Pārdodu Honda Accord Exe 2006.g.

didzinators Reģ.: 14.03.2003

Pārdodu Honda Accord Exe 2006.g.

 
1 2
sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Kredītiņi,kredītiņi,

Tu man kaunu padarīji

Man nokrita maksātspēja

............

štruntīgi,bet fakts

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

uz vīkendu testa braucienam iedosi?

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja: Pardodu steidzami.........vel gadu garantija.....sedies un brauc!

Sludeklis te:

www.ss.lv/...

29129197

Loti steidzigi....

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: uz vīkendu testa braucienam iedosi?

It kaa bija doma sovakar braukt uz Cesim un but atpakal svetdien vakaraa, bet ja tiesam nopietna interese, tad varam kaut ko sarunat....

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja:

anonimikis rakstīja: uz vīkendu testa braucienam iedosi?

It kaa bija doma sovakar braukt uz Cesim un but atpakal svetdien vakaraa, bet ja tiesam nopietna interese, tad varam kaut ko sarunat....

jā, jā, anonīmiķim nopietna interese

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Uggga rakstīja:

didzinators rakstīja:

anonimikis rakstīja: uz vīkendu testa braucienam iedosi?

It kaa bija doma sovakar braukt uz Cesim un but atpakal svetdien vakaraa, bet ja tiesam nopietna interese, tad varam kaut ko sarunat....

jā, jā, anonīmiķim nopietna interese

Un kāpēc ne? varbūt viņš vairs negrib ar savu ņivu braukt.

Tiesi taa, neskati viru pec cepures!

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Kāda cena bija jaunam?

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: Kāda cena bija jaunam?

17850LVL

taa kaa mana cena ir loti OK!

FOCUS Reģ.: 15.02.2002
0 0 Atbildēt

shitas pilnais un vel laba seshpakapju karba......baigi labs....butu pikjis panemtu....cena salda!

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

FOCUS rakstīja: shitas pilnais un vel laba seshpakapju karba......baigi labs....butu pikjis panemtu....cena salda!

tiesi taa, domaju ka loti labs variants, tajaa pasaa Vacijaa zem 19000EUR neatradisi Accordu Exe ar sadu noskrejienu un aprikojumu.

Tuvo Franciju neesmu skatijies un ari neinteresee

Kas sapratis, tas ari nopirks!

kliks Reģ.: 27.07.2006
0 0 Atbildēt

Cik mēnesī maksā? Moš var pārņemt laizingu - ķipa pārjaunojuma līgums un tehniskajā turētājs uz mana vārda?

Apdrošināšana - okta kad beidzas, kasku arī dosi līdz?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

viss būtu skaidrs , izņemot EXE bez kožas , NAVI , zenoona un tomata vot cirvim EXE ir EXE , tur ira viss ko gonda spēj piedavāt , nu izņemot motooru a vot viss kas nau cirvis un leģenda , zem EXE dod xvz ko

Bet nu lai Teu labi noiet , price gutt ales gutt

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

P.S. es a savu EXE cirvi labprāt atdotu kādam VWfanam , nax nevajag otru autõ vairs

FOCUS Reģ.: 15.02.2002
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: P.S. es a savu EXE cirvi labprāt atdotu kādam VWfanam , nax nevajag otru autõ vairs

cik maksa?

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

kliks rakstīja: Cik mēnesī maksā? Moš var pārņemt laizingu - ķipa pārjaunojuma līgums un tehniskajā turētājs uz mana vārda?

Apdrošināšana - okta kad beidzas, kasku arī dosi līdz?

Auto nav lizingaa, tapec ari ir tik leeti....

ja gribi nemt lizingu uz 5 gadi, tad pirmaa iemaksa 0%, ja uz 6gadi, tad bija laikam 10%

Ja nem liizi uz 5 gadi un 0% iemaksu, tad vajag vertejumu lielaku, nekaa lizinga summa, sim auto vertejums bus kaa min. 12500lvl

Octa un Kasko nevar paariet, jo mainisies ipasnieks, ja bus lizings, tad par labu vinam.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

FOCUS rakstīja:

TDI rakstīja: P.S. es a savu EXE cirvi labprāt atdotu kādam VWfanam , nax nevajag otru autõ vairs

cik maksa?

19keur

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: viss būtu skaidrs , izņemot EXE bez kožas , NAVI , zenoona un tomata vot cirvim EXE ir EXE , tur ira viss ko gonda spēj piedavāt , nu izņemot motooru a vot viss kas nau cirvis un leģenda , zem EXE dod xvz ko

Bet nu lai Teu labi noiet , price gutt ales gutt

Xenons ir un man riebjas gan automats, gan aada, a nafig man navigaciju, ja iet tikai Eiropaa.....

FOCUS Reģ.: 15.02.2002
0 0 Atbildēt

19eur? tad 07.gada? ja tas ir vecais crv tad busi ar to cenu biki paravis auzas...

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

FOCUS rakstīja: 19eur? tad 07.gada? ja tas ir vecais crv tad busi ar to cenu biki paravis auzas...

esmu auzās ?? kautkā nejūt Bensons un Nippons vērtē viņu uz 14kls . tb 20keur mīnus viņu komisija , tā arī sanāk bet var jau 'jauno' pliku, kā baznīcas žurku ,parakt par tādu ciparu .

FOCUS Reģ.: 15.02.2002
0 0 Atbildēt

nu tad ja vecais tad jabut supermazam nobraukumam un dizelim....

bet nu citadak skatoties labak jaunais neka vacais kuram ir tv(kuru nevar izmantot), ada (kas man galigi nepatik) un luka (kas isti nav vajadziga ja ir klimats)...nu un kas vel?

var jau but ka kau kadam megu super truper fanatam pa 14ls vinu var pardot bet nu shaubos....20eur!!!!! par lietotu veco bundzhu....es tomer joprojam nesaprotu..

tagad laiki savadaki nedaudz, mainijushies....pasties cik leti atdod to pilno accordu!!! vot tas ir nemams auto nevis crv vecais kurma pat xenons nav!!!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

ir dīzelis , 61kkm , EXE + visādi aseksuāru sūti salikti ......... jauns maksāja 23kls.

FOCUS Reģ.: 15.02.2002
0 0 Atbildēt

iesaku tad atdot tam benosnam vai nipoman....diez vai kads cic pa tadu ciparu tev vinu nems....vismaz kuram galva uz pleciem.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

un cirim zenons nau vajadziigs - gaismas lopā .

viens onka pasteidzās savu 'jauno' ar 2,0tomātu bij paspejis nogrūst un dīzeļakordu paķert ,citadi būtu samijušies

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Un tad es domāju, ko manējo pa 13ke neviens nepērk

www.ss.lv/...

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Un tad es domāju, ko manējo pa 13ke neviens nepērk

www.ss.lv/...

Laikam tavejam cena par lielu, ka neperk!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti