Pārdodu Saab 9-5, nedārgi.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..23
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Labrīt.

Kā Sābucis aizvadīja Nakti?

vai sābulim nav izrūsējis kāds jauns caurums šonakt? un vai tas nav palicis lētāks?

man domāt, ka Leišmales Nabadziņš varētu paraut to sābu uz krīta jau šodien.....

a kas? lai viņš paliek uz hanzenes vārda, bet brauc lai elektriķis..... jams vismaz eļļu māk laicīgi pieliet

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Labrīt.

Kā Sābucis aizvadīja Nakti?

Šonakt Saabucis nakšņoja zem loga...

jo garāžā stāv Saab Seniors...

bet ta kā laiks naktī nebija nemaz tik vēss, tad ne vakarā, kad kad gāju tam dot miega buču, ne no rīta, kad kopā devāmies uz darbu, Saabucim nebija īpaši skumīgas acis, par kādu sāpi pat nerunājot...

Bija jau drusku norasojis rīta rasā, bet nekādu satraukumu dēļ tā es Saabucī nemanīju, gluži pretēji, tā rasa kopā ar dzestro rīta gaisu sniedza papildus mundruma devu tam, lai mēs no rīta caur pelēko autostraumi , kas ieplūst Rīgā no juglas puses, varētu lepni un cēli aiztraukties līdz vietai kur mums savad darba gaitas ir pavadīt lemts.....

bummerr Reģ.: 15.01.2004
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Labrīt.

Kā Sābucis aizvadīja Nakti?

Šonakt Saabucis nakšņoja zem loga...

jo garāžā stāv Saab Seniors...

bet ta kā laiks naktī nebija nemaz tik vēss, tad ne vakarā, kad kad gāju tam dot miega buču, ne no rīta, kad kopā devāmies uz darbu, Saabucim nebija īpaši skumīgas acis, par kādu sāpi pat nerunājot...

Bija jau drusku norasojis rīta rasā, bet nekādu satraukumu dēļ tā es Saabucī nemanīju, gluži pretēji, tā rasa kopā ar dzestro rīta gaisu sniedza papildus mundruma devu tam, lai mēs no rīta caur pelēko autostraumi , kas ieplūst Rīgā no juglas puses, varētu lepni un cēli aiztraukties līdz vietai kur mums savad darba gaitas ir pavadīt lemts.....

Rainis

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

Šonakt Saabucis nakšņoja zem loga...

jo garāžā stāv Saab Seniors...

bet ta kā laiks naktī nebija nemaz tik vēss, tad ne vakarā, kad kad gāju tam dot miega buču, ne no rīta, kad kopā devāmies uz darbu, Saabucim nebija īpaši skumīgas acis, par kādu sāpi pat nerunājot...

Bija jau drusku norasojis rīta rasā, bet nekādu satraukumu dēļ tā es Saabucī nemanīju, gluži pretēji, tā rasa kopā ar dzestro rīta gaisu sniedza papildus mundruma devu tam, lai mēs no rīta caur pelēko autostraumi , kas ieplūst Rīgā no juglas puses, varētu lepni un cēli aiztraukties līdz vietai kur mums savad darba gaitas ir pavadīt lemts.....

Apraudājos..

Domāju, ka ar šo tiek pielikts punkts visām diskusijām par to, kurš ir Latvijas inteliģentākais portāls.

iAuto nav vieta tādam trauslam ziedam, kā intelektuāla dzejnieka dvēsele...ja vēl nomestu kādu pusotru štuku, es pats nopirktu- aiz līdzjūtības.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

........tam intelektuaalas potences , vinjsh itin nemazam nau no provinces ...

c 'Milzju ciinjas' Dzeltenie pastnieki , I.Baushkjinieks

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

,,No kurienes es esmu atnācis, kur gan tu mani pacēli?” bērns mātei jautā.

------------------------------

No mūžu mūžiem tevi savā klēpī auklēja tas nemirstīgais Gars, kas mūsu mājā valdīja.

------------------------------

Tu, debess izraudzītais mīlulis un saules lēkta dvīņu brālītis, pa pasaulīgās dzīves straumi iries šurp,

līdz beidzot apstājies pie manas sirds...”

Vai tās nav tās pašas Sviesc domas par SAAB 9-5 citās ipostāsēs...ar Rabindranata Tagores muti paustas?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

psec...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Centi..... saki taču vienreiz skaidri un gaiši - CIK TEV IR NAUDAS?!

Sviestcs taču nav sekstrasenss un uzminēt nevar.... kā lai viņš nosaka Pareizo Cenu?????

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

pie tagadējās konjunktūras toč labāk iejūgties uz SAAbu, nekā veikt pirmo iemaksu par jauno CR-V

P.S.Tikai mans viedoklis.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: pie tagadējās konjunktūras toč labāk iejūgties uz SAAbu, nekā veikt pirmo iemaksu par jauno CR-V

P.S.Tikai mans viedoklis.

Nepareizs viedoklis... labāk par to pašu cenu iejūgties uz MB.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Būsim reāli- mazliet virs 2tk eiro mersis `97 nesanāk

pat baby mersis ne

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Būsim reāli- mazliet virs 2tk eiro mersis `97 nesanāk

pat baby mersis ne

Virs 95' vairs nav mersis.

Bet ja godīgi... domāju, ka pat 90' MB ir labāks par 00' SAABu...

Kadreiz domāju savādāk... tipo SAAB=MB , bet tagad jaatzīst, ka smagi maldījos.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Virs 95-96 vispār nav vācu auto

Par SAAB un MB konkrēti gan neko nezinu, cik lasīts sābiem ir to problēmu padaudz.

Bet- ar kaut ko tak jābrauc ir un vecie labie 90 gadu modeļi saules mūžu arī nekalpos.

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Virs 95-96 vispār nav vācu auto

Par SAAB un MB konkrēti gan neko nezinu, cik lasīts sābiem ir to problēmu padaudz.

Bet- ar kaut ko tak jābrauc ir un vecie labie 90 gadu modeļi saules mūžu arī nekalpos.

Viens MB dīzeļdzinējs nodzīvos 5 SAAB dzinējus.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja: Virs 95-96 vispār nav vācu auto

Par SAAB un MB konkrēti gan neko nezinu, cik lasīts sābiem ir to problēmu padaudz.

Bet- ar kaut ko tak jābrauc ir un vecie labie 90 gadu modeļi saules mūžu arī nekalpos.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

piecsābs

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

STALINS rakstīja: Virs 95-96 vispār nav vācu auto

Par SAAB un MB konkrēti gan neko nezinu, cik lasīts sābiem ir to problēmu padaudz.

Bet- ar kaut ko tak jābrauc ir un vecie labie 90 gadu modeļi saules mūžu arī nekalpos.

Viens MB dīzeļdzinējs nodzīvos 5 SAAB dzinējus.

nu labi.... pērc to sābu un dabūi vēl 4us motorus kulītē līdzi

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Man radinieks, kravas pašizgāzēja SCANIA šoferis, pagājušajos kapu svētkos iedeva izbraukt ar savu personīgo 2003.gada SAAB 9-5 Aero... Bija baudāms...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Man radinieks, kravas pašizgāzēja SCANIA šoferis, pagājušajos kapu svētkos iedeva izbraukt ar savu personīgo 2003.gada SAAB 9-5 Aero... Bija baudāms...

īstais sāba baudījums sākas servisā

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: Centi..... saki taču vienreiz skaidri un gaiši - CIK TEV IR NAUDAS?!

Šobrīd nav necik daudz

Bet labā ziņa ir tāda, ka nākošnedēļ būs algas diena!

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

farruhs rakstīja:

STALINS rakstīja: Virs 95-96 vispār nav vācu auto

Par SAAB un MB konkrēti gan neko nezinu, cik lasīts sābiem ir to problēmu padaudz.

Bet- ar kaut ko tak jābrauc ir un vecie labie 90 gadu modeļi saules mūžu arī nekalpos.

Viens MB dīzeļdzinējs nodzīvos 5 SAAB dzinējus.

nu labi.... pērc to sābu un dabūi vēl 4us motorus kulītē līdzi

Vrassipnuju vai ceļikom?

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Man radinieks, kravas pašizgāzēja SCANIA šoferis, pagājušajos kapu svētkos iedeva izbraukt ar savu personīgo 2003.gada SAAB 9-5 Aero... Bija baudāms...

Tavs radinieks ,pašizgāzēja šoferis,2003.g SAAB 9-5 Aero īpašnieks būs stingri iesipis savu darba devēju un daudz jo daudz grants, šķembu un melnzemes kraviņas neaizvedis līdz ofic.paredzētajam galapunktam )) un soļķi bākā lejot noteikti viņam trīc rokas, vismaz 20 litriņi uz katru bākas pildīšanu aiztek uz privātkanniņu.

Ļoti atvainojos ja tā naf, bet dikti atgādina vairākus personīgi pazīstamus personāžus...........

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Un nēmot vērā, ka marka teju tā pati arī dažādos tehnisko šķīdumu čekus,autoaksesuārus uc. arī apmaksā lielā Sāaaba īpašnieks

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Labrītt!!

Diemžēl esmu spiests paziņot, ka Saab 9-5 tirzniecības cenas atlaides nedēļa ir beigusies.

( Kto neuzpel, tot opozdal )

No sõdienas Saab 9-5 tiek tikgots atkal par standartcenu, kura ir 4000 EUR.

Personām, kurām naf vēllmes tērēt tik lielu summu, iesaku gaidīt nakošo Saab tirzniecības cenas pazemināšanas akciju....

( ja tāda vispār vēll būss )

Paldies par Uzmanību!!

Lai jums jauka diena!

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Nu....

nu...

OBIĢEL!!!!!!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ..23
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti