Aptauja krīzes laikos ...

911 Reģ.: 11.04.2003

Pēdējā laikā daudz ir runāts, ka krīze ir klāt vai arī tuvojas. Daudzi to esot pamanījuši visdažādākajās dzīves situācijās, notikumos, procesos, taču mans jautājums Jums ir šāds - ko Jūs esat manījuši, kas garnadžiem šobrīt no auto lietām patīk visvairāk?

.. man dažiem kolēģiem jau ir "aiznesti" parking sensori, kas iestrādāti bamperī uz vienas "lentas".

 
raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Krīzes laikos būs svarīgi, cik var tās idejas izdomāt un to mehānismu uztaisīt. Un te nu bez saprašanas, kas un kā darbojas un kā jārēķina, neiztikt. kupiprodaimaļina beigusies.

Imka Reģ.: 26.02.2004
0 0 Atbildēt
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Krīzes laikos būs svarīgi, cik var tās idejas izdomāt un to mehānismu uztaisīt. Un te nu bez saprašanas, kas un kā darbojas un kā jārēķina, neiztikt. kupiprodaimaļina beigusies.

Pēc šāda teikuma, un vispār Raimja nostādnes, var padomāt ka krīze izpaudīsies kā atgriešanās naturālajā saimniecībā

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Krīzes laikos būs svarīgi, cik var tās idejas izdomāt un to mehānismu uztaisīt. Un te nu bez saprašanas, kas un kā darbojas un kā jārēķina, neiztikt. kupiprodaimaļina beigusies.

Vienkārš un tiešs jautājums, cik Tev gadu? Es domāju vai nu līdz 16, vai pāri 70.

- ja es pelnu maizītei krāsojot sienas, tad saki man nah man taisīt pindzeli.

- ja es pelnu metinot bleķus tad nah man taisīt metināmo.

- ja es pelnu vadot kādu biznesu tad varbūt ieteiksi raksīt softu (grāmatvedības, CAD ko vēl ne), pašam kārtot finanses, utt. utjp.

Kupiprodai nekad cilvēk nav bijusi maļina, šeit es nerunāju par vienas dienas kompānijām un darījumiem.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Viens no krīzes iemesliem ir slikta arējās tirdzniecības bilance - neko pārak krutu vai pārak daudz neražojam otrs - pārmērīga atkarība no arējiem energoresusiem, kas tieši ietekmē inflāciju un niecīga pašu resursu izmantošana.

paris tukstošu, kam aprēķini nav ķīniešu ābece un parādās fons, uz kura var rasties idejas un eksports.

ieskatam - leišu metināmaiss par Ls750 Rianas veikalā pie Latgalītes - ūberkruta iekārta.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Kā ta tās iekārtas krutums izpaužas . Tipa cik "līkas" rokas pieļaujamas lai šuve sanāktu daudz maz "taisna"?

Bazhix Reģ.: 20.02.2003
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Viens no krīzes iemesliem ir slikta arējās tirdzniecības bilance - neko pārak krutu vai pārak daudz neražojam otrs - pārmērīga atkarība no arējiem energoresusiem, kas tieši ietekmē inflāciju un niecīga pašu resursu izmantošana..

Nu tad ko Tu teeree jau taa daargo elektriibu un spamo iauto? Taa nedz Tu radi pievienoto veertiibu, nedz cel IKP..

Karogs rokaa un aidaa, uzbuuvee savu dinamo mashiinu (mamma.com paliidzees atrast instrukciju) un seedi un griez to, lai pietiek kaut vai istabas apgaismojumam un vareesi neuztraukties par daargajiem energoresursiem un inflaaciju.

Muusu valsts buus tik laba, cik labu mees pashi radiisim. Nevis filozofeesim par taas radiishanu

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Vienkārša un atkārtojama

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

moš raimi māki arī lasīt

prasīju tev cik metināmos jau esi uzražojis un cik no tiem pārdevis?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Lai celtu IKP jabūt pāris tūkstošiem, kas domā, ne tikai dara un rukā.

www.daripats.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nē, raimis māk tikai rakstīt

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

shas kak saakshu razjot metinaamos aparaatus. Neviens kjiinas aparaats pa 20Ls nestaavees blakus. Karoch, mekleeju investorus. Peljnju daliisim braaliigi, varam arii uz puseem.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Lai celtu IKP jabūt pāris tūkstošiem, kas domā, ne tikai dara un rukā.

www.daripats.lv/...

Dari pats izklausaas peec onanizaatoru klubinja Bet ja nopietni, varbuut mans uzskats ir novecojis, bet es arii uzskatu, ka vecim ir jaamaak pasham kaut izurbt caurumu sienaa un diibeli ielikt. Bet... Liela dalja pashi dara tik maz, jo ar savu pamatdarbu ir paaraak aiznjemti un paaraak tiek izzhmiegti, ka vakaraa to urbi rokaas i notureet nevar. Labi veel, ja gjimenei paliek laika, briidii, kad reklaamas filmas starplaikaa saak raadiit. Bet, ja izdodas iekaartoties, ka pamatdarbs neizsuuc peedeejo, tad seedi studee (mama.com ) kaut to, kaa pasham logus vai laminaatu ielikt Vai, ja naudu gana sarazho ar sho pamatdarbu, kursh neizzhmiedz, tad lai tos logus liek speci un pats tikmeer atpuuties kaa gribi

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Viens no krīzes iemesliem ir slikta arējās tirdzniecības bilance - neko pārak krutu vai pārak daudz neražojam otrs - pārmērīga atkarība no arējiem energoresusiem, kas tieši ietekmē inflāciju un niecīga pašu resursu izmantošana.

Tā gluži nebūs, pārsvarā krīzes iemesli ir tā sauktie uzpūstie burbuļi, kad attiecīgajai precei nav naudas seguma.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Peksiic rakstīja: shas kak saakshu razjot metinaamos aparaatus. Neviens kjiinas aparaats pa 20Ls nestaavees blakus. Karoch, mekleeju investorus. Peljnju daliisim braaliigi, varam arii uz puseem.

pietiks jau, ka tu vienkārši tirgosi tos 20latu aparātus nevis par 500, bet kaut vai par 50 latiem.....

cik daudz metinātāju nodzerās laukos un tikai tāpēc, ka nespēj nopirkt pusautomātu (bet spēj nopirkt spirta šķīdumu ūdenī)

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Pavisam labi būtu, ja kāds kaut ko arī zinātu, ko un kā taisīt, ko mērīt un kā to saprast. Nevis paļautos uz to, kas un kā izklausās, bet pārmērītu ātrumus un spriegumus. Citādi pat normāla saruna nesanāk.

www.iauto.lv/...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Viens no krīzes iemesliem ir slikta arējās tirdzniecības bilance - neko pārak krutu vai pārak daudz neražojam otrs - pārmērīga atkarība no arējiem energoresusiem, kas tieši ietekmē inflāciju un niecīga pašu resursu izmantošana.

paris tukstošu, kam aprēķini nav ķīniešu ābece un parādās fons, uz kura var rasties idejas un eksports.

ieskatam - leišu metināmaiss par Ls750 Rianas veikalā pie Latgalītes - ūberkruta iekārta.

Tad kad es tev piedavaju uzražot man metinamo un nopelnit tad kuju aptirsies.Ko te kladzini lietas pa ko nerubi fišku.Butu sacis ražot tos metinamos,nevis meģini te visu laiku pieradit savu ģenialo nepratu

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Elektronikas topikā viss ir pateikts, palasi vēl kādu grāmatiņu un ar ciema elektriķi uzražojiet paši.

Vakar kāds ziņās dzirdēja par banku jaunāko stiķi?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Elektronikas topikā viss ir pateikts, palasi vēl kādu grāmatiņu un ar ciema elektriķi uzražojiet paši.

Vakar kāds ziņās dzirdēja par banku jaunāko stiķi?

sēdina kreditorus uz metināmā ?

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Elektronikas topikā viss ir pateikts, palasi vēl kādu grāmatiņu un ar ciema elektriķi uzražojiet paši.

Eu, !hibrīd!, kur tu tāds esi radies?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Elektronikas topikā viss ir pateikts, palasi vēl kādu grāmatiņu un ar ciema elektriķi uzražojiet paši.

Vakar kāds ziņās dzirdēja par banku jaunāko stiķi?

Un ko tad vaidi ka latvija nav ražošanas???Ka jasak ražot tad izradas ka mak tikai tirst,a uzražot neka,bet ta jau gudras runas malt ir baigais specs.Raimi tev tads teiciens nav pazistams;Gudri tirst nav malku cirst

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Bankas kaut ko nepareizi rēķina...

Pašlaik radio pēc pārtraukuma iet par budžetu

Tas, ka es kaut ko te uzražošu, tāapt neko nemainīs, bet ja te kādi 20 prastu uzražot, kas pēc elektronikas topikā pieejamās info ir iespējams, gan mainītu vismaz diskusiju vidi par šo tēmu.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Latviju par metināmo aparātu ražošanas lielvalsti! (rock)

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Izskatās, ka šitā arī skolās notiek - par velti dod zināšanas, bet tās nevienam nav vajadzīgas..

un tad - jā ekonomika ir krīīīīīīzžžžžēēeeeē

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Katram latvietim savu pusautomātu!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti