a6, volvo vai mersis a klase

nauva Reģ.: 22.07.2004

Domāju mainīt auto, pašlaik braukāju ar audi A4 95.g., gribu jaunāku un smukāku, bet nezinu ko izvēlēties. vizuāli vislabāk patīk A6 un Volvo S60/80, bet šodien sāku skatīties uz mazo mersi, tikai tas tā īsti nepatīk, bet ir savi labumi - esot ekonomisks. Tagad sēžu un domāju - 1) vai labāk ekonomisku, 2) vai dīzelis būs labāks par benzīnnieku, 3) un kuram ekspluatācija lētāka? Varbūt jūs, speci, ko varat ieteikt?

 
1 2 3 4 5 6
ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

ATUS rakstīja:

Magistrs rakstīja: Visneērtākie standarta beņķi ir japoškās.

Muļķības, no Holandes līdz LV 26h nonstopā ar Toyota Carina 96g. Jutos pietiekami ērti.

P.S. īstenībā stulbi teikts, pasēdi piemēram Celica standarta sēdekļos utt. Nepielīdzini viena auto neērtumu visiem konkrēta reģiona auto. Tik pat labi es varu izteikties par BMW, sen atpakaļ nācās pabraukt piespiedu kārtā ar 316bmw sēdekļi galīgi neērti, laikam visi vācu auto ir ar neērtiem beņķiem xD

26h nonstopā??

Tu ko čurāji pudelē?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

PN-

volvo nekad nav bijis 5vietiigs....pat ne 200tais ir normaalas 4 vietas + aizmugreejaa seedeklja viduu beernu seedekliitis.Normaalas drosiibas jostas tur NAV!

Volvo ir bijis 5-vietīgs.

Piem. 700/900-tais

man ir 900 . sedans...

nekas tur nav 5 vietiigs.

pa vidu ir elkonju balsts/sleepju caurums, viena bante un klipši beernu seedekliitim...

taa horizontaalaa bante nenodrosina ka tu ar galvu neatsitiisies pret priekseejiem seedekljiem vai kraša gadiijumaa nepaarluuziisi uz puseem kaa banaans

ja izskataas ka var 3 aizmuguree saseesties, tad tas veel nenoziimee ka taa arii ir jaadara

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Esmu atpakaļ.

MSH:

man daudzi nepiekritīs, bet ādas beņķi nav priekš manis - ziemā kamēr uzsilst auksts, bet vasarā kad uzkarsis, liekas būs omlete. Vnk darba autiņam bija un vairs negribu. Mans ideāls, ja tā varētu teikt, ir pusāda. Tas ir kad vidus no drēbes, bet malas no ādas. Personīgs, subjektīvs spriedelējums.

ValdisM:

Tas bija domāts kā joks, jeb nopietni?

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja: Esmu atpakaļ.

MSH:

man daudzi nepiekritīs, bet ādas beņķi nav priekš manis - ziemā kamēr uzsilst auksts, bet vasarā kad uzkarsis, liekas būs omlete. Vnk darba autiņam bija un vairs negribu. Mans ideāls, ja tā varētu teikt, ir pusāda. Tas ir kad vidus no drēbes, bet malas no ādas. Personīgs, subjektīvs spriedelējums.

ValdisM:

Tas bija domāts kā joks, jeb nopietni?

Manam S80 beņķiem gaiša āda, stipri nesakarst, uzsilst ātri ... diskomfortu ādas dēļ neesmu jutis.

Roneens Reģ.: 03.01.2003
0 0 Atbildēt

Subjektīvs paliek subjektīvs. Gan Foresterim, gan Legasim bija gaiša āda, bet... nu ja man nepatīk, tad nepatīk un vsjo.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja: Subjektīvs paliek subjektīvs. Gan Foresterim, gan Legasim bija gaiša āda, bet... nu ja man nepatīk, tad nepatīk un vsjo.

Ādas ir diezgan atšķirīgas faktūras(ja var tā teikt par ādas virsmu) un biezuma-līdz ar to grūti salīdzināmas.Man pirms 10 gadiem bija 940- tais Volvo ar biezu un tādu "stīvu" ādu-nepatika,bet esmu braucis ar citiem auto,kuriem tā āda ir plāna,elastīga,ar sīku perforējumu-pavisam cita lieta.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ļoti kvalitatīvi beņķi sanāk no sarkanās indiāņu ādas, no vēdera daļas.

Tikai pirms šūsanas piegriezējam jāmāk tā izvietot detaļas, lai indiāņa naba nesanāk šoferītim tieši zem sēžamā cauruma un lieki nekairina nervu galus.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja: Esmu atpakaļ.

MSH:

man daudzi nepiekritīs, bet ādas beņķi nav priekš manis - ziemā kamēr uzsilst auksts, bet vasarā kad uzkarsis, liekas būs omlete. Vnk darba autiņam bija un vairs negribu. Mans ideāls, ja tā varētu teikt, ir pusāda. Tas ir kad vidus no drēbes, bet malas no ādas. Personīgs, subjektīvs spriedelējums.

Tev ir nepareiza pieeja tai lietai

Ziemā es esmu tērpies tā, ka arī ārpus mašīnas nebūtu auksti - kaut gan parasti tās ir tās pašas džinsenes, kas vasarā Ja es baigi saltu, beidzot sakārtotu savus ķebļus un salabotu sildelementus. Bet par vasaru - ir viens mazs sīkumiņš, kādēļ pusāda suks - tai ir visi ādas mīnusi bet nav ādas plusu Es ādas salonu arī negribēju, līdz brīdim, kad šrotā iekš viena A90 ieraudzīju savu tagadējo balto ādas salonu un tad es vienkārši nenoturējos Melnu es noteikti nebūtu ņēmis. Ir ļoti nojāts, agrāk vai vēlāk tiks iepirkti recaro priekšējie ķebļi, uzstellēti normāli un pāršūti ar ādu. Ādas lielākie mīnusi - aizmugurē - slidīgs, dajebkur - nav patīkami plikam sēdēt Savādāk ir ok

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Roneens rakstīja: Gregeram

Zin, par tām pieminētajām mugursāpem braucot ar A6, manuprāt esi iebraucis pamatīgās auzās. Un vēl atsaucies uz lietotāju pieredzi. Pašam A6. Svētdien vienā paņēmienā nobraucu 400 km. Tā nav pirmā reize. Ir braukts ar A6 uz Itāliju un atpakaļ. Nav nekādu mugursāpju, tā kā nemels te niekus. Varbūt uzprasīt tiem lietotājiem kad viņi pēdējo reizi bijuši pie ārsta. Lai izārstē muguras problēmas, tad arī nebūs nekādas vainas sēdekļiem.

shitam es ar piekriitu

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

ATUS rakstīja:

Magistrs rakstīja: Visneērtākie standarta beņķi ir japoškās.

Muļķības, no Holandes līdz LV 26h nonstopā ar Toyota Carina 96g. Jutos pietiekami ērti.

P.S. īstenībā stulbi teikts, pasēdi piemēram Celica standarta sēdekļos utt. Nepielīdzini viena auto neērtumu visiem konkrēta reģiona auto. Tik pat labi es varu izteikties par BMW, sen atpakaļ nācās pabraukt piespiedu kārtā ar 316bmw sēdekļi galīgi neērti, laikam visi vācu auto ir ar neērtiem beņķiem xD

26h nonstopā??

Tu ko čurāji pudelē?

bail no polju shosejbanditiem

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

man poliķim arii staav iekshaa recaro, afigetj erti

Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

pats braucu ar S60 (2007. gada) – vietas aizmugurē līdz ar nagiem, bet pietiekami. S80, protams, ērtāks, bet, ja salīdzina S60 un S80 ar vienādiem dzinējiem, tad S60, protams, krietni labāks gan uzrāviena, gan ekonomijas ziņā

Andrik Reģ.: 27.03.2004
0 0 Atbildēt

Kaapeec rakstīja: pats braucu ar S60 (2007. gada) – vietas aizmugurē līdz ar nagiem, bet pietiekami. S80, protams, ērtāks, bet, ja salīdzina S60 un S80 ar vienādiem dzinējiem, tad S60, protams, krietni labāks gan uzrāviena, gan ekonomijas ziņā

nu nezinu nezinu vismaz ar d5 s60/s80 uzrāviens vienāds

ATUS Reģ.: 09.07.2002
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja:

ValdisM rakstīja:

ATUS rakstīja:

Magistrs rakstīja: Visneērtākie standarta beņķi ir japoškās.

Muļķības, no Holandes līdz LV 26h nonstopā ar Toyota Carina 96g. Jutos pietiekami ērti.

P.S. īstenībā stulbi teikts, pasēdi piemēram Celica standarta sēdekļos utt. Nepielīdzini viena auto neērtumu visiem konkrēta reģiona auto. Tik pat labi es varu izteikties par BMW, sen atpakaļ nācās pabraukt piespiedu kārtā ar 316bmw sēdekļi galīgi neērti, laikam visi vācu auto ir ar neērtiem beņķiem xD

26h nonstopā??

Tu ko čurāji pudelē?

bail no polju shosejbanditiem

xD Katram savas domas galvā, protams ka nelielas apstāšanās bija bet laikam dažiem čuras galvā, ka visu uztver tik burtiski. Lemāna arī ir 24h nonstop un kā labi zinām arī tur notiek apstāšanās.

Uz poļiem pofig, vienkārši gribējās ātrāk mājās. Un atpūta pāris dienas bija Holandē pēc nobrauktām ~14h.

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

Andrik rakstīja:

Kaapeec rakstīja: pats braucu ar S60 (2007. gada) – vietas aizmugurē līdz ar nagiem, bet pietiekami. S80, protams, ērtāks, bet, ja salīdzina S60 un S80 ar vienādiem dzinējiem, tad S60, protams, krietni labāks gan uzrāviena, gan ekonomijas ziņā

nu nezinu nezinu vismaz ar d5 s60/s80 uzrāviens vienāds

D5 var būt divas dažādas jaudas-163 vai 185 zs,bet pašmasa S60 ir mazāka nekā S80.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

UUSA rakstīja:

Andrik rakstīja:

Kaapeec rakstīja: pats braucu ar S60 (2007. gada) – vietas aizmugurē līdz ar nagiem, bet pietiekami. S80, protams, ērtāks, bet, ja salīdzina S60 un S80 ar vienādiem dzinējiem, tad S60, protams, krietni labāks gan uzrāviena, gan ekonomijas ziņā

nu nezinu nezinu vismaz ar d5 s60/s80 uzrāviens vienāds

D5 var būt divas dažādas jaudas-163 vai 185 zs,bet pašmasa S60 ir mazāka nekā S80.

Ar to D5 interesanti, gadījās pabraukt Rīga-Aluksne-Rīga, nekur nesteidzos, braucu kruīzā tā ap 100 un biju pārsteigts, ka tā lielā govs beigās parādija 3.7l uz sotaku vidējo.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Trīs komats septiņi litri uz 100 km? Drukas kļūda vai forda elektronikas kvalitāte?

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Trīs komats septiņi litri uz 100 km? Drukas kļūda vai forda elektronikas kvalitāte?

Muļķības!Reāli varētu būt starp 5,5 un 7,0,atkarībā no braukšanas stila.

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

UUSA rakstīja:

Andrik rakstīja:

Kaapeec rakstīja: pats braucu ar S60 (2007. gada) – vietas aizmugurē līdz ar nagiem, bet pietiekami. S80, protams, ērtāks, bet, ja salīdzina S60 un S80 ar vienādiem dzinējiem, tad S60, protams, krietni labāks gan uzrāviena, gan ekonomijas ziņā

nu nezinu nezinu vismaz ar d5 s60/s80 uzrāviens vienāds

D5 var būt divas dažādas jaudas-163 vai 185 zs,bet pašmasa S60 ir mazāka nekā S80.

Ar to D5 interesanti, gadījās pabraukt Rīga-Aluksne-Rīga, nekur nesteidzos, braucu kruīzā tā ap 100 un biju pārsteigts, ka tā lielā govs beigās parādija 3.7l uz sotaku vidējo.

auzas , tu nejauc ar LUPO 3L TDI

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Gregers rakstīja:

UUSA rakstīja:

Andrik rakstīja:

Kaapeec rakstīja: pats braucu ar S60 (2007. gada) – vietas aizmugurē līdz ar nagiem, bet pietiekami. S80, protams, ērtāks, bet, ja salīdzina S60 un S80 ar vienādiem dzinējiem, tad S60, protams, krietni labāks gan uzrāviena, gan ekonomijas ziņā

nu nezinu nezinu vismaz ar d5 s60/s80 uzrāviens vienāds

D5 var būt divas dažādas jaudas-163 vai 185 zs,bet pašmasa S60 ir mazāka nekā S80.

Ar to D5 interesanti, gadījās pabraukt Rīga-Aluksne-Rīga, nekur nesteidzos, braucu kruīzā tā ap 100 un biju pārsteigts, ka tā lielā govs beigās parādija 3.7l uz sotaku vidējo.

Uz šādu ekonomiju pat mana Meriva nav spējīga.

ooPIS Reģ.: 16.06.2007
0 0 Atbildēt

viens uudeni lej- ( vieniigais kad taa gos to var- taisnaa gabalaa un arii uz iisu briidi a otrs - muti valjaa briinaas

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

95.gada audi remonts būs par velti salīdzinot ar volvo, audi,mb pēc 2000 gada. Ja līdz šim brauci ar audi ,tad vismaz zini vietas kur tos skrūvē. Labāk nopērc jaunu Getz nevis mocies ar nojātiem premium zīmoliem. Jeb kurš no Tevis nosauktajiem autosiem var no Tava maciņa negaidītam remontam paprasīt 1000Ls.

Gregers Reģ.: 26.02.2008
0 0 Atbildēt

He, netīšām samelojos, tas ar kuru braucu bija nevis D5, bet gan 2.4D, paskatijos bildē.

Par ikdienas patēriņu neko sevišķi nezinu tam auto, veicu tikai vienu braucienu kā jau minēju.

Zinu, ka T5 AWD pa šoseju pie 100 km/h raiti braucot tērē 7.8-8.6, pa pilsētu 12-17. To zinu toč, ir bieži braukts, lielisks auto!

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Bija man V70 ar benzīna 2.4T motoru, tam kompis perfekti rādīja degvielas patēriņu, bet S80, D5 parasti rāda par litru mazāk nekā reāli. Braucot VWfana stilā kādos 5.5l/100km uz 100km pa šoseju ar D5 var iekļauties.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Trīs komats septiņi litri uz 100 km? Drukas kļūda vai forda elektronikas kvalitāte?

A ko tur brīnīties. Normāls moderna , jauna un neobraukta dīzeļdzinēja patēriņš mierīgā braukšanas režīmā.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti