Nippon Auto

ruukiic Reģ.: 26.03.2003

Nu sķiet, ka pagaidām ir garām....

Nezinu, kā tur uz vietas izskatās taču zvanīju šamējiem - kārtējā apkope autiņam.

Paceļ meitietis ar nelielu akcentu: - Nippon Auto.

Es: - Labdien, es gribētu noskaidrot par apkopes izmaksām un kad to varētu izdarīt.

Meitietis: - Pievienošu Jums meistaru, uzgaidiet. (Balss toņa laipnība 10 baļļu skalā ap 1.50.... un nez kāpēc man meistars uzreiz vajadzīigs.... gg).

Gaidu kādu brītiņu, paceļ Meistars: - Lūdzu.

Es: - Labdien, es gribētu noskaidrot par apkopes izmaksām un kad to varētu izdarīt.

Meistars: - Nūūū, mēs vēl tā īsti nezinām... vēl tikai kalkulējam... nu būs kādus 10 latus lētāk kā pie iepriekšējiem, nu pie Bensona.

Es: - Tur bija aptuveni 150,- Ls.

Meistars: - Nu jā, mums būs kādi 10... 15 lati mazāk. Bet mēs vēl kalkulējam.

Es: - Un kad to apkopi varētu uztaisīt.

Meistars: - Nu vēl nevaram, nav mumsa serviss vēl vaļā. Kaut kad pēc 15-tā datuma varētu. Bet precīzi vēl nevaru pateikt.

Es: labi, paldies par informāciju.

Sarunas beigas.

Secinājums: Ja pie Bensona Tu jebkurā saziņas veidā - pa telefonu vai uz vietas esi KLIENTS, tad šeit man radās padomju laika gastranomijas veikala apmeklējuma sajūta.....

 
1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja: Te viens rakstīja par eļļu filriem. Vienīgais ražotājs, kas ražo kvalitatīvus eļļas filtrus gan arī filtrelementus ir Knecht/Mahle , pagaidam nevienas problēmas nav bijis

Un Mann,Fram,Champion un vel daudzi ražo labus filtrus

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Gachs rakstīja: ......................................................................

4. pērkam labas motoreļlas - uz motora eļļām ietaupot, pēc tam maksāsi divreiz. te viens izteicās, ka motoram vienalga kāda eļļa (!?) {varbūt renaultiem tā ir, ka vienalga }, neklausamies šo padomu...

pastāsti- kas ir 'laba eļļa' un kas ir 'slikta eļļa'

Aicinot pirkt to 'labo' , gribu zināt, kura tā ir .

Laba eļļa ir tā, kurā cepot tupeņi nepiedeg.

Nu tad tadu ari lej

nu ir tokš viš riebīgs...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

TDI rakstīja: cik atceros , mineralku ar siteetiku gan jaukt nevareeja -var atraut galertu

vēl viens pajolis, kas grāmatu nav atvēris, bet viedoklis jamajam ir auhjennijs

pīīīp, to pat ražotājs brīdina... un neiesaka mēģināt...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

batka rakstīja:

Gachs rakstīja: Te viens rakstīja par eļļu filriem. Vienīgais ražotājs, kas ražo kvalitatīvus eļļas filtrus gan arī filtrelementus ir Knecht/Mahle , pagaidam nevienas problēmas nav bijis

Un Mann,Fram,Champion un vel daudzi ražo labus filtrus

+0.8 piekrītu

pie nākošā iegādes Tavs nesatricināmais viedoklis tiks pamanīts...

cirvis... vai dikti jauns...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

Yetti rakstīja:

Gachs rakstīja:

batka rakstīja:

Gachs rakstīja: Te viens rakstīja par eļļu filriem. Vienīgais ražotājs, kas ražo kvalitatīvus eļļas filtrus gan arī filtrelementus ir Knecht/Mahle , pagaidam nevienas problēmas nav bijis

Un Mann,Fram,Champion un vel daudzi ražo labus filtrus

+0.8 piekrītu

pie nākošā iegādes Tavs nesatricināmais viedoklis tiks pamanīts...

cirvis... vai dikti jauns...

pats saprati ko tu uzrakstīji?

gribi skaidrojumu?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

bļe, rakstīju, rakstīju un safisos meistarībā...

Gacham sorry (ja dosi iespēju, iekodīšu... )

ir māls viens no dārgākajiem (iespējams, ka tas izskadro neesošo pretenziju skaitu) filtriem....

uz Frame un Bosch ir bijis vairāk, bet viņi ir lētāki...

P.S. pēdējais mēģinājums iespert Gacham - cik rūpnīcas pasaulā ražo filtrējošo elementu?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Droši ka tikpat cik autokrasas un aķišus

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Daudzam mašinam ir japapildina eļļa pat stipri jaunam un tas nav nekas neparasts.

var jau būt, ka tas nav nekas neparasts, bet nekas īpaši apsveicams un labs jau nu gan tas nav

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:

TDI rakstīja: cik atceros , mineralku ar siteetiku gan jaukt nevareeja -var atraut galertu

vēl viens pajolis, kas grāmatu nav atvēris, bet viedoklis jamajam ir auhjennijs

pīīīp, to pat ražotājs brīdina... un neiesaka mēģināt...

bet tirgotājs internetā saka, ka sintētikai var liet klāt minerālo

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:

TDI rakstīja: cik atceros , mineralku ar siteetiku gan jaukt nevareeja -var atraut galertu

vēl viens pajolis, kas grāmatu nav atvēris, bet viedoklis jamajam ir auhjennijs

pīīīp, to pat ražotājs brīdina... un neiesaka mēģināt...

bet tirgotājs internetā saka, ka sintētikai var liet klāt minerālo

it kā liels puika... lej... es savam auto nekad to nedarītu...

bet nedullini citus...

uz krīta paņemta Geca īpašnieks nokaus motoru un ies kārties... atdzīsi sevi par līdzvainīgu?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

radās doma!

samesties un nopirkt šo tabureti:

www.iauto.lv/...

zinu, ka tā mēs uzzināsim, vai minerālim var liet klāt sintētiku...

un tad varētu samesties uz kādu CDi, CRD un pamēģinātu vai sintētikai var pieliet minerāli...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Yetti rakstīja:

Pirmais rakstīja:

TDI rakstīja: cik atceros , mineralku ar siteetiku gan jaukt nevareeja -var atraut galertu

vēl viens pajolis, kas grāmatu nav atvēris, bet viedoklis jamajam ir auhjennijs

pīīīp, to pat ražotājs brīdina... un neiesaka mēģināt...

bet tirgotājs internetā saka, ka sintētikai var liet klāt minerālo

it kā liels puika... lej... es savam auto nekad to nedarītu...

bet nedullini citus...

uz krīta paņemta Geca īpašnieks nokaus motoru un ies kārties... atdzīsi sevi par līdzvainīgu?

tad lai sūdz tiesā kauvai šitos

www.adbaltic.lv/...

p.n.

palasot eļļu speciālistu ieteikumus šitajā topicā, varētu domāt, ka ja kāds izlej minerāleleni un iegāž sintētiku, tad pa visu paņem baltu dvielīti un izslauka motoru.....

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: radās doma!

samesties un nopirkt šo tabureti:

www.iauto.lv/...

zinu, ka tā mēs uzzināsim, vai minerālim var liet klāt sintētiku...

un tad varētu samesties uz kādu CDi, CRD un pamēģinātu vai sintētikai var pieliet minerāli...

Haha

Vecajam motoriņam, tikko biju ticis pie sava konstruktora, pielēju puslitru pussintētikas pie minerāļa Bet tur tāpat kaut kāda putošana gāja vaļā no tosola, cik daudz tur bija pie vainas pussintētika, hvz Bet kad nomainīju eļļu [uz minerāli ],bija novērojama tikai neliela putošana dēļ beigtās galvas blīves - tā arī gadu nobraucu

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: radās doma!

samesties un nopirkt šo tabureti:

www.iauto.lv/...

zinu, ka tā mēs uzzināsim, vai minerālim var liet klāt sintētiku...

un tad varētu samesties uz kādu CDi, CRD un pamēģinātu vai sintētikai var pieliet minerāli...

Yetti, izvirtulis tu esi

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Yetti rakstīja: radās doma!

samesties un nopirkt šo tabureti:

www.iauto.lv/...

zinu, ka tā mēs uzzināsim, vai minerālim var liet klāt sintētiku...

un tad varētu samesties uz kādu CDi, CRD un pamēģinātu vai sintētikai var pieliet minerāli...

Haha

Vecajam motoriņam, tikko biju ticis pie sava konstruktora, pielēju puslitru pussintētikas pie minerāļa Bet tur tāpat kaut kāda putošana gāja vaļā no tosola, cik daudz tur bija pie vainas pussintētika, hvz Bet kad nomainīju eļļu [uz minerāli ],bija novērojama tikai neliela putošana dēļ beigtās galvas blīves - tā arī gadu nobraucu

gudri vīri stāsta, ka semi var liet klāt uz abām pusēm...

no diametrāli pretējas krustošanas vajadzētu izvairīties...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nezinu, man pajāt, kā rakstīts iekš carbibles - ja maini eļļas marku, tad pie tās turies! Un tā arī darīšu Labi, nākamnedēļ mainīšu eļļu [kopā ar visādām blīvēm un šālēm ] un marku arī nomainīšu, bet tas ņipričom - domāju, ka pēc pārlasīšanas motorā diez cik daudz eļļas nepaliks

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:...

tad lai sūdz tiesā kauvai šitos

www.adbaltic.lv/...

p.n.

palasot eļļu speciālistu ieteikumus šitajā topicā, varētu domāt, ka ja kāds izlej minerāleleni un iegāž sintētiku, tad pa visu paņem baltu dvielīti un izslauka motoru.....

nē, ir līdzekļi... var ar dīzeli (rezultāts tavējais)

ja to būtu uzrakstījis jebkurš vērā jemams kantoris...

Tu vēl krievu saitos pameklā - var uzzināt kā standarta dzinēju ar urīnu darbina...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja: ...

sveiks, garais

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

msh rakstīja:

Yetti rakstīja: radās doma!

samesties un nopirkt šo tabureti:

www.iauto.lv/...

zinu, ka tā mēs uzzināsim, vai minerālim var liet klāt sintētiku...

un tad varētu samesties uz kādu CDi, CRD un pamēģinātu vai sintētikai var pieliet minerāli...

Haha

Vecajam motoriņam, tikko biju ticis pie sava konstruktora, pielēju puslitru pussintētikas pie minerāļa Bet tur tāpat kaut kāda putošana gāja vaļā no tosola, cik daudz tur bija pie vainas pussintētika, hvz Bet kad nomainīju eļļu [uz minerāli ],bija novērojama tikai neliela putošana dēļ beigtās galvas blīves - tā arī gadu nobraucu

gudri vīri stāsta, ka semi var liet klāt uz abām pusēm...

no diametrāli pretējas krustošanas vajadzētu izvairīties...

Tad gribi teikt , ka pie sintētikas liet 1/2 sintētiku ir ok?

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

perkons rakstīja: ...

sveiks, garais

.... arī man tevi prieks redzēt vecais kāsi..

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

perkons rakstīja:

Yetti rakstīja:

msh rakstīja:

Yetti rakstīja: radās doma!

samesties un nopirkt šo tabureti:

www.iauto.lv/...

zinu, ka tā mēs uzzināsim, vai minerālim var liet klāt sintētiku...

un tad varētu samesties uz kādu CDi, CRD un pamēģinātu vai sintētikai var pieliet minerāli...

Haha

Vecajam motoriņam, tikko biju ticis pie sava konstruktora, pielēju puslitru pussintētikas pie minerāļa Bet tur tāpat kaut kāda putošana gāja vaļā no tosola, cik daudz tur bija pie vainas pussintētika, hvz Bet kad nomainīju eļļu [uz minerāli ],bija novērojama tikai neliela putošana dēļ beigtās galvas blīves - tā arī gadu nobraucu

gudri vīri stāsta, ka semi var liet klāt uz abām pusēm...

no diametrāli pretējas krustošanas vajadzētu izvairīties...

Tad gribi teikt , ka pie sintētikas liet 1/2 sintētiku ir ok?

it kā var, bet es pēc tam nomainītu eļļu...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

P.S. protams, ja tirgus par savu auto...

(strādāju iestādē, un jei bogu, varētu sapļaukāt par sūdīgu atieksmi pret inventāru... )

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

nesaprotu kur funktieris, kāpēc tās eļļas jākristī , kā to darīja padomju bārmens ar izlejamo alu.... tik caureju var atrauties , un tikai...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nezinu...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Nezinu, man pajāt, kā rakstīts iekš carbibles - ja maini eļļas marku, tad pie tās turies! Un tā arī darīšu Labi, nākamnedēļ mainīšu eļļu [kopā ar visādām blīvēm un šālēm ] un marku arī nomainīšu, bet tas ņipričom - domāju, ka pēc pārlasīšanas motorā diez cik daudz eļļas nepaliks

PĻe tu ar savam likām rokam tadus darbus taisies darit????

1.. 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti