Pārdodu ATV

Sportsman500 Reģ.: 07.04.2008
 
1 2
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Waj nau praatiigaak tirgot 'pliku' un 'prichendaaljus' atsevishkji , 99% gadijumu 'pirceejs' pakojumu nespeej noveerteet

Sportsman500 Reģ.: 07.04.2008
0 0 Atbildēt

Nav nekur jāsteidzas, pamēģināšu šādi, ja nē, pamainīsim ko.

Bet paldies par padomu

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Sportsman500 rakstīja: Nav nekur jāsteidzas, pamēģināšu šādi, ja nē, pamainīsim ko.

Bet paldies par padomu

iechaapo ATVzone.lv , tur viens kaareiz mocaas ar iepirkshanu -mediibaam vajagot , a Teu kaareiz flintei pinaalis

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Sportsman500 rakstīja: Nav nekur jāsteidzas, pamēģināšu šādi, ja nē, pamainīsim ko.

Bet paldies par padomu

iechaapo ATVzone.lv , tur viens kaareiz mocaas ar iepirkshanu -mediibaam vajagot , a Teu kaareiz flintei pinaalis

Paldies!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Ja jau šitādus sāk izmantot medībām, tad tās vairs nav medības, bet lopu kaušana.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Ja jau šitādus sāk izmantot medībām, tad tās vairs nav medības, bet lopu kaušana.

Kāda starpība,ar ko līdz mastam aizbrauc???

Sportsman500 Reģ.: 07.04.2008
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Ja jau šitādus sāk izmantot medībām, tad tās vairs nav medības, bet lopu kaušana.

kāpēc?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja:

Nortel rakstīja: Ja jau šitādus sāk izmantot medībām, tad tās vairs nav medības, bet lopu kaušana.

Kāda starpība,ar ko līdz mastam aizbrauc???

A vot ir starpība. Kad tu pusi dienas brien pa purvu, nogāzt to lopu un pēc tam pusi dienas nes viņu trijatā ārā - tās ir īstas medības. A piebraukt, nošaut un aizvest jau katrs muļķis māk.

p.s. Krievijas taigā mednieki medī no zirga un ar kalašņikovu.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Nortel,cerams,tu gaļu un tās izstrādājumus veikalos nepērc bet stiep pusdienu no purva un šauj ar loku vai met ar šķēpiem pa dzīvnieku. Jo šaut ar bisi, tas ir slaktiņš.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Tad jau pēc tevis teiktā labāk ir aizbraukt uz veikalu pēc gaļas, nekā medīt.

Medībās visa sāls ir procesā. Nav svarīgi vai tās beidzās ar rezultātu vai bez. Pamēģini pārmaiņus ar visparastāko gludstobreni bez optikas nošaut mežkuili.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Esmu nošāvis un ne vienu vien

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Ar TOZ-34

sinhro Reģ.: 12.10.2004
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Tad jau pēc tevis teiktā labāk ir aizbraukt uz veikalu pēc gaļas, nekā medīt.

Medībās visa sāls ir procesā. Nav svarīgi vai tās beidzās ar rezultātu vai bez. Pamēģini pārmaiņus ar visparastāko gludstobreni bez optikas nošaut mežkuili.

Jā aizšut un nošaut ir divas dažādas situācijas. baigais snaiperis atradies!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

sinhro rakstīja:

Nortel rakstīja: Tad jau pēc tevis teiktā labāk ir aizbraukt uz veikalu pēc gaļas, nekā medīt.

Medībās visa sāls ir procesā. Nav svarīgi vai tās beidzās ar rezultātu vai bez. Pamēģini pārmaiņus ar visparastāko gludstobreni bez optikas nošaut mežkuili.

Jā aizšut un nošaut ir divas dažādas situācijas. baigais snaiperis atradies!

Es jau rakstīju nošaut, nevis aizšaut. A ja aizšauj, tad palaiž taksi un skrien pakaļ.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

sinhro rakstīja:

Nortel rakstīja: Tad jau pēc tevis teiktā labāk ir aizbraukt uz veikalu pēc gaļas, nekā medīt.

Medībās visa sāls ir procesā. Nav svarīgi vai tās beidzās ar rezultātu vai bez. Pamēģini pārmaiņus ar visparastāko gludstobreni bez optikas nošaut mežkuili.

Jā aizšut un nošaut ir divas dažādas situācijas. baigais snaiperis atradies!

Es jau rakstīju nošaut, nevis aizšaut. A ja aizšauj, tad palaiž taksi un skrien pakaļ.

a taksha nau zjeel ?? kulji pac neskrien pakalj ?? kas taa , xunaj , par mediibaam - taksis medii waj mednieks ??

sinhro Reģ.: 12.10.2004
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

sinhro rakstīja:

Nortel rakstīja: Tad jau pēc tevis teiktā labāk ir aizbraukt uz veikalu pēc gaļas, nekā medīt.

Medībās visa sāls ir procesā. Nav svarīgi vai tās beidzās ar rezultātu vai bez. Pamēģini pārmaiņus ar visparastāko gludstobreni bez optikas nošaut mežkuili.

Jā aizšut un nošaut ir divas dažādas situācijas. baigais snaiperis atradies!

Es jau rakstīju nošaut, nevis aizšaut. A ja aizšauj, tad palaiž taksi un skrien pakaļ.

Ko tu stāsti muļķības skrejošu meža cūku ar gludstobreni! Tad jau tev medību stāžs ir 25 gadi. Tu vari viņu aizšaut tas ir ievainot un blakus medību zonā pēc 15 km tā nobeidzas. Aiziet uz šutuvi un no balsta guļus sašaut mērķī ir viena lieta, bet otra lieta ir aizelsies un noskrējies pa mežu ar nosalušiem trīcošiem pirkstiem nošaut skrejošu mežacūku TAS ir kautkas! Respect Tad jau tev jāiet par šaušanas instruktoru mācīt mūsu specdienestus.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

viskrutāk ir ar arbaletu zaķi...

kā tas pienaglojās pie koka 3m attālumā

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Sinhro,kāpēc nevar nošaut mežacūku,kura skrien??? Tu ko,domā,ka viņas visu laiku stāv?? Un neviens ar gludstobra bisi šautuvē nešauj no guļus stāvokļa,gudriniek. Es pats esmu šāvis gan reni'[os gan sacensībās pa ''skrejošo meža cūku'' stendā un veiksmīgi. Nemaz nevajag 25 gadu stāžu,tas neko nemaina-2 gadi vai 20,ja māk šaut,tad māk.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Sinhro,kāpēc nevar nošaut mežacūku,kura skrien??? Tu ko,domā,ka viņas visu laiku stāv?? Un neviens ar gludstobra bisi šautuvē nešauj no guļus stāvokļa,gudriniek. Es pats esmu šāvis gan reni'[os gan sacensībās pa ''skrejošo meža cūku'' stendā un veiksmīgi. Nemaz nevajag 25 gadu stāžu,tas neko nemaina-2 gadi vai 20,ja māk šaut,tad māk.

staasc jau ir par to ka xunaj nevajaga kvadru , jo IISTIE vechi ljapato kaajeleem , riktiigi nosipaas mellu muti pa brikshnjiem un , ja nosipumaa , aizshauj mezjacuuku , tad toksh ir taksiitis, kas to kabanu dasipiis un atnesiis tuvaak saabu [P]aarkingam

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Nortel rakstīja:

sinhro rakstīja:

Nortel rakstīja: Tad jau pēc tevis teiktā labāk ir aizbraukt uz veikalu pēc gaļas, nekā medīt.

Medībās visa sāls ir procesā. Nav svarīgi vai tās beidzās ar rezultātu vai bez. Pamēģini pārmaiņus ar visparastāko gludstobreni bez optikas nošaut mežkuili.

Jā aizšut un nošaut ir divas dažādas situācijas. baigais snaiperis atradies!

Es jau rakstīju nošaut, nevis aizšaut. A ja aizšauj, tad palaiž taksi un skrien pakaļ.

a taksha nau zjeel ?? kulji pac neskrien pakalj ?? kas taa , xunaj , par mediibaam - taksis medii waj mednieks ??

A ko tu nesaprati? Taksi palaiž, lai tas paņem pēdas un tad pats viņam vico pakaļ, vai arī apiet no sāna. Īsts medību taksis var iekosties pat briedim kalā.

p.s. tev tāds šļupstekļa rakstīšanas stils.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

A tevi sipj tas,kā kurš raksta?

Un vispār, paši sābisti ir ahūnie spameri,sipies hunaj no tejienes,te cilvēks ATV tirgo nevis uzklausa kluina sābista sapņus par sevi un vareno taksi.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Nortel rakstīja:

sinhro rakstīja:

Nortel rakstīja: Tad jau pēc tevis teiktā labāk ir aizbraukt uz veikalu pēc gaļas, nekā medīt.

Medībās visa sāls ir procesā. Nav svarīgi vai tās beidzās ar rezultātu vai bez. Pamēģini pārmaiņus ar visparastāko gludstobreni bez optikas nošaut mežkuili.

Jā aizšut un nošaut ir divas dažādas situācijas. baigais snaiperis atradies!

Es jau rakstīju nošaut, nevis aizšaut. A ja aizšauj, tad palaiž taksi un skrien pakaļ.

a taksha nau zjeel ?? kulji pac neskrien pakalj ?? kas taa , xunaj , par mediibaam - taksis medii waj mednieks ??

A ko tu nesaprati? Taksi palaiž, lai tas paņem pēdas un tad pats viņam vico pakaļ, vai arī apiet no sāna. Īsts medību taksis var iekosties pat briedim kalā.

p.s. tev tāds šļupstekļa rakstīšanas stils.

ne man taksha , ne man saaba - 'po zjiznji' nepatiik lieka ' joblja' ,taalab ira tikkai grizlis un gonda aaa un veel 'xishnjiks' kakjis - tam ar medijums nau jaaaizshauj ,pac tiek galaa , taxshto atsipies , manam tavu nasaprast

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Īstas medības ir ar plikām rokām.

Noķer alni un apgriez sprandu!

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Tā šaujamieroča maksts izskatās ļoti iespaidīgi!

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Bija viens incanc čalīc, kuram bija teorija par medībām, ķipa "es ar mežakuili viens pret viens, aci pret aci u.t.t.; baigais kaifs, es varonis...". A kuļi viņš varonis, kā Centis teica - nožmiedz ar plikām rokām tad būsi varonis, bet savādāk tas aci pret aci tāds švaks sanāk. Kuilim ta ir aci pret aci, a tu sēdi drošībā ar vinteni un ahūno optiku un jūties "aci pret aci"

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti