Xperia X1

kontradmiral Reģ.: 07.12.2004

Ir kāds iegādājies un var kaut ko pateikt pa šo verķi:

Cik stipri bremzē?

Kā ķer zonu?

Vai ir noturīgs pret nobružājumiem?

Cik labi velk bača?

Kas nepatīk?

 
1 2 3 4
TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

TDIOTS rakstīja: kā tas 2SIMu adapters izpaužās ?? waj der dajebkuram mobim??

www.youtube.com/...

pldīzz

tik tā truba'vulgāris' prātā nejūk ka viņai 2SIM pa iekšām kuļas ??

pašam vajag 2nummurus , tālab staipos ar diviem trubafoniem , kā rādās velti

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

Uggga rakstīja:

TDIOTS rakstīja: kā tas 2SIMu adapters izpaužās ?? waj der dajebkuram mobim??

www.youtube.com/...

pldīzz

tik tā truba'vulgāris' prātā nejūk ka viņai 2SIM pa iekšām kuļas ??

pašam vajag 2nummurus , tālab staipos ar diviem trubafoniem , kā rādās velti

Dzīvē neesmu redzējis. Par ienākošiem zvaniem tā kā saprotu, ka varētu pienākt no abām SIM, bet kā ar izejošiem, ja standartā truba nav paredzejusi izveles iespējas?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Dzīvē neesmu redzējis. Par ienākošiem zvaniem tā kā saprotu, ka varētu pienākt no abām SIM, bet kā ar izejošiem, ja standartā truba nav paredzejusi izveles iespējas?

Arī ienākošajiem - kā telefons, kurš nav paredzēts vienlaicīgai darbībai divos tīklos, to dabū gatavu?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

TDIOTS rakstīja: kā tas 2SIMu adapters izpaužās ?? waj der dajebkuram mobim??

www.youtube.com/...

Nju, šitais iekš video redzamais ir kkas baiss Lietoju elegantu vienas SIM kartes izmēra adapteri - tādu metālisku knibuci, kurā 2 mazās bedrēs tiek ielikti čipi no abām vēlamajām SIM un metāla vāciņš pa virsu... Lai iegūtu čipus no parastām SIM kartēm, jālieto vai nu speciāls rīks (tipa kompostrētājs - man tāds ir), vai arī šķēres (var sačakarēt SIM)...

Savietojams ir a pilnīgi visiem telefoniem, jo tas SIM pārslēgšanas softs sēž iekšā adapterī un lādējas mobzī no speciālām atmiņas adresēm, kas SIM standartā paredzētas tīkla operatora specfiskam softa kodam, bet pie mums neviens operators šo adrešu apgabalu neizmanto... Ienākošos zvanus var pāradresēt savā starpā starp abiem Nr., līdz ar to zvani nonāks tajā kartē, kas tajā brīdī aktīva. Zvanot uz āru varam pārslēgties uz to karti, kuru gribam izmantot... Adaptera setingo varam uzstādīt intervālu, kādā tas pats pārslēdzas no vienas SIM uz otru, lai nočekotu ienākošās SMS... Var arī izslēgt automātisko pārslēgšanos...

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

Ebay to adapteri var nopirkt par paaris dolaariem. Meklee peec "dual sim adapter"

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

exif rakstīja: Ebay to adapteri var nopirkt par paaris dolaariem. Meklee peec "dual sim adapter"

Ok, pārdosi man par 4$ ? Varka Tev 100% Ņemšu duci, Šveiks teica ka tad esot lētāk.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

Uggga rakstīja:

TDIOTS rakstīja: kā tas 2SIMu adapters izpaužās ?? waj der dajebkuram mobim??

www.youtube.com/...

Nju, šitais iekš video redzamais ir kkas baiss Lietoju elegantu vienas SIM kartes izmēra adapteri - tādu metālisku knibuci, kurā 2 mazās bedrēs tiek ielikti čipi no abām vēlamajām SIM un metāla vāciņš pa virsu... Lai iegūtu čipus no parastām SIM kartēm, jālieto vai nu speciāls rīks (tipa kompostrētājs - man tāds ir), vai arī šķēres (var sačakarēt SIM)...

Savietojams ir a pilnīgi visiem telefoniem, jo tas SIM pārslēgšanas softs sēž iekšā adapterī un lādējas mobzī no speciālām atmiņas adresēm, kas SIM standartā paredzētas tīkla operatora specfiskam softa kodam, bet pie mums neviens operators šo adrešu apgabalu neizmanto... Ienākošos zvanus var pāradresēt savā starpā starp abiem Nr., līdz ar to zvani nonāks tajā kartē, kas tajā brīdī aktīva. Zvanot uz āru varam pārslēgties uz to karti, kuru gribam izmantot... Adaptera setingo varam uzstādīt intervālu, kādā tas pats pārslēdzas no vienas SIM uz otru, lai nočekotu ienākošās SMS... Var arī izslēgt automātisko pārslēgšanos...

Skaidrojums foršs. Beidzot ir pavisam skaidrs - SŪC. Tas ir nevis "Dual SIM", lai vai kā dažiem gribētos, bet gan "SIM switch". Telefons, kas uztur patiesu "dual", spēj būt aktīvs abos tīklos vienlaicīgi, un to acīmredzot tomēr nevar panākt ar kautkādu adapteri vien.

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

RX-7 rakstīja:

Uggga rakstīja:

TDIOTS rakstīja: kā tas 2SIMu adapters izpaužās ?? waj der dajebkuram mobim??

www.youtube.com/...

Nju, šitais iekš video redzamais ir kkas baiss Lietoju elegantu vienas SIM kartes izmēra adapteri - tādu metālisku knibuci, kurā 2 mazās bedrēs tiek ielikti čipi no abām vēlamajām SIM un metāla vāciņš pa virsu... Lai iegūtu čipus no parastām SIM kartēm, jālieto vai nu speciāls rīks (tipa kompostrētājs - man tāds ir), vai arī šķēres (var sačakarēt SIM)...

Savietojams ir a pilnīgi visiem telefoniem, jo tas SIM pārslēgšanas softs sēž iekšā adapterī un lādējas mobzī no speciālām atmiņas adresēm, kas SIM standartā paredzētas tīkla operatora specfiskam softa kodam, bet pie mums neviens operators šo adrešu apgabalu neizmanto... Ienākošos zvanus var pāradresēt savā starpā starp abiem Nr., līdz ar to zvani nonāks tajā kartē, kas tajā brīdī aktīva. Zvanot uz āru varam pārslēgties uz to karti, kuru gribam izmantot... Adaptera setingo varam uzstādīt intervālu, kādā tas pats pārslēdzas no vienas SIM uz otru, lai nočekotu ienākošās SMS... Var arī izslēgt automātisko pārslēgšanos...

Skaidrojums foršs. Beidzot ir pavisam skaidrs - SŪC. Tas ir nevis "Dual SIM", lai vai kā dažiem gribētos, bet gan "SIM switch". Telefons, kas uztur patiesu "dual", spēj būt aktīvs abos tīklos vienlaicīgi, un to acīmredzot tomēr nevar panākt ar kautkādu adapteri vien.

Pareizi - šis adapteris nu nekādi nevar nodrošināt būšanu aktīvam reizē ar abām SIM, jo telefonam ir tikai viens uztvērējs/raidītājs

Tie aparāti (teiksim, Samsung modelis ar 2 SIM), kam ir 2 reizē aktīvas SIM, būtībā ir 2 telefonu iekšas vienā korpusā un ar vienu lietotāja interfeisu...

Šis adapteris ir risinājums tādiem pilsoņiem, kā es un Sintris, kuriem ir darba un privātā SIM karte un kuri negrib kā tādi urlas nēsāt līdzi 2 aparātus, toties grib lietot NORMĀLU un LABU telefonu (nevis kādu no tiem briesmonīšiem, kas šobrīd piedāvā 2 raidītāju risinājumu).

Man, teiksim, ir darba LMT SIM un privātā LMT SIM. Darba laikā pārslēdzos uz darba SIM un izejošie zvani man iet tikai no tās... Ienākošie nak no abām, pateicoties pāradresācijai, kas LMT iekšienē ir bez maksas... SMS nāk tās, kas sūtītas uz darba Nr., ja gribu nočekot, kas notiek privātajā ar SMS, tad pārslēdzos, apskatu un tad atpakaļ uz darba SIM... Pēc darba un brīvdienās turu pārslēgtu uz privāto SIM...

That's it! Un viss...

kontradmiral Reģ.: 07.12.2004
0 0 Atbildēt

Runājot par telefonu:

vai sarunās laikā nav sarežģīti pierakstīt telefonu, ko tev sauc otrā trubas galā esošais cilvis

vai viņu vienkārši ir spaidīt ar pirkstiem vai prasās pēc kociņa

Vai ir testēts GPS, kas neēd neta trafiku tipa Tom Tom, ja jā vai reāli praktiski izmantojams?

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

O.K. tahanks RX par izklāstu , laikam turpināšu būt 'urla' ar divām 'mabilām'

dakteris Reģ.: 03.07.2001
0 0 Atbildēt

kontradmiral.

Man ir G900 un arī citus smārtus ļoti ērti var spaidīt ar rokām t.i.pirkstiem..Attiecība par GPS- TomToms netā jau nelien (te es domāju ar ārējo uztvērēju),ja vien pats neesi uzlicis aktīvas ātruma kameras vai trafika info..Kā reizi visi Google mapi ēd trafiku,jo bez neta neiet,jo nav kartes atmiņā kā ir Tomam

kontradmiral Reģ.: 07.12.2004
0 0 Atbildēt

Biju domājis par G900 arī, bet diezgan švaki reviewu tipa bieži gļuko, baterija netur daudz; GPS laikam arī nebija.

Par GPS zinu, ka google maps lien netā, tāpēc jautāju par bez neta navigatoriem kā Tom Tom vai ir reāli Xperiu izmantot kā navigatoru autosā vai tas ir vairāk domāts, lai paspēlētos.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: O.K. tahanks RX par izklāstu , laikam turpināšu būt 'urla' ar divām 'mabilām'

Tut ti ņe praf Pats biju gana skeptisks,bet pēc randiņa ar RX-7 un tā sviča/adaptera iegādes šaubas iraid zudušas. Nu ir man tagad telefonā tas verķītis,verķītī divi LMT SIM karšu čipi un viss rullē. Uzlikts SIM 2 - privātais un SIM 1 darba Nr ar pāradresāciju uz personīgo numuru.Saņemu zvanus no abām SIM kartēm, ja vajag zvanīt izvēlos no kura numura.

Varbūt neesmu ierubījis fišku, bet neredzu da jebkādu traucējošu momentu šajā lietā.

P.S. Es nelobēju RX-7 biznesu, vnk.pie gadījuma vēlreiz viņam pateikšu paldies par preci.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

TDIOTS rakstīja: O.K. tahanks RX par izklāstu , laikam turpināšu būt 'urla' ar divām 'mabilām'

Tut ti ņe praf Pats biju gana skeptisks,bet pēc randiņa ar RX-7 un tā sviča/adaptera iegādes šaubas iraid zudušas. Nu ir man tagad telefonā tas verķītis,verķītī divi LMT SIM karšu čipi un viss rullē. Uzlikts SIM 2 - privātais un SIM 1 darba Nr ar pāradresāciju uz personīgo numuru.Saņemu zvanus no abām SIM kartēm, ja vajag zvanīt izvēlos no kura numura.

Varbūt neesmu ierubījis fišku, bet neredzu da jebkādu traucējošu momentu šajā lietā.

P.S. Es nelobēju RX-7 biznesu, vnk.pie gadījuma vēlreiz viņam pateikšu paldies par preci.

Saprastu ja vēl darba nr būtu bez pāradresācijas un tikai darba laikā. Bet kāda &^*%^& jēga ir no divām savstarpēji pāradresētām kartēm vienā tīklā. Paskaidrojiet man lūdzu...

exif Reģ.: 28.09.2006
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

exif rakstīja: Ebay to adapteri var nopirkt par paaris dolaariem. Meklee peec "dual sim adapter"

Ok, pārdosi man par 4$ ? Varka Tev 100% Ņemšu duci, Šveiks teica ka tad esot lētāk.

Oj kaa te visiem patiik piesipties vaardiem.. ja konkreeti tad pirku par $ 5.35, shippings bija free!

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

sintris rakstīja:

TDIOTS rakstīja: O.K. tahanks RX par izklāstu , laikam turpināšu būt 'urla' ar divām 'mabilām'

Tut ti ņe praf Pats biju gana skeptisks,bet pēc randiņa ar RX-7 un tā sviča/adaptera iegādes šaubas iraid zudušas. Nu ir man tagad telefonā tas verķītis,verķītī divi LMT SIM karšu čipi un viss rullē. Uzlikts SIM 2 - privātais un SIM 1 darba Nr ar pāradresāciju uz personīgo numuru.Saņemu zvanus no abām SIM kartēm, ja vajag zvanīt izvēlos no kura numura.

Varbūt neesmu ierubījis fišku, bet neredzu da jebkādu traucējošu momentu šajā lietā.

P.S. Es nelobēju RX-7 biznesu, vnk.pie gadījuma vēlreiz viņam pateikšu paldies par preci.

Saprastu ja vēl darba nr būtu bez pāradresācijas un tikai darba laikā. Bet kāda &^*%^& jēga ir no divām savstarpēji pāradresētām kartēm vienā tīklā. Paskaidrojiet man lūdzu...

Lai izejošos zvanus, kas veikti darba laikā, apmaksātu darbs Bet lai tie pilsoņi, kas zina tikai manu privāto Nr. arī varētu mani darba laikā sazvanīt Pāradresācija no darba uz privāto man personīgi ir uzlikta, jo firmas direktors tomēr strādā 24h režīmā... Bet normāls ierindas pilsonis, protams, var nelikt šo pāradresāciju un kā 17:05 no rūpnīcas ārā, tā aizmirst par darbu

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

exif rakstīja:

sintris rakstīja:

exif rakstīja: Ebay to adapteri var nopirkt par paaris dolaariem. Meklee peec "dual sim adapter"

Ok, pārdosi man par 4$ ? Varka Tev 100% Ņemšu duci, Šveiks teica ka tad esot lētāk.

Oj kaa te visiem patiik piesipties vaardiem.. ja konkreeti tad pirku par $ 5.35, shippings bija free!

Un kā? Lieto? Ir noderīgs?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

TDIOTS rakstīja: O.K. tahanks RX par izklāstu , laikam turpināšu būt 'urla' ar divām 'mabilām'

Tut ti ņe praf Pats biju gana skeptisks,bet pēc randiņa ar RX-7 un tā sviča/adaptera iegādes šaubas iraid zudušas. Nu ir man tagad telefonā tas verķītis,verķītī divi LMT SIM karšu čipi un viss rullē. Uzlikts SIM 2 - privātais un SIM 1 darba Nr ar pāradresāciju uz personīgo numuru.Saņemu zvanus no abām SIM kartēm, ja vajag zvanīt izvēlos no kura numura.

Varbūt neesmu ierubījis fišku, bet neredzu da jebkādu traucējošu momentu šajā lietā.

P.S. Es nelobēju RX-7 biznesu, vnk.pie gadījuma vēlreiz viņam pateikšu paldies par preci.

Nu, re... Man prieks, ka Tev prieks

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

kontradmiral rakstīja: Biju domājis par G900 arī, bet diezgan švaki reviewu tipa bieži gļuko, baterija netur daudz; GPS laikam arī nebija.

Par GPS zinu, ka google maps lien netā, tāpēc jautāju par bez neta navigatoriem kā Tom Tom vai ir reāli Xperiu izmantot kā navigatoru autosā vai tas ir vairāk domāts, lai paspēlētos.

Pats TomTomu neesmu licis un provējis, bet mans kolēģis lika un viss smuki strādā... Gan jau es arī reiz pamēģināšu, bet pašlaik, cik pa Latviju un ārzemēm esmu braukājis, man pietiek ar Googles Mapu, jo darbs apmaksā telefonu, tādēļ neta trafiks mani tā īsti nesatrauc

Nekādu problēmu pa ekrānpogām ar pirkstu pidžināt nav - ne ar kādu no vecajiem modeļiem (P910i, P990i, P1i), ne arī ar X1... Lai gan Bilgatus of Borg nav mans iemīļots personāžs, tomēr jāsaka, ka Windows Mobile 6.1 uz X1 gļuko daudz mazāk (pareizāk sakot - pa šo mēnesi, kamēr lietoju X1 - nevienu pašu reizīti) kā Symbian OS... Tas gan vismaz reizi dienā sagāja sviestā un restartu prasīja (bet reizēm pats - bez prasīšanas restartējās)....

Starp citu - pārdodu nost P990i (apdilis, bet labs, 2 gadi lietots, pilnā komplektācijā, ar dokumentiem, 4 GB Memory Stick) par 90 Ls

un

P1i (ideālā stāvoklī, mazāk par gadu, joprojām spēkā garantija, pilnā komplektācijā, ar iepakaojumu un dokumentiem) par 120 Ls... (vai par 150 Ls, ja komplektā ar GPS Bluetooth uztvērēju)

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

Lai izejošos zvanus, kas veikti darba laikā, apmaksātu darbs

Pāradresācija no darba uz privāto man personīgi ir uzlikta, jo firmas direktors tomēr strādā 24h režīmā...

Hmm... Ja darbs ir 24h režīmā, tad kas ir tas laiks, kurā darbs nepamaksā izejošos zvanus? Un kas tas par dīvainu šaraškina kantori, kur mūsdienās pat direktoram nav pilnībā apmaksātas telefonsarunas? Man nenāk prāta saviem darbiniekiem sarunu izdruku prasīt

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Ir mazie direktori un ir lielie direktori. Atšķirās savā starpā ar to, ka mazie ir pakļauti lielajiem. Parasti mazajam ir uzlikts mēneša limits sarunām. Nu kādi 200 Ls.

...bet tā nu tas ir...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ir mazie direktori un ir lielie direktori. Atšķirās savā starpā ar to, ka mazie ir pakļauti lielajiem. Parasti mazajam ir uzlikts mēneša limits sarunām. Nu kādi 200 Ls.

...bet tā nu tas ir...

Kā var norunāt 200Ls? Protams ja ir regulāri ārzemju zvani, tad ok... Bet tādā gadījumā jau atkal ierobežojumi ir bezjēdzīgi.

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

RX-7 rakstīja:

Kaksis rakstīja: Ir mazie direktori un ir lielie direktori. Atšķirās savā starpā ar to, ka mazie ir pakļauti lielajiem. Parasti mazajam ir uzlikts mēneša limits sarunām. Nu kādi 200 Ls.

...bet tā nu tas ir...

Kā var norunāt 200Ls? Protams ja ir regulāri ārzemju zvani, tad ok... Bet tādā gadījumā jau atkal ierobežojumi ir bezjēdzīgi.

Nemoki sevi, lauzīdams galvu par šo problēmu - gan jau mēs tiksim paši galā

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

kontradmiral rakstīja: Biju domājis par G900 arī, bet diezgan švaki reviewu tipa bieži gļuko, baterija netur daudz; GPS laikam arī nebija.

Par GPS zinu, ka google maps lien netā, tāpēc jautāju par bez neta navigatoriem kā Tom Tom vai ir reāli Xperiu izmantot kā navigatoru autosā vai tas ir vairāk domāts, lai paspēlētos.

Starp citu - pārdodu nost P990i (apdilis, bet labs, 2 gadi lietots, pilnā komplektācijā, ar dokumentiem, 4 GB Memory Stick) par 90 Ls

vispār jau jauns P990i it kā sākot ar 128 Ls....

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

200 Ls var norunāt tie kas zvana un piedāvā VIAsatu

150 tūkstošus km gadā ar auto nobrauc preses piegādātāji....

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti