a6, volvo vai mersis a klase

nauva Reģ.: 22.07.2004

Domāju mainīt auto, pašlaik braukāju ar audi A4 95.g., gribu jaunāku un smukāku, bet nezinu ko izvēlēties. vizuāli vislabāk patīk A6 un Volvo S60/80, bet šodien sāku skatīties uz mazo mersi, tikai tas tā īsti nepatīk, bet ir savi labumi - esot ekonomisks. Tagad sēžu un domāju - 1) vai labāk ekonomisku, 2) vai dīzelis būs labāks par benzīnnieku, 3) un kuram ekspluatācija lētāka? Varbūt jūs, speci, ko varat ieteikt?

 
1 2 3 4 5 6
ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Izskatās, ka msh ir nopietni uzkāries uz pirmā auto pārslimošanu.

Audi: lielai daļai tā ir trauma uz visu mūžu....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ja visas mašīnas būtu tādas traumas... Mana motoriņa salīdzinājums - teiksim, maģis ar smadzeņu satricinājumu, lauztu degunu, lauztu kāju, roku, saģipsēts, uz kruķiem noskrietu krosu nu varbūt ne pa pirmo vietu, bet pa trešo, un regulāri Nevis kā jaunajām mašīnām un sevišķi nemašīnām - "iepīkstējās, iedegās lampiņa un neiet" Ar uzticamām mašīnām var saslimt Kaut gan laikam es arī māku nokompensēt mana šrota kaites, tāpēc gan bijušais, gan esošais motoriņš griežas un atdot galus netaisās, lai arī kaites uzskaitāmas vismaz uz abu roku pirkstiem[tas gan nenozīmē ka tās tiks atstātas]. Kamēr tāds līkrocīgs kāvējs maģis tik domā kā nopirkt kaut ko citu un domā, ka visi pārējie domā tāpat

P.S. Maģis atgādina tipisku zemākā līmeņa bembistu, kas nopērk bembi "lai citiem skaustu", tik vien, ka viņam ir volvo, bet nu skaust jau tur nav ko

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ja kāds tomēr vēlas A klasi, kolēģis tirgo www.ss.lv/...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Uggga rakstīja:

Marekovich rakstīja:

Magistrs rakstīja: Ar D5 var iekļauties zem 5 litriem pa štrāsi vēsā mierā. Pat braucot uz 130. Tas nav nekāds pagājušā gadsimta tehnoloģiju dīzelis. Tur visa elektronika ir gandrīz kā benzīnniekam, ar zondēm, dačikiem ut.t.

Tieši tā. Jau vairāk kā pusgadu ar tādu braucu ikdienā. Pilsētas vidējais patēriņš ir 5,6l/100km. Ja sāk gonkot, uzkāpj līdz 5,8 bet ne vairāk. Stāsta gan, ka kompis melojot par 300g uz 100km bet ar visu to patēriņš ir smieklīgs. Pa štrāsi ap 4l grozās.

Var jau šo to piesapņot, bet vairak nevajag pīpēt to draņķi. Ražotājs pat knapi šosejai dod tādu patēriņu, kāds tev pilsetā esot

Atkal jau... Cilvēks kam IR šāds auto un kas ar to braukā, pasaka kāds ir reālais patēriņš tajā režīmā kādā viņš braukā. Savukārt kaut kāds gudrinieks apskatās google.lv ražotāja datus un pasaka ka tā nu nekādi nevar būt, jo redziet ražotājs saka pavisam kaut ko citu.

Pirmkārt-ražotāja patēriņa aprēķina metodika krasi atšķiras no konkrētā lietotāja braukšanas apstākļiem,maršrutiem un braukšanas stila.

otrkārt-aprēķins veikts ar domu ka brauc vidējais statistiskais lietotājs (lietotāja) kam maz sapratnes par moderno auto un nav vēlēšanās iedziļināties auto uzbūves un darbības principos, izprast degvielas patēriņu, satiksmes plānošanu, ekobraukšanu.u.tt.

Tas ka ir cilvēki kas brauc ne tikai ar kājām un rokām , bet arī ar galvu un spēj panākt zemāka patēriņu par ražotāja norādīto, nenozīmē uzreiz ka viņi melo.

Paskaties kādos apstākļos tiek mērīts ražotāja noteiktais degvielas patēriņš eur-lex.europa.eu/... :31980L1268:LV:HTML

Ja parādīsi kādu, kurš šādos apstākļos ikdienā ir spējīgs ekspluatēt savu auto, dabūsi cepumu

\"vidējais patēriņš ir 5,6l/100km. Ja sāk gonkot, uzkāpj līdz 5,8 bet ne vairāk\" - gonkošana ir mašīnas nodzīšana no treilera un pāris kvartālu apbraukšana svoim hodom?

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Tāpat vien...

kakao.lv/...

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Ja kāds tomēr vēlas A klasi, kolēģis tirgo www.ss.lv/...

Tas sludeklis un cena ir nopietna?

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ja visas mašīnas būtu tādas traumas... Mana motoriņa salīdzinājums - teiksim, maģis ar smadzeņu satricinājumu, lauztu degunu, lauztu kāju, roku, saģipsēts, uz kruķiem noskrietu krosu nu varbūt ne pa pirmo vietu, bet pa trešo, un regulāri Nevis kā jaunajām mašīnām un sevišķi nemašīnām - "iepīkstējās, iedegās lampiņa un neiet" Ar uzticamām mašīnām var saslimt Kaut gan laikam es arī māku nokompensēt mana šrota kaites, tāpēc gan bijušais, gan esošais motoriņš griežas un atdot galus netaisās, lai arī kaites uzskaitāmas vismaz uz abu roku pirkstiem[tas gan nenozīmē ka tās tiks atstātas]. Kamēr tāds līkrocīgs kāvējs maģis tik domā kā nopirkt kaut ko citu un domā, ka visi pārējie domā tāpat

P.S. Maģis atgādina tipisku zemākā līmeņa bembistu, kas nopērk bembi "lai citiem skaustu", tik vien, ka viņam ir volvo, bet nu skaust jau tur nav ko

nekaa personiiga... bet nu muchele jebshu ziepjutrauks- manupraat neir taa eertaakaa un fanojamaakaa mashiiniite- mnjenjije imeju- knjigu chital tb iru braucis i ar 80to gan b4 gan a4...jebshu iztesteeti visi shiis seerijas modeliishi... rulleeja peedeejais- A42,5tdiQ

a muchele... nez ...vieniigas kas dereeja- DS motoriic...prasts liidz veemienam- bet uzticams ...un remontizmaksas

a eertums pie stuures... nu sorre... toch trauma

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Uggga rakstīja: Ja kāds tomēr vēlas A klasi, kolēģis tirgo www.ss.lv/...

Tas sludeklis un cena ir nopietna?

Nopietni. Šobrīd gan esot uzradies viens pircējs, bet pārdots vēl nav, tā kā vēl pieejams.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Uggga rakstīja: Ja kāds tomēr vēlas A klasi, kolēģis tirgo www.ss.lv/...

khm...kas tur jāremontē ?

Mazliet gļuks kārbai, bet tas braukšanai daudz netraucē. Kondicioniera radiators jāmaina/jāremontē, it kā 90Ls.

Cena tāda, jo tas nav bizness, vienkārši neviens ar to mašīnu vairs nebrauc.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Ideots rakstīja:

Uggga rakstīja: Ja kāds tomēr vēlas A klasi, kolēģis tirgo www.ss.lv/...

khm...kas tur jāremontē ?

Mazliet gļuks kārbai, bet tas braukšanai daudz netraucē. Kondicioniera radiators jāmaina/jāremontē, it kā 90Ls.

Cena tāda, jo tas nav bizness, vienkārši neviens ar to mašīnu vairs nebrauc.

Principā ja tiešām tāds kā sludeklī un tikai tādi defekti ko norādiji tad ņems klients uz sitiena.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

Uggga rakstīja:

Ideots rakstīja:

Uggga rakstīja: Ja kāds tomēr vēlas A klasi, kolēģis tirgo www.ss.lv/...

khm...kas tur jāremontē ?

Mazliet gļuks kārbai, bet tas braukšanai daudz netraucē. Kondicioniera radiators jāmaina/jāremontē, it kā 90Ls.

Cena tāda, jo tas nav bizness, vienkārši neviens ar to mašīnu vairs nebrauc.

Principā ja tiešām tāds kā sludeklī un tikai tādi defekti ko norādiji tad ņems klients uz sitiena.

Telefons sludinājumā norādīts, jo moped ņe moj

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja: ah, tas ir benzīns ? tad neder

radiatora remonts? pareizāk maiņa

Vai tad A140 ir arī dīzeļi?

Nezinu, kas tur ar to radiatoru, bet pagājšgad esot AC uzpildījis, šogad atkal tukšs. Nodiagnosticējis, ka radiatoram kapec, izmaksas esot 90Ls. Tas viss, ko zinu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Maģis kaut ko cepās: Bla bla

Pričom tur vēl bauda un bedre un rokas līdz elkoņiem eļļā? Bauda rodas tad, kad kaut vai iauto vari kārtējo reizi palasīt kā kārtējais serviss vai dīleris kādu ir appisis vai sapisis Par neatmaksājas - atmaksājas gan nervu, gan laika ziņā, cenas ziņā, protams, arī.

ooPI, nosauc, kas tavuprāt ir ērts

Greger tur tas kakao rakstelis ir tīrākais fufelis, sevišķi tas T3 kraštests.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ak jā, maza piebilde - Maģi, tu domā, ja es baigi gribētu ko citu, es pusotra gada laikā nebūtu paņēmis kādu mk2/mk3 golfu vai B3/B4/C3/C4?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tu ar S600 brauc? Un kurus tad jāgrib? Kaut kādus jocīgus fordeļa volvo un īpatnējos meršus?

Atmaksājas ne tikai mašīna, kas nav jāremontē. Mans šrots, salīdzinot ar kaut vai getzu, ir sen atmaksājies - jo par getzu līzē būtu katru mēnesi tīri normāla summiņa jānoliek, par kaut ko krutāku nemaz nerunājot Un protams, tev neplīstoša mašīna atmaksājas, jo ar plīstošu ir jābrauc uz servisiem, bet tur tevi noslauc un ej nu sazini kas tur sadarīts

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

msh-vakaraa iedrukaashu...no mobzja garus txt drikjeet loms Bet katraa gadiijumaa no VAG mazs saraxtish

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

msh rakstīja: Tu ar S600 brauc?

S 600 nav nemaz tas labākais variants ļoti klīrīgs motors, labāk S 500

Zato vēl vairāk tikai pagarina limo versija vai maybach

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Nē nu protams bezpiedziņas pagājušā gadsimta šrots ar airu logiem, bez abs un turku pirti salonā ir etalons. Kur nu man līdz tādam!!! Tad es labāk ar to nabagu E-klases mersi.

Vot, šitas labs Ja tās visas četras lietas grib kopā - pa 1,5-2k ls var nopirkt 20vq kaupi Bet par pārējo - turku pirti nolikvidēt izmaksātu sākot ar kādiem 100 latiem, par ABS neesmu interesējies, droši vien mazāk, airus arī nav pārāk dārgi nolikvidēt

Btw - tai e klasei to ABS izslēgt var? Stāsta ka ziemā ABS esot baigi noderīgs, sevišķi uz ļoti slideniem ceļiem

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

msh rakstīja: [Vot, šitas labs Ja tās visas četras lietas grib kopā - pa 1,5-2k ls var nopirkt 20vq kaupi

nevar

Vācijā čomam ilgi meklējām un visas bija ar beigtiem (neejošiem) motoriem. meklējām tur dzīvojot, 7 mēnešus

www.audi-style.lv/... - nevar?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Atzīstās, kurš pieteicies aplūrēt mana kolēģa tirgoto A klasi?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Uggga rakstīja: Atzīstās, kurš pieteicies aplūrēt mana kolēģa tirgoto A klasi?

Sitīsi neskatoties (skatos uz tavu avataru)

Tavējais jau tāds nobijies izskatās

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Atzīstās, kurš pieteicies aplūrēt mana kolēģa tirgoto A klasi?

Mans klients, bet viņš neatzīsies

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ak jā, maza piebilde - Maģi, tu domā, ja es baigi gribētu ko citu, es pusotra gada laikā nebūtu paņēmis kādu mk2/mk3 golfu vai B3/B4/C3/C4?

A tu zini- bez mk2/mk3 golfu vai B3/B4/C3/C4 ir arī citi labi auto uz pasaules.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

msh- vakar sadrukaaju garu gabalu... bet tjapljapam baterija nospraaga....

katraa gadiijienaa folks/audi nebij lietojams liidz golpam MkIV un hvz kuram tur generation a4 katraa gadiijienaa peec 2000gada...par a6-a8- vnk nepatiik...lai gan vietas priekshaa pietiek... a pachuraat tb passat- ir bijis... vietas vairaak kaa audii... iesuukaa skanjas izolaacija ... phaeton neminu saprotamu iemeslu deelj

a eertumaaa- eertaakais (jushana pie stuures utt ) savulaik bija accord aerodeck '88 ... vnk nebija kur piesipties...

shobriid dazjaadu iemeslu deelj mocu citronu XM ... ar nevar suudzeeties... ja vien par to ka lietus laikaa paaris liikumi jaaizbrauc un tad tik var logu taisiit valjaa...lai uudens nesagaazjaas salonaa un otrs miinuss- stuuri noliekot taa lai pasham eerti- taa nosedz uz panelja esoshaas podzinjas... jaaspiezj uz tausti... un treshais- pelnutrauks nevietaa

taatad eertums- autosam jaabuut lielam... tb ietilpiigam+paarredzamiiba+uzvediiba uz celja+ galvenais- eertiibas pie stuures

ir bijushi golpi visaadu veidu... i a80 saakot ar 85' un beidzot ar b4...a4 ar ir mociiti... taa ka no gaisa pagraabts nav...TUR NAV VIETAS

btw- nesaprotu kaa ar 195 var eerti justies mazajaa audii man ar 180 un ~95kg tur vietas nav ...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Ideots rakstīja:

Kindzulis rakstīja: man ar 180 un ~95kg tur vietas nav ...

wo liekulis

kādi Tev 95 kg, pieliec vēl vismaz 30 kg

za to nav kaa Tev-2latnieks kabataa jaabaazj balastam

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti