a6, volvo vai mersis a klase

nauva Reģ.: 22.07.2004

Domāju mainīt auto, pašlaik braukāju ar audi A4 95.g., gribu jaunāku un smukāku, bet nezinu ko izvēlēties. vizuāli vislabāk patīk A6 un Volvo S60/80, bet šodien sāku skatīties uz mazo mersi, tikai tas tā īsti nepatīk, bet ir savi labumi - esot ekonomisks. Tagad sēžu un domāju - 1) vai labāk ekonomisku, 2) vai dīzelis būs labāks par benzīnnieku, 3) un kuram ekspluatācija lētāka? Varbūt jūs, speci, ko varat ieteikt?

 
1 2 3 4 5 6
Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Gregeram

Zin, par tām pieminētajām mugursāpem braucot ar A6, manuprāt esi iebraucis pamatīgās auzās. Un vēl atsaucies uz lietotāju pieredzi. Pašam A6. Svētdien vienā paņēmienā nobraucu 400 km. Tā nav pirmā reize. Ir braukts ar A6 uz Itāliju un atpakaļ. Nav nekādu mugursāpju, tā kā nemels te niekus. Varbūt uzprasīt tiem lietotājiem kad viņi pēdējo reizi bijuši pie ārsta. Lai izārstē muguras problēmas, tad arī nebūs nekādas vainas sēdekļiem.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja: Gregeram

Zin, par tām pieminētajām mugursāpem braucot ar A6, manuprāt esi iebraucis pamatīgās auzās. Un vēl atsaucies uz lietotāju pieredzi. Pašam A6. Svētdien vienā paņēmienā nobraucu 400 km. Tā nav pirmā reize. Ir braukts ar A6 uz Itāliju un atpakaļ. Nav nekādu mugursāpju, tā kā nemels te niekus. Varbūt uzprasīt tiem lietotājiem kad viņi pēdējo reizi bijuši pie ārsta. Lai izārstē muguras problēmas, tad arī nebūs nekādas vainas sēdekļiem.

Kādi tad tavam A6 (pieņemu, ka runa iet par C5) ir sēdekļi? Ja tie ir standarta/bāzes tad ērti tie nav, vismaz salīdzinot ar volvo S80. Esmu pārgājis no A6 C5 uz volvo V70, tagad S80 un audi standarta sēdekļus vairs baudīt negribu.

p.s. neesmu mēģinājis audi recaro sēdekļus, varbūt tie ir pavisam ok.

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Papildinot iepriekšējo

Starp citu, Gregor man, atšķīrībā no daudziem laimīgajiem, ir muguras problēmas. Tā kā zinu, ko rakstu.

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:

Roneens rakstīja: Gregeram

Zin, par tām pieminētajām mugursāpem braucot ar A6, manuprāt esi iebraucis pamatīgās auzās. Un vēl atsaucies uz lietotāju pieredzi. Pašam A6. Svētdien vienā paņēmienā nobraucu 400 km. Tā nav pirmā reize. Ir braukts ar A6 uz Itāliju un atpakaļ. Nav nekādu mugursāpju, tā kā nemels te niekus. Varbūt uzprasīt tiem lietotājiem kad viņi pēdējo reizi bijuši pie ārsta. Lai izārstē muguras problēmas, tad arī nebūs nekādas vainas sēdekļiem.

Kādi tad tavam A6 (pieņemu, ka runa iet par C5) ir sēdekļi? Ja tie ir standarta/bāzes tad ērti tie nav, vismaz salīdzinot ar volvo S80. Esmu pārgājis no A6 C5 uz volvo V70, tagad S80 un audi standarta sēdekļus vairs baudīt negribu.

p.s. neesmu mēģinājis audi recaro sēdekļus, varbūt tie ir pavisam ok.

Tagadējam ir recaro beņķi. Iepriekšējam bija standarta. Braucu uz laukiem (Baltkrievija), nebija nekādas vainas, lai gan jāatzīst ka recaro ir patīkamāki, to arī sieva atzīst, kura pašlaik ir mātes cerībās.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja:

Sunis rakstīja:

Roneens rakstīja: Gregeram

Zin, par tām pieminētajām mugursāpem braucot ar A6, manuprāt esi iebraucis pamatīgās auzās. Un vēl atsaucies uz lietotāju pieredzi. Pašam A6. Svētdien vienā paņēmienā nobraucu 400 km. Tā nav pirmā reize. Ir braukts ar A6 uz Itāliju un atpakaļ. Nav nekādu mugursāpju, tā kā nemels te niekus. Varbūt uzprasīt tiem lietotājiem kad viņi pēdējo reizi bijuši pie ārsta. Lai izārstē muguras problēmas, tad arī nebūs nekādas vainas sēdekļiem.

Kādi tad tavam A6 (pieņemu, ka runa iet par C5) ir sēdekļi? Ja tie ir standarta/bāzes tad ērti tie nav, vismaz salīdzinot ar volvo S80. Esmu pārgājis no A6 C5 uz volvo V70, tagad S80 un audi standarta sēdekļus vairs baudīt negribu.

p.s. neesmu mēģinājis audi recaro sēdekļus, varbūt tie ir pavisam ok.

Tagadējam ir recaro beņķi. Iepriekšējam bija standarta. Braucu uz laukiem (Baltkrievija), nebija nekādas vainas, lai gan jāatzīst ka recaro ir patīkamāki, to arī sieva atzīst, kura pašlaik ir mātes cerībās.

Tālākais kur esmu braucis iekš A6 ir Horvātija, max dienā biju nobraucis 1300 km, mugura nesāpēja. Visvairāk man nepatika galvas balsta izvietojums, braucot to ir ļoti neērti lietot.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja: Visvairāk man nepatika galvas balsta izvietojums, braucot to ir ļoti neērti lietot.

Kā tad braucot jālieto galvas balstu?

Tas ir domāts lai pasargātu tavu sprandu no izmežģīšanas pakaļējā trieciena gadījumā, nevis gultas spilvena vietā.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja: Gregeram

Zin, par tām pieminētajām mugursāpem braucot ar A6, manuprāt esi iebraucis pamatīgās auzās. Un vēl atsaucies uz lietotāju pieredzi. Pašam A6. Svētdien vienā paņēmienā nobraucu 400 km. Tā nav pirmā reize. Ir braukts ar A6 uz Itāliju un atpakaļ. Nav nekādu mugursāpju, tā kā nemels te niekus. Varbūt uzprasīt tiem lietotājiem kad viņi pēdējo reizi bijuši pie ārsta. Lai izārstē muguras problēmas, tad arī nebūs nekādas vainas sēdekļiem.

Nezinu tos klasificējumus ja godīgi, bija 2002 gadā jauns A6, pašam arī kādreiz bija sacensībās lauzta mugura tādēļ ļoti objektīvi varu novērtēt brauciena kvalitāti.

Japoškās pat kā pasažieris nebraucu, izņemot Keksusus kurus uzskatu par ļoti ērtiem auto.

Par sēdekļiem esmu sapratis ka ir tā, ja man uz laukiem braucot sāk sāpēt mugura tad citam cilvēkam ar veselu muguru sāpēs pēc ilgstošākas lietošanas.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: nu, kāpēc es satraucos.....

A Klase pēc savas būtības nav salīdzināma ar A6 vai S60 Volvo, tāpēc, ka tā ir domāta PAVISAM citai mērķauditorijai+citam pielietojumam.

A klase nav klasiskā autobāņu rulletāja (atšķirībā no A6, kas ir ļoti populārs) ar visiem priekšnosacījumiem, tas ir lielpilsētu auto, mazs izmēros, bet ietilpīgs un ar to pārsvarā brauc mājsaimnieces utt. Tāpēc šiem autiņiem bieži ir mazs noskrējiens un tas nebūt nav grozīts, jo šis auto nepieder pie tiem visiekārojamākajiem autosiem.

runas par MB brāķi no 2000.-2007.gadam ir sviests un "viena tante teica'vai " man draugs par lētu naudu nopirka un mocījās"variants

Tādā ziņā protams piekrītu, A6,S60 nu nekādi nav tur pat kur A klase, bet Latvijā jau reti kurš izvēlās pēc pielietojuma savus auto.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Sunis rakstīja: Visvairāk man nepatika galvas balsta izvietojums, braucot to ir ļoti neērti lietot.

Kā tad braucot jālieto galvas balstu?

Tas ir domāts lai pasargātu tavu sprandu no izmežģīšanas pakaļējā trieciena gadījumā, nevis gultas spilvena vietā.

Pamēģini, iepatiksies, noregulē pareizi atbalstu un lielākos braucienos tev nesāpēs spranda un mazāk nogursi.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sunis rakstīja: Visvairāk man nepatika galvas balsta izvietojums, braucot to ir ļoti neērti lietot.

Kā tad braucot jālieto galvas balstu?

Tas ir domāts lai pasargātu tavu sprandu no izmežģīšanas pakaļējā trieciena gadījumā, nevis gultas spilvena vietā.

Pamēģini, iepatiksies, noregulē pareizi atbalstu un lielākos braucienos tev nesāpēs spranda un mazāk nogursi.

galva tik smaga no domaam, ka uz kakla neturaas

noregulee seedekli no saakuma

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

garos braucienos labāk dažreiz izkāpt ārā pastaigāt, nekā riskēt aizmigt ērti atbalstītā pozā.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Gregers rakstīja: Pamēģini, iepatiksies, noregulē pareizi atbalstu un lielākos braucienos tev nesāpēs spranda un mazāk nogursi.

šitam piekrītu

es gan nepiekriitu!

ja galva buutu balstaama, tad daba buutu muus vismaz ar auna ragiem apriikojusi....

ja vajag galvu balstiit, nopeerc porolona apkakli...

tas galvas balsts ir tikai lai galvu nenorautu...ja kaads pokoļaa iepraido...

ar anatomisku staavokli tam ir mazs sakars, un ja biezi braukaasi, kakls sacakareesies veel vairaak...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: es gan nepiekriitu!

ja galva buutu balstaama, tad daba buutu muus vismaz ar auna ragiem apriikojusi....

ja vajag galvu balstiit, nopeerc porolona apkakli...

tas galvas balsts ir tikai lai galvu nenorautu...ja kaads pokoļaa iepraido...

ar anatomisku staavokli tam ir mazs sakars, un ja biezi braukaasi, kakls sacakareesies veel vairaak...

gulēt gribētājiem iesaku ieklausīties mediķa viedoklī!

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: garos braucienos labāk dažreiz izkāpt ārā pastaigāt, nekā riskēt aizmigt ērti atbalstītā pozā.

Man daudz labāk palīdz pusstundas, stundas miegs kādā pieturā, nekā staigāšana vai enerģijas dzērienu lietošana.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: garos braucienos labāk dažreiz izkāpt ārā pastaigāt, nekā riskēt aizmigt ērti atbalstītā pozā.

Man daudz labāk palīdz pusstundas, stundas miegs kādā pieturā, nekā staigāšana vai enerģijas dzērienu lietošana.

OK, guli pieturā. Tikai neguli braucot.

nauva Reģ.: 22.07.2004
0 0 Atbildēt

jā, es uzdevu šo jautājumu, jo, pirmkārt un tas arī galvenais, ka visas man ir bijušas TIKAI audi automašīnas -80, b4, tagad a4, tāpēc arī jautājums - ja jūs pirktu - tad ko....nu lai nav sliktāka par tagadējo!

piebildīšu, esmu sieviete! daudz un gari gabali nav jābrauc - apm. 4x mēnesī, garākais brauciens 400 km. sanāk pa pilsētu pavizināties, bet arī nedaudz.

konkrēti interesē iespējamās servisa izmaksas un apmeklējumu biežums, un, protams, degvielas rijīgums. jā, un laikam labāk benzīnnieku, dīzelis arī nekad nav bijis!

auto negribu ne pirkt, ne pārdot, bet mainīt ar piemaksu!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: garos braucienos labāk dažreiz izkāpt ārā pastaigāt, nekā riskēt aizmigt ērti atbalstītā pozā.

Vot vot Iemesls kāpēc es nenožēloju, ka B3 krutajiem ķebļiem ir galvas balsti ar tukšu vidu, kamēr parastajiem ir stipri ērtāki Vienīgi kad sanāk bik atlaisties, nav ērti, bet tad var spilvenu paņemt

Ronēnam un sunim - par C5 recaro ādas salonu varu to teikt, ka tas ir kruts un nav slikts, bet man ar saviem gabarītiem blakussēdētāja ķeblī ir garlaicīgi sēdēt 1,95 augums un 115 svars rezultējas tā, ka to recaro ķebļu skāvienos nevar pagrozīties, bet tikai sēdēt vienā punktā

ATUS Reģ.: 09.07.2002
0 0 Atbildēt

Jā jā ir S60 priekšējiem sēdekļiem aizmugurē iedobums, tikai pamēģini nosēdēt pāris stundas ar kopā saliktām kājām xD

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: garos braucienos labāk dažreiz izkāpt ārā pastaigāt, nekā riskēt aizmigt ērti atbalstītā pozā.

Vot vot Iemesls kāpēc es nenožēloju, ka B3 krutajiem ķebļiem ir galvas balsti ar tukšu vidu, kamēr parastajiem ir stipri ērtāki Vienīgi kad sanāk bik atlaisties, nav ērti, bet tad var spilvenu paņemt

Ronēnam un sunim - par C5 recaro ādas salonu varu to teikt, ka tas ir kruts un nav slikts, bet man ar saviem gabarītiem blakussēdētāja ķeblī ir garlaicīgi sēdēt 1,95 augums un 115 svars rezultējas tā, ka to recaro ķebļu skāvienos nevar pagrozīties, bet tikai sēdēt vienā punktā

Šeit atkal nevaru piekrist. Pirmkārt, man nav ādas beņķi (ļoti labi). Otrkārt, vedu savu darba kolēģi, kuram svars 135 kg tanī brīdi, un arī viņš atzina par labu esam šo sēdekļu formu. Pats tagad brauc ar Alfu 156, kurai, kā zināms, arī sēdekļi ar bortiem.

ATUS Reģ.: 09.07.2002
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Visneērtākie standarta beņķi ir japoškās.

Muļķības, no Holandes līdz LV 26h nonstopā ar Toyota Carina 96g. Jutos pietiekami ērti.

P.S. īstenībā stulbi teikts, pasēdi piemēram Celica standarta sēdekļos utt. Nepielīdzini viena auto neērtumu visiem konkrēta reģiona auto. Tik pat labi es varu izteikties par BMW, sen atpakaļ nācās pabraukt piespiedu kārtā ar 316bmw sēdekļi galīgi neērti, laikam visi vācu auto ir ar neērtiem beņķiem xD

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja:

Šeit atkal nevaru piekrist. Pirmkārt, man nav ādas beņķi (ļoti labi). Otrkārt, vedu savu darba kolēģi, kuram svars 135 kg tanī brīdi, un arī viņš atzina par labu esam šo sēdekļu formu. Pats tagad brauc ar Alfu 156, kurai, kā zināms, arī sēdekļi ar bortiem.

Cik ilgi tu to kolēģi vedi? Man pa vairākām stundām apnika, kaut gan arī tāpēc, ka pierasts sēdēt pareizajā pusē

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Roneens rakstīja:

Šeit atkal nevaru piekrist. Pirmkārt, man nav ādas beņķi (ļoti labi). Otrkārt, vedu savu darba kolēģi, kuram svars 135 kg tanī brīdi, un arī viņš atzina par labu esam šo sēdekļu formu. Pats tagad brauc ar Alfu 156, kurai, kā zināms, arī sēdekļi ar bortiem.

Cik ilgi tu to kolēģi vedi? Man pa vairākām stundām apnika, kaut gan arī tāpēc, ka pierasts sēdēt pareizajā pusē

Vedu no Sīvera ezera (Krāslavas raj.) līdz Rīgas/Mārupes robežai. Ak, jā varbūt ietekmēja nākamās dienas rezultāts. Iespējams, ka tas ir individuāla rakstura spriedelējums, bet, man personīgi, tie beņķi patīk.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

msh rakstīja: [bet man ar saviem gabarītiem blakussēdētāja ķeblī ir garlaicīgi sēdēt 1,95 augums un 115 svars rezultējas tā, ka to recaro ķebļu skāvienos nevar pagrozīties, bet tikai sēdēt vienā punktā

nevēlies, es Tev nopārdošu SMART ?

Nevēlos, jo smart nav mašīna, gabarītu ziņā varētu

P.S. Ronēn, man tie recaro patīk gan tādēļ ka recaro, gan tādēļ, ka ādas, gan arī vienkārši patīk

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

PN-

volvo nekad nav bijis 5vietiigs....pat ne 200tais ir normaalas 4 vietas + aizmugreejaa seedeklja viduu beernu seedekliitis.Normaalas drosiibas jostas tur NAV!

Volvo ir bijis 5-vietīgs.

Piem. 700/900-tais

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja: Papildinot iepriekšējo

Starp citu, Gregor man, atšķīrībā no daudziem laimīgajiem, ir muguras problēmas. Tā kā zinu, ko rakstu.

Tāpēc tev tie beņķi ir arī OK. (nu tādi kā ortopēdiskie)

Tiem kam muguras ir OK, tiem tie A6 benķi nepatīk.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti