Kemperi

noc Reģ.: 11.09.2002

Vai kāds var padalīties pieredzē, kur varētu izīrēt kemperi? Parokoties netā atradu dažus kantorus, kas piedāvā īrēt tos, bet ja man uz nedēļu izbraucienam pa Latviju tas izmaksā 70-80 latu dienā, tad šos 500 latus es labāk iztērēju kādām ārvalstu ceļojumam. Varbūt kāds zin kaut ko lētāku? Pateicos jau iepriekš.

 
rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

lētāk ir braukt ar mopēdu un nakšņot teltī!!

ja nedaudz nopietnāk, tad neredzu jēgu ņemt kemperi, lai brauktu pa latviju.

noc Reģ.: 11.09.2002
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: lētāk ir braukt ar mopēdu un nakšņot teltī!!

ja nedaudz nopietnāk, tad neredzu jēgu ņemt kemperi, lai brauktu pa latviju.

Nav iebildumu braukt ar mopēdu un nakšņot teltī, bet sīkais par sīku lai nedēļu dzīvotu teltī. Un tomēr, pirmo reizi gribās izmēģināt pa Latviju, lai zinātu, vai citu gadu braukt kaut kur tālāk...

Vilks Reģ.: 30.07.2002
0 0 Atbildēt

tev ir kemperis kuru tu vēlies izīrēt?

ja tev nav kempera tad to visticamāk gribi īrēt vai noīrēt.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

noc rakstīja: Vai kāds var padalīties pieredzē, kur varētu izīrēt kemperi? Parokoties netā atradu dažus kantorus, kas piedāvā īrēt tos, bet ja man uz nedēļu izbraucienam pa Latviju tas izmaksā 70-80 latu dienā, tad šos 500 latus es labāk iztērēju kādām ārvalstu ceļojumam. Varbūt kāds zin kaut ko lētāku? Pateicos jau iepriekš.

pa leeto bija ss.lv un bergjos (no centra braucot kreisajaa pusee...tur kur ir serviss) mobiilji nekaadi jaunie...bet braucami bij...

opelis Reģ.: 03.10.2005
0 0 Atbildēt

Ja paskatās ss.lv , tad var atrast arī lētāk. Martā pats braucu pa Itāliju, ņēmu no džekiem pēc sludinājuma, bija 2006. gada Tranzīts un 2008. gada Fiats, ceņņiks 45 Ls, pēc 1. aprīļa gan būšot vasaras cena, laikam 60 Ls. Braucu ar tranzītu, jo dukāts vēl nebija noreģistrēts..ja ir interese, varu iedot numuru..

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Cik kempingi Latvijā spēj pilnvērtīgi uzņemt kemperus? Ventspils, Meleki... Ir vel kāds?

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

noc rakstīja: Vai kāds var padalīties pieredzē, kur varētu izīrēt kemperi? Parokoties netā atradu dažus kantorus, kas piedāvā īrēt tos, bet ja man uz nedēļu izbraucienam pa Latviju tas izmaksā 70-80 latu dienā, tad šos 500 latus es labāk iztērēju kādām ārvalstu ceļojumam. Varbūt kāds zin kaut ko lētāku? Pateicos jau iepriekš.

pa leeto bija ss.lv un bergjos (no centra braucot kreisajaa pusee...tur kur ir serviss) mobiilji nekaadi jaunie...bet braucami bij...

Tu domā Māri?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

schizo rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

noc rakstīja: Vai kāds var padalīties pieredzē, kur varētu izīrēt kemperi? Parokoties netā atradu dažus kantorus, kas piedāvā īrēt tos, bet ja man uz nedēļu izbraucienam pa Latviju tas izmaksā 70-80 latu dienā, tad šos 500 latus es labāk iztērēju kādām ārvalstu ceļojumam. Varbūt kāds zin kaut ko lētāku? Pateicos jau iepriekš.

pa leeto bija ss.lv un bergjos (no centra braucot kreisajaa pusee...tur kur ir serviss) mobiilji nekaadi jaunie...bet braucami bij...

Tu domā Māri?

Jap Maari gan un cepuri jamaa priekshaa nost

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

schizo rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

noc rakstīja: Vai kāds var padalīties pieredzē, kur varētu izīrēt kemperi? Parokoties netā atradu dažus kantorus, kas piedāvā īrēt tos, bet ja man uz nedēļu izbraucienam pa Latviju tas izmaksā 70-80 latu dienā, tad šos 500 latus es labāk iztērēju kādām ārvalstu ceļojumam. Varbūt kāds zin kaut ko lētāku? Pateicos jau iepriekš.

pa leeto bija ss.lv un bergjos (no centra braucot kreisajaa pusee...tur kur ir serviss) mobiilji nekaadi jaunie...bet braucami bij...

Tu domā Māri?

Jap Maari gan un cepuri jamaa priekshaa nost

Ja? Stāsti ko šis tev labu nodarija!

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ja zini vinju...tad domaajams ka komentaari pat nav nepiecieshami ...

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Nu pazīstu viņu, jā. Bet ir arī nelaba pieredze

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

kam negadaas katraa gadiijumaa... pasham negatiivas pieredzes neir bijis... i pazinjas kas tur griezushies-kaa klienti vienmeer ar smaidiigi palikushi

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Kemperus esi ņēmis? Es te štukoju, bet izskatās viņi bēdīgi...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

kaa reiz kemperus...

braucu vasaraa uz LT i patiesiibaa krietni iesipu santiimu...saliidzinot ar braucienu ar vieglo+ viesniicas...

nez... nekaadi dizjie nebija-tas tiesa...bet pamatdoma bija- ar eertiibaam(omlete palangas centraa...vai kafija Juurkalnes staavkrastaa+ pa nakti nesalst atshkjiriibaa no telts un slapjuma naf+ siicis bij liidzi i wc nenaacas pilseetaas mediit utt ko nu tur visus briinumus atstaastiit) un vnk paarbaudiit uz savas aadas ko tas viss noziimee...

secinaajumi- bik varbuut kaitina autoss ja pavecaaks...bet ne jau braukshanai uzsvars

noc Reģ.: 11.09.2002
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: kaa reiz kemperus...

braucu vasaraa uz LT i patiesiibaa krietni iesipu santiimu...saliidzinot ar braucienu ar vieglo+ viesniicas...

nez... nekaadi dizjie nebija-tas tiesa...bet pamatdoma bija- ar eertiibaam(omlete palangas centraa...vai kafija Juurkalnes staavkrastaa+ pa nakti nesalst atshkjiriibaa no telts un slapjuma naf+ siicis bij liidzi i wc nenaacas pilseetaas mediit utt ko nu tur visus briinumus atstaastiit) un vnk paarbaudiit uz savas aadas ko tas viss noziimee...

secinaajumi- bik varbuut kaitina autoss ja pavecaaks...bet ne jau braukshanai uzsvars

Saprotu, ka esi apmierināts pat ar vecāka gadagājuma māju uz riteņiem? Es tieši tāpat domāju, ka galvenais nav braukšana, bet gan Tevis minētās elementārās ērtības un man šķiet, ka nav pat nepieciešamas kemperu stāvvietas - man tā elektrība pie kāda klusa Latgales ezera nav tas svarīgākais - ūdeni varu uz gāzes plītiņas blakus ugunskuram uzvārīt.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

ne tik uudeni-bet arii zupu var uzvaariit ieksh pasha kempera

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti