jālasa 2x !!!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: es necepos(ja kas).

bet shii tendenciozaa skaties 2X,ir kaa pasuutijuma slepkaviiba.

un motocikli man patiik... bet to brauceeji,,, protams ka ne visi.

manaa laikaa auto bija sapnis,bet mociits realitaate.

man jau patika... tas divritenju... pljerkjis (JAWA) saliidzinosji tads mopeeds vien ir... shodien.

es braucu kādreiz ar to mopēdu krietni virs spidometra gala, ap 160 gāja, mērījām.

bet kas uz 2x skatīšanos... nu, dabiskā izlase tomēr darbojas. piemēram, tie divi nabadziņi, kas pie ādažiem dažus gadus atpakaļ smagajā ietaranēja. smagā šoferis ar bij skatījies.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

vai močiem abās pusēs ir tuvie?????

Manam ir, Kawasaki ir,ne visiem, bet ir. Smalki visus nezinu, bet ir.

nu tad nauhj viņu sagriezt debesīs????

ja es ierubīšu mašīnai nepareizi noregulētus (vai angļu, tagad jau modernām mašīnām vienkārši var pārslēgt lukturus uz angļu modi) vai tad mocisti būs pilnīgi laimīgi?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Man arī besī tie tālo gaismu braucēji. Parasti dodu pretī to pašu. Laikam savās divās rievās (tās, kas no kaskas palika) nesaprot, ka pretī braucošajiem tādā veidā ir vēl grūtāk noteikt ātrumu un attālumu līdz viņiem.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Nezinu,es neko nekur negriežu,man ir 4 spuldzes tur sastumtas, 2 tuvie,2 tālie un man ar to pietiek. Man ir dzeltena ķivere un dzeltena jaka. Pa gabalu jau labi redzama. Un es neapdzenu uz 223,kā te viens no sādžas izteicās.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ursi a tev nekad bembji kā stāvošam garām neiet?

man ir bijis uz sēnīti braucot, bembji aiziet garām kā stāvošam.

pēc pāris minūtēm es šiem kā stāvošiem uz pārbrauktuves garām

laikam tās sēdinātās grabažas neņem sliedes normāli.

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ursi a tev nekad bembji kā stāvošam garām neiet?

neticeesi-nee. jo es uz celja neseenjoju,kaut man ir bezmotors un bezpiedzinja

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

un veelreiz saku tas uz Tallinas shosejas saprata ko dara,un shim bija skaidrs ka es vinju pamaniit nevareeju.

stastu ka nevar uzspeet pamaniit. un ar to ir jaareekjinaas vinjiem ,ne man. un ja ar to reekjinaas ,man po cik zemu shamais lido.

ikdienas motociklisti(kaa likums) izceljas ar to ka saprot ko dara. atskiriibaa no briivdienaa rataa rauseejiem.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Nezinu,es neko nekur negriežu,man ir 4 spuldzes tur sastumtas, 2 tuvie,2 tālie un man ar to pietiek. Man ir dzeltena ķivere un dzeltena jaka. Pa gabalu jau labi redzama. Un es neapdzenu uz 223,kā te viens no sādžas izteicās.

nez... R6 bija 1a lampa uz tuvo un 1a uz taalo ... tik ar spoguljsisteemas paliidziibu izskataas ka paaris salikts mok Tev tas pac...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

A tu iemācies braukt. Es,nez kāpēc, no Lielirebes ielas uz Ventspils ielas vakaros,lai netraucētu taisni braucošos, varu n ogriezties no paša kreisā malējā stāvokļa,kur līdz bordei paiek 5 cm. Pamācies,tev ar,varbūt,sanāks.

Varonis atradies. Es no Krasta ielas uz Lāčplēša ielu varu nogriezties 1cm no LABĀS apmales. Varbūt pats iemācies braukt.

Un pamēģini kādreiz no labā malējā stāvokļa iegriezties no Valdemāra uz Mālpils ielu, kad pretimbraucoši no Mālpils ielas stāv 3m no krusta pa pusei pretejā joslā, jo viņu joslu vienmēr ir aizņēmušas neatļauti novietotas policijas mašīnas.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Ai veči, davai parunājam par pavasari - nezinu kas kam patīk, bet mani vairāk fascinē motobraucējas.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Ai veči, davai parunājam par pavasari - nezinu kas kam patīk, bet mani vairāk fascinē motobraucējas.

kuras vairāk, tās ar čoperiem vai baikiem?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

nuhajs rakstīja: Nezinu,es neko nekur negriežu,man ir 4 spuldzes tur sastumtas, 2 tuvie,2 tālie un man ar to pietiek. Man ir dzeltena ķivere un dzeltena jaka. Pa gabalu jau labi redzama. Un es neapdzenu uz 223,kā te viens no sādžas izteicās.

nez... R6 bija 1a lampa uz tuvo un 1a uz taalo ... tik ar spoguljsisteemas paliidziibu izskataas ka paaris salikts mok Tev tas pac...

Kindzuli, nesalīdzini japāņu širpotrebu ar itāļu sporta moci

Pisec...bļin, es ļoti labi redzu no aizmugures un priekšas četras!!!!! H7 spuldzes ,kuras deg-2 tuvie un 2 tālie. Kā jau teicu,mocis vairāk šupojas un lukturis ir augstāk. Tikai tādiem šķībacainajiem kā Pirmais, tas var traucēt. Man ,nez kāpēc, nav ne reizi neviens žilbinājis. Vajag aiziet pie daktera.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

nuhajs rakstīja:

A tu iemācies braukt. Es,nez kāpēc, no Lielirebes ielas uz Ventspils ielas vakaros,lai netraucētu taisni braucošos, varu n ogriezties no paša kreisā malējā stāvokļa,kur līdz bordei paiek 5 cm. Pamācies,tev ar,varbūt,sanāks.

Varonis atradies. Es no Krasta ielas uz Lāčplēša ielu varu nogriezties 1cm no LABĀS apmales. Varbūt pats iemācies braukt.

Un pamēģini kādreiz no labā malējā stāvokļa iegriezties no Valdemāra uz Mālpils ielu, kad pretimbraucoši no Mālpils ielas stāv 3m no krusta pa pusei pretejā joslā, jo viņu joslu vienmēr ir aizņēmušas neatļauti novietotas policijas mašīnas.

Nu,vai ta es neteicu,ka tev jāmācās? Nekas, iemācīsies un džive kļūs saulaināka. Učis,Šurik!

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Magistrs rakstīja:

Nu bet tas deksters toč ir divkošains losis! Braukšana caur viņa čuhņu uz 90 skaitās lidošana, bet +50 uz Krasta ielas normāla braukšana.

*******, tirliņ, tu apreģeļis, a to kautkā zilgani tev tie teksti...

Tu,biezpiengalva, padomā,kas ir bīstamāk-braukt gar vidusskolu +60 vai pa krasteni +50.

Protams, ka pa krasteni. Jo tur dēļ viena izlecēja izraisītajiem sūdiem ir jācieš tūkstošiem cilvēku.

tūkstošiem Tu tak esi viens jokdaris.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu, man ar žilbina.

pie daktera biju.

šis ieteica beisboleni un likvidēt žilbināšanas avotus.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Ai veči, davai parunājam par pavasari - nezinu kas kam patīk, bet mani vairāk fascinē motobraucējas.

šitādas ? foto.inbox.lv/...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

nuhajs rakstīja: Nezinu,es neko nekur negriežu,man ir 4 spuldzes tur sastumtas, 2 tuvie,2 tālie un man ar to pietiek. Man ir dzeltena ķivere un dzeltena jaka. Pa gabalu jau labi redzama. Un es neapdzenu uz 223,kā te viens no sādžas izteicās.

nez... R6 bija 1a lampa uz tuvo un 1a uz taalo ... tik ar spoguljsisteemas paliidziibu izskataas ka paaris salikts mok Tev tas pac...

Kindzuli, nesalīdzini japāņu širpotrebu ar itāļu sporta moci

Pisec...bļin, es ļoti labi redzu no aizmugures un priekšas četras!!!!! H7 spuldzes ,kuras deg-2 tuvie un 2 tālie.

nesatraukajies tak tik ljoti iepeetiisim riit to spoorta neshirpotrebu

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: nu, man ar žilbina.

pie daktera biju.

šis ieteica beisboleni un likvidēt žilbināšanas avotus.

Skaidrs. Pēc tam iesi pie proktologa,lai izņem beisboleni?

Tikpat daudz ir pāķu,kas brauc ar saviem pasātiem, sierām un astrām ar tālajiem . Ko darīt?? Un tie,kuri vispār neieslēdz uguņus?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Seene rakstīja:

nuhajs rakstīja:

A tu iemācies braukt. Es,nez kāpēc, no Lielirebes ielas uz Ventspils ielas vakaros,lai netraucētu taisni braucošos, varu n ogriezties no paša kreisā malējā stāvokļa,kur līdz bordei paiek 5 cm. Pamācies,tev ar,varbūt,sanāks.

Varonis atradies. Es no Krasta ielas uz Lāčplēša ielu varu nogriezties 1cm no LABĀS apmales. Varbūt pats iemācies braukt.

Un pamēģini kādreiz no labā malējā stāvokļa iegriezties no Valdemāra uz Mālpils ielu, kad pretimbraucoši no Mālpils ielas stāv 3m no krusta pa pusei pretejā joslā, jo viņu joslu vienmēr ir aizņēmušas neatļauti novietotas policijas mašīnas.

Nu,vai ta es neteicu,ka tev jāmācās? Nekas, iemācīsies un džive kļūs saulaināka. Učis,Šurik!

Varbūt pie tevis var dabūt kādus privātkursus, kā mašīnu pa vidu salocīt?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

foto.inbox.lv/...

eksotika odnako...

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Kindzuli, nesalīdzini japāņu širpotrebu ar itāļu sporta moci

Pisec...bļin, es ļoti labi redzu no aizmugures un priekšas četras!!!!! H7 spuldzes ,kuras deg-2 tuvie un 2 tālie.

nesatraukajies tak tik ljoti iepeetiisim riit to spoorta neshirpotrebu

Kā var nesatraukties,ko?

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Seene rakstīja:

nuhajs rakstīja:

A tu iemācies braukt. Es,nez kāpēc, no Lielirebes ielas uz Ventspils ielas vakaros,lai netraucētu taisni braucošos, varu n ogriezties no paša kreisā malējā stāvokļa,kur līdz bordei paiek 5 cm. Pamācies,tev ar,varbūt,sanāks.

Varonis atradies. Es no Krasta ielas uz Lāčplēša ielu varu nogriezties 1cm no LABĀS apmales. Varbūt pats iemācies braukt.

Un pamēģini kādreiz no labā malējā stāvokļa iegriezties no Valdemāra uz Mālpils ielu, kad pretimbraucoši no Mālpils ielas stāv 3m no krusta pa pusei pretejā joslā, jo viņu joslu vienmēr ir aizņēmušas neatļauti novietotas policijas mašīnas.

Nu,vai ta es neteicu,ka tev jāmācās? Nekas, iemācīsies un džive kļūs saulaināka. Učis,Šurik!

Varbūt pie tevis var dabūt kādus privātkursus, kā mašīnu pa vidu salocīt?

Rokā,rokās meklē locīšanās vietu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Seene rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Seene rakstīja:

nuhajs rakstīja:

A tu iemācies braukt. Es,nez kāpēc, no Lielirebes ielas uz Ventspils ielas vakaros,lai netraucētu taisni braucošos, varu n ogriezties no paša kreisā malējā stāvokļa,kur līdz bordei paiek 5 cm. Pamācies,tev ar,varbūt,sanāks.

Varonis atradies. Es no Krasta ielas uz Lāčplēša ielu varu nogriezties 1cm no LABĀS apmales. Varbūt pats iemācies braukt.

Un pamēģini kādreiz no labā malējā stāvokļa iegriezties no Valdemāra uz Mālpils ielu, kad pretimbraucoši no Mālpils ielas stāv 3m no krusta pa pusei pretejā joslā, jo viņu joslu vienmēr ir aizņēmušas neatļauti novietotas policijas mašīnas.

Nu,vai ta es neteicu,ka tev jāmācās? Nekas, iemācīsies un džive kļūs saulaināka. Učis,Šurik!

Varbūt pie tevis var dabūt kādus privātkursus, kā mašīnu pa vidu salocīt?

Rokā,rokās meklē locīšanās vietu

Tuksi plutit jau tu maki. Bet braukt acimredzot vel jamacas, jo tiklidz ir jaatbild uz kaut ko konkretu, ta atkal parej uz personigiem apvainojumiem.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Tuksi plutit jau tu maki. Bet braukt acimredzot vel jamacas, jo tiklidz ir jaatbild uz kaut ko konkretu, ta atkal parej uz personigiem apvainojumiem.

Man ir A B C E kategorijas, man ir BTR vadītāja apliecība, 5 gadus strādāju ugunzdzēsējos par šoferi . Pamēģini iebraukt naktī degošas mājas pagalmā atpakaļgaitā pa maziem vārtiņiem ar Urālu un tad izsakies.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Seene rakstīja:

Tuksi plutit jau tu maki. Bet braukt acimredzot vel jamacas, jo tiklidz ir jaatbild uz kaut ko konkretu, ta atkal parej uz personigiem apvainojumiem.

Man ir A B C E kategorijas, man ir BTR vadītāja apliecība, 5 gadus strādāju ugunzdzēsējos par šoferi . Pamēģini iebraukt naktī degošas mājas pagalmā atpakaļgaitā pa maziem vārtiņiem ar Urālu un tad

izsakies.

Nu re. D dabūt tā arī neesi mācējis Ja tas, ko raksti, ir patiesība, tad vēl jo vairāk esi tukšs dirsejs, jo labi zini, ka tavi uzbraucieni ir nevietā.

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti