Aptauja krīzes laikos ...

911 Reģ.: 11.04.2003

Pēdējā laikā daudz ir runāts, ka krīze ir klāt vai arī tuvojas. Daudzi to esot pamanījuši visdažādākajās dzīves situācijās, notikumos, procesos, taču mans jautājums Jums ir šāds - ko Jūs esat manījuši, kas garnadžiem šobrīt no auto lietām patīk visvairāk?

.. man dažiem kolēģiem jau ir "aiznesti" parking sensori, kas iestrādāti bamperī uz vienas "lentas".

 
markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

markss rakstīja: krīzes nav, kā visi saka.

blakus ražotne slēdzas ciet, cilvjus atlaiž

tev ir unikāla iespēja - pērc to ražotni un strādājiet ar raimondsm uz pusēm.....

Pričom es un raimis ne fiziku man mācija nekā, man ar viņu nebūs ko runāt, davai tu nāc, bet nu ar jāpadomā

(gudrinieks)

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

tadsjautues rakstīja: vaj kaads nezina kur pazudis GREGERA kungs?

agraak bija interesanti palasiit tos vinja murgus

Zinu, bet neteikšu!

bez vinja shite ta mazliet neinteresantaak,

afigetj intersanti bija arii kad Edzulis sheit raxtiija aktiivaak- gadus 2 atpakalj

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

grr, ko var te sipt prātu te daži labi ar savu elektroniku, es darbojos lauciņā saistītā ar OpenSource programmatūru. Cits ražo mēbeles, vēl cits ir virtuozs metinātājs, kuram klientu rinda ir tik gara, ka sipties un labot pašam savu metināmo nozīmētu vai nu palikt bez atpūtas vai arī palikt bez ieņēmumiem. Lieku galvu ķīlā ka īstam profesionālim daudz daudz lētāk ir nodot tādu aparātu specializētā remontā, vai pat nopirkt jaunu darbarīku, nevis lauzties "atvērtās durvīs". Ir protams labi zināt daudz un dikti, tikai jāņem vērā, ka visu zināt tāpat nav iespējams, un es izvēlos labāk vienu speciālistu kura zināšānas ir ļoti šaurā sfērā pretstā tādiem "visziņiem" kā mūsu valdības vīri un tamlīdzīgi personĀži

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

tadsjautues rakstīja:

Nezinite rakstīja:

tadsjautues rakstīja: vaj kaads nezina kur pazudis GREGERA kungs?

agraak bija interesanti palasiit tos vinja murgus

Zinu, bet neteikšu!

bez vinja shite ta mazliet neinteresantaak,

afigetj intersanti bija arii kad Edzulis sheit raxtiija aktiivaak- gadus 2 atpakalj

tu ko ? raimi, edzuli un gregeri uzskati par kaut kaadiem klauniem, vai ?

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

un vispār juhaN nav ko sēdēt inetā - strādāt vajag.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: grr, ko var te sipt prātu te daži labi ar savu elektroniku, es darbojos lauciņā saistītā ar OpenSource programmatūru. Cits ražo mēbeles, vēl cits ir virtuozs metinātājs, kuram klientu rinda ir tik gara, ka sipties un labot pašam savu metināmo nozīmētu vai nu palikt bez atpūtas vai arī palikt bez ieņēmumiem. Lieku galvu ķīlā ka īstam profesionālim daudz daudz lētāk ir nodot tādu aparātu specializētā remontā, vai pat nopirkt jaunu darbarīku, nevis lauzties "atvērtās durvīs". Ir protams labi zināt daudz un dikti, tikai jāņem vērā, ka visu zināt tāpat nav iespējams, un es izvēlos labāk vienu speciālistu kura zināšānas ir ļoti šaurā sfērā pretstā tādiem "visziņiem" kā mūsu valdības vīri un tamlīdzīgi personĀži

ja tu to biji domaajis adreseetu raimim, tad garaam.... vinjsh nezin ko noziimee klientu rinda pie durviim, vinjam nav ne jausmas, ka kaads var straadaat pietiekami profesionaali savaa shauraa jomaa, lai nevajadzeetu sev sipt smadzeni par to kaa izgatavot jaunu metinaamo, kaa sarazhot kraasas pulverizatoru vai kaa pasham sameistarot boeing-757 lai aizlidot uz Minheni uz buznesa paarrunaam

raimis tak ir tipisks muusu zemaakaas shkjiras politikaanju piemeers - maak tikai runaat.... ne domaat

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

tadsjautues rakstīja: vaj kaads nezina kur pazudis GREGERA kungs?

agraak bija interesanti palasiit tos vinja murgus

Zinu, bet neteikšu!

nav jau ko teikt vai neteikt... gandriiz 99.99% ka ampjlojaas pa saapklubu

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

Nezinite rakstīja:

tadsjautues rakstīja: vaj kaads nezina kur pazudis GREGERA kungs?

agraak bija interesanti palasiit tos vinja murgus

Zinu, bet neteikšu!

nav jau ko teikt vai neteikt... gandriiz 99.99% ka ampjlojaas pa saapklubu

Tur viņš arī visiem klārē, cik kruti ir amerikosu auto?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

Nezinite rakstīja:

tadsjautues rakstīja: vaj kaads nezina kur pazudis GREGERA kungs?

agraak bija interesanti palasiit tos vinja murgus

Zinu, bet neteikšu!

nav jau ko teikt vai neteikt... gandriiz 99.99% ka ampjlojaas pa saapklubu

Tur viņš arī visiem klārē, cik kruti ir amerikosu auto?

tak jams ar aero ar plivinaajaas te...

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

gigigi

taa ar ir... saapistos tup un onlainaa....

btw- mosh ne aero bet griffins?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja: grr, ko var te sipt prātu te daži labi ar savu elektroniku, es darbojos lauciņā saistītā ar OpenSource programmatūru. Cits ražo mēbeles, vēl cits ir virtuozs metinātājs, kuram klientu rinda ir tik gara, ka sipties un labot pašam savu metināmo nozīmētu vai nu palikt bez atpūtas vai arī palikt bez ieņēmumiem. Lieku galvu ķīlā ka īstam profesionālim daudz daudz lētāk ir nodot tādu aparātu specializētā remontā, vai pat nopirkt jaunu darbarīku, nevis lauzties "atvērtās durvīs". Ir protams labi zināt daudz un dikti, tikai jāņem vērā, ka visu zināt tāpat nav iespējams, un es izvēlos labāk vienu speciālistu kura zināšānas ir ļoti šaurā sfērā pretstā tādiem "visziņiem" kā mūsu valdības vīri un tamlīdzīgi personĀži

mūsdienās ir jābūt plaša profila speciālistam, lai izdzīvotu

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

WALA rakstīja: grr, ko var te sipt prātu te daži labi ar savu elektroniku, es darbojos lauciņā saistītā ar OpenSource programmatūru. Cits ražo mēbeles, vēl cits ir virtuozs metinātājs, kuram klientu rinda ir tik gara, ka sipties un labot pašam savu metināmo nozīmētu vai nu palikt bez atpūtas vai arī palikt bez ieņēmumiem. Lieku galvu ķīlā ka īstam profesionālim daudz daudz lētāk ir nodot tādu aparātu specializētā remontā, vai pat nopirkt jaunu darbarīku, nevis lauzties "atvērtās durvīs". Ir protams labi zināt daudz un dikti, tikai jāņem vērā, ka visu zināt tāpat nav iespējams, un es izvēlos labāk vienu speciālistu kura zināšānas ir ļoti šaurā sfērā pretstā tādiem "visziņiem" kā mūsu valdības vīri un tamlīdzīgi personĀži

mūsdienās ir jābūt plaša profila speciālistam, lai izdzīvotu

tpa, ja suuuuuudiiiiiks finanshu ministrs, tad jaameegina strateet kaa ekonomikas ministram ? un ja kaa ekonomikas ministrs ir garaam, tad jaaiet par aizsardziibas ministru ? vai par zemkopiibas, vai par aizsardziibas pouhj galvenais - lai cilveeks labs

tadsjautues Reģ.: 13.02.2008
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: gigigi

taa ar ir... saapistos tup un onlainaa....

btw- mosh ne aero bet griffins?

tur laikam taj saabklubaa vislaik slavee viens otru tur nav par ko striideeties tapeec i aizgaaja, lien viens otram fuj

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

dajebkuraa forumaa kur tusee wienas markas piekriteeji notiek tikai saldas slawas dziesmas .neies tak wienbalsiigi atziit ka iepirkusies. sawaadaak to wareetu saukt par 'atbalsta grupu'

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Neviens nepateiks neko labu tajā elektronikas topikā, jo tas nozīmētu atteikties no sapnīšiem par to, cik paši gudri, un zinoši. Protams arī radiem, draugiem un kaimiņiem ir autoritatīvi apskaidrots, kas ko jēdz un kas nejēdz un šito kārtību nevar jaukt.

Nu gluži kā valsts birokrāts.

Tā ka tā krīze ir pašos.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

raimi-es tew kaa aarstnieciibas persona prasu-klizmu iemaaciijies taisiit?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: raimi-es tew kaa aarstnieciibas persona prasu-klizmu iemaaciijies taisiit?

galvai klizma neliidz, pat pastarpinaati nee.....

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

njemot veeraa shii dunduka domaashanas veidu- tb cherez zjopu- liidzees

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja: njemot veeraa shii dunduka domaashanas veidu- tb cherez zjopu- liidzees

neliidzees gan ! tad jau tiks izskalotas peedeejaas intelekta paliekas......

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

nekas sariisies zilos graudinjus un ogli...

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Ak tad tas ir viņa intelekts, kas te smako?

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Optimisti..

1. uz pawasari un wasaru buus daudz daargaak.

www.ss.lv/...

2. Cena tikai līdz 19. 11

www.ss.lv/...

3. Dāvanā Mājas Kino zāle

www.ss.lv/...

4. ss.lv vieglo auto sludinājumu (pārdod) skaits ar vārdu \"Срочно\" 250 un ar \"Steidzami\"- 662.

Un krīze vēl nav tā īsti sākusies...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

M77 rakstīja: Optimisti..

1. uz pawasari un wasaru buus daudz daargaak.

www.ss.lv/...

2. Cena tikai līdz 19. 11

www.ss.lv/...

3. Dāvanā Mājas Kino zāle

www.ss.lv/...

4. ss.lv vieglo auto sludinājumu (pārdod) skaits ar vārdu \"Срочно\" 250 un ar \"Steidzami\"- 662.

Un krīze vēl nav tā īsti sākusies...

kaut kā parasti tā cena neatbilst steidzamiem kritērijiem.....

interesanti - vai kinozāle arī būt lietota?

galvenais ka raud, ka naudu vajag... bizness neiet.... bet reāli cenu nelaiž nost - it ka nav kur steigties un nauda nav tik vajadzīga....

daži vispār talanti.... šī mašīna ir visdrīzāk no kortiem....

www.ss.lv/...

ja tā nopietni paskatās- 2001. gadā tādas jau neražoja... bet tas netraucē nomest gadiņu nost- atnāks... apskatīsies... un tad jau laikam uz gadiem būs po....

pēc šī brīnuma sarosījās visi pārējie.... viens pat atteicas dzīt uz servisu pārbaudīt... un saļepīja trīs sludinājumus ar augstāku cenu.... ja vel sludinājumā uzrakstītu ka autiņam ar ādas sēdekļiem NAV apsildes... varbūt sen jau notirgotu to Itālijai domāto brīnumu... bet cilvim nepielec ka vajag elementāru taisnību teikt... bet šīs tik dzīvo pagātnē... vasarā gribēja jau par 6500 pirkt... psc...

nu un protams šīs... www.ss.lv/...

grūti iedomāties kaut kādu iemeslu - lai par šo modeli maksāt vairāk nekā 6000 Euro... kur vel 7000....

M77 Reģ.: 06.08.2008
0 0 Atbildēt

Sestdien braucu ciemos pie radiem uz dēla 3 gadu jubileju. Bija doma uzdāvināt velosipēdu, tam paredzētais budžets ~50Ls.

Tā kā dažu apstākļu dēļ man ir 20% atlaide veikalos \"Viss atpūtai dabā\", tad sākumā skatījos tur, atrastais variants - Merida www.gandrs.lv/... velosipēds par Ls 85 (ar alaidi sanāktu Ls 68 - vienalga padārgi.)

Nolēmu paskatīt citur- par iecerētajiem 50Ls citur varēja atrast tikai visādus draņķus (viena no vietām - cenu paradīze), kurus dāvināt būtu kauns un sev arī tādus nepirktu.

ZZK lapā atradu pēc skata labāku variantu (gan izskatīgāks, gan izturigāks) - www.zzk.lv/... bet cena Ls70.

Bija doma iegādāt ZZK variantu, bet pa ceļam iegriezos Hawaii Express, tur \"sezonas atlaides 20%\" un atbilstošs velosipēds www.hawaii.lv/... par Ls79 (ar atlaidi Ls 63,20).

Likās jau, ka jānem ciet, bet gribējās tomēr apskatīt ZZK modeli (turklāt viņiem arī tas bija pieejams dažādās krāsās) un paprasīt vai šiem ar nav kādas atlaides. ZZK veikalā ienākot, nekas neliecina, ka šiem kāda sezonas beigu akcija būtu, viss kā parasti. Jautāju pārdevējam, vai šie nepiedāvā atlaides, atbilde īsa un tieša- kā nu ne, bet vairāk par 20% nevarēšot iedot. Tā arī nopirku visforšāko no skatītajiem variantiem par Ls56. Un biju diezgan apmierināts ar pirkumu.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

njaa..... pēdējais sludinājums... vnk ...

www.ss.lv/...

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti