Pārdodu Saab 9-5, nedārgi.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..23
ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

laaga rakstīja: 3.200 EUR?

3.900 EUR

100,-ls uzreiz un skaidraa.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Sviest... izdari vienu testa gājienu!

Ieliec reklāmā ar citu numuru pa 3000 eur un palūko kas notiekas!

Man rodas nelabas aizdomas, ka būs vēl sūdīgāk, neka tad kad es pa 3000 eur notirgoju.

Iesaku pataustīties... varbūt, ka nemaz nev jēga pārdot.

Liekas, ka tev izdevīgāk būtu iznomāt kādam pa 15Ls/24h

Tā tu to praisu ātrāk sakasīsi.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: .....................

Liekas, ka tev izdevīgāk būtu iznomāt kādam pa 15Ls/24h

Tā tu to praisu ātrāk sakasīsi.

Oh, nein!!!!!!!!! Vai maz zini ko nozīmē iedot auto uz īri??? Diemžēl 95% notiek tā-3 švaļi sastiķē katrs pa pitakam, paņem jājamzirgu un dikti krietni nojāj. Tad labākajā gadījumā uz atdošanu apskalos dubļus; ar šādu nomas biznesu mana kaimiņiene jau ierāva auzās. Otrā mēneša beigās neviens no trim izīrējamiem drapakiem vairs nebija lietojams.

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

farruhs rakstīja: .....................

Liekas, ka tev izdevīgāk būtu iznomāt kādam pa 15Ls/24h

Tā tu to praisu ātrāk sakasīsi.

Oh, nein!!!!!!!!! Vai maz zini ko nozīmē iedot auto uz īri??? Diemžēl 95% notiek tā-3 švaļi sastiķē katrs pa pitakam, paņem jājamzirgu un dikti krietni nojāj. Tad labākajā gadījumā uz atdošanu apskalos dubļus; ar šādu nomas biznesu mana kaimiņiene jau ierāva auzās. Otrā mēneša beigās neviens no trim izīrējamiem drapakiem vairs nebija lietojams.

ja, sajebis, kaa kaut kadu maukeliiti iznemt visos caurumos un palaist uz rinki

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

farruhs rakstīja: .....................

Liekas, ka tev izdevīgāk būtu iznomāt kādam pa 15Ls/24h

Tā tu to praisu ātrāk sakasīsi.

Oh, nein!!!!!!!!! Vai maz zini ko nozīmē iedot auto uz īri??? Diemžēl 95% notiek tā-3 švaļi sastiķē katrs pa pitakam, paņem jājamzirgu un dikti krietni nojāj. Tad labākajā gadījumā uz atdošanu apskalos dubļus; ar šādu nomas biznesu mana kaimiņiene jau ierāva auzās. Otrā mēneša beigās neviens no trim izīrējamiem drapakiem vairs nebija lietojams.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Kas tad tev bija sakāms?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

obanaa nav pievienojies...

dma bij sekojosha- noma nevar eksisteet bez sava servisa...skrupuloza nomas liiguma...detalizeetas auto paarbaudes(10min pietiek ja nelien motoraa) un droshiibas naudas...

serviss- auto paarbaudes apkopes un sakopshanas

liigums-un arii taa ieveeroshana- komenti lieki

paarbaude- vizuaalais-i ja aizdomas par lauzshanu- uz padjomnjika

droshiibas nauda- ar bez komentaariem... tas protams autojaashanu neizsledz 100% bet samazina gan ieveerojami... iipashi pret taadiem chmorikiem- pa 3iem 5iits un aidaa...

a vispaabaa... Sviest... iespringsti un atstaaj to SAAPu mazbeerniem... mok uz to laiku veertiiba buus uz urraa... i ja veel varees tajaa laikaa degvielu(ekskluziiva manta-15Ls litraa... paardodaas taapat kaa tagad shmiga... tad buus taa veerts

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kas te šijā ekskluzīvs? Jopeļvētra kas jopeļvētra

Sviestc, pieņem urša superpiedāvājumu, kamēr vari - kur tas redzēts - samainīt opeli pret audi un pat piemaksu saņemt?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Kas te šijā ekskluzīvs? Jopeļvētra kas jopeļvētra

Sviestc, pieņem urša superpiedāvājumu, kamēr vari - kur tas redzēts - samainīt opeli pret audi un pat piemaksu saņemt?

Audi būs 10x vieglāk pārdot.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Tikai ne urša

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

vai sabucis labi paarcieta lietaino nakti ?

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

laaga rakstīja:

Sviestc rakstīja:

laaga rakstīja: 3.200 EUR?

3.900 EUR

tad neko

Nu pazvani, parunāsim....

moš atradīsim zelta vidusceļu

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: vai sabucis labi paarcieta lietaino nakti ?

Diemžell šodien neesam vēll tikušies, jo pēc sestdienas/svētdienas ekskursijas pa Latviju, Saabucim ir iedots īsais atvaļinājums jo cik saprotu, Šams arī reizēm vēlās palikt vienatnē un tad naf īstais brīdis man uzbāzties ar visādiem jautajumiem, ja ko vajadzēs vai būss kāda auza, gan jau pabļaus man ar signalizācijas tauri.... a līdz tam, lai tak Autinš atpūšas..

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!!

Es te drusku parēķināju, un nolēmu, ka sakarā ar inflāciju Valstī, turpmāk Saab 9-5 standarta ( bezsvētku atlaižu ) pārdošanas cena sākot no šodienas būss 4200 EUR.

Paldies par uzmanību!

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Ko tik švaki? Inflācija jau mums ir 20% ja tā labi apaļo. Tad jau jāliek vismaz 4800EUR, bet ja skatās cienījamus LV biznesa piemērus, tad visus 8000EUR.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: Labrītt!!

Es te drusku parēķināju, un nolēmu, ka sakarā ar inflāciju Valstī, turpmāk Saab 9-5 standarta ( bezsvētku atlaižu ) pārdošanas cena sākot no šodienas būss 4200 EUR.

Paldies par uzmanību!

Tev baigi lecīgās cenas.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

Sviestc rakstīja: Labrītt!!

Es te drusku parēķināju, un nolēmu, ka sakarā ar inflāciju Valstī, turpmāk Saab 9-5 standarta ( bezsvētku atlaižu ) pārdošanas cena sākot no šodienas būss 4200 EUR.

Paldies par uzmanību!

Tev baigi lecīgās cenas.

nevis lecīgās, bet viszemākās , salīdzinot ar tām, kuras grib par līdzīgu Saab 9-5 iekš reklama.lv un ss.lv.........

HRE Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

Sviestc rakstīja: Labrītt!!

Es te drusku parēķināju, un nolēmu, ka sakarā ar inflāciju Valstī, turpmāk Saab 9-5 standarta ( bezsvētku atlaižu ) pārdošanas cena sākot no šodienas būss 4200 EUR.

Paldies par uzmanību!

Tev baigi lecīgās cenas.

Vai tad nepamaniiji, ka Degvielai cena peedeejaa laikaa nokritusies ... taa ir tieshi proporcionaala SAAB 9-5 cenai. Ja degviela daargaaka SAABs leetaaks, ja degviela leetaaka SAABs daargaaks. Sviestam tikai aizbildinaajums ar to inflaaciju

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: Ko tik švaki? Inflācija jau mums ir 20% ja tā labi apaļo. Tad jau jāliek vismaz 4800EUR, bet ja skatās cienījamus LV biznesa piemērus, tad visus 8000EUR.

esmu ļoti humāns un saprotošs, saprotu, ka inflācija skar ne tikai mani, bet arī potencionālo Saab pircēju...

un nāku Klientam pretīm, sadalot tos 20% četrās daļās, no kurām trīs ceturdaļas es nosedzu pats.....

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Uzmanību, Uzmanību!!

Unikāls piedāvājums!!

8400 EUR vērts Saab-s pa puscenu!!

HRE Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

kliks rakstīja: Ko tik švaki? Inflācija jau mums ir 20% ja tā labi apaļo. Tad jau jāliek vismaz 4800EUR, bet ja skatās cienījamus LV biznesa piemērus, tad visus 8000EUR.

esmu ļoti humāns un saprotošs, saprotu, ka inflācija skar ne tikai mani, bet arī potencionālo Saab pircēju...

un nāku Klientam pretīm, sadalot tos 20% četrās daļās, no kurām trīs ceturdaļas es nosedzu pats.....

Iedomaajieties kas buutu ja Sviests iegaadaatos jaunu auto pa 20 000 Ls un peec gada to meegjinaatu tirgot ... cipars buutu jau 25 000 Ls

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: turpmāk Saab 9-5 standarta cena 4200 EUR.

!

Izklausās pēc ultimāta.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

HRE rakstīja:

Sviestc rakstīja:

kliks rakstīja: Ko tik švaki? Inflācija jau mums ir 20% ja tā labi apaļo. Tad jau jāliek vismaz 4800EUR, bet ja skatās cienījamus LV biznesa piemērus, tad visus 8000EUR.

esmu ļoti humāns un saprotošs, saprotu, ka inflācija skar ne tikai mani, bet arī potencionālo Saab pircēju...

un nāku Klientam pretīm, sadalot tos 20% četrās daļās, no kurām trīs ceturdaļas es nosedzu pats.....

Iedomaajieties kas buutu ja Sviests iegaadaatos jaunu auto pa 20 000 Ls un peec gada to meegjinaatu tirgot ... cipars buutu jau 25 000 Ls

Nekas tamlīdzīgs nekad nevarētu notikt!!

Jo, kā jau minēju, es negribu darīt savam Saabucim pāri, gribu lai jaunais īpašnieks ir priecīgs par to, ka nopircis ļoti labu Automašinu par zemu cenu un savu prieku tad viņš dalīs ar Saabuci, nedarot tam gauži un mīlot to un lolojot abi būs tad laimīgi bez gala....

kas naf iespējams, ja Saabuci pērkot , par to tiktu pārmaksāts un jaunajam īpašniekam sirdī paliktu rūgtums...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Vajadzētu esesā uzcept jaunu sludekli

Sviestc, HRE tev pateiktu, ka nopirkt "ļoti labu Automašinu par zemu cenu" var dacītes salonā

HRE Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Vajadzētu esesā uzcept jaunu sludekli

Sviestc, HRE tev pateiktu, ka nopirkt "ļoti labu Automašinu par zemu cenu" var dacītes salonā

Tu shodien neesi saslimis ?

Tev taksh Audi 80 jaaslavee kaa visu mashinu mashiina! Laikam buusi ar neiisto kaaju no gultas izkaapis un veel liftaa galvu iespiedis

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ..23
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti