Pārdodu Saab 9-5, nedārgi.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
 
1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..23
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jāsastāda Yonāsam konkurenci...

ņemu to sābu par 1234 eiro

pēc tam Leišmales Stabā Sēdētājs varēs braukt man naglot jumtu un es viņam uzdāvināšu to sābu Pirmajā Septembrī, ja jumts (mans) būs gatavs

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!!

Sakarā ar Ķīnas Olimpiskajām Spēlēm šodien Saabam ir 3% atlaide no sākumcenas!!

Nenokavē!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

eu torgaš!

padomā!

pēc pāris gadiem tam sābam būs 100latu vērtība...

vai nav izdevīgāk pārdot viņu šodien par 1500latiem, kamēr vēl ir kāds gribētājs un to naudu nolikt bankā uz %tiem...

p.n.

nekā personīga, tikai matemātika "vai tu esi gudrāks par 5klasnieku" līmenī

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: eu torgaš!

padomā!

pēc pāris gadiem tam sābam būs 100latu vērtība...

vai nav izdevīgāk pārdot viņu šodien par 1500latiem, kamēr vēl ir kāds gribētājs un to naudu nolikt bankā uz %tiem...

p.n.

nekā personīga, tikai matemātika "vai tu esi gudrāks par 5klasnieku" līmenī

A napig steigties un pārdot pēc pāris gadiem...

Padomā cik tam Saabam būs cena pēc 40 gadiem...

trakot nekad nevajag...

A ja spiedīs kāposts, tad tak mums ir gan Big Saulainais, gan Inservirsgrup, kuri pat neprasa, kam vaig to piķi...

prostitūtēm vai maizītei....

Manuprāt stresam naf pamata...

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Stersam ir gan pamats. Kā nekā laiks iet, visādas tehniskās, ceļa nodokļi un oktas jāiegādājas. Ja nebūtu stresa, tad tā mašīna būtu kārtīgi nomazgāta, ieeļļota un novaskota no ārpuses, nolikta uz ķieģeļiem, ietīta vahštūgā un noglabāta tālajam 2048. gadam, kad būs megavērtē.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: Stersam ir gan pamats. Kā nekā laiks iet, visādas tehniskās, ceļa nodokļi un oktas jāiegādājas. Ja nebūtu stresa, tad tā mašīna būtu kārtīgi nomazgāta, ieeļļota un novaskota no ārpuses, nolikta uz ķieģeļiem, ietīta vahštūgā un noglabāta tālajam 2048. gadam, kad būs megavērtē.

Nu pašlaik tieši ziepēju,jau nu nē,bet gan konservēju to Aperātu,lai tak stāv,ja skaļi nerūsēs ,tad tak netraucē nevienam,a tās oktas,ceļa nodokļus,un kas tur vēl,lai maksā tie,kas savus auto ekspluatē,a man tas viss ir po,esmu to iekonservējis tirzniecībai.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

kliks rakstīja: Stersam ir gan pamats. Kā nekā laiks iet, visādas tehniskās, ceļa nodokļi un oktas jāiegādājas. Ja nebūtu stresa, tad tā mašīna būtu kārtīgi nomazgāta, ieeļļota un novaskota no ārpuses, nolikta uz ķieģeļiem, ietīta vahštūgā un noglabāta tālajam 2048. gadam, kad būs megavērtē.

Nu pašlaik tieši ziepēju,jau nu nē,bet gan konservēju to Aperātu,lai tak stāv,ja skaļi nerūsēs ,tad tak netraucē nevienam,a tās oktas,ceļa nodokļus,un kas tur vēl,lai maksā tie,kas savus auto ekspluatē,a man tas viss ir po,esmu to iekonservējis tirzniecībai.

Vecīt! Kapā līdzi nepaņemsi.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Ah jā,īpaši neattapīgajiem atgādinu,ka tieši šodien Saabam cenai ir atlaide no pirmatnējās pamatcenas,šodien tas maksā 4084 eur,bet jau rīt cena kāps,rīt Saab varētu jau maksāt 4827 eur,tākā neklapē ar ausīm,bet saskrāpē kāpostu un skrien šurp.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

Sviestc rakstīja:

kliks rakstīja: Stersam ir gan pamats. Kā nekā laiks iet, visādas tehniskās, ceļa nodokļi un oktas jāiegādājas. Ja nebūtu stresa, tad tā mašīna būtu kārtīgi nomazgāta, ieeļļota un novaskota no ārpuses, nolikta uz ķieģeļiem, ietīta vahštūgā un noglabāta tālajam 2048. gadam, kad būs megavērtē.

Nu pašlaik tieši ziepēju,jau nu nē,bet gan konservēju to Aperātu,lai tak stāv,ja skaļi nerūsēs ,tad tak netraucē nevienam,a tās oktas,ceļa nodokļus,un kas tur vēl,lai maksā tie,kas savus auto ekspluatē,a man tas viss ir po,esmu to iekonservējis tirzniecībai.

Vecīt! Kapā līdzi nepaņemsi.

a napig ņemt kapā? Vaig laicīgi sarūpēt Mantiniekus,es te nesen vienu tādu uztaisīju ( pirms 12 gadiem ) ,šams saka ka naf iebildumu patirgot tālāk,nu ja man sanāks aiziet...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

Sviestc rakstīja:

kliks rakstīja: Stersam ir gan pamats. Kā nekā laiks iet, visādas tehniskās, ceļa nodokļi un oktas jāiegādājas. Ja nebūtu stresa, tad tā mašīna būtu kārtīgi nomazgāta, ieeļļota un novaskota no ārpuses, nolikta uz ķieģeļiem, ietīta vahštūgā un noglabāta tālajam 2048. gadam, kad būs megavērtē.

Nu pašlaik tieši ziepēju,jau nu nē,bet gan konservēju to Aperātu,lai tak stāv,ja skaļi nerūsēs ,tad tak netraucē nevienam,a tās oktas,ceļa nodokļus,un kas tur vēl,lai maksā tie,kas savus auto ekspluatē,a man tas viss ir po,esmu to iekonservējis tirzniecībai.

Vecīt! Kapā līdzi nepaņemsi.

a napig ņemt kapā? Vaig laicīgi sarūpēt Mantiniekus,es te nesen vienu tādu uztaisīju ( pirms 12 gadiem ) ,šams saka ka naf iebildumu patirgot tālāk,nu ja man sanāks aiziet...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Nu tak atzīsti, ka tava lielakā dzīves kļūda ir bijusi 9000šā pārdošana un iegrābšanās 9-5

A HRE vēl brauc ar to 9000šo ?

Moš samainaties!?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nebrauc viņš ar 9k, viņš brauc ar lokano dacīti

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!!

Sakarā ar to, ka Olimpiādē Ķīnā turpinās, nolēmu arī šodien saglabāt to 3% cenas atlaidi.....

Redzat, cik es esmu pretīmnākošs...

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Sākas:

www.utrupe.lv/...

kaukāds bešeno kosmosa cenu autotirgotāju portāls

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Sakarā ar to,ka līdz pl. 8.00 rītā šmiga jāpērk pa dārgo,5% atlaide,ķīnas Olimpiādei par godu,NAKTĪS NESTRĀDĀ!! Nestrādā no 22.00 līdz 8.00,viennozīmīgi!!! Varat i nezvanīt un nelūgties! Beztolks!

Rolands85 Reģ.: 01.10.2006
0 0 Atbildēt

Psc, Sviestc galīgi dibinā sagājis Izskatās pēc "prikolīšanās", nevis normālas auto tirgošanas.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Da jams tāds jau sen ir Paprasi jamam kko par pasaules sienu un paprasi lai jams parāda savu loha sertifikātu

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Eu Sviestc, tu varētu tādu reklāmu pacelt - pasaules sienas lohs, loha sertifikāta īpašnieks pārdod sābu - mošk nostrādā

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Loha sertifikātu labāk neaiztiec - man paziņu lokā ir daži it kā prātīgi cilvēki, kas iekrituši tajā lohavskajā provokācijā

Век живи, век учись

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Loha sertifikātu labāk neaiztiec - man paziņu lokā ir daži it kā prātīgi cilvēki, kas iekrituši tajā lohavskajā provokācijā

es personīgi pazīstu džeku, kas reģistrējies ar pirmo numuru

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Rolands85 rakstīja: Psc, Sviestc galīgi dibinā sagājis Izskatās pēc "prikolīšanās", nevis normālas auto tirgošanas.

Varētu padomāt ka kāds no šeit komentējošiem tiešam varētu būt vērā ņemams Saab pircējs

Un ja naf pircēju ( nu vismaz te )

tad drīzāk jau es būtu čok-čok tādā gadījumā ja kaut ko nopietni te rakstītu un tik pat nopietni uztvertu Jūsu atbildes..

Ah jā, Labrītt!!

Es un mans 4000 EUR vērtais Saabucis vēll visiem jums jauku nedēļu!!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Rolands85 rakstīja: Psc, Sviestc galīgi dibinā sagājis Izskatās pēc "prikolīšanās", nevis normālas auto tirgošanas.

Varētu padomāt ka kāds no šeit komentējošiem tiešam varētu būt vērā ņemams Saab pircējs

Un ja naf pircēju ( nu vismaz te )

tad drīzāk jau es būtu čok-čok tādā gadījumā ja kaut ko nopietni te rakstītu un tik pat nopietni uztvertu Jūsu atbildes..

Ah jā, Labrītt!!

Es un mans 400 EUR vērtais Saabucis, ko vēlos nogrūst par kosmisku cenu, vēll visiem jums jauku nedēļu!!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Rolands85 rakstīja: Psc, Sviestc galīgi dibinā sagājis Izskatās pēc "prikolīšanās", nevis normālas auto tirgošanas.

Varētu padomāt ka kāds no šeit komentējošiem tiešam varētu būt vērā ņemams Saab pircējs

Un ja naf pircēju ( nu vismaz te )

tad drīzāk jau es būtu čok-čok tādā gadījumā ja kaut ko nopietni te rakstītu un tik pat nopietni uztvertu Jūsu atbildes..

Ah jā, Labrītt!!

Es un mans 4000 EUR vērtais Saabucis vēll visiem jums jauku nedēļu!!

tev ir sertificēta vērtētāja atzinums?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

Sviestc rakstīja:

Rolands85 rakstīja: Psc, Sviestc galīgi dibinā sagājis Izskatās pēc "prikolīšanās", nevis normālas auto tirgošanas.

Varētu padomāt ka kāds no šeit komentējošiem tiešam varētu būt vērā ņemams Saab pircējs

Un ja naf pircēju ( nu vismaz te )

tad drīzāk jau es būtu čok-čok tādā gadījumā ja kaut ko nopietni te rakstītu un tik pat nopietni uztvertu Jūsu atbildes..

Ah jā, Labrītt!!

Es un mans 4000 EUR vērtais Saabucis vēll visiem jums jauku nedēļu!!

tev ir sertificēta vērtētāja atzinums?

man domāt, ka vissertificētākais vērtētājs tomēr ir reālais pircējs....

kamēr nav pircēja, nav reālās vērtības

1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..23
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti