Škoda O2 face lift

vilko Reģ.: 22.12.2003

Skoda O2 face lift

 
1 2
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Tu no sākuma piesvied pimpi pie deguna, un tad apmierinātu tēlo....

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Nospēra man darba auto Honda Accord 2.2 CDTI. Paņēmu O2 ar 2.0 dīzeli+DSG automātu ar praktiski visām pieejamām ekstrām. Zinu, ka mani tulīt sāks zākāt un saukt par idiotu, bet tīri subjektīvi pēc salona apdares materiāliem un gaitas īpašībām O2 ir labāka par Accordu. Iepriekš biju braucis ar O2 ar 15collu riepām un 1.9TDI, tad Accords likās nedaudz labāks, bet ar vienādiem ripuļiem un līdzvērtīgiem bīdeļiem, skoda tomēr šķiet labāka. Baigi labā fīča ir adaptīvie lukturi. Baigi labi noder braukājot pa kalnainiem meža ceļiem.

opc Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

ar jaunu un pilnu o2 nobraukāju gadu - super auto patika ar cirvi izcirstais dizains un kvalitāte o2 facelift liekas galīgi garām, būtu ok, ja kautko ar pārējo ar būtu izdarījuši ne tikai priekšu un pakaļu uzfrišinājuši, ja o2 jau ar 15niekiem izskatījas pasmieklīgi, tad o2 facelifts vispār ir ārprāts

feisliftam forš ir tačskrīn radio

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

auto kā auto... kāpēc tev šķiet, ka tas auto ir zākāšanas vērts? gribētos, lai jams maksātu lētāk, bet tirgus ir tirgus.... un pēc cenas spriežot, visai pieprasīts auto....

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

vilko rakstīja: Nospēra man darba auto Honda Accord 2.2 CDTI. Paņēmu O2 ar 2.0 dīzeli+DSG automātu ar praktiski visām pieejamām ekstrām. Zinu, ka mani tulīt sāks zākāt un saukt par idiotu, bet tīri subjektīvi pēc salona apdares materiāliem un gaitas īpašībām O2 ir labāka par Accordu. Iepriekš biju braucis ar O2 ar 15collu riepām un 1.9TDI, tad Accords likās nedaudz labāks, bet ar vienādiem ripuļiem un līdzvērtīgiem bīdeļiem, skoda tomēr šķiet labāka. Baigi labā fīča ir adaptīvie lukturi. Baigi labi noder braukājot pa kalnainiem meža ceļiem.

Nu vecīt tu gan šķērsām izdarīji. Mums darbā ir trīs dažādu gadu škodas Octavias un ne par vienu neesmu starā. 99 gads un neviens logs vairs neveras, grab un pats galvenais šausmīgi neētra, arī jaunā (1 gads) nekas dižš.

Nesen ar kolēģi bijām divu dienu izbraukumā pa latviju, dibens no tiem beņķiem vēl nedēļu sāpēja. Jaunajai kruīzs nesaprotams, beņķī var nosēdēt max divas stundas. Ja uz vietas jāpārvietojas ir OK, bet ja jābrauc stundu un vairāk, škoda neder.

šobrīd kā reiz vecāko taisamies mainīt un krīzes apstākļos meklējam kaut ko mazlietotu bet ne škodu. Izskatam šādus variantus - Accord, Avensis, V 70 vai sliktākajā gadījumā passat. Visi dīzeļi, universāli, dažādi gadi jo dažādu kategoriju mašīnas.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Mja mans ar piekrist ka tie O2 benķi ir bišķ pa cietu arī priekš manis, kur Rīga - Madona 1. paaudzes Avensī var izturēt bez pieturām, tur O2 ir jāmeklē kā kājas izlocīt pusceļā ( P.S. vainīga tikai un vienīgi mana miesasbūve - bet nu sajūtas paliek sajūtas)

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

vilko rakstīja: Nospēra man darba auto Honda Accord 2.2 CDTI. Paņēmu O2 ar 2.0 dīzeli+DSG automātu ar praktiski visām pieejamām ekstrām. Zinu, ka mani tulīt sāks zākāt un saukt par idiotu, bet tīri subjektīvi pēc salona apdares materiāliem un gaitas īpašībām O2 ir labāka par Accordu. Iepriekš biju braucis ar O2 ar 15collu riepām un 1.9TDI, tad Accords likās nedaudz labāks, bet ar vienādiem ripuļiem un līdzvērtīgiem bīdeļiem, skoda tomēr šķiet labāka. Baigi labā fīča ir adaptīvie lukturi. Baigi labi noder braukājot pa kalnainiem meža ceļiem.

kaut ka tas Hondas zog pēdējā laikā.....

tu šeit meklē mierinājumu pēc izdarītas izvēlas?

vai vēlies pastāstīt ka Golfa bāzes auto ir labāks par pakāpi augstāku klases auto?

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

staipām gunāriņu

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: Mja mans ar piekrist ka tie O2 benķi ir bišķ pa cietu arī priekš manis, kur Rīga - Madona 1. paaudzes Avensī var izturēt bez pieturām, tur O2 ir jāmeklē kā kājas izlocīt pusceļā ( P.S. vainīga tikai un vienīgi mana miesasbūve - bet nu sajūtas paliek sajūtas)

arī jāpiekrīt, cik ir braukāts, vācu auto (visādi audi, astras, mb c) tracina cietie benķi, toties kāds pēc tam kaifs ir iesēsties kādā saab valvo vai japānī kam ir ērti benķi.

(ērti manā izpratnē ir tādi kuros nonstopā var nobraukt stundas 5 vismaz)

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

vilko rakstīja: Nospēra man darba auto Honda Accord 2.2 CDTI. Paņēmu O2 ar 2.0 dīzeli+DSG automātu ar praktiski visām pieejamām ekstrām. Zinu, ka mani tulīt sāks zākāt un saukt par idiotu, bet tīri subjektīvi pēc salona apdares materiāliem un gaitas īpašībām O2 ir labāka par Accordu. Iepriekš biju braucis ar O2 ar 15collu riepām un 1.9TDI, tad Accords likās nedaudz labāks, bet ar vienādiem ripuļiem un līdzvērtīgiem bīdeļiem, skoda tomēr šķiet labāka. Baigi labā fīča ir adaptīvie lukturi. Baigi labi noder braukājot pa kalnainiem meža ceļiem.

kaut ka tas Hondas zog pēdējā laikā.....

tu šeit meklē mierinājumu pēc izdarītas izvēlas?

vai vēlies pastāstīt ka Golfa bāzes auto ir labāks par pakāpi augstāku klases auto?

Vairāk jau šito uzrakstīju, lai paturpinātu diskusiju un padalītos infā par foršu autiņu tiem, kam tas varētu interesēt. DSG un 2.0 TDI ir reāli labs salikums. Tumšā krāsā tas purns tiešām izskatās nepārāk, bet arctic green, kas ir O2 reklāmas krāsa, manuprāt, izskatās baigi OK. Man tieši tāds arī ir. Salons tiešām ir maz mainījies. viduskonsole nedaudz smukāka un Bolero radio ar touchscreen skan labi un izskatās arī tīri nekas. Pusādas salons pēc facelift ir nedaudz smukāks. Ar 16 collu ratiem O2 uz ceļa uzvedas daudz patīkamāk kā ar 15 collu ratiem. Darbā ir viena O2 ar 15 collām, tā kā ir ar ko salīdzināt.

P.S. man kā reizi japāņu mīkstie beņķi tracināja. Jaunajai O2 ir ērāki beņķi kā pirms facelift. Nav man baigās pieredzes ar labākiem autiņiem, bet tīri subjektīvi 2007. Accord un 2006.gada Vectra ir sliktākas par O2. tieši runājot par tiem benķiem kā reizi nolieku Accordu. Vectrai vēl bija puslīdz OK. It kā jau Accord ir klasi augstāks un iepriekš, pirms nebiju pabraukājis, to tā arī uztvēru. Tagad viennozīmīgi varu pateikt, ka Accords kādu laiku noteikti nebūs to auto sarakstā, kuru es labprāt izvēlētos. Vienīgi vizuāli no ārpuses Accords ir smukāks. Salons nepraktisks un plastmasīgāks kā O2. Vismaz salīdzinot pusādas salonus.

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Esmu nobraucis 11k km. Ir paaris lietas, ko pateikt. DSG un 2.o diizelis ziemaa ir diezgan rijiigs. Ikdienaa Riiga- balozhi un 2 reizes nedeeljaa no muukusalas liidz skolas ielai - videejais pateerinjsh 8-9 litri/199km. uz shosejas pie aatruma 110km/h zem 5.8l/100km nevar dabuut. tagad palika siltaaks, juutami pateerinjsh samazinaas. Laikam aukstaa laikaa DSG, kameer neuzsilst, rada palielu slodzi. Tad veel, man uz 7k km eed kaadus 2l ellu. Taa kaa ekonomijas cieniitaajiem shaads salikums nederees.

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

vilko rakstīja: Esmu nobraucis 11k km. Ir paaris lietas, ko pateikt. DSG un 2.o diizelis ziemaa ir diezgan rijiigs. Ikdienaa Riiga- balozhi un 2 reizes nedeeljaa no muukusalas liidz skolas ielai - videejais pateerinjsh 8-9 litri/199km. uz shosejas pie aatruma 110km/h zem 5.8l/100km nevar dabuut. tagad palika siltaaks, juutami pateerinjsh samazinaas. Laikam aukstaa laikaa DSG, kameer neuzsilst, rada palielu slodzi. Tad veel, man uz 7k km eed kaadus 2l ellu. Taa kaa ekonomijas cieniitaajiem shaads salikums nederees.

Tev veicas ka nav jābrauc lielas distances, dibens būtu notirpis 100%!! Mēs škodas vietā paņēmām pasātu un tagad boss pateica ka visas škodas jāmaina (kad nobrauks) un 1-2 gadīgiem pasātiem! Privāti paņēmu S60 D5 ekonomisks un uz 30k km (apkopes intervāls) nekas nav jāpielej!! Es tik nesaprotu kāpēc LV dīleris apkopi liek veikt pēc 20k km!!! Laikam iekāst naidiņu!

Tas ēļļas patēriņš ir šokējošs, man jau liekas ka prasās pēc garantijas dzinēja maiņas, līdzīgi mums bija ar 99 gada 2.0 oktaviju!

Nu nepatīk man tās Octavias, laikam pārāk daudz braukts!

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Foley rakstīja:

vilko rakstīja: Esmu nobraucis 11k km. Ir paaris lietas, ko pateikt. DSG un 2.o diizelis ziemaa ir diezgan rijiigs. Ikdienaa Riiga- balozhi un 2 reizes nedeeljaa no muukusalas liidz skolas ielai - videejais pateerinjsh 8-9 litri/199km. uz shosejas pie aatruma 110km/h zem 5.8l/100km nevar dabuut. tagad palika siltaaks, juutami pateerinjsh samazinaas. Laikam aukstaa laikaa DSG, kameer neuzsilst, rada palielu slodzi. Tad veel, man uz 7k km eed kaadus 2l ellu. Taa kaa ekonomijas cieniitaajiem shaads salikums nederees.

Tev veicas ka nav jābrauc lielas distances, dibens būtu notirpis 100%!! Mēs škodas vietā paņēmām pasātu un tagad boss pateica ka visas škodas jāmaina (kad nobrauks) un 1-2 gadīgiem pasātiem! Privāti paņēmu S60 D5 ekonomisks un uz 30k km (apkopes intervāls) nekas nav jāpielej!! Es tik nesaprotu kāpēc LV dīleris apkopi liek veikt pēc 20k km!!! Laikam iekāst naidiņu!

Tas ēļļas patēriņš ir šokējošs, man jau liekas ka prasās pēc garantijas dzinēja maiņas, līdzīgi mums bija ar 99 gada 2.0 oktaviju!

Nu nepatīk man tās Octavias, laikam pārāk daudz braukts!

Braucaam uz Slovaakiju ar O3. Pakalja nenotirpa. O3 seedeklji ir eertaaki par O2. Protams, nav volvo seedelji. Par to ellu man Karlo apstiprinaaja graamataa rakstiito, ka shim motoram esot pielaujams ellas pateerinjsh 0.5 l/1000km. man jau arii shkiet kaut kaa par daudz.

P.S. Bija jau nedaudz obidna, ka meenesi peec skodas iegaades paraadiijas audi a6 2 gadus braukts ar 20k noskreejienu par taadu pashu cenu, kaa mana O3. Bet viens no maniem uzstaadiijumiem - man vajag auto, ko es varu atstaat da jebkur un atgriezhoteis, tas mani turpat arii sagaida. Domaaju, ka no taa viedoklja auto ir OK

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Jā, piemirsu pieminēt vienu svarīgu lietu. Par sēdekļu neērtumu es esmu dzirdējis arī no saviem kolēģiem, bet tikai no tiem, kas ir garāki par 1.85m. Es pats esmu maza auguma un man tie šķiet ērti. Arī grupas biedrs skatījās oktaviju un nokritizēja, ka neērti sēdekļi. Viņam ir 1.95. Sanāk tāds paradokss- Oktavija ir viena no retajām savā klasē, kur arī aizmugurējiem pasažieriem ir gana daudz vietas arī aiz 1.90m šofera, bet šoferim, lai arī var atstumties tālu atpakaļ, nav ērta sēdēšana Labā ziņa ir tāda, ka var pamēģināt oktaviju ar sporta sēdekļiem. Es salīdzināju tos ar jaunā superb benķiem. škita vienādi ērti un noteikti ērtāki par standartā piedāvātajiem. Šķiet, ka nebija arī neko daudz jāpiemaksā par šo fīču.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti