Help: diesel vectra serviss

M77 Reģ.: 06.08.2008

Vakar notika tā - auto (2000. gada 2.0 DTI) negaidīti noslāpa un viss- vairs nestartējas. Pirms tam nekā neparasta nenovēroju.

Degviela vēl bija. Arī šorīt ar aukstu motoru nekādas dzīvības pazīmes.

Pieslēdzām auto pie kompja- nekādi kļūdas kodi neuzrādās.

Būtu labi, ja cien. iauto lasītājs zinātu ieteikt kādu servisu, kam šo gadījumu varētu uzticēt. Pagaidām nāk prātā tikai Hansa Auto, varbūt Adam (viens paziņa tur strādā).

 
1 2 3 4
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

ja tas ss.lv kantoris atrodas Baldonee , tad man ar vinjiem ir pozitiiva pieredze - ir pirktas gan BU turbiinas gan veel visaadi kraami

drags Reģ.: 15.10.2003
0 0 Atbildēt

Pēc fočenes ar Pasātu spriežot, tas ir Baldonē. Man tikai vienreiz (no ~10x) bija maza probza ar šo kantori, jo jauns gurķis bija sācis strādāt un bija jāskatās uz pirkstiem - ņemās ar bremzēm, un to nu es uzskatu par svarīgu lietu. Tikai ilgi jāgaida uz pieņemšanu.

NEUZSKATIET ŠO PAR REKLĀMU.

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Izskatās, ka būs jāpainteresējas pie dīzelcentra un tā Baldones kantora. To es saprotu, ka sūknim ir mehāniskā un elektroniskā daļa, jo tas ir sajūgts kopā ar kompi imobilaizera funkcijas nodrošināšanai. Ja tā tiešām ir sūkņa vaina, tad man vairāk aizdomas uz elektroniku, tikai nesaprotu, ko tur remontēt par 1,5kLs.

Taču remontdarbi pagaidām vēl nesāksies, jo jau pirmdien bija paredzēts veikt auto vizuālā izskate atjaunošanu (likvidēt visādas švīkas, +sekas no tā, ka viens man aizmugurē mazliet ielika), tā kā jāpārkrāso 6 detaļas, tad paies zināms laiks vispirms uz to.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja: tikai nesaprotu, ko tur remontēt par 1,5kLs.

Es tev arī viso ko varu paremontēt par 1,5kls

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

ar Diizelcentru R , man gan nau laba pieredze . Piemuldeeja pilnu praatu , tjip suuknis izdilis (TDI 120kkm only ) utt glupiibas , tjipp mainam ls450 ..... , beigaas izraadijaas (jau citur ) ka turpiinas patruboks 'siic' -siika plaisinja uzradusies Un to ka turbinas razjiiba ir mazaaka , neviss suuknis izdilid ,kex izlobija no diagnostikas kumpja taxshto nau man tam 'centram' ticiibas

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: ja tas ss.lv kantoris atrodas Baldonee , tad man ar vinjiem ir pozitiiva pieredze - ir pirktas gan BU turbiinas gan veel visaadi kraami

Piezvanīju tam Baldones džekam, varot sataisīt 3h laikā. Ls 500. Neslikti var nopelnīt!

Jāved vai nu viss auto, vai tikai sūknis. Iespējamais risinājums ir atkarīgs no sūkņa modeļa, kuri ir ap 10 dažādi.

Papildus tam uzzināju, ka vienam paziņam arī sūkni vajadzēja labot- problēma bija elektronikas daļā, pietika tikai nogādāt sūkņa vadības bloku speciālistam, kurš to pāris dienu laikā salaboja. Pakalpojums (oficiāli ar visiem PVN) par Ls 400 (tas gan bija pirms gada vai 2).

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

TDIOTS rakstīja: ja tas ss.lv kantoris atrodas Baldonee , tad man ar vinjiem ir pozitiiva pieredze - ir pirktas gan BU turbiinas gan veel visaadi kraami

Piezvanīju tam Baldones džekam, varot sataisīt 3h laikā. Ls 500.

Ak jā, aizmirsu piebilst, ka meistars nevarēja atbildēt uz jautājumu, cik ilgi labotais kalpos- varbūt mēnesi vai 2, varbūt gadus, vārdu sakot, viņaprāt neprognozējama tehnika (laikam, kaut ko zin, bet visu līdz galam nebūs izkodis.)

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

M77 rakstīja:

TDIOTS rakstīja: ja tas ss.lv kantoris atrodas Baldonee , tad man ar vinjiem ir pozitiiva pieredze - ir pirktas gan BU turbiinas gan veel visaadi kraami

Piezvanīju tam Baldones džekam, varot sataisīt 3h laikā. Ls 500.

Ak jā, aizmirsu piebilst, ka meistars nevarēja atbildēt uz jautājumu, cik ilgi labotais kalpos- varbūt mēnesi vai 2, varbūt gadus, vārdu sakot, viņaprāt neprognozējama tehnika (laikam, kaut ko zin, bet visu līdz galam nebūs izkodis.)

taa vareetu buut

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: ar Diizelcentru R , man gan nau laba piiss suuknis izdilid ,kex izlobija no diagnostikas kumpja taxshto nau man tam 'centram' ticiibas

Klau es ar servisiem strādāju jau kādu dzīves posmu. Tehnika ir tehnika un viss ir atkarīgs no veiksmes. Nu nevar ielīst un paprasīt latviešu valodā : kas tev kaiš? Tas ka tev tā gadījas bija tikai nelaimīga sakritība. visiem tā gadās.To sauc par pieredzi.

mums jau ir teju 8 gadu pozitīva sadarbība ar dizelR centru.

Ar atjaunotu vai remontētu lietu ir tā: CIK ilgi grasies expluatēt? Ja autosu vēlies paturēt tad vajag investēt tikai labu lietu.

Piemērs: man kolēģis nopirka 1998 gada astru ar benz. dzinēju. Pēc pāris dienām sākas visādi gļuki ar dzinēju. Hanzas opeli pateica ka kompis čau (ap 350Ls laikam). šrotā paprasīja ap 170. Bet opelim kompis ir kopā ar imobelaizeru. Vopšem beigās paņēmām jaunu kompi hanzā ar uzstādīšanu un protams rūpnīcas garantiju . Brauc cilvēks laimīgs, jo ir apmierināts ar autosu un grasās to expluatēt vēl ilgi ilgi(kredīts par dzīvokli neļauj mainīt).

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja: Vakar notika tā - auto (2000. gada 2.0 DTI) negaidīti noslāpa un viss- vairs nestartējas. Pirms tam nekā neparasta nenovēroju.

Būtu labi, ja cien. iauto lasītājs zinātu ieteikt kādu servisu, kam šo gadījumu varētu uzticēt. Pagaidām nāk prātā tikai Hansa Auto, varbūt Adam (viens paziņa tur strādā).

iemet uz meilu: janiss@tvnet.lv vin kodu, man ar ir šadi tādi gali abos opeļcentros

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Nu tā sūknis ir divu veidu, mainās atkarībā no atgāzu emisijas.

Rūpnīca dod 2 gadu garantiju ja uzstāda autorizēts opeļu serviss.

Nu labi cena ir bez pielaides ir 1490 Ls Adam opelī. Bet ja ir reāla interese man domāt ka gan jau tauta palīdzēs optimizēt cenu

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

M77

Ja ierauj gaisu tad problēmas ir uzreiz! Bieži ir tā ka sūkņa zemspiediena sekcija nav spējīga iesūkt degvielu pat velkot auto uz šlipsi! Ir jāatgaiso sistēma manuāli līdz tādam momentam kamēr pa sprauslu sāk izsmidzināt, tikai tad var tālāk kaut ko darīt. Ir divu veidu metodes... Viena - atlaiž vienu vai dažus uzgriežņus sprauslās, vai arī izskrūvē sveces - atkarīgs no konstrukcijas... tad pēc tā kad manuāli degviela ir piedzīta līdz sūknim, griež ar starteri... Aizskrūvē visu un var pielaist ar starteri.

Bet mīlīši tādas cenas 1500 Ls!!! Da tas dzinējs kopā ar sūkni tik maksā jauns!!

Uz servi tikai kopā ar mašīnu - ir varianti ka imobilaizeru var arī neatkost, ja sūknis ir noņemts no vāģa.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja:

mansotraises rakstīja: M77 neaizmirsti pastāstīt, ko tev sarakstija hansaauto speci. tīri intereses pēc, jo ir pieredze ar šiem... mīl mainīt visu, tikai ne remontēt.

Nav jau ko slēpt- šovakar uzzināju diagnostikas rezultātus: bojāts augstspiediena sūknis, piedāvāja atjaunošanas pakalpojumu par Ls ~1500. Es vēl tā īsti šiem neticu, bet tad jau redzēs, gan jau, ka ir citi varianti, vismaz, vakar pa internetu, skatot tēmu, uzgāju, ka Lielbritānijā viens kantoris šo atjaunošanas pasākumu piedāv'a veikt pa 500 mārciņām.

es domāju rāžotāji uz šīem sūkņiem "uzvārās" nemērā.

Jo ja kaut kāda dīzeļcorsa, vai astra jauna maksā piem. 10000Ls, tad ko sanāk ka viena paša sūķna remonts maksā 15% no jauna vērtības.. un cik tad maksā auto kuzavs,motors,kārba, apdare, elektrība, auto tehniskā izstrāde, reklāma, trampsortēšana no rūpnīca suz latvija, dļirecentra uzturēšana ,ū.t.t. - sanāk ka katra pozīcija ir lētāka kā kaut kāds s*da viens sūknis kurā ir pāris kg metāla un vēl kaut kā?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: Nu tā sūknis ir divu veidu, mainās atkarībā no atgāzu emisijas.

Rūpnīca dod 2 gadu garantiju ja uzstāda autorizēts opeļu serviss.

Nu labi cena ir bez pielaides ir 1490 Ls Adam opelī. Bet ja ir reāla interese man domāt ka gan jau tauta palīdzēs optimizēt cenu

5 paziņām ir bijuši 1998-2006 dīzeļopeļi. Visi ir remontējuši sūkni. Visiem izmaksas kaut kur no 800-1400 bija laikam.

man domāt Opelis ar Bosch ir labi "sabīdījis djelas" kopā. Tipa tirgojam ekonomisku auto bet ar nosplēpumu, ka ik pēc pāris simt tk km katram tam auto būs jāmaina sūknis pa 1500Ls

Peļņa no viena tāda suķņa ir tik pat liela kā Opel peļņa no notirgota viena Jauna auto.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Manam bijušajam šefam arī drīz vien nosprāga sūknis uz Vektra 2000. Remonts izmaksāja 600 + Ls, taču kaut kur 6 nedēļas gaidīja - droši ka serviss samazināja cenu, lai nezaudētu šefa visu autoparku!

Ar japoškiem un it sevišķi korejiešiem remontēt kaut ko ir vēl dārgāk.

Pēc avārijas mans vecais Skorpis un pilnīgi jauns Hundai dabūja identisku triecienu un remonti bija absolūti vienādi... nomaināmo detaļu, krāsošanas un darba apjoma ziņā. Man izmaksāja zem 160 Ls, bet Hundaj 4000 EUR!!! Tā lūk. Servisa izcenojumu ziņā man bija 1,5 reizes lētāks serviss un detaļu cena sastādīja 2/3 no gala cenas abos gadījumos. Otrajā gadījumā klients bija spiests atstāt savu auto tuvējā servisā un cena laikam uzauga jo bija ārzemnieks!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Vēl mani pārsteidz tas ka Boš sūknis ir viegli un lēti remontējams - mehānisko daļu ir spējīgs saremontēt nu gandrīz jebkurš traktorists. Lukas sūknim remonts izmaksā gandrīz tik pat cik jauns sūknis... Bet šeit es redzu nu kaut ko nereālu... apmēram kā lauksaimniecībā - kartupeļus iepērk no zemnieka pa 12 sant pats augstākais, bet veikalā 55 - 65 santīmi!!!

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Nu bet tas taču ir bizness.

Mašīnu savākt no jaunām rezerves daļām maksā vismaz 3x dārgāk nekā nopirkt veselu mašīnu. Bet kurš gan pirks jaunu mašīnu, lai mainītu sūkni?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

bobcat rakstīja: Nu tā sūknis ir divu veidu, mainās atkarībā no atgāzu emisijas.

Rūpnīca dod 2 gadu garantiju ja uzstāda autorizēts opeļu serviss.

Nu labi cena ir bez pielaides ir 1490 Ls Adam opelī. Bet ja ir reāla interese man domāt ka gan jau tauta palīdzēs optimizēt cenu

5 paziņām ir bijuši 1998-2006 dīzeļopeļi. Visi ir remontējuši sūkni. Visiem izmaksas kaut kur no 800-1400 bija laikam.

man domāt Opelis ar Bosch ir labi "sabīdījis djelas" kopā. Tipa tirgojam ekonomisku auto bet ar nosplēpumu, ka ik pēc pāris simt tk km katram tam auto būs jāmaina sūknis pa 1500Ls

Peļņa no viena tāda suķņa ir tik pat liela kā Opel peļņa no notirgota viena Jauna auto.

Neiet šitā sazvērestības teorija cauri Vismaz ne variantā Bosch + jopelis. Galu galā, kāds jopelim no tā labums? Jopelim tikai tiek sapista slava un viss. Par maiņu nopelna dīleri, kas nav jopelis, un Bosch par jaunu sūkni. Ir divi citi varianti:

1) Bosch inženieri savulaik ir kaut kādu ūdeni nolaiduši;

2) Sviestcs savulaik minēja to, kā rūpnīcai tiek uzražotas lētākas detaļas, ja jau reiz tie ķīseļjopeļi jauni ir tik lēti, mošk Bosch priekš rūpnīcas uzstellē tos lētākos

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Tātad, verdikts no Hansa Auto ir tāds, citēju: "Jāsūta degv. augstspied. sūknis 5819035 1437.08LS". Piedevām tas paredz, ka esošais tiek atdots nomaiņai.

Šajā sakarā man ienāca prātā analoģija- jums sāp zobs, jūs aizejat pie zobārsta, zobārsts veic apskati un konstatē, ka ar zobiem tiešām kaut kas nav riktīgi, seko piedāvājums nomainīt visu žokli par 2 kLs. Kā jums tas tīk? Super serviss! Šis ir mans pēdējais Opel auto.

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Domā, ka aidi rīga tev piedāvās viņu remontēt?

Tāpat teiks, ka jāmaina viss! Remontēties tu vari kaktu kantoros, oficiālos pastāv tikai vesela agregāta nomiņa.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

sia rolis.piezwani,nosauc kodu un klausies ko wini saka,jo ir Bosch paarstaawji.Tad pazwani uz BAP ,nosauc kodu un uzzini par cik wini piedaawaa atjaunotu.weel ieraxti google kodu un pasties pa cik to joku war nopirkt citur.ir sakariigs serwisins uz Lienes/Valmieras stuura,prasi Alvilu.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja: Tātad, verdikts no Hansa Auto ir tāds, citēju: "Jāsūta degv. augstspied. sūknis 5819035 1437.08LS". Piedevām tas paredz, ka esošais tiek atdots nomaiņai.

Šajā sakarā man ienāca prātā analoģija- jums sāp zobs, jūs aizejat pie zobārsta, zobārsts veic apskati un konstatē, ka ar zobiem tiešām kaut kas nav riktīgi, seko piedāvājums nomainīt visu žokli par 2 kLs. Kā jums tas tīk? Super serviss! Šis ir mans pēdējais Opel auto.

pasaki kuriem dīzeļiem šie sūkņi neplīst

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja: Tātad, verdikts no Hansa Auto ir tāds, citēju: "Jāsūta degv. augstspied. sūknis 5819035 1437.08LS". Piedevām tas paredz, ka esošais tiek atdots nomaiņai.

Šajā sakarā man ienāca prātā analoģija- jums sāp zobs, jūs aizejat pie zobārsta, zobārsts veic apskati un konstatē, ka ar zobiem tiešām kaut kas nav riktīgi, seko piedāvājums nomainīt visu žokli par 2 kLs. Kā jums tas tīk? Super serviss! Šis ir mans pēdējais Opel auto.

par to naudu atdzen no leishiem taadu pashu tikai otraa pusee stuuri, parmet to suukni un brauc, detaljas veel buus

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja:

M77 rakstīja: Tātad, verdikts no Hansa Auto ir tāds, citēju: "Jāsūta degv. augstspied. sūknis 5819035 1437.08LS". Piedevām tas paredz, ka esošais tiek atdots nomaiņai.

Šajā sakarā man ienāca prātā analoģija- jums sāp zobs, jūs aizejat pie zobārsta, zobārsts veic apskati un konstatē, ka ar zobiem tiešām kaut kas nav riktīgi, seko piedāvājums nomainīt visu žokli par 2 kLs. Kā jums tas tīk? Super serviss! Šis ir mans pēdējais Opel auto.

par to naudu atdzen no leishiem taadu pashu tikai otraa pusee stuuri, parmet to suukni un brauc, detaljas veel buus

un pēc 1/2 gada būs divi ar neejošiem sūkņiem

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

arba rakstīja:

tadsjautues rakstīja:

M77 rakstīja: Tātad, verdikts no Hansa Auto ir tāds, citēju: "Jāsūta degv. augstspied. sūknis 5819035 1437.08LS". Piedevām tas paredz, ka esošais tiek atdots nomaiņai.

Šajā sakarā man ienāca prātā analoģija- jums sāp zobs, jūs aizejat pie zobārsta, zobārsts veic apskati un konstatē, ka ar zobiem tiešām kaut kas nav riktīgi, seko piedāvājums nomainīt visu žokli par 2 kLs. Kā jums tas tīk? Super serviss! Šis ir mans pēdējais Opel auto.

par to naudu atdzen no leishiem taadu pashu tikai otraa pusee stuuri, parmet to suukni un brauc, detaljas veel buus

un pēc 1/2 gada būs divi ar neejošiem sūkņiem

nevajag nobrauktus pirkt vajag kaut ko arii sajeegt

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti