atsaldētie sābisti - 2

smart235 Reģ.: 14.06.2007

Iepriekšējais "atsaldētie sābisti" tika slēgts sakarā ar offtopic.

Tomēr man liekas, ka par turpinājums par tēmu ir nepieciešams.

Tātad: kārtējais atsaldētais manevrs šodien.

Kalngalē ap 15:20, no Saab servisa puses uz galveno ceļu, virzienā uz Rīgu man priekšā izgrieza melns 9000, DF 2884. Nu, izbrauci priekšā, tad vismaz min, bremze nelaimīgais... bet nē, vadītājs uz gāzpedāļa uzmina tikai tajā brīdī, kad es šo jau biju sācis apdzīt, resp., biju jau pretējā joslā; kur palikt vairs nebija, atlika sabremzēties un iet atpakaļ.

Nevarētu teikt, ka šajā situācijā būtu vajadzējis kādu īpaši palaist, jo aiz manis līdz līkumam, t.i., vismaz 200 m, neviena nebija.

------------

Otrs gadījums, arī šodien, pie Veselības Centra 4.

Šoreiz vēroju no malas - vecs 900, uzsāk kustību no brauktuves malas, tai pašā laikā 20 m iepakaļ pa sliedēm lexus un opelis nāk...

Meitene pie stūres, zodu izslējusi, lēni un prātīgi griež ārā, tad tāpat - lēni un prātīgi - brauc...

 
1 2 3 4
diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

beidz sviest! tu man jau sen neko nedāvini (pērkamā cūka - redz sievieti sagribējās) - svārkus jo sevišķi.

labāk nāc atpakaļ uz bmw - es tur viens kaujos

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Sviestc rakstīja:

Nu vot māk Digens pateikt,nu māk..i domā pēc tam,krustvārds tas vai intuīcijas spēle...

da nekā tur nav..ļer ļer parasts. Atbildēt nevar, jo apzinās, kas būs jāatbild.

Neinteresanti un prasti

Es gan biju līdz šim par Tevi labākās domās....

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

tur bija domāc ņerr.. bet lai būtu ļer. tāpat uzrāvies - kas arī bija jāpanāk. tagad ir padarīta darba sajūta

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Es arī neiebraucu, kāds topika pirmajam postam sakars ar atsaldētību. Bremzes un nemākuļi brauc ar visu brendu autiņiem. Pats arī esmu redzējis dažu labu opi pie izrūsējuša un knapi kustoša 2.0 bezturbo 9k stūres. Bet tas tak tūlīt nenozīmē, ka ar šo auto marku brauc tikai un vienīgi tādi! Un nemākulība nav gluži tas, ko es saprotu ar terminu atsaldētībā. Varbūt sagadīšanās, bet bembji man gana biežāk kaut kur iespiežas priekšā vai uztaisa asu, neprognozējamu manevru, nekā citu marku autiņi. Bet tāpat es neko sliktu nesaku par bmw kā tādu, ir ok autiņš. Un arī par visiem vadītājiem neko viennozīmīgu teikt nevaru. Tiesa jāatzīst, ka atsaldētiem slāvu izcelsmes lohiem tik tiešām ir tendence pirkt tieši bmw..

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Es arī braucu ar sābu, bet man nemaz nesalst.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Es arī braucu ar sābu, bet man nemaz nesalst.

Tak iepildi freonu vienreiz kondiškā....

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Apsnigsim....

Par godu tiem----

Sirmajiem.....

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Nortel rakstīja: Es arī braucu ar sābu, bet man nemaz nesalst.

Tak iepildi freonu vienreiz kondiškā....

Bail pildīt, kājas sāk salt.

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

offtopic

Nezinu, cik atsaldeets bija tas MB vadiitaajs, bet bez gaismaam, pagriezieniem un pat elementaaras rokas izbaazshanas pa logu valdemaara ielas viduu njeemaas griezties apkaart.

Duumoja tas nabadzinjsh (MB ne vadiitaajs) taa, ka likaas, ka tie duumi paredzeeti shii atsaldeetaa manevra veikshanas maskeeshanai, tachu motora troksnis visu izjauca un strauji tuvojoshais audi paspeeja saprast, kas tur notiek un sabremzeet arii divus trolejbusus, lai MB netiktu izniicinaats arii no aarpuses, ne tikai no iekshpuses

Dabiski, ka apgriezies, shis palika ielas malaa ar iesleegtaam avareikaam, tachu es nesaprotu, kaapeec nevareeja vinjsh palikt otraa malaa, kur satiksme ir krietni mazaak intensiiva

Nu tas taa.. Slinkums bija veert topicu par MB, bet vecs MB daudz neatshkjiras no veca Saaba. Un to vadiitaaji veel mazaak

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

laikam jau nav, ja komentee....

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja: laikam jau nav, ja komentee....

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Patiesiibaa jau buutu jaabuut

Ir taa, ka viens piliens darvas sabojaa meduspodu un viens ideots pie stuures sabojaa visu MB ziimolu Nu vai SAAB vai BMW, vai Dacia

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Bazhix rakstīja:

Ir taa, ka viens piliens darvas sabojaa meduspodu un viens ideots pie stuures sabojaa visu MB ziimolu Nu vai SAAB vai BMW, vai Dacia

kāpēc tu tērē savu laiku, pateikdams ikvienam normāli domājošam cilvēkam sen zināmo loģisko lietu?

Spamot gribaas

Un par dazhu auto marku apd.. tb apsprieshanu labaaku topicu spamoshanai nevar atrast

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

atkārtojos! mērķis ir sasniegts - kāds sastresoja. tā jau ir ņerr būtiba. un ko brauc katrs uz ņerr uzķēries man to4 nav svarīgi. neesmu psihologs bet šķiet ka pamazām uz to tiecos parasti nervozē tie kam ir aizdomas ka pašam īsāx nekā blakus

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

Spamot gribaas

Un par dazhu auto marku apd.. tb apsprieshanu labaaku topicu spamoshanai nevar atrast

absolūtā piekrītu - zinot mūsu vidējā virpotāja vai svešu ražojumu pārdevēja kuri nav apmierināti ar pastāvošo iekārtu un neredz iespēju ko mainīt - labākais veids izgāzt visu savu Negribuveci ir aptirst citādi domājošos sāpistus vai vienkārši kreņķēties par atsaldētajiem bpstm kas vēl nav aizdomājušies par to ka kautkas nav labi jo bākā vēl ir drusku zupa miers miers

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

un tagad personīgi idiņam! tev kā mankijam vajadzēja mani jau sākotnēji izprast! mēs tak no viena koka! gvai ligzdas? šā ne kā - paldies par atbalstu - domāju lasītājam kautrīgajam bija jautri..

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

yeeep!!!

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti