Norauta riteņa skrūves vītne stupicā

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Neticami, bet fakts! Šodien mainot riteņus, darbojoties tikai ar parasto krustu (bez trubas piedevām!!!!), pievelkamā skruve aizmugures ritenim iznāca ar "gaļu"ārā!!! Cik sapratu, tagad jāmaina viss bremžu disks. Varbūt kāds zina kādu izeju? Pagaidām esmu spiests iztikt ar 4 stiprinājumiem 5 vietā Mīkstmetāla stupica atrodas uz A6 (C4)

 
1 2 3
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

shinii briidii- domaajams ka kjiimija nederees... njem nu maini diskus...

teoretiski- metinaat ciet to caurumu...i griezt jaunu viitni... bet- kur i garantija ka rezultaats nebuus tik vien kaa skruuves notureeshanai? vai arii lielaaku skruuvi virpot...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: shinii briidii- domaajams ka kjiimija nederees... njem nu maini diskus...

teoretiski- metinaat ciet to caurumu...i griezt jaunu viitni... bet- kur i garantija ka rezultaats nebuus tik vien kaa skruuves notureeshanai? vai arii lielaaku skruuvi virpot...

abus!!!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ne tikai abus.. bet veel kopaa ar bremzju kluchiem...

ja nu nopietni..tad es laikam panjemtu ~liidziigu biezumu svalkaa... bet tad reekjinoties ...ka kaadu briidi bremzes nevienmeeriigi njemtu... (santiimsipshana...)

Gatins Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

1) elementāri.... noņem nost to bremžu disku un uz kārtīgas stacionarās urbmašīnas(pie kāda opja laukos) to skrūvi var izurbt!

2) mana senča 3 golpam servisā norāva priekšējam ritenim vienu no 4 skrūvēm.... un vel šodien brauc bez bēdu.......

...

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: ne tikai abus.. bet veel kopaa ar bremzju kluchiem...

ja nu nopietni..tad es laikam panjemtu ~liidziigu biezumu svalkaa... bet tad reekjinoties ...ka kaadu briidi bremzes nevienmeeriigi njemtu... (santiimsipshana...)

neko sev santīmtaupīšana!!! Divi diski, kluči, darbs - 100 ls garantēti Un tas viss tikai tāpēc, ka kāds ietaupīja uz metāla rēķina

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Gatins rakstīja: 1) elementāri.... noņem nost to bremžu disku un uz kārtīgas stacionarās urbmašīnas(pie kāda opja laukos) to skrūvi var izurbt!

2) mana senča 3 golpam servisā norāva priekšējam ritenim vienu no 4 skrūvēm.... un vel šodien brauc bez bēdu.......

...

nevis skrūvi norāva, bet diska vītni. tur zināma šķirba ir...

Gatins Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

Kindzulis rakstīja: ne tikai abus.. bet veel kopaa ar bremzju kluchiem...

ja nu nopietni..tad es laikam panjemtu ~liidziigu biezumu svalkaa... bet tad reekjinoties ...ka kaadu briidi bremzes nevienmeeriigi njemtu... (santiimsipshana...)

neko sev santīmtaupīšana!!! Divi diski, kluči, darbs - 100 ls garantēti Un tas viss tikai tāpēc, ka kāds ietaupīja uz metāla rēķina

nevaig sacepties..... vajag izurbt...... vai labākajā gadījumā sapūst ar WD40 un ar pusautomātu kaut ko pieķert galā(ja ir tāda iespēja)

Gatins Reģ.: 17.07.2007
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

Gatins rakstīja: 1) elementāri.... noņem nost to bremžu disku un uz kārtīgas stacionarās urbmašīnas(pie kāda opja laukos) to skrūvi var izurbt!

2) mana senča 3 golpam servisā norāva priekšējam ritenim vienu no 4 skrūvēm.... un vel šodien brauc bez bēdu.......

...

nevis skrūvi norāva, bet diska vītni. tur zināma šķirba ir...

nu tad to pašu galu var izurbt un iemetināt citu vietā..... elementāra matemātika

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

Nečakarējies nomaini pret citu ar veselām skrūvju vietām un aizmirsti par to. Ja vajag to stupicu, tad ziņo uz au9odi@inbox.lv

vajadzētu tādai būt .

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

te viens staasta pekstinjus par viitni bremzju diskaa. nav un nekad nav bijusi.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

Piemetini špiļku ar uzgriezni no otras puses un riteni pievelc ar 4 skrūvēm un vienu uzgriezni. Kad dēļ izdiluma mainīsi bremžu disku viss atgriezīsies vecajās sliedēs.

sleepnis Reģ.: 02.05.2003
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: te viens staasta pekstinjus par viitni bremzju diskaa. nav un nekad nav bijusi.

Tfu nu pareizi, tas viss stupicai jādara. Kad mainīsi gultni nomainīsi arī stupicu.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

man shitaa pirms gadiem kaadiem 8 gadiijaas Horvaatijaa... pa kalnu celjiem un piekrasti vizinoties ar pamatiigi piekrautu nissan maxima ar tomaatu pie +35C sanaaca it kaa mazliet paarkarseet bremzes.... nu i iegriezos vieteejaa nissan diilerseviizaa katram gadiijumam paarbaudiit bremzes, patiiriit suportus nu un taadaa garaa.... nu i noraava man tur dzhigiti divas skruuves domaaju jau, pipec, bez shkandaala vai 500 LS aara netikshu, a shie neko, teica lai pagaidot 1h, izraava skruuves vecam nissan vanette vai kaut kaadam tam liidziigam busveidiigajam, iestraadaaja manai maximai un viss nu jau labs laiks pagaaja, bet no tagadeeja auto iipashnieka nevienu sliktu atsauksmi par ritenja skruuveem nebiju dzirdeejis... taatad, var sataisiit un samaksaaju toreiz kaut kaadus 40 USD par bremzhu paarbaudi, tiiriishanu, nelielu remontu un skruuvju pasaakums logiski ka tika "uzsaukts" un veel uzdavinaaja vieteejo aniisa dzeerienu ar viigjeem par pieminju

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: te viens staasta pekstinjus par viitni bremzju diskaa. nav un nekad nav bijusi.

Gribi teikt, ka stupicai nav nekāda sakara ar bremžu disku ? Tā varētu būt laba ziņa

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: te viens staasta pekstinjus par viitni bremzju diskaa. nav un nekad nav bijusi.

Uz ko velies saderet ka ir???

jurkins Reģ.: 09.01.2003
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

ursis rakstīja: te viens staasta pekstinjus par viitni bremzju diskaa. nav un nekad nav bijusi.

Gribi teikt, ka stupicai nav nekāda sakara ar bremžu disku ? Tā varētu būt laba ziņa

protams ka nav sakara vienīgi cik uzlikts virsū ,vitnes tak stupicā .

tev auto ar abs vai bez. stupicai ar abs ir vēl abs gredzens klāt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja: Neticami, bet fakts! Šodien mainot riteņus, darbojoties tikai ar parasto krustu (bez trubas piedevām!!!!), pievelkamā skruve aizmugures ritenim iznāca ar "gaļu"ārā!!! Cik sapratu, tagad jāmaina viss bremžu disks. Varbūt kāds zina kādu izeju? Pagaidām esmu spiests iztikt ar 4 stiprinājumiem 5 vietā Mīkstmetāla stupica atrodas uz A6 (C4)

nu pļā, automehāniķi.... bremžu diskien nav pilnīgi nekādas saistības ar riteņu skrūves vītni

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

risinājumi ir daudz un dažādi

sākot no jauna pakaļējā tilta iegādes auto rīgā līdz problēmas ignorēšanai....

es personīgi mājas apstākļos izvēlētos piesvarkot špiļku un izmantotu atbilstošu uzgriezni.... ir tak daudzas mašīnas, kurām ratu mauc uz špiļkām....

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

ursis rakstīja: te viens staasta pekstinjus par viitni bremzju diskaa. nav un nekad nav bijusi.

Uz ko velies saderet ka ir???

aha - bremžu disku pieskrūvē pie stupicas ar vienu 6 milimetru resnu skrūvi un tad pie bremžu diska ar 5 resnām skrūvēm mauc klāt riteni

moš audī megainženieri arī ir aizdomājušies līdz tādai kuiņai, bet normāliem renaultiem tā nav

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

batka rakstīja:

ursis rakstīja: te viens staasta pekstinjus par viitni bremzju diskaa. nav un nekad nav bijusi.

Uz ko velies saderet ka ir???

aha - bremžu disku pieskrūvē pie stupicas ar vienu 6 milimetru resnu skrūvi un tad pie bremžu diska ar 5 resnām skrūvēm mauc klāt riteni

moš audī megainženieri arī ir aizdomājušies līdz tādai kuiņai, bet normāliem renaultiem tā nav

C4 ja bet A4 pakaļejiem diskiem vitne un gultnis nak tieši diska

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

es nezinu, man riktiigi njirgu rauj par to jefinju kindzuli

shitiem vecajiem hlamiem bremzhu diskaa vitnes nav un nekad nav bijusi. jamaina ir stupica, tas ari viss.

jaunajiem audi tiesham ir tur kautkadas vipedronsisteema ka batka saka. isteniba viniem tur vispaar vis ir caur pakalju uztaisiits...

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

ursis rakstīja: te viens staasta pekstinjus par viitni bremzju diskaa. nav un nekad nav bijusi.

Uz ko velies saderet ka ir???

DERAM, un raadu uz C4 (sava) -par kuru autors ARII RAKSTA !

nejauc STUPICU(kuraa IR viitne) ar bremzju disku !

viitne var but buut bremzju "barabanaa" ! bet ne DISKAA !

Batka-durnis !

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ir C4 bez stuures pastiprinaataaja un ABS ,ar 2.0 mono sprici.

taadiem aizmuguree ir barabani.

bet nu aarkaartiigi reta komplektaacija...

autors raksta par DISKU.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

batka rakstīja:

ursis rakstīja: te viens staasta pekstinjus par viitni bremzju diskaa. nav un nekad nav bijusi.

Uz ko velies saderet ka ir???

DERAM, un raadu uz C4 (sava) -par kuru autors ARII RAKSTA !

nejauc STUPICU(kuraa IR viitne) ar bremzju disku !

viitne var but buut bremzju "barabanaa" ! bet ne DISKAA !

Batka-durnis !

Palasi talak durni kur rkstiju ka a4 ir nevis c4.Un 2litrigam var but gan barabani gan diski.Parasti ir disku bremzes

ursis-durnis

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Davai izkaujās

Reku tur postā numur viens ir smuki uzrakstīts C4 A6

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti