Nippon Auto

ruukiic Reģ.: 26.03.2003

Nu sķiet, ka pagaidām ir garām....

Nezinu, kā tur uz vietas izskatās taču zvanīju šamējiem - kārtējā apkope autiņam.

Paceļ meitietis ar nelielu akcentu: - Nippon Auto.

Es: - Labdien, es gribētu noskaidrot par apkopes izmaksām un kad to varētu izdarīt.

Meitietis: - Pievienošu Jums meistaru, uzgaidiet. (Balss toņa laipnība 10 baļļu skalā ap 1.50.... un nez kāpēc man meistars uzreiz vajadzīigs.... gg).

Gaidu kādu brītiņu, paceļ Meistars: - Lūdzu.

Es: - Labdien, es gribētu noskaidrot par apkopes izmaksām un kad to varētu izdarīt.

Meistars: - Nūūū, mēs vēl tā īsti nezinām... vēl tikai kalkulējam... nu būs kādus 10 latus lētāk kā pie iepriekšējiem, nu pie Bensona.

Es: - Tur bija aptuveni 150,- Ls.

Meistars: - Nu jā, mums būs kādi 10... 15 lati mazāk. Bet mēs vēl kalkulējam.

Es: - Un kad to apkopi varētu uztaisīt.

Meistars: - Nu vēl nevaram, nav mumsa serviss vēl vaļā. Kaut kad pēc 15-tā datuma varētu. Bet precīzi vēl nevaru pateikt.

Es: labi, paldies par informāciju.

Sarunas beigas.

Secinājums: Ja pie Bensona Tu jebkurā saziņas veidā - pa telefonu vai uz vietas esi KLIENTS, tad šeit man radās padomju laika gastranomijas veikala apmeklējuma sajūta.....

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja:

msh rakstīja: Nezinu, man pajāt, kā rakstīts iekš carbibles - ja maini eļļas marku, tad pie tās turies! Un tā arī darīšu Labi, nākamnedēļ mainīšu eļļu [kopā ar visādām blīvēm un šālēm ] un marku arī nomainīšu, bet tas ņipričom - domāju, ka pēc pārlasīšanas motorā diez cik daudz eļļas nepaliks

PĻe tu ar savam likām rokam tadus darbus taisies darit????

Neesmu tu lai būtu līkas rokas

Manā dzimtā visiem ir taisnas un vienai daļai piedevām pedantiskas rokas

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

batka rakstīja:

msh rakstīja: Nezinu, man pajāt, kā rakstīts iekš carbibles - ja maini eļļas marku, tad pie tās turies! Un tā arī darīšu Labi, nākamnedēļ mainīšu eļļu [kopā ar visādām blīvēm un šālēm ] un marku arī nomainīšu, bet tas ņipričom - domāju, ka pēc pārlasīšanas motorā diez cik daudz eļļas nepaliks

PĻe tu ar savam likām rokam tadus darbus taisies darit????

Neesmu tu lai būtu līkas rokas

Manā dzimtā visiem ir taisnas un vienai daļai piedevām pedantiskas rokas

Ir dzirdets ja ka jums tur rokas nelokotiesTapec sudus ar taisat

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Es nu nezinu, kura tante tev to teica

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

P.S. Tā kā mans 21 gadu vecais šrots joprojām ir pilnā darba kārtībā, tev nāksies atzīt vai nu manu roku taisnumu, vai audi tehnisko pārākumu Izvēlies mazāko no abiem ļaunumiem Vai abus

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: P.S. Tā kā mans 21 gadu vecais šrots joprojām ir pilnā darba kārtībā, tev nāksies atzīt vai nu manu roku taisnumu, vai audi tehnisko pārākumu Izvēlies mazāko no abiem ļaunumiem Vai abus

Specīgs arguments. Mana labākā drauga patēvs joprojām uzcītīgi brauc ar 1976. gada žiguli, kas skati vienmēr iziet ar pirmo reizi. Secinājums - Audi tik tāds pusparāks vien ir. Un tu arī tikai pa pusei taisnrocis.

gastello Reģ.: 24.05.2003
0 0 Atbildēt

atkārtošos vēl reizi,kas ir PROFESIONāLā eļļa,kā te daži izsakās?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: P.S. Tā kā mans 21 gadu vecais šrots joprojām ir pilnā darba kārtībā, tev nāksies atzīt vai nu manu roku taisnumu, vai audi tehnisko pārākumu Izvēlies mazāko no abiem ļaunumiem Vai abus

Ja butu zelta rokas ar tadu šrotu sen nebraukatu

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

msh rakstīja: P.S. Tā kā mans 21 gadu vecais šrots joprojām ir pilnā darba kārtībā, tev nāksies atzīt vai nu manu roku taisnumu, vai audi tehnisko pārākumu Izvēlies mazāko no abiem ļaunumiem Vai abus

Specīgs arguments. Mana labākā drauga patēvs joprojām uzcītīgi brauc ar 1976. gada žiguli, kas skati vienmēr iziet ar pirmo reizi. Secinājums - Audi tik tāds pusparāks vien ir. Un tu arī tikai pa pusei taisnrocis.

Un ciktad tas papiņš km gadā(vasarā) nobrauc

Rads ar nopirka ziguli un vina nobraukums pēc restaurācijas būs pāris tūkstoši vai pat tik simti gadā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es ierēcu par šitiem mašīnu restaurātoriem....

ieguldīt tačkā, ar kuru var nobraukt vidēji 3 km dienā laika un naudas vairāk kā tā lūžņu kaudze maksāja jauna

es saprotu padomjlaikā, kad nevarēja mašīnu vispār nopikt, uztaisīt no lūžņa bija lētāk un vienkāršāk.... bet tagad pat Sviestcs met pakaļ savu sābu 9-5 par nieka 2500 eirikiem....

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

Seene rakstīja:

msh rakstīja: P.S. Tā kā mans 21 gadu vecais šrots joprojām ir pilnā darba kārtībā, tev nāksies atzīt vai nu manu roku taisnumu, vai audi tehnisko pārākumu Izvēlies mazāko no abiem ļaunumiem Vai abus

Specīgs arguments. Mana labākā drauga patēvs joprojām uzcītīgi brauc ar 1976. gada žiguli, kas skati vienmēr iziet ar pirmo reizi. Secinājums - Audi tik tāds pusparāks vien ir. Un tu arī tikai pa pusei taisnrocis.

Un ciktad tas papiņš km gadā(vasarā) nobrauc

Rads ar nopirka ziguli un vina nobraukums pēc restaurācijas būs pāris tūkstoši vai pat tik simti gadā

Katru dienu ved uz darbu sievu un sevi no pierīgas mājas. Un pa reizei brīvdienās, kur nu vajag (lauku radu un tā). Nekāds meganobraukums nav, bet arī izstādes eksponāts nesanāk. Un auto NAV restaurēts - vienkārši visu laiku tiek remontēts atbilstoši vajadzībai.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: es ierēcu par šitiem mašīnu restaurātoriem....

ieguldīt tačkā, ar kuru var nobraukt vidēji 3 km dienā laika un naudas vairāk kā tā lūžņu kaudze maksāja jauna

es saprotu padomjlaikā, kad nevarēja mašīnu vispār nopikt, uztaisīt no lūžņa bija lētāk un vienkāršāk.... bet tagad pat Sviestcs met pakaļ savu sābu 9-5 par nieka 2500 eirikiem....

Ar vārdu RESTAURĀCIJA es to arī biju domājis ,viņš auto paņema par 150LS bet nu jau ieguldījis ..... cik noprati tas autiņš viņam nav ikdienai , sākumā gribēja pacelt 21 volgu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: .... Un auto NAV restaurēts - vienkārši visu laiku tiek remontēts atbilstoši vajadzībai.

Nu gluži kā sābs - tas arī visu laiku jāremontē.... nu atbilstoši vajadzībai

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: ....sākumā gribēja pacelt 21 volgu

vit tas ir tieši tas Sviestcs par ko es rakstīju

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Seene rakstīja: .... Un auto NAV restaurēts - vienkārši visu laiku tiek remontēts atbilstoši vajadzībai.

Nu gluži kā sābs - tas arī visu laiku jāremontē.... nu atbilstoši vajadzībai

Jā patiešām - visu laiku jāmaina eļļa, un uz ziemu vēl riepas. SAAB ir pilnīgi nekam nederīgs auto.

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

msh rakstīja: P.S. Tā kā mans 21 gadu vecais šrots joprojām ir pilnā darba kārtībā, tev nāksies atzīt vai nu manu roku taisnumu, vai audi tehnisko pārākumu Izvēlies mazāko no abiem ļaunumiem Vai abus

Specīgs arguments. Mana labākā drauga patēvs joprojām uzcītīgi brauc ar 1976. gada žiguli, kas skati vienmēr iziet ar pirmo reizi. Secinājums - Audi tik tāds pusparāks vien ir. Un tu arī tikai pa pusei taisnrocis.

Piektdien pa SWH Kurbuli Timrots un Volfs njirgaajaas par CSDD (laikam) statistiku autosiem, kas skati iziet.

Prikoliigi bija, ka jo vecaaki autosi, jo zhigshi labaakaa vietaa tip 0-3 gadu veciem bija peedeejie, 3-8 kkur beigaas pashaas ar, bet ne vairs peedeejie, 9-15 pa vidam jau un virs 15 laikam jau bija 3 labaako viduu

tipa - ja tik ilgi izdziivo, tad viiri pa nedeeljas nogaleem jau ir saskruuveejushi liidz taadam levelim, ka skati ar pirmo iziet

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

kalfonso rakstīja:

Seene rakstīja:

msh rakstīja: P.S. Tā kā mans 21 gadu vecais šrots joprojām ir pilnā darba kārtībā, tev nāksies atzīt vai nu manu roku taisnumu, vai audi tehnisko pārākumu Izvēlies mazāko no abiem ļaunumiem Vai abus

Specīgs arguments. Mana labākā drauga patēvs joprojām uzcītīgi brauc ar 1976. gada žiguli, kas skati vienmēr iziet ar pirmo reizi. Secinājums - Audi tik tāds pusparāks vien ir. Un tu arī tikai pa pusei taisnrocis.

Piektdien pa SWH Kurbuli Timrots un Volfs njirgaajaas par CSDD (laikam) statistiku autosiem, kas skati iziet.

Prikoliigi bija, ka jo vecaaki autosi, jo zhigshi labaakaa vietaa tip 0-3 gadu veciem bija peedeejie, 3-8 kkur beigaas pashaas ar, bet ne vairs peedeejie, 9-15 pa vidam jau un virs 15 laikam jau bija 3 labaako viduu

tipa - ja tik ilgi izdziivo, tad viiri pa nedeeljas nogaleem jau ir saskruuveejushi liidz taadam levelim, ka skati ar pirmo iziet

vienkārši jaunāku autu draiveri brauc uz skati neko negatavojot.... 30 gadīga žikša īpašnieks pirms skates nedēļu dzīvo servisā un tad vēl mēnesi garāžā

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kalfonso rakstīja:

Seene rakstīja:

msh rakstīja: P.S. Tā kā mans 21 gadu vecais šrots joprojām ir pilnā darba kārtībā, tev nāksies atzīt vai nu manu roku taisnumu, vai audi tehnisko pārākumu Izvēlies mazāko no abiem ļaunumiem Vai abus

Specīgs arguments. Mana labākā drauga patēvs joprojām uzcītīgi brauc ar 1976. gada žiguli, kas skati vienmēr iziet ar pirmo reizi. Secinājums - Audi tik tāds pusparāks vien ir. Un tu arī tikai pa pusei taisnrocis.

Piektdien pa SWH Kurbuli Timrots un Volfs njirgaajaas par CSDD (laikam) statistiku autosiem, kas skati iziet.

Prikoliigi bija, ka jo vecaaki autosi, jo zhigshi labaakaa vietaa tip 0-3 gadu veciem bija peedeejie, 3-8 kkur beigaas pashaas ar, bet ne vairs peedeejie, 9-15 pa vidam jau un virs 15 laikam jau bija 3 labaako viduu

tipa - ja tik ilgi izdziivo, tad viiri pa nedeeljas nogaleem jau ir saskruuveejushi liidz taadam levelim, ka skati ar pirmo iziet

vienkārši jaunāku autu draiveri brauc uz skati neko negatavojot.... 30 gadīga žikša īpašnieks pirms skates nedēļu dzīvo servisā un tad vēl mēnesi garāžā

jociigaakais ir tas, ka to žigu nemaz nebrauc...

garaaža ķengaragaa, pats Juglaa, uz ielas glabaat nevar...

taa arii tie žigas staav....

man vienam radu onkam arii ir 84 gada kapeika ar TA un kaut kaadiem 20 kkm . reizi meenesii aizlaizh uz copi, taa arii ir visa brauksana

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Pirmais rakstīja:

kalfonso rakstīja:

Seene rakstīja:

msh rakstīja: P.S. Tā kā mans 21 gadu vecais šrots joprojām ir pilnā darba kārtībā, tev nāksies atzīt vai nu manu roku taisnumu, vai audi tehnisko pārākumu Izvēlies mazāko no abiem ļaunumiem Vai abus

Specīgs arguments. Mana labākā drauga patēvs joprojām uzcītīgi brauc ar 1976. gada žiguli, kas skati vienmēr iziet ar pirmo reizi. Secinājums - Audi tik tāds pusparāks vien ir. Un tu arī tikai pa pusei taisnrocis.

Piektdien pa SWH Kurbuli Timrots un Volfs njirgaajaas par CSDD (laikam) statistiku autosiem, kas skati iziet.

Prikoliigi bija, ka jo vecaaki autosi, jo zhigshi labaakaa vietaa tip 0-3 gadu veciem bija peedeejie, 3-8 kkur beigaas pashaas ar, bet ne vairs peedeejie, 9-15 pa vidam jau un virs 15 laikam jau bija 3 labaako viduu

tipa - ja tik ilgi izdziivo, tad viiri pa nedeeljas nogaleem jau ir saskruuveejushi liidz taadam levelim, ka skati ar pirmo iziet

vienkārši jaunāku autu draiveri brauc uz skati neko negatavojot.... 30 gadīga žikša īpašnieks pirms skates nedēļu dzīvo servisā un tad vēl mēnesi garāžā

jociigaakais ir tas, ka to žigu nemaz nebrauc...

garaaža ķengaragaa, pats Juglaa, uz ielas glabaat nevar...

taa arii tie žigas staav....

man vienam radu onkam arii ir 84 gada kapeika ar TA un kaut kaadiem 20 kkm . reizi meenesii aizlaizh uz copi, taa arii ir visa brauksana

starp citu.... kapeiku beidz ražot 1983. gadā

pēc tam bija tikai 21011 un 21013

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

21013

lai Tev buutu mieriigs praats....man pouhj kaa to urnu sauc...es te vienotrreiz iekaapju žigulii, lai saprastu ka dziive nav tikai rožu lauks

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Vakar Jelgavā redzēju stāvam Nippon Auto pārdotu svaigu Honda-FR-V. Tam auto pilnai laimei trūka tikai automātiskās ātrumkārbas.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nu plā! no malas lūkojoties izskatās, ka fanam pilnai laimei pietrūkst pāris skrūvīšu

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Man gan liekas, ka fans JAU ir pilnīgi laimīgs.

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: un cik bieži pečkas slēdzis ir jāmaina 10 gadīgam Civic un cik - tavai mucai?

Faktiski jebkura Honda un ne tikai iekabina tavai mucai vienos vārtos!

Tu savam Audi 80 himnu (odu) vēl neesi sacerējis?

+1

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

batka rakstīja: Nu lai sieva padod atsledziņas un bus jauki pavadits vakars

un bērni mellām mutēm palīdz činīt auto?

Tu slims vai izliecies?

kas vaonas tam, ka bērns apgūst tehniku un dzelžu uzbūvi?

bērnus taču speciāli agrāk skolā mācīja ar konstruktoriem rīkoties lai attīastītu tehnisko un loģisko domāšanu. Nu lūk mašīna ir tieši tāds lielāks konstruktors.

Patiesībā es daudz ko daru savai mašīnai nevis tādēļ, ka var ietaupīt 5 vai 10Ls, bet lai varētu pēc oficiālā darba birojā varētu pakustināt savu prātu citā domāšnas virzienā un arī nedaudz fiziski pakustēties.

Patiesībā - tas ka tiek caur masu medijiem tiek ieborēts ka cilvēkam jāmāk tikai savs tiešais darba pienākums un par pārējo ir jāalgo profesionāls speciālists, ir tikai tādēl lai padarītu nācijas viegli pakļaujamas un manipulējamas, jo šadiem cilvēki ir atkarīgi no citem cilvēkiem un no naudas. Nodzēšam cilvēku kredītkaršu informāciju un cilvēks vēl badā nomirs...

Man uzņēmuma strādā cilvēki, kas pašlaik uz pusslodzi cērt guļ'būves (ļoti augstā kvalitātē), tāpat šis cilvēks var uzvcelt māju no 0 līdz atslēgai izņemot špaktelēšanu (ir uzcēlis vairākas mājas), var strādāt mežā, prot strādāt ar ceļamkrānu, visa veida traktortehniku (šis cilvēks pēc būtības ir lauksaimnieks), visu tehniku, arī vieglos auto remontē pats. Cilvēks iet medībās un zvejā, prot pagatavot no nozvejotā un nomedītā garšīgus ēdienus . Prot arī papīru lietas- var rasēt (tiesa uz papīra ne ar datoru), kārto pats visas ar zemnieku saimniecību saistītās finanšu un VID lietas. prot rīkoties ar visa veida ieročiem u.t.t. Var 3 fāzu elektrību savilkt mājās un elektrības skapjus salikt..... tā varētu ilgi turpināt.

Ja latvijā būtu vismaz pusmiljons šādu cilvēku, tad šiem cilvēkiem ieejot mežā., Latviju tā īsti neviens nespētu iekarot, jo mežu latvijā ir daudz...

Savādāk negribas lai Latvijā būtu tā kā Nūorleānā, kad pēc plūdiem simtiem cilvēkiem gāja bojā, jo vienīgais ko viņi dzīvē mācīja darīt bija tikai tieši darba pienākumi un nekas cits.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:.....

Man uzņēmuma strādā cilvēki, kas pašlaik uz pusslodzi cērt guļ'būves (ļoti augstā kvalitātē), tāpat šis cilvēks var uzvcelt māju no 0 līdz atslēgai izņemot špaktelēšanu (ir uzcēlis vairākas mājas), var strādāt mežā, prot strādāt ar ceļamkrānu, visa veida traktortehniku (šis cilvēks pēc būtības ir lauksaimnieks), visu tehniku, arī vieglos auto remontē pats. Cilvēks iet medībās un zvejā, prot pagatavot no nozvejotā un nomedītā garšīgus ēdienus . Prot arī papīru lietas- var rasēt (tiesa uz papīra ne ar datoru), kārto pats visas ar zemnieku saimniecību saistītās finanšu un VID lietas. prot rīkoties ar visa veida ieročiem u.t.t. Var 3 fāzu elektrību savilkt mājās un elektrības skapjus salikt.....

Nekas nav absolūts-dzīve pierāda, ka parasti tādiem cilvēkiem ir jārāda ceļš, t.i viņi jāvada, un viņu dzīve ir pilnībā atkarīga no kāda cita.

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti