jālasa 2x !!!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12
nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Seene rakstīja:

Tuksi plutit jau tu maki. Bet braukt acimredzot vel jamacas, jo tiklidz ir jaatbild uz kaut ko konkretu, ta atkal parej uz personigiem apvainojumiem.

Man ir A B C E kategorijas, man ir BTR vadītāja apliecība, 5 gadus strādāju ugunzdzēsējos par šoferi . Pamēģini iebraukt naktī degošas mājas pagalmā atpakaļgaitā pa maziem vārtiņiem ar Urālu un tad

izsakies.

Tfu,nevis D man ir bet E,sorry. D man napig nevajag,neiešu visādus Marčikus un viņa omes vadāt.

Nu re. D dabūt tā arī neesi mācējis Ja tas, ko raksti, ir patiesība, tad vēl jo vairāk esi tukšs dirsejs, jo labi zini, ka tavi uzbraucieni ir nevietā.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Ā bļe, tad no pažarniekiem viņam ir tā tendence līst šaurās tumšās vietās ar pakaļu pa priekšu...

Beidz fantazēt, tev tikpat nekas nespīd,kaut arī esi meitene.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Labi,pasiekalojaties,jefiņi, foto.inbox.lv/... es braucu,ar Fiatu,nebaidieties,pagaidām

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Labi,pasiekalojaties,jefiņi, foto.inbox.lv/... es braucu,ar Fiatu,nebaidieties,pagaidām

Mļe ka man patik tie itaļu moči.Nevar salidzinat ar tiem šķibaču stampelejumiem.Un vel 2cilindru troksnis

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja:

msh rakstīja: Ursi a tev nekad bembji kā stāvošam garām neiet?

neticeesi-nee. jo es uz celja neseenjoju,kaut man ir bezmotors un bezpiedzinja

Par tavu sēņošanai piemēroto motoriņu nerunāsim, bet tiešām jābrīnās, kā nav gājuši garām Es arī nesēņoju, bet uz sotaku ejot šad un tad pa kādam palido garām

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Labi,pasiekalojaties,jefiņi, foto.inbox.lv/... es braucu,ar Fiatu,nebaidieties,pagaidām

uj kaadi zakji un kura no taam ir magjistrs ???

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Ā bļe, tad no pažarniekiem viņam ir tā tendence līst šaurās tumšās vietās ar pakaļu pa priekšu...

10-niekā...

Starp citu, varbūt aizdomājaties kāpēc šis tēls tik ļoti vēlas sev starp kājām lielu vibrējošu rīku un valkā dzeltenu jaku ar ādas biksēm..

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja:

Magistrs rakstīja: Ā bļe, tad no pažarniekiem viņam ir tā tendence līst šaurās tumšās vietās ar pakaļu pa priekšu...

10-niekā...

Starp citu, varbūt aizdomājaties kāpēc šis tēls tik ļoti vēlas sev starp kājām lielu vibrējošu rīku un valkā dzeltenu jaku ar ādas biksēm..

Pilnīgi garām-nav man ādas bikses Tekstils,jefiņ,tekstils Bet tas,ka starp kājām liels un vibrē,tas tiesa.

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

garuda rakstīja:

Magistrs rakstīja: Ā bļe, tad no pažarniekiem viņam ir tā tendence līst šaurās tumšās vietās ar pakaļu pa priekšu...

10-niekā...

Starp citu, varbūt aizdomājaties kāpēc šis tēls tik ļoti vēlas sev starp kājām lielu vibrējošu rīku un valkā dzeltenu jaku ar ādas biksēm..

Pilnīgi garām-nav man ādas bikses Tekstils,jefiņ,tekstils Bet tas,ka starp kājām liels un vibrē,tas tiesa.

100% likra un caurums uz dibena ja???

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja:

100% likra un caurums uz dibena ja???

Ja. Kā tu zināji?? Lūriķis esi?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

garuda rakstīja:

100% likra un caurums uz dibena ja???

Ja. Kā tu zināji?? Lūriķis esi?

Pec sevis spriež

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

nuhajs rakstīja:

garuda rakstīja:

100% likra un caurums uz dibena ja???

Ja. Kā tu zināji?? Lūriķis esi?

Pec sevis spriež

Vai nu dzīvo manā sausajā tuļčikā. Pa vakariem tur kaut kas urkšķ.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

nuhajs rakstīja: Labi,pasiekalojaties,jefiņi, foto.inbox.lv/... es braucu,ar Fiatu,nebaidieties,pagaidām

Mļe ka man patik tie itaļu moči.Nevar salidzinat ar tiem šķibaču stampelejumiem.Un vel 2cilindru troksnis

Ja,skaņa baigi ok. www.iauto.lv/... Smukulis.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Nu,mocisti riebīgie un atsaldētie,kur šovakar satiekamies?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Nu,mocisti riebīgie un atsaldētie,kur šovakar satiekamies?

iedosi man moci noraut uz acīm????

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nuhajs rakstīja: Nu,mocisti riebīgie un atsaldētie,kur šovakar satiekamies?

iedosi man moci noraut uz acīm????

Aizej un nolec no Salu tilta,pasaki,cikos,piebraukšu palūrēt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

nuhajs rakstīja: Nu,mocisti riebīgie un atsaldētie,kur šovakar satiekamies?

iedosi man moci noraut uz acīm????

Aizej un nolec no Salu tilta,pasaki,cikos,piebraukšu palūrēt.

davaj uztaisam ar tavu moci savensības...

zem salu tilta abās pusēs ir celiņi....

var ar moci braukt riņķi uz laiku

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

nuhajs rakstīja: Nu,mocisti riebīgie un atsaldētie,kur šovakar satiekamies?

iedosi man moci noraut uz acīm????

Aizej un nolec no Salu tilta,pasaki,cikos,piebraukšu palūrēt.

davaj uztaisam ar tavu moci savensības...

zem salu tilta abās pusēs ir celiņi....

var ar moci braukt riņķi uz laiku

Iedod man 8000 eur un brauc

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Pirmais rakstīja:

nuhajs rakstīja: Nu,mocisti riebīgie un atsaldētie,kur šovakar satiekamies?

iedosi man moci noraut uz acīm????

Aizej un nolec no Salu tilta,pasaki,cikos,piebraukšu palūrēt.

davaj uztaisam ar tavu moci savensības...

zem salu tilta abās pusēs ir celiņi....

var ar moci braukt riņķi uz laiku

Iedod man 8000 eur un brauc

astoņas štukas eiriki????? par to bleķa čupiņu tolmetā var dabūt labi ja 8 latus

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

šorīt braucu pa čakeni virzienā no centra... uz centru viss pilns, es pirmais pie krusta (blaumaņa avotu, kas šoreiz ir būtiski, jo tur tā iela nav pārredzama) piestartēju no krustta un kaukāds divriteņu megapajolis velk man pretī pa manu joslu a ko man darīt? nu uzspiedos es bišķi nesmuki virsū pirmajā rindā braucošajam.... incanti kas būtu palicis pāri no tā tirliņa, ja es viņam būtu pārbraucis pāri....

bet vēl vairāk mani interesē cik ātri viņš būtu pazudis no notikumu vietas, ja mēs ar pirmajā rindā braucošo būtu sabučojušies

man pouhj, ka viņš man gadu sēdēs pie pusdienu galda.... nākamreiz vilkšu pa taisno virsū.....

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

jau drukāju uzlīmi "lasi2x.lv" priekš mašīnas pakaļas

Savādāk moto sabiedrība ir tādā sajūsmā par CSDD akciju, ka sekas novērojamas ik dienas. Pērn šķiet ka tā nebija.

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

mass rakstīja: jau drukāju uzlīmi "lasi2x.lv" priekš mašīnas pakaļas

Savādāk moto sabiedrība ir tādā sajūsmā par CSDD akciju, ka sekas novērojamas ik dienas. Pērn šķiet ka tā nebija.

A pats sev uz pakaļas neliksi? ;(

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: šorīt braucu pa čakeni virzienā no centra... uz centru viss pilns, es pirmais pie krusta (blaumaņa avotu, kas šoreiz ir būtiski, jo tur tā iela nav pārredzama) piestartēju no krustta un kaukāds divriteņu megapajolis velk man pretī pa manu joslu a ko man darīt? nu uzspiedos es bišķi nesmuki virsū pirmajā rindā braucošajam.... incanti kas būtu palicis pāri no tā tirliņa, ja es viņam būtu pārbraucis pāri....

bet vēl vairāk mani interesē cik ātri viņš būtu pazudis no notikumu vietas, ja mēs ar pirmajā rindā braucošo būtu sabučojušies

man pouhj, ka viņš man gadu sēdēs pie pusdienu galda.... nākamreiz vilkšu pa taisno virsū.....

Man šitāds gadījās svētdien Juglā. Tapat jau ir atstāta tikai viena josla starp stabiņiem un pa to pašu vēl viens brauc pretī. Stabiņu dēļ viņam nebija iespējams atgriezties savā joslā - tā arī nācās visiem pretimbraucošajiem bremzēt un apbraukt.

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja:

mass rakstīja: jau drukāju uzlīmi "lasi2x.lv" priekš mašīnas pakaļas

Savādāk moto sabiedrība ir tādā sajūsmā par CSDD akciju, ka sekas novērojamas ik dienas. Pērn šķiet ka tā nebija.

A pats sev uz pakaļas neliksi? ;(

Nomierinies. Es vienkārši uzskatu, ka CSDD akcija nevajadzīgi leģitimizē ārdīšanos ar moci, kā sekas, manuprāt, jau ir novērojamas. Protams, akcija ir koks ar diviem galiem, un ja tā novērsīs kaut vienu nāvi, tad tai jau ir jēga, bet jājautā cik nāves tā izraisīs? Katrs motobraucējs zin ko dara un cik var atļauties, bet šis rada iespaidu, ka var atļauties vairāk, jo tagad visi raustās un skatās 2x, un tas ko var izdarīt ar moci jau, redziet, ir fakts ko sabiedrība ir pieņēmusi. Tā gluži nav, tur arī kļūda šis akcijas pozicionēšanā.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

mass rakstīja:

Katrs motobraucējs zin ko dara un cik var atļauties,

atļaušos apšaubīt It īpaši ņemot vērā viena otra motobraucēja "izcilās" fizikas zināšanas....

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti