a6, volvo vai mersis a klase

nauva Reģ.: 22.07.2004

Domāju mainīt auto, pašlaik braukāju ar audi A4 95.g., gribu jaunāku un smukāku, bet nezinu ko izvēlēties. vizuāli vislabāk patīk A6 un Volvo S60/80, bet šodien sāku skatīties uz mazo mersi, tikai tas tā īsti nepatīk, bet ir savi labumi - esot ekonomisks. Tagad sēžu un domāju - 1) vai labāk ekonomisku, 2) vai dīzelis būs labāks par benzīnnieku, 3) un kuram ekspluatācija lētāka? Varbūt jūs, speci, ko varat ieteikt?

 
1 2 3 4 5 6
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

btw- nesaprotu kaa ar 195 var eerti justies mazajaa audii man ar 180 un ~95kg tur vietas nav ...

Parastā problēma ar līkiem pirkstiem, kas nemāk ķebli noregulēt Tik grūti nolaist uz leju un tā bik vairāk atbīdīt? Ak jā, bet tu esi tāds īsāks...

Par tik ļoti labi lietojamajiem ceturtajiem golfiem - ja es pēkšņi sagribētos golfu [bik jau nožēloju, ka ir muca, nevis mk2/mk3 golfs], ceturtais būtu pēdējais, ko ņemtu Jau salīdzinoši vecs, šis tas nepraktisks, piemēram, krāsotie buferi, benzīna motori nekādi...

ValdisM noteikti domāja kādu bembi, ja?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: toties man, kad ar tevi sarunājos, visu laiku jāloka kakls un jāskatās kkur uz nabas augstuma rajonu, Tu esi nelietis !

taatad balasta pa maz piemetiishu 50s

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

msh-reguleeshanaa nav vainas vaina ieks suunainu projekteeshanu...

a mk3-gaumes lieta...palietots diezgan-nepatika

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti