Mazdas karbai elas limenis

martsr Reģ.: 20.03.2008

Es nezinu,ka var mazdai(626 88.gada)pieliet karbai limeni.Ir tur divas skruves,vina apaksa,otra sana,bet loti zemu,pie pasas lejas,man liekas,ka ar to ir par maz.Varbut kads padalisies pieredze.Paldies.

 
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

automāts vai manuālis?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja jau tu to nezini, tad tu diez vai arī zini, ko liet iekšā, un vai tur maz līmenis ir par zemu

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Tà arì ir-lej pa sànu skrùvi kamér nàk àrà.vismaz volvo tà ir.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

martsr rakstīja: Es nezinu,ka var mazdai(626 88.gada)pieliet karbai limeni.Ir tur divas skruves,vina apaksa,otra sana,bet loti zemu,pie pasas lejas,man liekas,ka ar to ir par maz.Varbut kads padalisies pieredze.Paldies.

Jālej ir caur stūres spidometra trosītes skrūvi.

Atrodi kur ātrumkārbā ir ieskrūvēta trosīte ar skrūvi galā, skrūvē to vaļā. Uz skrūves ir normāla eļļas līmeņa "metkas" man liekas. Res.eļļas ir bišķiņ jābūt uz tās skrūves gala.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Jaņem spidometra zobrats ara tad var ieliet

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Kārbai no augšpuses ar 16mm metāla urbi jaizurbj caurums,tad pielej lidz lūpai un aizbāz ar vinčika korķi...

Biideklis Reģ.: 14.05.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

martsr rakstīja: Es nezinu,ka var mazdai(626 88.gada)pieliet karbai limeni.Ir tur divas skruves,vina apaksa,otra sana,bet loti zemu,pie pasas lejas,man liekas,ka ar to ir par maz.Varbut kads padalisies pieredze.Paldies.

Jālej ir caur stūres spidometra trosītes skrūvi.

Atrodi kur ātrumkārbā ir ieskrūvēta trosīte ar skrūvi galā, skrūvē to vaļā. Uz skrūves ir normāla eļļas līmeņa "metkas" man liekas. Res.eļļas ir bišķiņ jābūt uz tās skrūves gala.

vieglaak manupraat buutu ieliet no spidometra trosiites augshas, i nemaz zem mashinja nav jaalien.

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

Biideklis rakstīja:

ValdisM rakstīja:

martsr rakstīja: Es nezinu,ka var mazdai(626 88.gada)pieliet karbai limeni.Ir tur divas skruves,vina apaksa,otra sana,bet loti zemu,pie pasas lejas,man liekas,ka ar to ir par maz.Varbut kads padalisies pieredze.Paldies.

Jālej ir caur stūres spidometra trosītes skrūvi.

Atrodi kur ātrumkārbā ir ieskrūvēta trosīte ar skrūvi galā, skrūvē to vaļā. Uz skrūves ir normāla eļļas līmeņa "metkas" man liekas. Res.eļļas ir bišķiņ jābūt uz tās skrūves gala.

vieglaak manupraat buutu ieliet no spidometra trosiites augshas, i nemaz zem mashinja nav jaalien.

Tu kļūdies vēl vienkāršāk ir apliet paneli ar br.eļļu un cerēt ka kaut kas aiztecēs līdz robenei !

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

uldiskru rakstīja:

Biideklis rakstīja:

ValdisM rakstīja:

martsr rakstīja: Es nezinu,ka var mazdai(626 88.gada)pieliet karbai limeni.Ir tur divas skruves,vina apaksa,otra sana,bet loti zemu,pie pasas lejas,man liekas,ka ar to ir par maz.Varbut kads padalisies pieredze.Paldies.

Jālej ir caur stūres spidometra trosītes skrūvi.

Atrodi kur ātrumkārbā ir ieskrūvēta trosīte ar skrūvi galā, skrūvē to vaļā. Uz skrūves ir normāla eļļas līmeņa "metkas" man liekas. Res.eļļas ir bišķiņ jābūt uz tās skrūves gala.

vieglaak manupraat buutu ieliet no spidometra trosiites augshas, i nemaz zem mashinja nav jaalien.

Tu kļūdies vēl vienkāršāk ir apliet paneli ar br.eļļu un cerēt ka kaut kas aiztecēs līdz robenei !

Ptu ti, bija domāts tr.eļļu !

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Mazdai eļļas korķis ir turpat kur moskvičam. Jāpajauc viduskonsole un tiksi klāt.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti