Pārdodu Saab 9-5, nedārgi.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..23
Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Kluss kā jūra, kas bez viļņu,

Vai kā ezers, kam nav krasts.

It kā glezna, kas bez krāsām,

Un kā kuģis, kam lauzts masts.

It kā dziesma, kam trūkst vārdu,

Vītis zieds, kas salnās skarts.

It kā sirds, kad nedzird pukstu,

Tas esmu es, kad Saaba nav.

It kā ceriņkrūms bez smaržas,

Saules stars, kas mākoņklāts.

It kā ziedoņrīts bez rasas,

Bērns, kas nepelnīti raud.

It kā ceļinieks bez mērķa,

Pirmais sniegs, ko dubļos min.

It kā sirds, kad nedzird pukstu,

Tas esmu es, kad Saaba nav.

eh.....

moš tomēr nepārdot to Saabu

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pārdod.

Pārdod un dzīvo kā visi normāli cilvēki.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Pārdod.

Pārdod un dzīvo kā visi normāli cilvēki.

ko nozīmē kā normāli

kas tieši skaitās normāli

Kas Tev škiet nenormāls manā dzīvē

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Pārdod.

Pārdod un dzīvo kā visi normāli cilvēki.

ko nozīmē kā normāli

kas tieši skaitās normāli

Kas Tev škiet nenormāls manā dzīvē

alberta aptaisītais SAABs...

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Pārdod.

Pārdod un dzīvo kā visi normāli cilvēki.

ko nozīmē kā normāli

kas tieši skaitās normāli

Kas Tev škiet nenormāls manā dzīvē

Tu tiešām gribi to uzzināt?

Nu labi, tikai atceries ka pats uzprasījies....

Vispirms tu šite puspasaulei ieskaitot visus bērnudārza rindu gaidošos vēl nedzimušos bērnus izbļauj kā Stefans vai Vasīlijs vai kātursauca to servismeni piesmēja gan tavu sābu, gan tevi pašu....pēc tam tu bļāvi par putām eļļā, par klabekli motorā, par degošas gumijas smaku..un tagad tu domā ka Ilmāra Dzeņa ziņģes klausoties pie tevis strīpām nāks pircēji un sāksies vairāksolīšana

Nenāks....

vienīgais ko es varu tev ieteikt - mēģini to sābu aizdzīt uz leišiem un pārdot tur. Varbūt tur neviens nav lasījis tavus dzejoļus.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Pārdod.

Pārdod un dzīvo kā visi normāli cilvēki.

ko nozīmē kā normāli

kas tieši skaitās normāli

Kas Tev škiet nenormāls manā dzīvē

Tu tiešām gribi to uzzināt?

Nu labi, tikai atceries ka pats uzprasījies....

Vispirms tu šite puspasaulei ieskaitot visus bērnudārza rindu gaidošos vēl nedzimušos bērnus izbļauj kā Stefans vai Vasīlijs vai kātursauca to servismeni piesmēja gan tavu sābu, gan tevi pašu....pēc tam tu bļāvi par putām eļļā, par klabekli motorā, par degošas gumijas smaku..un tagad tu domā ka Ilmāra Dzeņa ziņģes klausoties pie tevis strīpām nāks pircēji un sāksies vairāksolīšana

Nenāks....

vienīgais ko es varu tev ieteikt - mēģini to sābu aizdzīt uz leišiem un pārdot tur. Varbūt tur neviens nav lasījis tavus dzejoļus.

Visas tās auzas bija pirmajam un otrajam motoram, bet trešais, ar kuru to Saabu es tirgoju, ir Ideāls!!!!

Un viši vasjas jau sen ir noķerti un sodīti....

ta kā nejauc te pelavas ar putukrējumu!!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Pārdod.

Pārdod un dzīvo kā visi normāli cilvēki.

ko nozīmē kā normāli

kas tieši skaitās normāli

Kas Tev škiet nenormāls manā dzīvē

alberta aptaisītais SAABs...

alfrēdi bija tās kaijas, alfrēdi!!!!!!!!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

HRE rakstīja:

msh rakstīja: Vajadzētu esesā uzcept jaunu sludekli

Sviestc, HRE tev pateiktu, ka nopirkt "ļoti labu Automašinu par zemu cenu" var dacītes salonā

Tu shodien neesi saslimis ?

Tev taksh Audi 80 jaaslavee kaa visu mashinu mashiina! Laikam buusi ar neiisto kaaju no gultas izkaapis un veel liftaa galvu iespiedis

Tas lai no tevis kādas interesantas frāzes izdabūtu

P.S. Man tuvāko 15 km rādiusā nav neviena lifta, tāpēc dacītes man nebūs

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Saabs kaa podinjsh, Sviesc kaa vaacinjsh..

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: .....

..... tu šite puspasaulei ieskaitot visus bērnudārza rindu gaidošos vēl nedzimušos bērnus izbļauj kā Stefans vai Vasīlijs vai kātursauca to servismeni piesmēja gan tavu sābu, gan tevi pašu....pēc tam tu bļāvi par putām eļļā, par klabekli motorā, par degošas gumijas smaku..un tagad tu domā ka Ilmāra Dzeņa ziņģes klausoties pie tevis strīpām nāks pircēji un sāksies vairāksolīšana

Nenāks....

vienīgais ko es varu tev ieteikt - mēģini to sābu aizdzīt uz leišiem un pārdot tur. Varbūt tur neviens nav lasījis tavus dzejoļus.

Pēc šitā teksta pārdevējam atliek vienīgi pakārties šķūnītī

saf Reģ.: 20.07.2006
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja:

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Pārdod.

Pārdod un dzīvo kā visi normāli cilvēki.

ko nozīmē kā normāli

kas tieši skaitās normāli

Kas Tev škiet nenormāls manā dzīvē

Tu tiešām gribi to uzzināt?

Nu labi, tikai atceries ka pats uzprasījies....

Vispirms tu šite puspasaulei ieskaitot visus bērnudārza rindu gaidošos vēl nedzimušos bērnus izbļauj kā Stefans vai Vasīlijs vai kātursauca to servismeni piesmēja gan tavu sābu, gan tevi pašu....pēc tam tu bļāvi par putām eļļā, par klabekli motorā, par degošas gumijas smaku..un tagad tu domā ka Ilmāra Dzeņa ziņģes klausoties pie tevis strīpām nāks pircēji un sāksies vairāksolīšana

Nenāks....

vienīgais ko es varu tev ieteikt - mēģini to sābu aizdzīt uz leišiem un pārdot tur. Varbūt tur neviens nav lasījis tavus dzejoļus.

Visas tās auzas bija pirmajam un otrajam motoram, bet trešais, ar kuru to Saabu es tirgoju, ir Ideāls!!!!

Un viši vasjas jau sen ir noķerti un sodīti....

ta kā nejauc te pelavas ar putukrējumu!!

Nu moins, motors 3 reizes jau mainīts... nu kam tādu sūdu uz kakla vajag?? Vēl vairāk par 100Ls gabalā!

HRE Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

HRE rakstīja:

msh rakstīja: Vajadzētu esesā uzcept jaunu sludekli

Sviestc, HRE tev pateiktu, ka nopirkt "ļoti labu Automašinu par zemu cenu" var dacītes salonā

Tu shodien neesi saslimis ?

Tev taksh Audi 80 jaaslavee kaa visu mashinu mashiina! Laikam buusi ar neiisto kaaju no gultas izkaapis un veel liftaa galvu iespiedis

Tas lai no tevis kādas interesantas frāzes izdabūtu

P.S. Man tuvāko 15 km rādiusā nav neviena lifta, tāpēc dacītes man nebūs

Tev jau taapat sievietes nav kur nu veel izveeleeties taam vaardus ar kaadu buut un ar kaadu nebuut kopaa

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: .....

..... tu šite puspasaulei ieskaitot visus bērnudārza rindu gaidošos vēl nedzimušos bērnus izbļauj kā Stefans vai Vasīlijs vai kātursauca to servismeni piesmēja gan tavu sābu, gan tevi pašu....pēc tam tu bļāvi par putām eļļā, par klabekli motorā, par degošas gumijas smaku..un tagad tu domā ka Ilmāra Dzeņa ziņģes klausoties pie tevis strīpām nāks pircēji un sāksies vairāksolīšana

Nenāks....

vienīgais ko es varu tev ieteikt - mēģini to sābu aizdzīt uz leišiem un pārdot tur. Varbūt tur neviens nav lasījis tavus dzejoļus.

Pēc šitā teksta pārdevējam atliek vienīgi pakārties šķūnītī

Tikā garā vājie var par ko tādu domāt....!!!!!

Ej labāk , Dēls un palasi grāmatu "Kā rūdījās tērauds" .....

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

ta iebaaz to tavu miizkasti zem smiltiim,un nekacini spamerus

ieliksi normalau sludekli ! ieliksi 6500 eiras. pa 6 aizies.

bet to pajabonikjiem no bimbazjiem nesaprast

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

komikjis(komersants) prjopanijs

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

margariins atskjaidiitais

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

HRE rakstīja:

Tev jau taapat sievietes nav kur nu veel izveeleeties taam vaardus ar kaadu buut un ar kaadu nebuut kopaa

Nu jā, tev vismaz ir dacīte, kurai bākā iebāzt

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

STALINS rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: .....

..... tu šite puspasaulei ieskaitot visus bērnudārza rindu gaidošos vēl nedzimušos bērnus izbļauj kā Stefans vai Vasīlijs vai kātursauca to servismeni piesmēja gan tavu sābu, gan tevi pašu....pēc tam tu bļāvi par putām eļļā, par klabekli motorā, par degošas gumijas smaku..un tagad tu domā ka Ilmāra Dzeņa ziņģes klausoties pie tevis strīpām nāks pircēji un sāksies vairāksolīšana

Nenāks....

vienīgais ko es varu tev ieteikt - mēģini to sābu aizdzīt uz leišiem un pārdot tur. Varbūt tur neviens nav lasījis tavus dzejoļus.

Pēc šitā teksta pārdevējam atliek vienīgi pakārties šķūnītī

Tikā garā vājie var par ko tādu domāt....!!!!!

Ej labāk , Dēls un palasi grāmatu "Kā rūdījās tērauds" .....

JAU DARĪTS!

Bet tā kā jebkurai personībai(kaut vai tas būtu Sāba īpašnieks)jābūt harmoniskai- iesaku "Alfona Trīcvaidziņa piedzīvojumus"- kā saka- lai ir kur augt!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

ursis rakstīja: ta iebaaz to tavu miizkasti zem smiltiim,un nekacini spamerus

ieliksi normalau sludekli ! ieliksi 6500 eiras. pa 6 aizies.

bet to pajabonikjiem no bimbazjiem nesaprast

Mieru,tikai mieru. Viss ir štokos,tas ir eksperiments! Pētu jaunu mārketinga paveidu ietekmi uz neinteresentu psihi un taustu iespējamās iedarbības efektivitāti! Eh,Ursi,Ursi Tu tiešām padomāji ka es šeit un tagad tirgoju savu Saabu ? nu Moins!

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Izgāju savam sābam TA pa nullēm. Biju salasījies visādas tautas teikas un sagatavojies uz sliktāko, bet izrādās vieglāk vairs nevar būt. Tā kā, pērciet vien lidmašīnas, nenožēlosiet.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Izgāju savam sābam TA pa nullēm. Biju salasījies visādas tautas teikas un sagatavojies uz sliktāko, bet izrādās vieglāk vairs nevar būt. Tā kā, pērciet vien lidmašīnas, nenožēlosiet.

tehniskajā apskatē viņi ķēdes izstiepumu nemēra

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Nortel rakstīja: Izgāju savam sābam TA pa nullēm. Biju salasījies visādas tautas teikas un sagatavojies uz sliktāko, bet izrādās vieglāk vairs nevar būt. Tā kā, pērciet vien lidmašīnas, nenožēlosiet.

tehniskajā apskatē viņi ķēdes izstiepumu nemēra

Izstiepums parādās atgāzu mērījumos un vēl dažos parametros. Tā ķēžu stiepšanās ir viena no tautas teikām, tāpat kā DI bloki.

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Es arii domaaju, ka DI bloku mirshana ir miits... liidz briidim, kad vinjsh atliecaas...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Nortel rakstīja: Izgāju savam sābam TA pa nullēm. Biju salasījies visādas tautas teikas un sagatavojies uz sliktāko, bet izrādās vieglāk vairs nevar būt. Tā kā, pērciet vien lidmašīnas, nenožēlosiet.

tehniskajā apskatē viņi ķēdes izstiepumu nemēra

Izstiepums parādās atgāzu mērījumos un vēl dažos parametros. Tā ķēžu stiepšanās ir viena no tautas teikām, tāpat kā DI bloki.

pirms parādīties atgāzu mērījumos, sastiepums ir dzirdams un redzams ar aci skaidu paskatā

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Nortel rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Nortel rakstīja: Izgāju savam sābam TA pa nullēm. Biju salasījies visādas tautas teikas un sagatavojies uz sliktāko, bet izrādās vieglāk vairs nevar būt. Tā kā, pērciet vien lidmašīnas, nenožēlosiet.

tehniskajā apskatē viņi ķēdes izstiepumu nemēra

Izstiepums parādās atgāzu mērījumos un vēl dažos parametros. Tā ķēžu stiepšanās ir viena no tautas teikām, tāpat kā DI bloki.

pirms parādīties atgāzu mērījumos, sastiepums ir dzirdams un redzams ar aci skaidu paskatā

Značit pēc 200 000 var sākt gaidīt problēmas.

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..23
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti