Xperia X1

kontradmiral Reģ.: 07.12.2004

Ir kāds iegādājies un var kaut ko pateikt pa šo verķi:

Cik stipri bremzē?

Kā ķer zonu?

Vai ir noturīgs pret nobružājumiem?

Cik labi velk bača?

Kas nepatīk?

 
1 2 3 4
RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

RX-7 rakstīja:

kontradmiral rakstīja: Biju domājis par G900 arī, bet diezgan švaki reviewu tipa bieži gļuko, baterija netur daudz; GPS laikam arī nebija.

Par GPS zinu, ka google maps lien netā, tāpēc jautāju par bez neta navigatoriem kā Tom Tom vai ir reāli Xperiu izmantot kā navigatoru autosā vai tas ir vairāk domāts, lai paspēlētos.

Starp citu - pārdodu nost P990i (apdilis, bet labs, 2 gadi lietots, pilnā komplektācijā, ar dokumentiem, 4 GB Memory Stick) par 90 Ls

vispār jau jauns P990i it kā sākot ar 128 Ls....

Nu, ja rēķina, ka dodu līdzi vēl vienu jaunu baču un 4GB MemoryStick, tad 90 Ls it kā nav baisi par daudz...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

un ja atrēķina 10Ls vērtu akamulātoru un 15 Ls vērtu MS Pro Duo.... tad telefonu var dabūt par 60 - 65 Ls?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

modena rakstīja: un ja atrēķina 10Ls vērtu akamulātoru un 15 Ls vērtu MS Pro Duo.... tad telefonu var dabūt par 60 - 65 Ls?

Japp...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Uggga rakstīja:

TDIOTS rakstīja: kā tas 2SIMu adapters izpaužās ?? waj der dajebkuram mobim??

www.youtube.com/...

pldīzz

tik tā truba'vulgāris' prātā nejūk ka viņai 2SIM pa iekšām kuļas ??

pašam vajag 2nummurus , tālab staipos ar diviem trubafoniem , kā rādās velti

Dzīvē neesmu redzējis. Par ienākošiem zvaniem tā kā saprotu, ka varētu pienākt no abām SIM, bet kā ar izejošiem, ja standartā truba nav paredzejusi izveles iespējas?

man ir telefons, kas var zvanīt no abām kartēm..... tiesa ne vienlaiīgi

uzspied numuru un nospied vienu no 2 zvanīšanas pogām uz ekrāna...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Ar ko Tevi arī apsveicam!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Uggga rakstīja:

TDIOTS rakstīja:

Uggga rakstīja:

TDIOTS rakstīja: kā tas 2SIMu adapters izpaužās ?? waj der dajebkuram mobim??

www.youtube.com/...

pldīzz

tik tā truba'vulgāris' prātā nejūk ka viņai 2SIM pa iekšām kuļas ??

pašam vajag 2nummurus , tālab staipos ar diviem trubafoniem , kā rādās velti

Dzīvē neesmu redzējis. Par ienākošiem zvaniem tā kā saprotu, ka varētu pienākt no abām SIM, bet kā ar izejošiem, ja standartā truba nav paredzejusi izveles iespējas?

man ir telefons, kas var zvanīt no abām kartēm..... tiesa ne vienlaiīgi

uzspied numuru un nospied vienu no 2 zvanīšanas pogām uz ekrāna...

Dual SIM aparātiem tad skaidrs, tie tādām lietām paredzeti. Te jau bij jautājums, kā tas notiek ar adapteriem.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

> Uggga nocopy-pastēšu Tev RX-7 tekstu no iepr.lapas

Šis adapteris ir risinājums tādiem pilsoņiem,

kuriem ir darba un privātā SIM karte un kuri negrib kā tādi urlas nēsāt līdzi 2 aparātus, toties grib lietot NORMĀLU un LABU telefonu (nevis kādu no tiem briesmonīšiem, kas šobrīd piedāvā 2 raidītāju risinājumu).

Man, teiksim, ir darba LMT SIM un privātā LMT SIM. Darba laikā pārslēdzos uz darba SIM un izejošie zvani man iet tikai no tās... Ienākošie nak no abām, pateicoties pāradresācijai, kas LMT iekšienē ir bez maksas... SMS nāk tās, kas sūtītas uz darba Nr., ja gribu nočekot, kas notiek privātajā ar SMS, tad pārslēdzos, apskatu un tad atpakaļ uz darba SIM... Pēc darba un brīvdienās turu pārslēgtu uz privāto SIM...

Pats tagad tādu lietoju un ir dikti forši, vēl neesmu atradis traucējošo faktoru

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Zinu, ka atbilde jau bija

Pirmais izcēla vecu tekstu

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

Nu ja vēl kādam interesē, te neliels apskats:

mobile.mail.ru/...

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

nu un vēl...mobile.mail.ru/...

Manuprāt SE tiešām ir nokavējuši ar izlaišanu, bet WM vai Symbian, tas jau kā cilvēks pierod, var gari un plaši drist cik labs(sūdīgs) ir IE un salīdzināt ar Mozillu vai Operu, tāpat telefoniem, citiem patīk WM, citiem Symbian, a citiem vnk. telefons

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

Lai būtu kontrastam, tad :mobile-review.com/...

Nu šitas, man liekas, izkodīs visus.

NEW Reģ.: 18.09.2002
0 0 Atbildēt

nesen veikalos meklēju X1, bet laikam šī topika saceltās ažiotāžas dēļ bija izpirkts, vai kāds nezina, kurā veicī tagad var nopirkt?

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

NEW rakstīja: nesen veikalos meklēju X1, bet laikam šī topika saceltās ažiotāžas dēļ bija izpirkts, vai kāds nezina, kurā veicī tagad var nopirkt?

"Alfas" Elkorā až divi dažādi pēc korpusa krāsām un Spices Elkorbodē arīdzan.... vakar ( 18.12. bija)

NEW Reģ.: 18.09.2002
0 0 Atbildēt

paldies, bet vai viņi pārdod LMT uzņēmumu Korporatīvo līgumu ietvaros?

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

NEW rakstīja: paldies, bet vai viņi pārdod LMT uzņēmumu Korporatīvo līgumu ietvaros?

Jap. Ar 36 mēnešu līgumu par 270Ls.

NEW Reģ.: 18.09.2002
0 0 Atbildēt

Pats TomTomu neesmu licis un provējis, bet mans kolēģis lika un viss smuki strādā... Gan jau es arī reiz pamēģināšu, bet pašlaik, cik pa Latviju un ārzemēm esmu braukājis, man pietiek ar Googles Mapu, jo darbs apmaksā telefonu, tādēļ neta trafiks mani tā īsti nesatrauc

Kā īsti ir ar to Google Maps Mobile - viņš visu laiku nopumpē kartes, lai parādītu, kur atrodies? Vai nav iespējams novilkt visu valsts vai reģiona karti uz telefonu, lai nav katru reizi jāpumpē un jāmaksā LMT? Laikam jau tā ir Google biznesa ideja - kartes pa brīvu, bet operators maksā % no karšu trafika.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

NEW rakstīja: Laikam jau tā ir Google biznesa ideja - kartes pa brīvu, bet operators maksā % no karšu trafika.

Nefiga tur nav no biznesa idejas šādā skatījumā. Googles kartes ir pieejamas internetā, nevis mobilajā tīklā - mobilais pielietojums ir radies pakārtoti. Savukārt Google piedāvā kartes tikai tiešajā režīmā pilnīgi citu iemeslu dēļ.

NEW Reģ.: 18.09.2002
0 0 Atbildēt

google nepiedāvā kartes tikai tiešajā režīmā - tu vari tās lejuplādēt Google Earth formā. Bet tikai uz PC.

būtu ideāli, ja tāpat varētu lejupielādēt arī uz mobilo PDA vai smartfonu.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

NEW rakstīja: google nepiedāvā kartes tikai tiešajā režīmā - tu vari tās lejuplādēt Google Earth formā. Bet tikai uz PC.

būtu ideāli, ja tāpat varētu lejupielādēt arī uz mobilo PDA vai smartfonu.

nu, nu... Palaid savu Google Earth uz PC bez interneta pieslēguma

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

Cik tad tur tā problēma...No sākuma caur WiFi ielādē kartes, pēc tam lieto caur GPRS. Sāpīgākais moments jau ir pirmreizējā ielāde

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Setup rakstīja: Cik tad tur tā problēma...No sākuma caur WiFi ielādē kartes, pēc tam lieto caur GPRS. Sāpīgākais moments jau ir pirmreizējā ielāde

Kur tieši tu tās piedāvā ielādēt un kā? Kāda tad izskatās tā ielādējamā karte?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

P1i (ideālā stāvoklī, mazāk par gadu, joprojām spēkā garantija, pilnā komplektācijā, ar iepakaojumu un dokumentiem) par 120 Ls... (vai par 150 Ls, ja komplektā ar GPS Bluetooth uztvērēju)

parakņājos pa maku-

atradu 99 latus.ja dod ar visu GPS, tad savaacu.

2 9 7 8 2 9 astoņi viens

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Sorry - nava vairs telefona - ir tikai auto turētājs un lādētājs palicis viņam, kā arī tas GPS uztvērējs...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja: Sorry - nava vairs telefona - ir tikai auto turētājs un lādētājs palicis viņam, kā arī tas GPS uztvērējs...

i-pasts....... ja vel aktuāla veca tēma

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Modena - aizrakstīju i-pastu...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti