Nippon Auto

ruukiic Reģ.: 26.03.2003

Nu sķiet, ka pagaidām ir garām....

Nezinu, kā tur uz vietas izskatās taču zvanīju šamējiem - kārtējā apkope autiņam.

Paceļ meitietis ar nelielu akcentu: - Nippon Auto.

Es: - Labdien, es gribētu noskaidrot par apkopes izmaksām un kad to varētu izdarīt.

Meitietis: - Pievienošu Jums meistaru, uzgaidiet. (Balss toņa laipnība 10 baļļu skalā ap 1.50.... un nez kāpēc man meistars uzreiz vajadzīigs.... gg).

Gaidu kādu brītiņu, paceļ Meistars: - Lūdzu.

Es: - Labdien, es gribētu noskaidrot par apkopes izmaksām un kad to varētu izdarīt.

Meistars: - Nūūū, mēs vēl tā īsti nezinām... vēl tikai kalkulējam... nu būs kādus 10 latus lētāk kā pie iepriekšējiem, nu pie Bensona.

Es: - Tur bija aptuveni 150,- Ls.

Meistars: - Nu jā, mums būs kādi 10... 15 lati mazāk. Bet mēs vēl kalkulējam.

Es: - Un kad to apkopi varētu uztaisīt.

Meistars: - Nu vēl nevaram, nav mumsa serviss vēl vaļā. Kaut kad pēc 15-tā datuma varētu. Bet precīzi vēl nevaru pateikt.

Es: labi, paldies par informāciju.

Sarunas beigas.

Secinājums: Ja pie Bensona Tu jebkurā saziņas veidā - pa telefonu vai uz vietas esi KLIENTS, tad šeit man radās padomju laika gastranomijas veikala apmeklējuma sajūta.....

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja: cienijamie eļļu speciālisti

1.izlasam jebkuru automobilu motoru gramatu par ēļļošanas sistēmām un eļļām, konkrēti ir pieejamas iekš RTU un googlē cik uziet.

2.neklausamies ``viena tante teica...un man kaiminam bij tā``

3.ievērojam automašīnas servisa/lietošanas instruktcijas par apkopēm, nu neesam mēs gudrāki par ražotājiem, lai kā to gribētos

4. pērkam labas motoreļlas - uz motora eļļām ietaupot, pēc tam maksāsi divreiz. te viens izteicās, ka motoram vienalga kāda eļļa (!?) {varbūt renaultiem tā ir, ka vienalga }, neklausamies šo padomu...

+1

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Crankshaftpastaasti man , xunai Bensoonaa lej 0W30 kastroli , ja pac kastrolis ,konkreetai diizeljgondaj pieljauj gan 5W gan 10W oilus, taadejaadi neljaujot man iesipt paaris Ls ????

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Vispār foršs skaidrojums, tikai joprojām nesaprotams ir pozicionējums starp servisos pieejamo un mazumtirdzniecībā pieejamo eļļu atšķirībām, jo šajā gadījumā nav runa par tikai autoražotājiem pieejamajām eļļām.

========================

Servisaa pieejamaa arii ir mazumtirdznieciiba, starp shiim un veikalaa pieejamajaam atshkjiriibas nav NEKAADAS. Serviss peerk no vairumtirgotaaja / importeetaaja par vairumcenu, taapat, kaa veikals / tiikls. Nu tad galapaardeveejs uzliek veel savu "interesi" un rodas taa mazumcena Veel , protams, vairumcenas atshkjiriiba ir apjomaa, kaadu peerk - servisam, kursh pateree 10 tonnas gadaa vairumcena buus cita, kaa taadam, kursh pateeree 1 tonnu gadaa Veikalam tas pats - njems 20 kastes ar 1 ltr pudeleem, cena buus cita, kaa njemot 1 kasti.

A par paareejo ...principaa shodien ellu savietojamiiba vairs nav probleema, iznjemot specifiskus gadiijumus, kad ellai jaaatbilst shauri speciaalaam autorazhotaaja prasiibaam, tad jaaseko pielejamaas vai nomainaamaas ellas specifikaacijaam. Spilgts piemeers ir kaut vai VW Pumpe Duese dzineeji, kuriem nepiecieshamas speciaalas ellas, veel leerums citu moderno auto, arii smago.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

TDI

05.09.2008 15:58

Crankshaftpastaasti man , xunai Bensoonaa lej 0W30 kastroli , ja pac kastrolis ,konkreetai diizeljgondaj pieljauj gan 5W gan 10W oilus, taadejaadi neljaujot man iesipt paaris Ls ????

---------------------------

No vienas puses, starp 5W un 0W ir muusu apstaakljiem visai maza starpiiba;

No otras puses, diizelim aukstaa staavoklii aplam shkjidra ella var stipri nepatikt, bet tikai var;

Treshkaart: pats Castrol neko nevar ne pieljaut, ne aizliegt , kaa jebkursh ellu razhotaajs - taa ir tikai un vieniigi autorazhotaaju prioritaate, akcepteet taadu un taadu produktu , vai nee. Shai gadiijumaa Bensonam buutu jaabuut uz rokas kaadam rakstu galam, ka Honda akceptee 0W - 30 vai citas ellas lietoshanu, citaadi var iebraukt lielaas auzaas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja:

Servisaa pieejamaa arii ir mazumtirdznieciiba, starp shiim un veikalaa pieejamajaam atshkjiriibas nav NEKAADAS.

Nu tak nē - paskaties pats:

www.castrol.com/...

un

www.castrol.com/...

Kur iemesls šādam dalījumam?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

batka rakstīja:

JĀ daļeji es tev piekritu,bet principa musdienu eļļas samaisot kopa kaut vai mineralo ar sintetiku nekas tur nesaputos 100 %.Kadreiz sen atpakaļ bija Honda kas rija diezgan eļļu un leju iekša kas pa rokai.Parsvara letu minerali,bet reiz viena tanka bij tikai sintetika ,uzleju un nekas tur nesaputoja un nenograbeja

Pirmkārt - nebūt ne 100%. Tev loterijā paveicās un eļļas ko salēji kopā bija no tā vairākuma, kas nekādas sekas izņemot sliktu eļļošanas kvalitāti nerada. Vecajiem eļļu rijošajiem auto patiešām arī šī kvalitāte bija maznozīmīga, jo principā auto visu laiku tika apgādāts ar svaigu eļļu.

Un vēlreiz - turbīnai un īpaši VGT ir īpaši skarbas prasibas pret eļļošanu, kuru neievērošanas gadījumā remonta cipari ir ļoti nepatīkami. Bet EGR, kas būtība pasliktina motora darbību un ir domāts tikai ekoloģijai, nosprāgs ļoti ātri, ja atgāzēs būs tādi eļļas apjomi, kā tevis pieminētajai Hondai.

EGR ir arī pretenzijas pret mūsu ķīseli

Tu par VGT sauc vastegate?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

EGR ir arī pretenzijas pret mūsu ķīseli

Tu par VGT sauc vastegate?

Nu nez - braucu ar mūsējo bez EGR problemām. Cita lieta, ka ar vācu dīzeli patēriņš samazinās.

VGT = Variable Geometry Turbo

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

VeeGaaTee =vestagaate

mosh mucai taa arii ira

bet tad gan obeligaati jaabuut klaipedos nummuriem

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: TDI

05.09.2008 15:58

Crankshaftpastaasti man , xunai Bensoonaa lej 0W30 kastroli , ja pac kastrolis ,konkreetai diizeljgondaj pieljauj gan 5W gan 10W oilus, taadejaadi neljaujot man iesipt paaris Ls ????

---------------------------

No vienas puses, starp 5W un 0W ir muusu apstaakljiem visai maza starpiiba;

No otras puses, diizelim aukstaa staavoklii aplam shkjidra ella var stipri nepatikt, bet tikai var;

Treshkaart: pats Castrol neko nevar ne pieljaut, ne aizliegt , kaa jebkursh ellu razhotaajs - taa ir tikai un vieniigi autorazhotaaju prioritaate, akcepteet taadu un taadu produktu , vai nee. Shai gadiijumaa Bensonam buutu jaabuut uz rokas kaadam rakstu galam, ka Honda akceptee 0W - 30 vai citas ellas lietoshanu, citaadi var iebraukt lielaas auzaas.

pac kastrolis , gan jau ne bez gondas zinjas , pieljauj gan0 gan 5 un pat 10W , origjinaali , no gondu fabrikas , tur esot kautkaada specmineralka , kuru pat papildina ar 0W30 kas mani dzilji izbriinija jo , cik atceros , mineralku ar siteetiku gan jaukt nevareeja -var atraut galertu

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Gachs rakstīja: ......................................................................

4. pērkam labas motoreļlas - uz motora eļļām ietaupot, pēc tam maksāsi divreiz. te viens izteicās, ka motoram vienalga kāda eļļa (!?) {varbūt renaultiem tā ir, ka vienalga }, neklausamies šo padomu...

pastāsti- kas ir 'laba eļļa' un kas ir 'slikta eļļa'

Aicinot pirkt to 'labo' , gribu zināt, kura tā ir .

Laba eļļa ir tā, kurā cepot tupeņi nepiedeg.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Gachs rakstīja: ......................................................................

4. pērkam labas motoreļlas - uz motora eļļām ietaupot, pēc tam maksāsi divreiz. te viens izteicās, ka motoram vienalga kāda eļļa (!?) {varbūt renaultiem tā ir, ka vienalga }, neklausamies šo padomu...

pastāsti- kas ir 'laba eļļa' un kas ir 'slikta eļļa'

Aicinot pirkt to 'labo' , gribu zināt, kura tā ir .

Laba eļļa ir tā, kurā cepot tupeņi nepiedeg.

Nu tad tadu ari lej

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: cik atceros , mineralku ar siteetiku gan jaukt nevareeja -var atraut galertu

vēl viens pajolis, kas grāmatu nav atvēris, bet viedoklis jamajam ir auhjennijs

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu noperkat puslitru mineralo un puslitru sintetiku un pameģini dabut galertu

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Gachs rakstīja: ......................................................................

4. pērkam labas motoreļlas - uz motora eļļām ietaupot, pēc tam maksāsi divreiz. te viens izteicās, ka motoram vienalga kāda eļļa (!?) {varbūt renaultiem tā ir, ka vienalga }, neklausamies šo padomu...

pastāsti- kas ir 'laba eļļa' un kas ir 'slikta eļļa'

Aicinot pirkt to 'labo' , gribu zināt, kura tā ir .

Laba eļļa ir darga un ar skanigu nosaukumu,lai var staigat ar paceltiem pirkstiem

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

eu dižie eļu spečoki

davaj pastāstiet kura eļļa būs piemērotāka mazda rx7 motoriņam ar turbīnu

ja jums noliks priekšā šitās 2 eļļas un atļaus brīvi pašiem izvēlēties

Castrol EDGE Sport 0W-40

vai

Castrol GTX 15W-40

lūgums pamatot savu izvēli

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Vispar jau šitadas SLX Professional Longtec 0W-30

SLX Professional 5W-30

Magnatec Professional 10W-30

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Nu tak nē - paskaties pats:

www.castrol.com/...

------------------------

Paskatiijos

1. Tas LV teksts ir tulkojums no oficiaalaas maajaslapas, turklaat ir sajuuta, ka tulkojis ir vai nu cilveeks, kuram tehnika ir pasvesha (taa biezhi gadaas), vai cilveeks kam latvieshu valoda nav dzimtaa Dazhi teksta salikumi liek viegli smiineet...

2. Paskatiijos tos PROFESSIONAL un visu sapratu - Castrol taa ir nosaucis ellu rindu, kuras es jau piemineeju, taas ir speciaalprodukti VW, Opel, MB, BMW utt. dzineejiem, kuras atbilst autorazhotaaju speciaalaam prasiibaam. Apliecinaajums: papildus indeksi pie ellu nosaukumiem. Normaalam , turklaat vecaakam auto, shaadas ellas 100 gadus nav vajadziigas, turklaat sho kategoriju ellas meedz buut krietni daargaakas.

Pirmais rakstīja: eu dižie eļu spečoki

davaj pastāstiet kura eļļa būs piemērotāka mazda rx7 motoriņam ar turbīnu

---------------------

Vispaar Mazda saviem rotorniekiem, arii RX-7, vienmeer manuaaljos ir noraadiijusi, ka jaalieto vieniigi mineraalellas. Iemesls: rotorniekam vajag ellu, kura sadeg pilniibaa, elloshanas sisteemas iipatniibu peec. Ja ella nesadeg - taa ir naave katalizatoram ...Tad jaasecina, ka jaalieto iespeejami augstas kvalitaates mineraalella, galu galaa shodien taadas ir arii API SH ...SJ darbspeeju klasees, kas RX-7 razhoshanas gados veel sapnjos neraadiijaas.

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

STALINS rakstīja:

Seene rakstīja:

Pēc tavas loģikas jau arī dīzelis no benzīna neatšķiras - "viss ir viu jēgu, bet tādu probēmu, kā eļļas papildināšanu tas rada - jo veikalā nevar nopirkt to pašu eļļu, ko servisā lej no mucas.

pats raksti, ka tikai tirgus pozicionējums, tālāk uzreiz, ka reāli ir dažādas eļļas ;D

Eļļām ir specifikācijas un automašīnu ražotājiem ir prasības pēc noazākā pamata.

Tas, ka VW, piemēram rekomendē Castrol ir vistīrākās raudzes mārketings un nekas vairāk, vēlreiz atkārtoju, nozīme ir specifikācijai.

jautrākais šeit ir tas, ka Latvijā abi VW pārdevēji, īle un motors rekomendē un LIETO katrs savu eļļu. Rīgas kantoris castroli a īle citu FUCHS, kam šeit lai tic? Tā ir reāla problēma, kad jāatcerās kuram kadija ir jāpielej kāda eļļa(pirkti no abiem dīleriem). Ko šeit teiksiet , jo abi ir zem warranty time

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

citāts no īles lapas:

Eļļas

Volkswagen iesaka lietot FUCHS. Ievērojot autoražotāju augstās prasības attiecībā uz a/m dzinēju un tās pārējo mezglu eļļošanu un degvielas taupīšanu, mūsdienu smērvielas jau sen ir kļuvušas par šķidrajām augstajām tehnoloģijām. FUCHS koncerns ir līderis šo tehnoloģiju izstrādāšanā Vācijā, Eiropā. Volkswagen kopš ilga laika uzticas FUCHS kompetencei. Abi tirgus līderi uz partnerības pamata izstrādā un ....

no motors lapas:

Uzziniet šeit, kāda eļļa Jūsu automašīnai ir pareizā, kāpēc Volkswagen iesaka Castrol un to, ka eļļa nav nemaz eļļa. Pavisam vienkārši saīsiniet savu bez-galīgo pareizās smērvielas meklēšanu plauktā, kas pilns ar dažādām eļļas markām, un atstājiet iespaidu uz savu kaimiņu ar savām zināšanām par eļļu. Bez tam mēs atbildēsim uz septiņiem vissvarīgākajiem jautājumiem pa.......

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Nu tak nē - paskaties pats:

www.castrol.com/...

------------------------

Paskatiijos

1. Tas LV teksts ir tulkojums no oficiaalaas maajaslapas, turklaat ir sajuuta, ka tulkojis ir vai nu cilveeks, kuram tehnika ir pasvesha (taa biezhi gadaas), vai cilveeks kam latvieshu valoda nav dzimtaa Dazhi teksta salikumi liek viegli smiineet...

2. Paskatiijos tos PROFESSIONAL un visu sapratu - Castrol taa ir nosaucis ellu rindu, kuras es jau piemineeju, taas ir speciaalprodukti VW, Opel, MB, BMW utt. dzineejiem, kuras atbilst autorazhotaaju speciaalaam prasiibaam. Apliecinaajums: papildus indeksi pie ellu nosaukumiem. Normaalam , turklaat vecaakam auto, shaadas ellas 100 gadus nav vajadziigas, turklaat sho kategoriju ellas meedz buut krietni daargaakas.

Pirmais rakstīja: eu dižie eļu spečoki

davaj pastāstiet kura eļļa būs piemērotāka mazda rx7 motoriņam ar turbīnu

---------------------

Vispaar Mazda saviem rotorniekiem, arii RX-7, vienmeer manuaaljos ir noraadiijusi, ka jaalieto vieniigi mineraalellas. Iemesls: rotorniekam vajag ellu, kura sadeg pilniibaa, elloshanas sisteemas iipatniibu peec. Ja ella nesadeg - taa ir naave katalizatoram ...Tad jaasecina, ka jaalieto iespeejami augstas kvalitaates mineraalella, galu galaa shodien taadas ir arii API SH ...SJ darbspeeju klasees, kas RX-7 razhoshanas gados veel sapnjos neraadiijaas.

nu re

ir vismaz kāds, kas ne tikai "poimejet viedokli" bet arī grāmatu vismaz ir redzējis

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nu vispār jau crankshaft varētu zināt par eļļam vairāk nekā te visa spameru banda kopā

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

mansotraises rakstīja: cik tad bieži tu papildini, lai baigi iespringtu uz iespēju nopirkt lētāk.

neticu ka tā cenas starpība ir tik liela, lai speciāli pēc 1l eļļas brauktu uz servisu.

Nekad neesmu braucis speciāli. Servisam 100m attālumā garām sanāk braukt vismaz reizi nedēļā, kas nozīmē, ka vajadzības gadījumā piestāju uz 5 min. un, nesasmērējot rokas, esmu gan eļļu nopircis, gan papildinājis. Bet vispār - pieliešana ir vajadzīga tikai ja pa vidu ir sanācis palielāks bāņu nobraukums. Pie LV slodzēm eļļa paliek pietiekamā līmenī līdz pat nākamajai maiņai.

klau seene ko tu piemini savus bāņa nobraukumus nezinu cik tavs saab ir nogājis,bet es vismaz braucu reizi mēnesī gross-gerau pilsētu vācijā 1800km uz vienu pusi ar savu veco s70 kam noskrējiens ir uz odo nu jau 312000km un nekādu eļļu nerij tfu,tfu,tfu,lietoju vai nu 5w30,5w40,10w40,kas patrāpās,specifikācijās neiedziļinos.vienu reizi man nozuda eļļa kad bija sūdīgs eļļas filtrs SCT firmas(neiesaku ne vienam)neizturēja blīve.

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

pastāstiet man kas ir profesionālā eļļa?var būt esmu atpalicis no dzīves

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

gastello rakstīja:

klau seene ko tu piemini savus bāņa nobraukumus nezinu cik tavs saab ir nogājis,bet es vismaz braucu reizi mēnesī gross-gerau pilsētu vācijā 1800km uz vienu pusi ar savu veco s70 kam noskrējiens ir uz odo nu jau 312000km un nekādu eļļu nerij tfu,tfu,tfu,lietoju vai nu 5w30,5w40,10w40,kas patrāpās,specifikācijās neiedziļinos.vienu reizi man nozuda eļļa kad bija sūdīgs eļļas filtrs SCT firmas(neiesaku ne vienam)neizturēja blīve.

Pieminu tapēc, ka tā ir. Nekāda rīšana jau nav, bet tomēr 20000 star maiņām ir pietiekami daudz, lai pie lielākas slodzes eļļa 1x nokristos līdz minimālajai atzīmei. Nezinu kā tu brauc, bet parasto, Latvijā reti pārsniegto 2000rpm vietā motoram sanāk ilgstoši darboties ar 3000-3500rpm un eļķas pieliešanu razotājs ir paredzējis arī jaunam motoram, lai vai cik tas tev neliktos dīvaini.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Daudzam mašinam ir japapildina eļļa pat stipri jaunam un tas nav nekas neparasts.

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti