Svaigākie testi

UUSA Reģ.: 30.10.2003
 
1 2 3
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

šitie mudzilas tadus brinumus sadzejo,čali fiziku nav macijušies tas nu ir fakts

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Neatkarigi eksperti ari ir atkarigi no naudas

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja:

Gregers rakstīja: ... griezties pie manis, ieskaitot auto uzticamību un drošību no pieredzes

No savas, vai klientu pieredzes?

Klientu protams...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja: Tas ko shaada tipa diskusijaas var liidz riebumam lasiit, ir lielo auto iipashnieku slavinaashana- cik dorshi ir lielie auto, jo vinji ir lielaaki nekaa mazie auto (speele- tev getz, man bembis, tev bembis man hummer, tev hummer, man gaz)! Un ik pa laikam var redzeet/ lasiit/ dzirdeet lielo auto avaariju sekas, kur no droshaa, lielaa auto, shoferis droshi "izkaapis" pa prieksheejo logu vai izveidojis "droshu" (drosmiigu) ziimeejumu prieksheejaa logaa, ko tautaa deevee par "zirnekli", jo ir baigi eert braukt lielajaa auto seedeklii nepiespraadzeejoties (taa josta mani beeerzh, man spieeeezh, sviiiistu, juutos ierobezhots u.t.t.).

Liels auto tiešām ir drošāks'ne tikai tādēļ, ka smagāks, bet arī tādēļ, ka vairāk kam locīties tātad mazākas pārslodzes avārijas brīdī.

Tie kuri nesprādzējās ir lohi, lohi kas apdraud arī pārējos. Piemērs, vecis uztaisija zirnekli, un pēc divām nedēļām nomira ar asins izplūdumu smadzenēs, nomira pie stūres nogalinot kādu fūres vadītāju, tātad fūres vadītājs nomira jo viens lohs nesprādzējās.

Zinu šo notikumu, jo vecis bija mans klients, ieblieza, pēc četrām dienām saņēma auto no servisa un pēc pusotras nedēļas nositās

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Gregers rakstīja:

batka rakstīja:

Gregers rakstīja:

rrupucis rakstīja:

kalfonso rakstīja: atvainojos - ne to iekopeeju pie ieprieksheejaa

iistais video: www.youtube.com/...

graujošs video. biežāk tādus jāskatās, tad mazāk gribas skriet

Bet es avārijas un to sekas redzu katru dienu. Redzu kā ir ar un bez siksnām, redzu kā zvaigžņoto citronu un pegiju īpašnieki zilumaini stāv pie saviem šrotiem, bet blakus itin vesali veco volvo, audi, saab un amo īpašnieki. Esmu redzējis kā skaistas sievietes norauj riktīgas rētas pa visu ķermeni jo sīkais "dāmu" auto nav varējis pat pilsētā pasargāt no veca bumera vai LandRovera. Stundām esmu runājies ar vienu sievieti mēģinot viņu nomierināt pēc tam kad viņa no Audi A2 tika griezta ārā kad skorpis krustojumā nedeva ceļu, Mercedes Sprinter iebrauca pegijam 107 dibenā un iespieda divuspērnus, māte gandrīz galus atdeva no uztraukumiem, bet kad iepriekš brīdināju, ka mazās mašīnas ir bīstamas tad tikai smaidija...pietiekami bieži redzu avārijas lai bravūra uz ceļa vairs nebūtu manā dienas kārtībā, pārāk iespaidīgi ir mazo mašīnu bojājumi lai es savai sievietei nopirktu minisexymašīnīti, joprojām atceros iespiestos bērnus, viņu raudas, , tās šausmas nevar aizmirst, mani bērni nekad nesēdēs nedrošā, mazā, grīlīgā mašīnītē.

Pratigs teksts no tevis.Bet tu esi policists kas skrien uz avarijam vai adrošinatajs kas sež kantori,jeb tirsejs

Esmu drošinātājs kurš izbrauc uz sarežģītām avārijām+mani klienti var daudzos jautājumos griezties pie manis, ieskaitot auto uzticamību un drošību no pieredzes skatoties nevis virtuāliem kraštestiem vai neko neizsakošiem uzticamības reitingiem. Nu un lai kko zinātu ievācu daudz info no klientiem, servisiem, apdrošināšanas kompāniju tāmes un bildes pētu utt.

Tad tu esi tas gudritis kas uztaisa avariju par labu apdirsinatajiem,lai nebutu jaizmaksa skade.šitos gnidas neciešu

Tev atmiņa kā zivij-15 sekundes Esmu brokeris, un tā kā esmu ieinteresēts lai klients saņem naudu, un saņem maksimāli ātri tad ja klients ir vainīgs vai vainīgais čakarējās izbraucu konsultēt un palīdzēt, kā arī vienmēr apskatu avārijas foto un pašu auto lai varu vest auglīgu diskusiju ar apdrošināšanas kompānijnas speciālistiem. Kautgan reti jau vajag strīdēties, klientus parasti drošinu IF, SEESAM, Reso un ERGO, šitās kompānijas ļoti, ļoti reti čakarējās.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja:

Gregers rakstīja:

Magistrs rakstīja:

batka rakstīja:

Gregers rakstīja:

rrupucis rakstīja:

kalfonso rakstīja: atvainojos - ne to iekopeeju pie ieprieksheejaa

iistais video: www.youtube.com/...

graujošs video. biežāk tādus jāskatās, tad mazāk gribas skriet

Bet es avārijas un to sekas redzu katru dienu. Redzu kā ir ar un bez siksnām, redzu kā zvaigžņoto citronu un pegiju īpašnieki zilumaini stāv pie saviem šrotiem, bet blakus itin vesali veco volvo, audi, saab un amo īpašnieki. Esmu redzējis kā skaistas sievietes norauj riktīgas rētas pa visu ķermeni jo sīkais "dāmu" auto nav varējis pat pilsētā pasargāt no veca bumera vai LandRovera. Stundām esmu runājies ar vienu sievieti mēģinot viņu nomierināt pēc tam kad viņa no Audi A2 tika griezta ārā kad skorpis krustojumā nedeva ceļu, Mercedes Sprinter iebrauca pegijam 107 dibenā un iespieda divuspērnus, māte gandrīz galus atdeva no uztraukumiem, bet kad iepriekš brīdināju, ka mazās mašīnas ir bīstamas tad tikai smaidija...pietiekami bieži redzu avārijas lai bravūra uz ceļa vairs nebūtu manā dienas kārtībā, pārāk iespaidīgi ir mazo mašīnu bojājumi lai es savai sievietei nopirktu minisexymašīnīti, joprojām atceros iespiestos bērnus, viņu raudas, , tās šausmas nevar aizmirst, mani bērni nekad nesēdēs nedrošā, mazā, grīlīgā mašīnītē.

Pratigs teksts no tevis.Bet tu esi policists kas skrien uz avarijam vai adrošinatajs kas sež kantori,jeb tirsejs

Dirsējs točna Kantora *******anas apdrošinātājs. Vai arī viens no tiem lohiem, kuri braukā apkārt ar apdrošināšanas kantoru auto un tēlo baigos ekspertus avāriju novērtēšanā un šestako saskaņoto sastādīšanā.

Aizej pasūkā kādam sunim pagalmā lai mierīgāks prāts!

Ku var būt cilvis ar sasistām smadzenēm blje! Dzīvē laikam klientiem tirsu laizi, citādi jau nebūtu tāds tirsējs!

Neinteresē, ar klientiem nestrādāju. Tādiem darbiem ir pietiekami daudz praidistu baltos kreklos un šlipsēs.

Nezinu kā tur tiem praideriem, tev labāk zināt(...)bet mana profesija neuzliek par pienākumu kādā noteiktā stilā ģērbties, gaišu kreklu, kaklasaiti un uzvalku izvēlos jo tā jūtos ērti, kolēģi ģērbjās savādāk, džinsās un šortos reizēm staigā, bet tas absolūti neiespaido viņu darbu.

Atkal ietūkāji !!!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: šitie mudzilas tadus brinumus sadzejo,čali fiziku nav macijušies tas nu ir fakts

Pilnīgi piekrītu BTA reiz mēģināja man ieskaidrot, ka klientam ieilka pakaļā jo lūk priekšējā kreisā lampa nedega

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

batka rakstīja: šitie mudzilas tadus brinumus sadzejo,čali fiziku nav macijušies tas nu ir fakts

Pilnīgi piekrītu BTA reiz mēģināja man ieskaidrot, ka klientam ieilka pakaļā jo lūk priekšējā kreisā lampa nedega

Muhahā

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja: mani bērni nekad nesēdēs nedrošā, mazā, grīlīgā mašīnītē.

Mazs un grīļīgs - nesavienojamas lietas [vismaz vācu izpildījumā] Bet pat nedrošību - vajag aizliegt tā saucamās mašīnas ar pašmasu virs 1,7t!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Gregers rakstīja:

batka rakstīja: šitie mudzilas tadus brinumus sadzejo,čali fiziku nav macijušies tas nu ir fakts

Pilnīgi piekrītu BTA reiz mēģināja man ieskaidrot, ka klientam ieilka pakaļā jo lūk priekšējā kreisā lampa nedega

Muhahā

Nē, nopietni

Zvana klients, saka, ka stāvējis pie apmales un gaidijis sievu iznākam no veikala un viens lunis nav viņu ievērojis un ieplēsis aizmugurē.

Saku, ka izbraucu un lai zvana tam BTA raviniekam lai atbrauc nofočē lai pēcāk nav jātērē laiks atrādot autiņu.

Atbraucu, visu noformēju. Pēc dažām dienām runājot ar BTA specu šis man izmet, ka tas viņu ziņotājs fiksējis, ka auto nav dedzis priekšējais kreisais lukturis un tātad mans klients ir bijis slikti saredzams (priekšējais nedeg, bet nesaredzams no aizmugures )un būs atteikums. Beigās visu izrunājām un BeTeAška likās mierā, bet ideja kā tāda manī izraisija smaidu vēl ilgu laiku katru reizi kad ieraudziju kādu braucam pretī ar nedegošu lukturi

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Gregers rakstīja: mani bērni nekad nesēdēs nedrošā, mazā, grīlīgā mašīnītē.

Mazs un grīļīgs - nesavienojamas lietas [vismaz vācu izpildījumā] Bet pat nedrošību - vajag aizliegt tā saucamās mašīnas ar pašmasu virs 1,7t!

Daļēji piekrītu, parketniekus toč vajadzētu ailiegt.

Maza ir sinonīms grīļīgai! Neviena sīkā mašīnīte nav stabila, braucot gorās un grīļojās visu laiku pie katras mazākās bedrītes, par uzvedību uz šosejas vispār nerunāju!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Labi, piemērs - golfs. Liels nav Bet uz ceļa turas lieliski, prieks spiest pedāli grīdā

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Labi, piemērs - golfs. Liels nav Bet uz ceļa turas lieliski, prieks spiest pedāli grīdā

Ja runājam par otro, trešo golfu GTi un baudu no gāžšanas tad piekritīšu, ja par stabilitāti, gaitas komfortu un drošību tad tāda grīļīga kaste vien i\'... www.youtube.com/... ...un tas i jauns golfs, bet Golfi jau parasti ir iepuvuši un dažādi citādi modificēti. Pats uzskatu Golfu/Jetta par labāko līdzšim uzražoto mazauto, bet neparkādu stabilitāti nerunāsim

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Jetta/bora/vento pēc idejas ir riktīgs sūc - nu naskuj golfam vajag to pakaļu vēl klāt? Par stabilitāti - manai muterei ir parasts 93. gada mk3 golfs ar 1.6 motoru - bet varbūt 1.4 Vismaz muteres vecis, servisnieks kārbu pēc vienas kuiņas atzina par 1.4 kārbu - turki varbūt samujļījuši - bet par piekari var teikt tikai labus vārdus No tā motoriņa uz šosejas reāli var izspiest 160 - turas uz ceļa tikpat labi kā uz 90 Iebraucot manā sētā, mans šrots līgojas - muteres golfmašīna smuki un stabili kustas uz priekšu, piekarei viegli bukškot Ne par velti savulaik gribēju golfmašīnu un tikai nejaušības dēļ braucu ar B3

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Bāc, msh, tak zinām mēs visu no galvas, gan par muteres mk3, gan tavu B3... Moš pietiek,a?!

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

msh rakstīja:

Gregers rakstīja: mani bērni nekad nesēdēs nedrošā, mazā, grīlīgā mašīnītē.

Mazs un grīļīgs - nesavienojamas lietas [vismaz vācu izpildījumā] Bet pat nedrošību - vajag aizliegt tā saucamās mašīnas ar pašmasu virs 1,7t!

Daļēji piekrītu, parketniekus toč vajadzētu ailiegt.

Maza ir sinonīms grīļīgai! Neviena sīkā mašīnīte nav stabila, braucot gorās un grīļojās visu laiku pie katras mazākās bedrītes, par uzvedību uz šosejas vispār nerunāju!

Liekas, mazliet nepareizi izteicies. Parasti lielāki auto līgojas un šūpojas vairāk, bet maziet kratās vairāk, cietāki. kad pārkāpju no lielās klases auto uz mazāku, it sevišķi ar cietāku piekari, sajūta kā kartingā

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja:

Gregers rakstīja:

msh rakstīja:

Gregers rakstīja: mani bērni nekad nesēdēs nedrošā, mazā, grīlīgā mašīnītē.

Mazs un grīļīgs - nesavienojamas lietas [vismaz vācu izpildījumā] Bet pat nedrošību - vajag aizliegt tā saucamās mašīnas ar pašmasu virs 1,7t!

Daļēji piekrītu, parketniekus toč vajadzētu ailiegt.

Maza ir sinonīms grīļīgai! Neviena sīkā mašīnīte nav stabila, braucot gorās un grīļojās visu laiku pie katras mazākās bedrītes, par uzvedību uz šosejas vispār nerunāju!

Liekas, mazliet nepareizi izteicies. Parasti lielāki auto līgojas un šūpojas vairāk, bet maziet kratās vairāk, cietāki. kad pārkāpju no lielās klases auto uz mazāku, it sevišķi ar cietāku piekari, sajūta kā kartingā

Tieši tā, šūpojās, bet nezaudē stabilitāti, bet krateklīgakiem nav saķeres un viņus ātrāk samet tātad vieglāk nokļūt avārijā.

Sajūta itkā būtu uz asvalta drupinātāja uzsēdies da vēl pa risēm mētā un pie ātrumiem virs 130 sāk peldēt un jāķer visu laiku...fuj!

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

rrupucis rakstīja:

Gregers rakstīja:

msh rakstīja:

Gregers rakstīja: mani bērni nekad nesēdēs nedrošā, mazā, grīlīgā mašīnītē.

Mazs un grīļīgs - nesavienojamas lietas [vismaz vācu izpildījumā] Bet pat nedrošību - vajag aizliegt tā saucamās mašīnas ar pašmasu virs 1,7t!

Daļēji piekrītu, parketniekus toč vajadzētu ailiegt.

Maza ir sinonīms grīļīgai! Neviena sīkā mašīnīte nav stabila, braucot gorās un grīļojās visu laiku pie katras mazākās bedrītes, par uzvedību uz šosejas vispār nerunāju!

Liekas, mazliet nepareizi izteicies. Parasti lielāki auto līgojas un šūpojas vairāk, bet maziet kratās vairāk, cietāki. kad pārkāpju no lielās klases auto uz mazāku, it sevišķi ar cietāku piekari, sajūta kā kartingā

Arī zirnekļi pat piesprādzētiem braucējiem nav retums mazās mašīnās, jo cilvēki ir spiesti sēdēt ļoti tuvu stiklam un panelim.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja: Bāc, msh, tak zinām mēs visu no galvas, gan par muteres mk3, gan tavu B3... Moš pietiek,a?!

Bet grēgers to nezina Un ir jau vēl citi aparāti kas nav pieminēti

rrupucis Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

krishus rakstīja: Bāc, msh, tak zinām mēs visu no galvas, gan par muteres mk3, gan tavu B3... Moš pietiek,a?!

Bet grēgers to nezina Un ir jau vēl citi aparāti kas nav pieminēti

nu pastāsti, pastāsti, tev jau pirksteļi niez uraxtīt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nav svarīgi

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Mazliet ātrāk nekā parasti www.autobild.de/...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ugu, un tā ar visiem superdrošajiem francūžiem, salīszinājumam tā pati laguna pie 64

www.youtube.com/...

tad citēju iepriekšējo, pievēršiet uzmanību 0.12 sec

www.autobild.de/...

tagad salīdzinājumam patiešām droša mašīna pie 120

www.youtube.com/...

un protams golps

www.youtube.com/...

un mega jaukā minīmašīna pret ērtu un patīkamu auto

www.youtube.com/...

un tāpat vien

www.youtube.com/...

orion Reģ.: 05.09.2004
0 0 Atbildēt

www.autobild.de/...

par to lagunu video

Kas attiecas uz Saab tad tur tie 120km/h nav, vienkaarshi tas nav reaali, tur nepareizs aatrums noraadiits.

Par corsu un golfu nav ko runaat - veci meesli.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

sheit sen nebiju iekaarniijis, bet liekas ka tas gregers tochna ir debils laukjis

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti