Piesprādzējies! Nekļūsti par dārzeni!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
 
1 2
shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

neesi domaajis par psihiatra apmekleejumu?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Tā jau tikai Šamam ir ievada runa,pamatideju,ka vaig veselību pie pareizā brokera apdrošināt,visticamāk,ka mums tiks pamesta nedaudz nogaidot...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

vai arī te ir variants ar labu,pašaudzētu zāli pluss acetons,nu vai kas līdzīgs ...

JJJ Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

shearer rakstīja: neesi domaajis par psihiatra apmekleejumu?

varbuut pats shiiri aizej paārestējies?? cilveēkam sāpe, tak lai raksta un mudina pārējos ar braukt prātīgi. ir tāds teiciens, ka stulbie no savām kļūdām mācās, gudrie no citu. tad nu šīrim novēlu būt tam otrajam

un ja jau par sprādzēšanos - pazīstami cilvēki - brauca mazpilsētā, minimāls ātrums, vīrs pie stūres, kundzīte aizmugurē (jo tur drošāk) , kamēr pie krustojuma viens ielika pakaļā . rezultātā kundzītei n-tie lūzumi un traumas pēc pilnas programmas no ielidošanas priekšējā sēdeklī. tā lūk.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

JJJ rakstīja:

shearer rakstīja: neesi domaajis par psihiatra apmekleejumu?

varbuut pats shiiri aizej paārestējies?? cilveēkam sāpe, tak lai raksta un mudina pārējos ar braukt prātīgi. ir tāds teiciens, ka stulbie no savām kļūdām mācās, gudrie no citu. tad nu šīrim novēlu būt tam otrajam

un ja jau par sprādzēšanos - pazīstami cilvēki - brauca mazpilsētā, minimāls ātrums, vīrs pie stūres, kundzīte aizmugurē (jo tur drošāk) , kamēr pie krustojuma viens ielika pakaļā . rezultātā kundzītei n-tie lūzumi un traumas pēc pilnas programmas no ielidošanas priekšējā sēdeklī. tā lūk.

Da cik par to sprādzēšanos nav malts un uzskatāmo video bijis? Kam galva ir uz pleciem,tie domā,kam po,tam ir un būs po,bet nu šīs Gregora manieres topiku cepšanā, nu ir dīvainas,nu pavēro ko Šams te ir pēdējā laikā cepis...saki,ka Tev škiet,ka Šamā ir Jēzus namber divi iemājojis? Man gan škiet ka patiesība ir daudz tuvāk,nu kā jau minēju..

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Neatkarīgi no Gregera motivācijas, ja ar viņa postu un linku uz video kaut vai viens iAuto apmekletājs pabrauks savam liktenīgajam baļķvedējam garām sveiks un vesels, man nav saprotama negatīvā attieksme pret šādiem topiciem.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Neatkarīgi no Gregera motivācijas, ja ar viņa postu un linku uz video kaut vai viens iAuto apmekletājs pabrauks savam liktenīgajam baļķvedējam garām sveiks un vesels, man nav saprotama negatīvā attieksme pret šādiem topiciem.

Nu o.k. Tavuprāt ir tā,ka ja jo vairāk maļam kādu svarīgu tēmu,jo visiem mums no tā labāk? Nu nezinu,pirmām kārtām,man škiet ka šī skandināšana uz katra stūra,dari tā,nedari šitā,pērc to,nepērc šito un t.t. tā bliež gan pa ausīm,gan pa uztveres asumu,ka beigās nostrādā gluži pretēji vēlāmajam efekts,vai otrs variants,ka turpinoties tam murgam,kas visos apziņas līdzekļos tiek kultivēts pašlaik,nākošās paaudzes sāks saprasts tik kaut ko tad,ja tām pateiks to vismaz 10 reizes un visos mēdijos. Tevi nebesī,kad Tev 10 reizes dienā, pa nedēļu izstāsta,ka piektdien Tu uzināsi nedēļas notikumu jaunumus? Vot mani besi! Vai tiešām mēs esam tik stulbi,ka lai saprastu,ka esam stulbi,mums vaig lai mums to stāsta ik jauku brīdi? Un pastāv tiešām reāla iespēja,ka ja katrs no iauto lietotājiem uzceps topiku par satiksmes drošību,tad tā paliks obligāti drošāka? Nu tad pasaki man lūdzu,no kuras atgādinājuma reizes vidējistatistiskam latvietim pielec par ko ir raidījums?

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Bucefals rakstīja:

...

Zināma taisnība Tev ir. Ir situācijas, kad tiešām pārspīlēti daudz uzbāzīgas informacijas izraisa pretēju reakciju, kā piemēram izgāzās akcija ar mazo IQ. Mazs IQ kļuva strītreiseru un līdzīgi domajošo aprindās par lepnumu.

Tomēr grūti attiecināt to uz tādu lietu kā piesprādzēšanos. Cilvēks nepārtrauks sprādzēties tikai tāpēc, lai iespītētu informatīvo akciju rīkotājiem. Vismaz manuprāt katrs normali domājošs tā nerīkosies.

Bet šīs akcijas (ja pareizi tiek rīkotas), kā arī mūsu "līdzās dzīvojošo cilvēku" ieteikumi tomēr liek aizdomāties, ka taja maltais un maltais tomēr varētu izrādīties taisnība un, iespējams, ka tas izglabj kādu dzīvību. Iespējams pat manu vai Tavu, jo pastāv variants, ka Tavs pretimbraucējs, noskatoties Gregera ielikto video, izvēlas maķenīt atbilstošāku ātrumu utt.

Kāda Tavuprāt ir alternatīva? Nerunāt par to? Taisīt mazāk akciju? Necept šāda veida topikus? Tiem, kas šo informāciju saņem atkartoti (un ir pieņēmuši, ka labak ir braukt uzmanīgāk, sākot no sprādzēšanās, beidzot ar ātruma izvēli un šmigošanu) nemaz nav tik grūti to paciest, salīdzinājuma ar iespēju, ka kads jaunpienācējs, kas redz šo info pirmo reizi, pārtrauks uz ceļa būt potenciāls pašnāvnieks vai slepkava. (Automašīnu skaits aug gandrīz ģeometriska progresijā un vadītāju skaits arī tam līdzi, tāpēc vienmēr atradīsies kāds, kuram tā info ir kā jaunums, nerunajot jau par to, ka katra šī akcija vai topics šos jautājumus apskata nedaudz citādākā gaisma un leņķī, kas konkrētajam indivīdam pēkšņi to ideju padarīs saprotamu un pieņemamu).

Un diemžēl vdējstatistiskajam latvietim ar pirmo reizi jau nu toč nepielec, bet gan tikai tad, kad maninās sabiedriskā doma kopumā. Kad parkapt noteikumus kļūs nepopulāri, tad varēs uzskatīt, ka akcijas savu ir paveikušas un to tālākai rīkošanai ir tikai atgādinoša nozīme.

P.S. Man arī nav patīkami kad mani nomētā ar informaciju par lietām, kuras jau sen ir man automātiskas, bet es to vienmēr pacietīšu bez ierunām ar cerību, ka tas padarīs mana bērna ceļu uz skolu drošāku.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

tuuliit buus pa skarbo, bet kad atved kaarteejo, kuram bez visa cita arii piere ir pušu un pilna ar stikliem, tad parasti taadus sauc par "taads kurš nav iztureejis dabisko atlasi" tas pats attiecas uz uudenii leeceejiem un kas pa šmigai varonjdarbus straadaa, testeejuši jauniepirkto tehniku (bembis mocis, askona) cik tad aatri iet...

ja cilveeks nemaacaas no citu kljuudaam, tad vinjam zvani pie auss vai nezvani...kameer pats sev paari nenodariis , miera nebuus...

Un papildinot Sviestcu:

ar to nemitiigo klaareeshanu rodas preteejs efekts, paarlieciiba ka mediciina pie mums ir visuspeeciiga un sataisiis veel labaaku nekaa bijis saakumaa...

katru dienu gadaas visaadi tirlinji kam vajadzeeja buut vai nu zem zemes vai arii nekam taadam vispaar nevejadzeeja notikt..

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Ozz, tu redzi tos, kas so uzbāzīgo reklāmu utt. nav pamanījuši vai arī neko no tā nav mācījušies.

Bet info par tiem, kam tas viss ir devis vairāk saprāta, izpaliek.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Bucefals rakstīja: Ozz, tu redzi tos, kas so uzbāzīgo reklāmu utt. nav pamanījuši vai arī neko no tā nav mācījušies.

Bet info par tiem, kam tas viss ir devis vairāk saprāta, izpaliek.

a kaa Tu gribi ievaakt datus par tiem, kas nav notikuši

katrs pats prieks sevis var taisiit atskaites un pats sist sev uz pleca-kaads es malacis, piespraadzeejos, nedzeeru, nedzinu uz gaajeeju paarejas utt...

iisteniibaa tam visam ir jaabuut peec nokluseejuma, un tas nau apspriezhams...ja kaads ir bez bantes vai šmigaa kko savaarijis, tad no taa pasha nabadzinja vai vinja gjimenes locekljiem jaapiedzen...

teiksim- avaarija... cietušais bez bantes...

aarsteejies par savu naudu, slimiibas lapu nesanjem, rehabilitaacija un viss paareejais par savu naudu...viena dalja nobankroteetu, paareejie atjeegtos...

paaraak humaani esam....

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

+1 Ozz rakstītajam.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Es neaistāvu jostu nelietošanu, bet fortūnai neko nepadarīsi. Kurā gadījumā labāk ir piesprādzēties kurā nē tas mums nav dots zināt. www.iauto.lv/... .

Un nav statistikas datu par tiem kuri izdzīvojuši dēļ nepiesprādzēšanās.

P.S. Pat ir viena zināma aviokatastrofa kurā izdzīvoja tikai viena stjuarte (tāpēc ka nepiesprādzējās) pārējie tika sagriezti ar jostām...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Dabiskā atlase tikai pasmejas par jums. To nav iespējams apmānīt. Mūsu paaudze auga, kad visu seperduper drošiības sistēmu nebija un mūsu tautu vēl centās speciāli iznīcināt. Tik un tā vairojāmies. Tagad tiek terēti milzu līdzekļi katra indivīda aizsardzībai, bet tik un tā izmirstam.

Savukārt ķinieši, arābi u.c., kas par šādām lietām nesatraucas turpina vairoties un krietni vien straujak nekā mašīnu skaits pie mums.

P.S. Ši nav aģitācija nesprādzēties, bet gan vienkārši padomāt par lietām kopumā un varbūt arī kādam izdosies pamanīt patiesās prioritātes.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Labs topiks.

Nekļūsti par dārzeni, apdrošinies pie Trektera !!!!!

Nu un ko ta tev apdrošināšana dos?! Sagriezto purnu atdabūs vienā gabalā vai rociņu paturēs tos gadus kamēr no jauna mācīsies runāt un neslapināt biksēs?

Vai tavai mamai būs mierīgāk no sajūtas, ka lai jau tu pat savu kuli nevari nomazgāt, bet toties ir pāris štukas kuras aiz bēdām ndzert...

Apdrošināšana nepaglābs no paralīzes un smadzeņu atrofijas!

Arī mīļoto sievieti un bērnus izlidojušos pa logu apdrošināšana neatdzīvinās!!!

mums vajadzētu nevis tirst, bet dot pa purnu katram ko redzam bez jostām un divtik pa purnu tiem kuri bērnus nesprādzē, un trīstik tām mātēm pa purnu kuras bērnus aiz slinkuma prieksā sprādzē!

Vispār domāju neko nekomentēt, bet dažu stūlbums vnk izved!

Respect Bucefālam!!!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

mums vajadzētu nevis tirst, bet dot pa purnu katram ko redzam bez jostām un divtik pa purnu tiem kuri bērnus nesprādzē, un trīstik tām mātēm pa purnu kuras bērnus aiz slinkuma prieksā sprādzē!

Vispār domāju neko nekomentēt, bet dažu stūlbums vnk izved!

Respect Bucefālam!!!

nee nevajag....kaapeec trauceet cilveekam mekleet savu Likteni

lai apsitaas. visiem caurumiem par aizbaazni taapat nekljuusi tikai kaa jau teicu-uz paša reekjina Bet..ja nopietni, tad nav zinaams kas ir sliktaak- palikt dziivam bet paralizeetam vai uz vietas beigtam....Tuvinieki noteikti ilgterminjaa pirmo variantu neatbalstiitu...

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Gregers rakstīja: mums vajadzētu nevis tirst, bet dot pa purnu katram ko redzam bez jostām un divtik pa purnu tiem kuri bērnus nesprādzē, un trīstik tām mātēm pa purnu kuras bērnus aiz slinkuma prieksā sprādzē!

Vispār domāju neko nekomentēt, bet dažu stūlbums vnk izved!

Respect Bucefālam!!!

nee nevajag....kaapeec trauceet cilveekam mekleet savu Likteni

lai apsitaas. visiem caurumiem par aizbaazni taapat nekljuusi tikai kaa jau teicu-uz paša reekjina Bet..ja nopietni, tad nav zinaams kas ir sliktaak- palikt dziivam bet paralizeetam vai uz vietas beigtam....Tuvinieki noteikti ilgterminjaa pirmo variantu neatbalstiitu...

Tas par to paša rēķinu, tā ideja nav nemaz tik peļama.

Bet.

Nepatīk man tā tava attieksme "lai jau apsitas". Pēc tavas teorijas bērnus tad arī pasaulē varētu dzīt pašu spēkiem cīnīties uzreiz pēc piedzimšanas. Nu vai kaut vai no tā brīža, kad beidz barot. Tas nekas, ka neko nezin un neprot. Izdzīvos stiprākie un gudrākie.

Nerunājot jau par to, ka tie, kuri "lai jau apsitas" bieži vien paķer līdzi arī kādu, kuram ir pieticis prāta lieki neriskēt.

Un šeit nav runa par to vai labāk būt fiziski/morāli paralizētam vai uzreiz beigtam. Runa ir par to, ka sabiedrībā ar veselīgu attieksmi pret noteikumu ievērošanu varētu ievērojami samazināt gan beigto, gan sakropļoto skaitu.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Ace,nedramatizee!Runa ir par to,ka muusdienaas visi zin,ko newajag dariit,bet taapat dara.Un taapeec ka jami ir neklapeejusi ar ausi tagad vinus par mocekliem padariit? Bezjeegaa! tad jau labaak atgaadinaat citiem ka pie mums vismaz uz celiem valda dzunglju likumi.

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

uupis - konkrētāk kāda aviokatastrofa? esmu ieguvis ļoti daudz info par dažnedažādākajām aviokatastrofām, bet ko tādu dzirdu pirmo reizi.

un iedomājies ar kādu spēku nepiesprādzētie ielidotu priekšējos beņķos, ja platā josta spēj pāgriezt cilvēku uz pusēm. un stjuarte noteikti bija no sērijas "izskatījās daudz maz vienā veselumā atšķirībā no citiem"

par jostām, pēc pers.pieredzes - sprādzējies kad vari! vienmēr terorizēju pasažierus (aizmugurējos - priekšējie defaultā sprādzējas, autiņam pīkstulis), lai nekļūtu par slepkavības līdzdalībnieku.

vienreiz viens sānā ielika ap 50-60. biju piesprādzējies, praktiski jutos kā atrakcijā, pilnīgi nekādas vainas, savukārt tas, kurš ielika, nedaudz pašķīda pa salonu kā rezultātā galva, spranda, mugura, tfu tfu tfu vismaz staigāja un bija pie skaidras saprašanas.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Starpcitu, ja kādam(gan vadītājam gan pasažierim) vēl ir šaubas, ka aizmugurē arī ir jāsprādzējās, iesaku divus elementārus eksperimentus.

Tātad:

Par to, ka tev vadītāj ir drošāk ja tas, aiz muguras ir piesprādzējies.

Noliec aiz sevis sēdeklī kādu somu kilo ap 10, bet ne vairāk.

Uzņēm ātrumu līdz kādiem tikai 40 km/h un tad uz asvalta nodod pa nažiem. Tagad pareizini radušās sajūtas ar vidusmēra 7, toest tik reizes smagāks ir vidusmēra pasažieris tev aiz muguras.

Eksp nr 2.

Ja kāds salonā tirš pretī, ka negrib sprādzēties jo traucē utt vnk nodod pa naziem pie 50, bremzē pēc principa viens garš viens īss bemzējiens.

Manā mašīnā visi sprādzējās bez atgādinājuma, jo zin ja sasniedzis 50 km/h visi nebūs ar jostām tad lidos pa salonu. Lidos jo tas ir desmitdaļa no trieciena kāds ir saskrienoties. Daudzi ir apvainojušies, daudzi zilumus dabūjuši, vienreiz esmu pat maģi mainijis, jo viens čoms no aizmugurējā krēsla atlidoja līdz maģim un salauza paneli, bet toties tieši viņš bija visveselākais no 5cilvēkiem kad viņa ģimene noķēra ceļazīmi vienā ziemā.

Es saprotu, ka tas viss nelīdzēs kamēr ļausim citiem braukt dzērumā un kamēr csn pārkāpums kā arī avārija skaitīsies lielisks temats tusiņos, bet... varbūt kādreiz man nevajadzēs uztraukties vai vēl kāds mudaks neieplēsīs manas sievas auto, vai mani bērni tiks līdz skolai.

Lai jums veicas.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

juuzveris rakstīja: uupis - konkrētāk kāda aviokatastrofa? esmu ieguvis ļoti daudz info par dažnedažādākajām aviokatastrofām, bet ko tādu dzirdu pirmo reizi.

Krievijā, vēl komunistu laikos. Tāpē jau arī nezini. Kautkad labu laiku atpakaļ krievi raidījienu taisīja par visiem izdzīvojušiem airkrašos. Un vēl bija krieviem vienā gadā kad lidmašīnas nāca lejā kā pupas tur ar kautkādas līdzigas historijas – sākot ar to ka trieciena rezultatā visa biomasa zreiz atbrīvojās no ūdens beidzot ar pēdējo airbusa kršu kad puse izglābās bet puse sadega.

juuzveris Reģ.: 02.08.2007
0 0 Atbildēt

uupis - par to krešu, kur kalnos Krievijā ietriecās viens ļotaks zinu - nevarēja atrast nevienu cilv., konservi bija papīra biezumā, utt. jo trieciens bija tik liels, kā jau teici - i-biomasa izzuda bet nu, ka tur kāds izdzīvojušais būtu bijis... blēņas

BadAss Reģ.: 27.09.2006
0 0 Atbildēt

Izklausās jocīgi.

Viens apgalvo, ka labāk varbūt ir nesprādzēties, jo ir bijuši (procentuāli ļoti maz) gadījumi, kad tas ir palīdzējis izdzīvot.

Citi apgalvo, ka labāk nerunāt "lieki" par sprādzēšanos, šmigošanu un ātrumu, jo "kurš tad to nav dzirdējis" vai "kurš tad to ņems vērā"...

Pilnīgs po, ka tāds "lai jau sitās" vēl nevainīgos paķer līdzi uz viņsauli.

Un tas viss tā vārdā, ka dažiem redziet ir apnicis tās akcijas uzklausīt, šādus topicus lasīt...

Kur loģika?

Ja jums pašiem ir motivācijas trūkums to mūsu sabiedrību mēģināt ārstēt, neviens jau nespiež to darīt.

Tikai varbūt netraucējiet to darīt tiem, kuriem, balstoties uz dzīviem piemēriem, nav slinkums mēģināt padarīt to situāciju uz ceļiem normālāku kaut vai padaloties savā pieredzē ar šādu topicu palīdzību.

No šī topica aplicēju negatīvisma toč nevienam nekāda labuma nebūs.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Parasti pēc visādiem gadījumiem parādās visādi cilvēki, kas it kā tur ir piedalījušies. Kaut vai iekš LV ordeņus saņem cilvēki par piedalīšanos barikādēs, lai gan tai laikā "laizīja grīdu" vai vēl tikai "staigāja zem galda".

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Esmu pasrocìgi nesis un racis 4 korisus,gadìjumi visàm dzìves situàcijàm.bija arì viens,kursh tiesàm izlidoja un palika tàpèc dzìvs ka nebija pie bantes bet darbà pie manis nonàk ljoti maz tàdu,kam ir arì sagriezta piere.

es to sauktu par moràles higienu-normàls cilvèks zin,cik biezi vinjam ir jàmazgàjas,bomzis tikai kasàs (cìnas ar sekåm) uzskatu ka sis topiks ir tåda kà kasìsanàs.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti