru personu apmaaciit lai vinja izietu CSDD eksaamenus, bet manaa klaatbuutnee driikst vadiit persona transporta liidzekli...

Lai attureetu mani no šmigošanas , sods man ir taads pats it kaa es vadiitu tr-ta liidzekli....

nu veel pagaajuspavasar Cieniigo maaciiju..Emmas logos un uz prieksu...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Tagad var...

Vienu laiku it kaa nevareeja....

es nevaru personu apmaaciit lai vinja izietu CSDD eksaamenus, bet manaa klaatbuutnee driikst vadiit persona transporta liidzekli...

Lai attureetu mani no šmigošanas , sods man ir taads pats it kaa es vadiitu tr-ta liidzekli....

nu veel pagaajuspavasar Cieniigo maaciiju..Emmas logos un uz prieksu...

210. Mācību iestāžu braukšanas mācību instruktoram jābūt atbilstošās kategorijas transportlīdzekļa vadītāja

un instruktora apliecībai. Individuāli mācīt vadīt atļauts transportlīdzekļa vadītājam, kura atbilstošās kategorijas

transportlīdzekļa vadītāja stāžs ir vismaz 3 gadi.

211. Personai, kura mācās braukt ar motociklu, triciklu, kvadriciklu, automobili vai autobusu, jābūt klāt

braukšanas mācību atļaujai vai dokumentam par tiesībām vadīt mehāniskos transportlīdzekļus. Pēc policijas

darbinieku pieprasījuma viens no šiem dokumentiem jāiedod pārbaudei.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tā kā bez baltajām tiesībām nekur.

mx_black Reģ.: 19.05.2004
0 0 Atbildēt

Pirms dazhiem gadiem, kad veel nebija sutkas par %, manam zinaamam kexam tieshi shaads story sanaaca: sakodies nostopeeja mashiinu, to aptureeja menti, chalim pie stuures vaaku nav, shis noraada uz dzheku, kursh komaa blakus seezh. Menti noskaidroja personiibu, tiesiibas ir, taatad peec likuma apmaaci vadiit jeb vadi auto reibumaa. Dabuuja maksaat sodu.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

mx_black rakstīja: Pirms dazhiem gadiem, kad veel nebija sutkas par %, manam zinaamam kexam tieshi shaads story sanaaca: sakodies nostopeeja mashiinu, to aptureeja menti, chalim pie stuures vaaku nav, shis noraada uz dzheku, kursh komaa blakus seezh. Menti noskaidroja personiibu, tiesiibas ir, taatad peec likuma apmaaci vadiit jeb vadi auto reibumaa. Dabuuja maksaat sodu.

Bācc... nu skaidrs kāpēc "mikriņi" tā brauc šiem tak vienmēr kāds "instruktors" salonā atradīsies .

Kri Reģ.: 03.02.2004
0 0 Atbildēt

Ja jau filozofē, tad vajag novest domu līdz galam. Vai autors ir padomājis, kur pēc ši trika nonāks, viņa "zaķu copējamis" limuzīns?

Vai tik ne kādā autostāvvietā ar klientiem draudzīgām cenām Nez vai meitenītei būs naudiņa ko samksāt par auto atgūšanu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: Kaa tur bija

Maaciibu brauksanas atlauja...

peec skata gandriiz taada pati kaa iistaa vadiitaaja aplieciiba...

bet reaali tikai fignja lai CSDD vareetu piķi iesuukt neko vairaak...

Nu padomā pats - ja jau mācies, tad šoferu komisiju vienalga jāiziet būs. Bet ja vēl neesi izgājis - kā tu vari zināt, vai nav kāda iedzimta kaite? Mācību atļaujas ideja ir tāda, ka tā parāda, ka attiecīgais subjekts fiziski spējīgs noturēt baranku. Nu labi,ir jau lietas, ko šoferu komisijā neskatās. Zinu vienu cilvēku, kas izstājās no autoskolas, jo viņam ir kaut kāds iedzimts joks, vairs neatceros, laikam nevar sakoncentrēties vai kaut kas tāds

P.S. Kad es pirms četriem gadiem gāju šoferu komisiju, cik tas toreiz bija viegli un ātri

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti