Chiptuning savām rokām.

phenom Reģ.: 01.03.2007
 
sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Ja Tavs piedāvājums ir ar reālu segumu,proti, katrs šķūneris,kurš kaut nedaudz jēdz no kompja, tad tā tak ir Baigā Lieta!

Aramais lauks ņepčātijs paverās, tak uz mazo biznesiņu pat velk, bez ironijas

Vienīgais, šitais kantoris www.chiptuning.lv/... neatbrauks dusmīgā vizītē par sviestiņa un krējumiņa nosmelšanu?

seaman Reģ.: 18.08.2005
0 0 Atbildēt

chiptūnings.lv savu darbu vērtē ar 400airiem, tā kā komplekts atmaksājas jau vienai mašīnai!

kaukas neštimmē. vai nu piedāvātais KPXVZ ir bleķis, vai čiptūnigs kāš nepamazo.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

kāda tur reāla lieta? drīzāk ož pēc kvazistacionārā pipelizatora. smuka kastīte, lampiņas mirgo, viss notiek un visi laimīgi. tas nekas, ka nekā vairāk par mirgojošām lampiņām un štrunta progzu iekš Visual Basic tur nav.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: kāda tur reāla lieta? drīzāk ož pēc kvazistacionārā pipelizatora. smuka kastīte, lampiņas mirgo, viss notiek un visi laimīgi. tas nekas, ka nekā vairāk par mirgojošām lampiņām un štrunta progzu iekš Visual Basic tur nav.

Visual basic nu nu.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

www.chiptuners.org/... te ir detalizēti aprakstīta visa darbība. Auto strādā TIKAI ar tiem modeļiem kas ir sarakstā. Pārējiem ir jāņem nost bloks un jaņēmās uz galda ar programmatoru un lodamuru.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

pagājušonedēļu nočipoju savu un sievas auto. Manējam tas prasīja 20min, sievas - 7h, tāpēc, ka lasot nokritās strāva un, tad sākās... iekš ECU kļūda un šis ar auto uz Jūs... vācu puse dabūja labi iespringt, bet nu viss ir OK. Pats es tur nekad nelīstu klāt...

Čipoju pie viņiem:

www.diga-tec.de/...

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: pagājušonedēļu nočipoju savu un sievas auto. Manējam tas prasīja 20min, sievas - 7h, tāpēc, ka lasot nokritās strāva un, tad sākās... iekš ECU kļūda un šis ar auto uz Jūs... vācu puse dabūja labi iespringt, bet nu viss ir OK. Pats es tur nekad nelīstu klāt...

Čipoju pie viņiem:

www.diga-tec.de/...

tā ir! Ja kaut kas notiek ar strāvu jāņem rokās programmatoru piem beeprog vai upa, un tad tas vairs nebūs 10 min darbs, 30-40 minūtes aizies ar nosacijumu ka zini ko dari

Bet tādām lietām pastāv UPS lai būtu viss čiki!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

Yetti rakstīja: pagājušonedēļu nočipoju savu un sievas auto. Manējam tas prasīja 20min, sievas - 7h, tāpēc, ka lasot nokritās strāva un, tad sākās... iekš ECU kļūda un šis ar auto uz Jūs... vācu puse dabūja labi iespringt, bet nu viss ir OK. Pats es tur nekad nelīstu klāt...

Čipoju pie viņiem:

www.diga-tec.de/...

tā ir! Ja kaut kas notiek ar strāvu jāņem rokās programmatoru piem beeprog vai upa, un tad tas vairs nebūs 10 min darbs, 30-40 minūtes aizies ar nosacijumu ka zini ko dari

Bet tādām lietām pastāv UPS lai būtu viss čiki!

tāds sīkums, ka beeprog+ ap 1000 EUR maksā... un no vadības bloka lodēt ārā mikroshēmu, pēc tam atpakaļ... un strāva nokritās uz auto... tā kā UPS nez vai līdzēs...

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt
phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

curmis rakstīja: cgi.ebay.de/...

Tirlin, Tu lasiit proti? Vai nemaz nevari atrast atshkiribu starp divaam dazhaadaam lietaam. Pirms kaut-ko taadu iepostee, parbaudi vismaz elementarako. Tam KWP ir 4 reiz mazaaks modelu saraksts ar ko vinsh straadaa. Nopeerc vinu, Tev es to iesaku. Ļauķis ibio. PN!

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

phenom rakstīja:

Yetti rakstīja: pagājušonedēļu nočipoju savu un sievas auto. Manējam tas prasīja 20min, sievas - 7h, tāpēc, ka lasot nokritās strāva un, tad sākās... iekš ECU kļūda un šis ar auto uz Jūs... vācu puse dabūja labi iespringt, bet nu viss ir OK. Pats es tur nekad nelīstu klāt...

Čipoju pie viņiem:

www.diga-tec.de/...

tā ir! Ja kaut kas notiek ar strāvu jāņem rokās programmatoru piem beeprog vai upa, un tad tas vairs nebūs 10 min darbs, 30-40 minūtes aizies ar nosacijumu ka zini ko dari

Bet tādām lietām pastāv UPS lai būtu viss čiki!

tāds sīkums, ka beeprog+ ap 1000 EUR maksā... un no vadības bloka lodēt ārā mikroshēmu, pēc tam atpakaļ... un strāva nokritās uz auto... tā kā UPS nez vai līdzēs...

Kaa nu tas vareeja notikt? Akjis noseedaas?

Ar taadu lietu kaa beeprog vel jaamaak straadaat

Ir 101 analogs tam Beeprogam.. Bet tajaa lietaa ir tik daudz niances, ka nevari iedomaties Viena cipara, burta atshkiriiba, maina lietas buutiibu 10x!

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

curmis rakstīja: cgi.ebay.de/...

Tirlin, Tu lasiit proti? Vai nemaz nevari atrast atshkiribu starp divaam dazhaadaam lietaam. Pirms kaut-ko taadu iepostee, parbaudi vismaz elementarako. Tam KWP ir 4 reiz mazaaks modelu saraksts ar ko vinsh straadaa. Nopeerc vinu, Tev es to iesaku. Ļauķis ibio. PN!

Un es nemaz nesaku par softu kas naak klaat.

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

Tirliņš to tu par sevi? Modeļu skaits ebajā ir rakstīts ka virs 300, tavā sarakstā nav vairāk. Es gan nezinu kur tavs izstrādājums ražots, ebaja brīnums protams nāk no ķīnas.

Neuer KWP 2000 OBD2 USB Flasher + komplettes Softwarepacket+ 50.000 ECU Tunning Files

Unterstützt über 300 Modelle!!! Tavam tik 20 000 tuning failu.

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

curmis rakstīja: Tirliņš to tu par sevi? Modeļu skaits ebajā ir rakstīts ka virs 300, tavā sarakstā nav vairāk. Es gan nezinu kur tavs izstrādājums ražots, ebaja brīnums protams nāk no ķīnas.

Neuer KWP 2000 OBD2 USB Flasher + komplettes Softwarepacket+ 50.000 ECU Tunning Files

Unterstützt über 300 Modelle!!! Tavam tik 20 000 tuning failu.

Uz seetas arii ir daudz kas rakstiits. TAS IR CITS PRODUKTS. Ebaya var atrast klonu maneejam, bet vinsh maksaa 50eur dargaak sk. KWP PLUSS. Aj, ej guleet, man nav ko Tev pieraadiit, vienigais ka es varu pateikt, ka es par saviem vardiem atbildu. Esi briivs, ej jaat gotinjas.

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

curmis rakstīja: Tirliņš to tu par sevi? Modeļu skaits ebajā ir rakstīts ka virs 300, tavā sarakstā nav vairāk. Es gan nezinu kur tavs izstrādājums ražots, ebaja brīnums protams nāk no ķīnas.

Neuer KWP 2000 OBD2 USB Flasher + komplettes Softwarepacket+ 50.000 ECU Tunning Files

Unterstützt über 300 Modelle!!! Tavam tik 20 000 tuning failu.

Uz seetas arii ir daudz kas rakstiits. TAS IR CITS PRODUKTS. Ebaya var atrast klonu maneejam, bet vinsh maksaa 50eur dargaak sk. KWP PLUSS. Aj, ej guleet, man nav ko Tev pieraadiit, vienigais ka es varu pateikt, ka es par saviem vardiem atbildu. Esi briivs, ej jaat gotinjas.

Ka tik tevi pašu kāds nepajāj..

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

curmis rakstīja:

phenom rakstīja:

curmis rakstīja: Tirliņš to tu par sevi? Modeļu skaits ebajā ir rakstīts ka virs 300, tavā sarakstā nav vairāk. Es gan nezinu kur tavs izstrādājums ražots, ebaja brīnums protams nāk no ķīnas.

Neuer KWP 2000 OBD2 USB Flasher + komplettes Softwarepacket+ 50.000 ECU Tunning Files

Unterstützt über 300 Modelle!!! Tavam tik 20 000 tuning failu.

Uz seetas arii ir daudz kas rakstiits. TAS IR CITS PRODUKTS. Ebaya var atrast klonu maneejam, bet vinsh maksaa 50eur dargaak sk. KWP PLUSS. Aj, ej guleet, man nav ko Tev pieraadiit, vienigais ka es varu pateikt, ka es par saviem vardiem atbildu. Esi briivs, ej jaat gotinjas.

Ka tik tevi pašu kāds nepajāj..

Nu tā jau ir mana darīšana, par kuru Tev nav jabūt jasatraucās, ka arī par produktu ko es piedāvāju.

Ieliktu kādu no saviem autiņiem šeit - pardošanā, tu man bakstītu leišu zemtrigu cenas no pliusa?

Ja Tev nav zināmas elementāras morālas normas, man nav par ko ar Tevi runāt.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Vai tad e46 ir 5 serijas BMW?

Serie 5 (E46) 2.3i Siemens Ms43

Serie 5 (E46) 2.8i Siemens Ms43

Serie 5 (E46) 3.0i Siemens Ms43

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: Vai tad e46 ir 5 serijas BMW?

Serie 5 (E46) 2.3i Siemens Ms43

Serie 5 (E46) 2.8i Siemens Ms43

Serie 5 (E46) 3.0i Siemens Ms43

nav gan.. 3er, bet vadības bloki tur ir tie paši.

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

njaa, ja M5 e39 varetu meginat regulet butu panjeemis, bet taa nu i nah, baigi mazs tas modelju klasts bmw

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

phenom rakstīja:

Kaa nu tas vareeja notikt? Akjis noseedaas?

lasot prošivku ieslēdzās ventilators... un bzģec...

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

ejiet ka jus nahuj ar saviem suda meesliem zinu zinu ka bans, pohuj

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

ko ta banu sisteema nokritusi nu i nahuj taa

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti