Nippon Auto

ruukiic Reģ.: 26.03.2003

Nu sķiet, ka pagaidām ir garām....

Nezinu, kā tur uz vietas izskatās taču zvanīju šamējiem - kārtējā apkope autiņam.

Paceļ meitietis ar nelielu akcentu: - Nippon Auto.

Es: - Labdien, es gribētu noskaidrot par apkopes izmaksām un kad to varētu izdarīt.

Meitietis: - Pievienošu Jums meistaru, uzgaidiet. (Balss toņa laipnība 10 baļļu skalā ap 1.50.... un nez kāpēc man meistars uzreiz vajadzīigs.... gg).

Gaidu kādu brītiņu, paceļ Meistars: - Lūdzu.

Es: - Labdien, es gribētu noskaidrot par apkopes izmaksām un kad to varētu izdarīt.

Meistars: - Nūūū, mēs vēl tā īsti nezinām... vēl tikai kalkulējam... nu būs kādus 10 latus lētāk kā pie iepriekšējiem, nu pie Bensona.

Es: - Tur bija aptuveni 150,- Ls.

Meistars: - Nu jā, mums būs kādi 10... 15 lati mazāk. Bet mēs vēl kalkulējam.

Es: - Un kad to apkopi varētu uztaisīt.

Meistars: - Nu vēl nevaram, nav mumsa serviss vēl vaļā. Kaut kad pēc 15-tā datuma varētu. Bet precīzi vēl nevaru pateikt.

Es: labi, paldies par informāciju.

Sarunas beigas.

Secinājums: Ja pie Bensona Tu jebkurā saziņas veidā - pa telefonu vai uz vietas esi KLIENTS, tad šeit man radās padomju laika gastranomijas veikala apmeklējuma sajūta.....

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13
nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

FOCUS rakstīja: Kas ar to Njipon? Ir verc uz turieni braukt? Tur vispar kads iegirezhas? Vinji vel strada?

manam megaturbosupervagjim vajag lampinu nomainit

brauc labāk uz Bensonu!

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: eļļu ēd dajebkurš mators , kam apkopju intervāls ir virs 7kkm

kam i zem 7kkm ( tie gan parsvara ira vecie dizeļi) tiem glužī vienkarsi eļļa nepaspēj pazust gana manāmā daudzumā

pieredze ar ilgstoši ( vairāk kā 200kkm ) lietotiem dzinejiem :

toyota 3,0 , apkopju intervals 10kkm , neko ''neēda''

vw1,9TDI (AHF) ~1l uz 15kkm ,

2,2iCTDI 1l/10kkm , intervals 20kkm ,

2,0iVTEC ~0,3l uz 20kkm ,

2,4 , 3,0 ,2,3 MB vecie dīzeļi 0l uz 7kkm

nu un protams auģī 2,8 30V - ja ''vālē'' tad 1l/1,5kkm

2,1turbõõõ~1l/10kkm

2,2i -1l/10kkm

nu kautkā tā

un vēl '93.g. A omega 2litrīgā; 170kkm nobraukums, eļļu ne grama uz 10kkm nebij jāpielej

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Vācijā viesnīcā vārījām kaut kādu kafiju, iemetām spirāli pa dziļu krūzē un izbliezām korķus visā stāvā. Aizgāju pie vācieša, saku, kur kaste ar korķiem?? Šis saka-jāsauz avārijas dienests un lai taisa...pierunāju aiziet līdz korķiem pagrabā....attaisīju ar flaķenēm kasti ( atslēgas viņam, protams, nav) ,šis jau brīnījās...ieslēdzu automātus abius atpakaļ un aizgāju prom... Tas vācu nomiksēne palika tā ar tur brīnamies...

Ir vēl līdzīgi stāstiņi no dažām zemēm...truleņu pietiek. Par to arī ir stāsts...vajag tomēr kaut ko apjēgt no dzīves, ne tikai klakšķināt klaviatūru un savilkt kaimiņienes sasieto šlipsi, nomik

pljeee, tu maz saproti, kaadu varku tu tam avaarijas dienestam atnjemi,jptv??

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

TDIOTS rakstīja: eļļu ēd dajebkurš mators , kam apkopju intervāls ir virs 7kkm

kam i zem 7kkm ( tie gan parsvara ira vecie dizeļi) tiem glužī vienkarsi eļļa nepaspēj pazust gana manāmā daudzumā

pieredze ar ilgstoši ( vairāk kā 200kkm ) lietotiem dzinejiem :

toyota 3,0 , apkopju intervals 10kkm , neko ''neēda''

vw1,9TDI (AHF) ~1l uz 15kkm ,

2,2iCTDI 1l/10kkm , intervals 20kkm ,

2,0iVTEC ~0,3l uz 20kkm ,

2,4 , 3,0 ,2,3 MB vecie dīzeļi 0l uz 7kkm

nu un protams auģī 2,8 30V - ja ''vālē'' tad 1l/1,5kkm

2,1turbõõõ~1l/10kkm

2,2i -1l/10kkm

nu kautkā tā

un vēl '93.g. A omega 2litrīgā; 170kkm nobraukums, eļļu ne grama uz 10kkm nebij jāpielej

man nau un nikad nau bijuse omega 2litrīgā

irošā astra 1,7TD eļļu nerij tur viskautkascic beidzas ik pa laikam , bet eļļu nerij itinnecik

arī kango 19dci eļļu neprasa - tur gan līmeni neviens neskatas -odometrā pie katra starta pasaka oil ok - tas reņiem ira patīkams momenc

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Foley rakstīja: Par tiem eļļas patēriņiem. Normāli mašīnai eļļa nav jāpielej no apkopes līdz apkopei. Nedaudz savādāk ir ar svaigu mašīnu, kam jāpaseko līdzi patēriņam, jo kamēr dzinējs tiek piebraugts, eļļas līmenis nedaudz krītas. Mans VOLVO D5 uz 15k km nav jāpapildina un MBA160 līdz kārtējai apkopei arī ir OK. SAABS ar opel 2,2tdi gan neizvilka, bija jāpielej 0,5l!!

Saskaņā ar VW un Audi centrā teikto 1l eļļas uz 1000km esot normāli un ja eļļas patēriņš ir mazāks tad nav vērts meklēt iemeslu.

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

Runājot par Nippon Auto servisu, teikšu godīgi ka braucu negribīgi (bija garantijas remonts) jo sadzirdēju visādus sūdus par tiem.

Tomēr kad sastapos ar servisa pieņemēju un mehāniķu darbu (elektriska daļa un ritoša daļa) varu par tiem teikt tikai to labāko. Plusā noversa kaiti kuru nepamanīja cita servisā.

Biju iegriezies piie viņiem jau kādas divas reizes un noteikti braukšu vēl. Drīz būs virsbūves remonts ar aizmigurēja spārna un durvju pārkrāsošanu, ka arī tehniskā apkope - tad varēs spriest arī par tām.

Kas iepriecina ļoti flexibli attiecībā uz termiņiem. Tur kur bensonā nevarēja nosaukt konkrētus izpildes termiņus tē izpildija parasti ātrāk.

Noteikti braukšu vēl.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Laba eļļa ir darga un ar skanigu nosaukumu,lai var staigat ar paceltiem pirkstiem

Šis ir labs teksts

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

Jautājums Crankshaft

Man ir Honda Civic 1.8 litru benzinnieks ar 140 zs.

Bensona leja Castrol EDGE 0w40. Tagad drīz būs ja brauc uz otro TA (autiņam nobraukums ap 42 tkm). Kadu eļļu paņemt:

1. Castrol EDGE 0w40, pa Ls 37, ka šeit: www.tavamauto.lv/...

2. Motul Eco-nergy 5w30, pa Ls 39, kā šeit: www.tavamauto.lv/...

3. Vai Mobil 1 New Life 0w40, kura tagad tirgojas pa akciju, pa Ls 39: www.tavamauto.lv/...

Pēc manas loģikas vajadzētu ņemt Castrol, tikai kopš 20 000 km, man dzinējs \"norija\" ap 500ml eļļas. Galvenokārt (80% braucu pa pilsētu uz īsiem attālumiem).

Kad vajadzēja pieliet, tuvākais serviss gadijas juglā Brīvibas gatvē, tur ir eļļa maiņa un blakus arī autozgātuve manuprāt (neatceros, tāda vienstāvu mājiņa). Un tur esošs saimnieks man pārdevis Motul 5w30, kas pēc kataloga derēja manam dzinejam. Viņs ne tikai pastāstija par savam puikam kas brauc ar BMW, bet arī tas, kā Castrol ir sūds, jo tiek ražots dažādās valstīs pa licenci tostarp arī Ukrainā, tapē labāk pirkt Motul kuru ražo Prancūzijā (?).

Nu vo man tagad dilemma, ko pirkt.

P.S. Nippon piedāvā TOTAL 5w40 un 0w30, vai arī ja baigi gribas Castrol Edge Sport 0w40.

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Es njemtu Mobil 0W-40, tikai citā kantorī par 32Ls

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

NU mljin tak pie vienas vietas kur konkrēto eļļu ražo ja ražo attiecīgais firmas kantoris. Cilvēka faktors tajā ražošanas procesā ir minimāls - a receptes izstrādā konkrētā uzņēmuma ķīmijas profi. Un vēl ir jau eļļu dažādi tipi sintētika ( "tīrākā" eļļa), pussinētika, un kā tur to trešo sauca (?!?!?). Lielākajai daļai NVS tipa valstu ar to parastāko eļļu ir vairāk kā pietiekoši, kamēr Japāņiem pa lielam pēc sintētikas prasās ( da i gan jau lielai daļai moderno auto).

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Liepajniex rakstīja: Jautājums Crankshaft

Man ir Honda Civic 1.8 litru benzinnieks ar 140 zs.

Bensona leja Castrol EDGE 0w40. Tagad drīz būs ja brauc uz otro TA (autiņam nobraukums ap 42 tkm). Kadu eļļu paņemt:

1. Castrol EDGE 0w40, pa Ls 37, ka šeit: www.tavamauto.lv/...

2. Motul Eco-nergy 5w30, pa Ls 39, kā šeit: www.tavamauto.lv/...

3. Vai Mobil 1 New Life 0w40, kura tagad tirgojas pa akciju, pa Ls 39: www.tavamauto.lv/...

Pēc manas loģikas vajadzētu ņemt Castrol, tikai kopš 20 000 km, man dzinējs "norija" ap 500ml eļļas. Galvenokārt (80% braucu pa pilsētu uz īsiem attālumiem).

Kad vajadzēja pieliet, tuvākais serviss gadijas juglā Brīvibas gatvē, tur ir eļļa maiņa un blakus arī autozgātuve manuprāt (neatceros, tāda vienstāvu mājiņa). Un tur esošs saimnieks man pārdevis Motul 5w30, kas pēc kataloga derēja manam dzinejam. Viņs ne tikai pastāstija par savam puikam kas brauc ar BMW, bet arī tas, kā Castrol ir sūds, jo tiek ražots dažādās valstīs pa licenci tostarp arī Ukrainā, tapē labāk pirkt Motul kuru ražo Prancūzijā (?).

Nu vo man tagad dilemma, ko pirkt.

P.S. Nippon piedāvā TOTAL 5w40 un 0w30, vai arī ja baigi gribas Castrol Edge Sport 0w40.

jāņem tas, ko baigi gribās, savādāk piemetīsies dvēseles nemiers, bezmiegs u.c. hjuņas, kā arī pirksti ne vienmēr iztaisnosies tik plati, kā gribētos (kā jau te iepriekš teica). Un ja to Jotul eļļu dažādās bodēs piedāvā par atšķirīgām cenām, jāņem noteikti tur, kur dārgāk, jo tā būs īstā - ne no Ķīnas vai Ukrainas, bet made in EU (noteikti ne Polijā, tas nav nekāds EU), karoč, klausies pārdevējus, viņi tev izstāstīs visu kā vaig

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Es njemtu Mobil 0W-40, tikai citā kantorī par 32Ls

Tad pareklamē!

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Liepajniex rakstīja:

exif rakstīja: Es njemtu Mobil 0W-40, tikai citā kantorī par 32Ls

Tad pareklamē!

Šī ir pārāk lēta eļļa, tādu lietojot sabojāsies razpaļcovka, saīsināsies IQ un sabojāsies uber krutais 1.8 mators. Tā noteikti ir baltkrievu krutka, kas lietojāma tikai Belarusj traktoriem.

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Liepajniex rakstīja: Jautājums Crankshaft

Man ir Honda Civic 1.8 litru benzinnieks ar 140 zs.

Bensona leja Castrol EDGE 0w40. Tagad drīz būs ja brauc uz otro TA (autiņam nobraukums ap 42 tkm). Kadu eļļu paņemt:

1. Castrol EDGE 0w40, pa Ls 37, ka šeit: www.tavamauto.lv/...

2. Motul Eco-nergy 5w30, pa Ls 39, kā šeit: www.tavamauto.lv/...

3. Vai Mobil 1 New Life 0w40, kura tagad tirgojas pa akciju, pa Ls 39: www.tavamauto.lv/...

Pēc manas loģikas vajadzētu ņemt Castrol, tikai kopš 20 000 km, man dzinējs "norija" ap 500ml eļļas. Galvenokārt (80% braucu pa pilsētu uz īsiem attālumiem).

Kad vajadzēja pieliet, tuvākais serviss gadijas juglā Brīvibas gatvē, tur ir eļļa maiņa un blakus arī autozgātuve manuprāt (neatceros, tāda vienstāvu mājiņa). Un tur esošs saimnieks man pārdevis Motul 5w30, kas pēc kataloga derēja manam dzinejam. Viņs ne tikai pastāstija par savam puikam kas brauc ar BMW, bet arī tas, kā Castrol ir sūds, jo tiek ražots dažādās valstīs pa licenci tostarp arī Ukrainā, tapē labāk pirkt Motul kuru ražo Prancūzijā (?).

Nu vo man tagad dilemma, ko pirkt.

P.S. Nippon piedāvā TOTAL 5w40 un 0w30, vai arī ja baigi gribas Castrol Edge Sport 0w40.

Šitam bezmotoram var droši liet to pašu rimi nopērkamo 5W40 vai 10W40.

cilvēks vaļsirdīgi izstāstīja savu sāpi, a jūs šitā ņirgājaties...kur viņš teica ka tas motors ir uberkruts?!?

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Liepajniex

23.03.2009 13:12

Jautājums Crankshaft

Man ir Honda Civic 1.8 litru benzinnieks ar 140 zs.

Bensona leja Castrol EDGE 0w40. Tagad drīz būs ja brauc uz otro TA (autiņam nobraukums ap 42 tkm). Kadu eļļu paņemt:

1. Castrol EDGE 0w40, pa Ls 37, ka šeit: www.tavamauto.lv/...

2. Motul Eco-nergy 5w30, pa Ls 39, kā šeit: www.tavamauto.lv/...

3. Vai Mobil 1 New Life 0w40, kura tagad tirgojas pa akciju, pa Ls 39: www.tavamauto

-----------------------------------------

IMHO nav ko iipashi leekaat, ja jau saaki ar Castrol, tad var mieriigi turpinaat ar to pashu. Starp citu, kaa ar to pateerinju 0.5 ltr - tas ir uz 1000 km vai no mainjas liidz mainjai? Ja otrais gadiijums, tad pilniigi normaali! Ja pirmais, nja, tad gan nav normaali shodienas dzineejam... Manam ex-Volvo 2.3 ltr R4 veel ap 275 tkm noskreejiena neeeda ne grama, cik ieleeju, tik izleeju Tas pats bija ieprieksheejam W123 2.3E. Laikam MB bij labas dienas piedziivojis, Volvo toch piedziivoja

Castrol Ukrainaa ... zini, kaut kaa nav dzirdeets. Vieniigais, vareetu buut "peleekaa" razhoshana, krukjiishana, Krievijaa shis process notiek vispaar graujoshos apmeeros Castrol iipashi neaizraujas ar razhotneem citaas valstiis, praktiski visam pie mums nopeerkamajam buutu jaabuut razhotam oficiaalajaas Castrol razhotnees, Vaacijaa, Beljgjijaa, varbuut UK. Cik zinu, tuvaakaa "blending factory" ex-zociaalisma valstiis ir Rumaanijaa, bet taas galvenaa meerkjauditorija nebuut nav automobilji, bet kugji un ruupnieciiba Galvassaapes ir Polija, bet , kaa jau visi krukjiitaaji, arii polju pani visvairaak krukjii visvairaak pirktos, taatad leetaakos produktus, identiski , kaa tas notiek ar shnjabja krukjiishanu. Pilniigam sirdsmieram, ja ir iespeeja, var iepirkt ellu tai pat Vaacijaa vai Beneluksaa

Ja gribas taupiit, ka aciis ceertas, ir alternatiiva arii Kastrolim - ellas ar tirdznieciibas marku "J.B German Oil", taas ir taas pashas Castrol ellas, shaads brends tika speciaali radiits eksportam uz Krieviju u.c. postsociaalisma valstiim, jo Castrol produkti "nedriikst" maksaat leetaak, leeta Kastrolja vienkaarshi buut nevar! Riigaa ar sho J.B.German ellu izplatiishanu nodarbojas pilsonja, kuru sauc Juris Viitols, firma, diemzheel nosaukumu neatceros Maajo vinji Artileerijas ielaa pretii Ziedonjdaarzam. Kontaktu ar vinju vari mekleet, piemeeram, > Forums >pilsonis ar segvaardu "plaza" Vinja telefons man diemzheel gaaja zudiibaa liidz ar vecaa kabattelefona izbeigshanos ... Starp citu, tai EDGE ellai pieshkjirtaa API SM kategorija tev nah nav vajadziiga, spriezhot peec ACEA klasifikaacijas, tavu dzelzi mieriigi apmierinaatu jebkura ella ar klasifikaaciju A3 / B3 / B4 / C3, benziinnieka gadiijumaa, protams, A3 A taadu ir daudz, un par ieveerojami saldaakaam cenaam, turklaat garanteeti nav krutkas

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Man gan viens jautajums kuļiš viņam tagad uz pavasara/vasaras sezonu vajag 0W40 eļļu ?!?!? 5w40 vai par 10w40 vēsā mierā var gāzt iekšā. Protams ja tā kaste 10kkm nobrauc 2 gados, tad gan labāk liet 5w40 vai 0w40, bet ja viežāk kā 1x gadā iznāk eļļas maiņas intervāls tad droši var sanci 3x iesipt.

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Starp citu, tai EDGE ellai pieshkjirtaa API SM kategorija tev nah nav vajadziiga, spriezhot peec ACEA klasifikaacijas, tavu dzelzi mieriigi apmierinaatu jebkura ella ar klasifikaaciju A3 / B3 / B4 / C3, benziinnieka gadiijumaa, protams, A3 A taadu ir daudz, un par ieveerojami saldaakaam cenaam, turklaat garanteeti nav krutkas

Kuru tad jus ieteiktu ar A3, kuras es nepiemineju? Paldies par plašo un izsmeljoshu atbildi!

---

2 WALA -> 0w40 nav uz vasaras pavasara sezonu bet gan gadam, kur ietilpst ari ziema un rudens bet mājienu sapratu

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

Un protams, ka tie 500ml bija uz 20tkm

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

Liepajniex rakstīja: Un protams, ka tie 500ml bija uz 20tkm

Kāds tolks no krutās eļļas, ja viņu maina ik pēc 20 tkm.?

Tāds tolks ka kādu nekruto (kaut ar orģinālo filtru) būs jāmaina kā minimums ik pa 10K, vai pat 5 K ( ja atceramies senākus laikus) !!!!

Tas ko tu samaksāsi par krutāku eļļu tehniski tev atmaksājas uz retāķu jebatoriju, kas var būt jāpiedzīvo gaidot servisa rindu, palikot bez auto utml.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt
Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Kuru tad jus ieteiktu ar A3, kuras es nepiemineju? Paldies par plašo un izsmeljoshu atbildi!

-------------------------------

Nu, te jaasaka, ka ACEA A3 ir ljooooti izplatiita kategorija sinteetisko / pussinteetisko (daljeeji arii mineraalo) ellu grupaa...Spriezhot peec visa, tu esi no Liepaajas, nu aizruuc kaut vai liidz SD Autocentram, un apskaties uz etikjeteem apziimeejumus ACEA A3 un API SL, vai ko taadu. Man kaut kaa neticas, ka tam motoriitim ir parakstiits nu krutaakais no krutaakaa Veel var paskatiit Grobinjaa, benziintankaa, kursh shosejas malaa (kaa nu vinju tur sauca? ), TEXACO produktus, tjipa Havoline Synthetic 5W-40 vai Havoline Energy 5W-30, pussinteetiku, pareizaak sakot hidrokrekinga produktu Teiksim, Havoline Synthetic ir API SJ kategorijas ella, bet uzreiz jaapaskaidro, ka kopsh API SH ellu kvalitaates paaugstinaashanaas ir tendeeta galvenokaart uz zemaaku iztvaikoshanas tendenci - katalizatoru un izpluudes gaazu recirkulaacijas sisteemu saudzeeshanai. Havoline Energy ir API SL, klases ella, un tai ir ACEA A1 kategorija, kura , atshkjiriibaa no citaam grupaam (B, C, E), ir augstaaka par A3!

2 WALA -> 0w40 nav uz vasaras pavasara sezonu bet gan gadam, kur ietilpst ari ziema un rudens bet mājienu sapratu

------------------------------------------

Njaa, bet , ja ellas sastingshanas temperatuura 5W-40 klasei ir -45C, tad jaapadomaa, vai toch vajag 0W-xx, "aukstaa" viskozitaate OW klases ellai ir tikai drusku zemaaka par 5W klasi, turklaat abas klases shai raadiitaajaa paarklaajas.

Un protams, ka tie 500ml bija uz 20tkm

--------------------------------------

Nu tad par ellas pateerinju var aizmirst Vispaar , pasaules praksee ir pienjemts kriteerijs: ja ellas liimenis starp ellas mainjaam nokriit no MAX liidz MIN (aukstam dzineejam, protams), tad viss ir pilniigi OK!

Kāds tolks no krutās eļļas, ja viņu maina ik pēc 20 tkm.?

----------------------------------

Nu, WALA jau tev atbildeeja lielaako tiesu Modernaas, advanceetaas motorellas ar augstaam ACEA un API kategorijaam ir jau saakotneeji radiitas ilgam kalposhanas laikam - zema iztvaikoshanas tendence, izcilas pretnovecoshanas speejas , mazgaajoshaas un noturoshaas iipashiibas, izturiiba pret augstaam temperatuuraam. Taapeec jau veca modelja vai vecaa auto taas nav jeegas liet un auto izgatavotaajs nosaka darbspeeju liimeni ACEA / API kategorijaas, ko veelams tai auto liet

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

Es, varbut kljudos, bet man likas ka A1 ir sliktaks (vecaks) par A3 un A5 ir visjaunakais, vai ari es kljudos? Tapat ka SL ir sliktaks par SM vai ari kaa tur ir?

Liepajniex Reģ.: 10.08.2007
0 0 Atbildēt

ķip A1/B1 < A3/B3 < A5/B5

SL/CF < SM/CF

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Liepajniex rakstīja:

exif rakstīja: Es njemtu Mobil 0W-40, tikai citā kantorī par 32Ls

Tad pareklamē!

www.spsauto.lv Rīgas robežās piegādā bezmaksas! 4L Mobil 5W-40 22 Ls, ja nemaldos!

0W-40 leju ziemā, 5W-40 vasarā, mainu ik pa 8000 km, jo pārsvarā pa Rīgu vizinos!

Nu i nafig mainiit ik pa 20000 km Dulls esi vai kapeisipeejs?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

exif rakstīja:

Liepajniex rakstīja:

exif rakstīja: Es njemtu Mobil 0W-40, tikai citā kantorī par 32Ls

Tad pareklamē!

www.spsauto.lv Rīgas robežās piegādā bezmaksas! 4L Mobil 5W-40 22 Ls, ja nemaldos!

0W-40 leju ziemā, 5W-40 vasarā, mainu ik pa 8000 km, jo pārsvarā pa Rīgu vizinos!

Nu i nafig mainiit ik pa 20000 km Dulls esi vai kapeisipeejs?

provocē?

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti