Xperia X1

kontradmiral Reģ.: 07.12.2004

Ir kāds iegādājies un var kaut ko pateikt pa šo verķi:

Cik stipri bremzē?

Kā ķer zonu?

Vai ir noturīgs pret nobružājumiem?

Cik labi velk bača?

Kas nepatīk?

 
1 2 3 4
kontradmiral Reģ.: 07.12.2004
0 0 Atbildēt

Vēl viens jautājums vai zvanu sarakstā (saņemtie, zvanītie, neatbildētie) rādās tikai par vienu konkrēto numuru pēdējā aktivitāte vai var redzēt detalizētu vēsturi, cik reizes ir zvanīts konkrētajam numuram utt?

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Par zvanu pārlūku opcijām gan jau veikalā atbildētu

kontradmiral Reģ.: 07.12.2004
0 0 Atbildēt

Veikalā paspaidīju, bet kamēr zvani nav veikti nevar redzēt, bet tas jau nebūtu tas svarīgākais, daži saka, ka krāsa beržas nost, negribētos ticēt, ka tik ātri tas vaºētu notikt

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Par zvanu pārlūku opcijām gan jau veikalā atbildētu

Ļoti maldies... Pārdevēji par šo mantu ir mazāk informēti, nekā fani, kas gaida tā parādīšanos. Arī gribas beidzot paņemt rokā un aptaustīt, lai var saprast vai ir vērts sev Ziemassvētkos uzdāvināt

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Lietoju šo ilgi gaidīto aparātu kopš 5. novembra un varu pateikt, ka:

1) nekāda krāsa ne no kurienes nost neberžas (korpuss pārsvarā no metāla un tur vispār nav krāsas). Ekrāns izturīgs kā jauEricssoniem - nekādi screenprotector nav vajadzīgi - neskrāpējas... Man bija līdz šim P990i (kādus 2 gadus) un ekrānā neviena skrāpējuma. Tiesa gan krāsa tam 990-tajam no plastmasas korpusa stūros padila nost...;

2) nebremzē (salīdzinot ar, teiksim, HTC da jebkuru, pat pašu jaunāko modeli, vai ar jebkuru PocketPC) - strādā kā vējš

3) bača velk rovno 2 dienas, ja nepārtraukti lieto visas fīčas (foto, GPS, Wi-Fi u.t.t.) Tikai telefona gaidīšanas režīmā pēc tehn. datiem vajadzētu būt ap 600 stundām bet nav bijis iespējas izmēģināt...

4) zonu ķer ļooooti labi - dzudz reizes labāk par P990i un P910i

5) detalizēta informācija par katru zvanu IR APSKATĀMA (un tā jau ir Windows Mobile 6.1 fīča, nevis telefona

6) nepatīk tikai dažas lietas:

a) nezinu kādēļ, bet ņemot ārā no kabatas, kad aparāts ir standby režīmā, tas pats no šī režīma iziet;

b) reizēm kad ienākošais zvans un ņemu aparātu ārā no kabatas, attēls ekrānā pagriežas šķērsām (kā pie atvērta slaidera), pakarājas tā ap sekundi (nereaģē uz taustiņiem) un tad pagriežas normāli;

c) maziņa podziņa, ar ko atbildēt zvanus, tādēļ tai grūti trāpīt un sanāk mazliet čakars ar ātru zvana atbildēšanu;

d) vairākkārtīgi pārslēdzoties no vienas SIM kartes uz otru un atpakaļ reizēm vairs nestartējas telefona funkcija un ir jārestartē...

Bet citādi - PERFEKTS AGREGĀTS

Proxy Reģ.: 05.08.2003
0 0 Atbildēt

kaa reiz shaa eriksona razhotaajs ir HTC

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu baigais vējš...

Setup Reģ.: 20.10.2007
0 0 Atbildēt

Proxy rakstīja:

kaa reiz shaa eriksona razhotaajs ir HTC

Tieši tā...Xperia ir uz HTC Diamond bāzes taisīts SE ar WM

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Setup rakstīja:

Proxy rakstīja:

kaa reiz shaa eriksona razhotaajs ir HTC

Tieši tā...Xperia ir uz HTC Diamond bāzes taisīts SE ar WM

Tāpēc jau arī salīdzinu ar HTC - kad parādījās jaunie HTC agregāti ar GPS u.t.t. iebūvētām On-Chip lietiņām un Windows Mobile 6, likās, ka Ericssoni un Nokias nobāl jauno risinājumu priekšā... Bet, kad pataustīju X1, sapratu, ka hibrīds no HTC inovācijām un Ericsson pieredzes telefonu ražošanā ir tiešām izdevies - HTC idejas, kas viņu pašu izstrādājumos bija gļukainas un bremzigas, Ericsson "iepakojumā" nu dzīvo un darbojas tiešām tā, kā tām bija jādarbojas

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja: Lietoju šo ilgi gaidīto aparātu kopš 5. novembra un varu pateikt, ka:.........

3) bača velk rovno 2 dienas, ja nepārtraukti lieto visas fīčas (foto, GPS, Wi-Fi u.t.t.)

..........

d) vairākkārtīgi pārslēdzoties no vienas SIM kartes uz otru un atpakaļ reizēm vairs nestartējas telefona funkcija un ir jārestartē...

Bet citādi - PERFEKTS AGREGĀTS

Lūgtum advancētam lietotājam dikti nesmieties,paprasīšu:

-cik reāli spējīga GPS? ātrdarbībā,

mazās ieliņas un province karšu materiālā kā?

-pēc Tevis sacītā jāsaprot ka Xperia ir divu SIMu dzelzis?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

RX-7 rakstīja: Lietoju šo ilgi gaidīto aparātu kopš 5. novembra un varu pateikt, ka:.........

3) bača velk rovno 2 dienas, ja nepārtraukti lieto visas fīčas (foto, GPS, Wi-Fi u.t.t.)

..........

d) vairākkārtīgi pārslēdzoties no vienas SIM kartes uz otru un atpakaļ reizēm vairs nestartējas telefona funkcija un ir jārestartē...

Bet citādi - PERFEKTS AGREGĀTS

Lūgtum advancētam lietotājam dikti nesmieties,paprasīšu:

-cik reāli spējīga GPS? ātrdarbībā,

mazās ieliņas un province karšu materiālā kā?

-pēc Tevis sacītā jāsaprot ka Xperia ir divu SIMu dzelzis?

GPS ļoti normāls ātrums un precizitāte... Ir programmiņa QuickGPS tajā X1, kas ielādē no interneta GPS timing datus, kā rezultātā ātrāk notiek pirmreizēja vietas atrašana (šie dati nav jāsaņem no satelītiem). Nupat braucu uz Latgali - uz Preiļiem - Google Maps visas mazās ieliņas atzīmētas perfekti, pie kam fīča "Satellite View" (satelītfotogrāfijas no Google Earth) ļauj orientiēties pēc mežu masīviem, stigām, ēkām u.t.t., kas kartē nav atzīmēts... Ja nav tiešas debesu redzamības un GPS vēl nav atradis pietiekošu pavadoņu skaitu, tad aptuveno vietu X1 nosaka, analizējot signālus no dažādiem GSM torņiem - uzrāda apgabalu, kurā varētu atrasties (apli ar rādisu no pārsimts metriem līdz 1.5 km - atkarībā no torņu izvietojuma un daudzuma apkārtnē)... Pie kam man ļoooti patīk interneta ātrums - GPRS, EDGE, HSDPA - šitie visi uz viņa iet un iet šņākdami

Xperia X1 pats par sevi nav divu SIM dzelzis, bet nu jau vairākus gadus lietoju divu SIM adapteri un esmu apmierināts kā zilonis Ja ir interese, varu par 15 Ls tādu notirgot - man ir krājumā daži

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

a) nezinu kādēļ, bet ņemot ārā no kabatas, kad aparāts ir standby režīmā, tas pats no šī režīma iziet;

gribi teikt, ka šito kluci iespējams nēsāt kabatā? Jautājums, kurā kabatā?

Un vēl - kā ar wifi, šis tomēr visizmantotākais tīkla konekšns... kā tver, salīdzinot ar laptopu?

vai ar telefonu iespējams strādāt kā ar skype, jeb vai pieejams VoIP?

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Klucis bija P990i, klucis bija Nokia Communicator... Šis jau nu nav klucis Žaketes mazajā apakšējā iekškabatā (tipa, kas vēsturiski domāta kabatas pulkstenim)...

WiFi strādā labi - Toshiba laptops, teiksim, man rāda 2 no 4 zonas stipruma strīpiņām, telefons tajā pašā vietā - 1... Bet zonas robežas abiem apmēram tur pat... Trafiks labi pārslēdzas no 3G uz Wi-Fi, tiklīdz parādās Wi-Fi zona...

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Nezinu, kā šim, bet P990i un P1i (abi uz Symbian OS) man bija Skaips uzinstalēts un strādāja... Ja priekš Windows Mobile 6.1 Skaips ir, tad gan jau ka strādā Neesmu tagad pētījis...

elektro Reģ.: 16.03.2002
0 0 Atbildēt

ok, thanks. reāla cilvēka bazars kauko nozīmē, atšķirībā no neta reviewiem

BusDriver Reģ.: 17.04.2002
0 0 Atbildēt

Nez, par to kluci . . . lietoju kādu 2. gadu HTC Universal un varu ielikt gan bikšu kabatā, gan jakas kabatā. Krekla priekškabatiņā neesmu mēģinājis nēsāt. Tas XPERIA izskatās kudī mazāks/plānāks par Universāli.

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

sorre,pa dienu nebiju pie kompja, labāk vēlāk nekā nemaz ,paldies RX-7 ! Tevis teiktais iraid ģeldīgs

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja:

sintris rakstīja:

RX-7 rakstīja: Lietoju šo ilgi gaidīto aparātu kopš 5. novembra un varu pateikt, ka:.........

3) bača velk rovno 2 dienas, ja nepārtraukti lieto visas fīčas (foto, GPS, Wi-Fi u.t.t.)

..........

d) vairākkārtīgi pārslēdzoties no vienas SIM kartes uz otru un atpakaļ reizēm vairs nestartējas telefona funkcija un ir jārestartē...

Bet citādi - PERFEKTS AGREGĀTS

Lūgtum advancētam lietotājam dikti nesmieties,paprasīšu:

-cik reāli spējīga GPS? ātrdarbībā,

mazās ieliņas un province karšu materiālā kā?

-pēc Tevis sacītā jāsaprot ka Xperia ir divu SIMu dzelzis?

Xperia X1 pats par sevi nav divu SIM dzelzis, bet nu jau vairākus gadus lietoju divu SIM adapteri un esmu apmierināts kā zilonis Ja ir interese, varu par 15 Ls tādu notirgot - man ir krājumā daži

Smaga diena,esmu nedaudz sabremzēts lēni pielec ... RX-7, ir man interese par SIM adapteri, piezvani,lūdzu 29456759 sarunāsim kur un kad iepirkt

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

RX-7 rakstīja: Bla bla bla

Tu gadījumā neesi no tiem, kas mobi kabatā nemaz nebāž? Muterei astoņus gadus vecs klucijas pusķieģelis arī ir bez švīkām, jo somā vien turēts

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Muterei astoņus gadus vecs klucijas pusķieģelis arī ir bez švīkām, jo somā vien turēts

sieviešu somas parasti viņi nobrāžas, jo tur drazas netrūkst

Savu turu tikai jostas maciņā, vienīgie nobrāzumi, kas bijuši, tikai no kādas nomešanas uz asfalta

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

msh rakstīja: Muterei astoņus gadus vecs klucijas pusķieģelis arī ir bez švīkām, jo somā vien turēts

sieviešu somas parasti viņi nobrāžas, jo tur drazas netrūkst

Savu turu tikai jostas maciņā, vienīgie nobrāzumi, kas bijuši, tikai no kādas nomešanas uz asfalta

Tajās lupatās mēdz būt arī kabateles priekš mobjiem vai arī atseviškas kabatas - neiet tak runa par jauniešu somiņām, kas domātas tikai lai atvieglotu zagļu darbu

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Kā jau minēju, nēsāju mobilo žaketes mazajā iekškabatā vai pie jostas maciņā... Bet lētajiem aparātiem ekrāna sašvīkājumi parasti rodas no touchscreen lietošanas... Piemēram, HTC - pāris mēneši un ekrāns bez screenprotectora pagalam

RX-7 Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

sintris rakstīja:

RX-7 rakstīja:

sintris rakstīja:

RX-7 rakstīja: Lietoju šo ilgi gaidīto aparātu kopš 5. novembra un varu pateikt, ka:.........

3) bača velk rovno 2 dienas, ja nepārtraukti lieto visas fīčas (foto, GPS, Wi-Fi u.t.t.)

..........

d) vairākkārtīgi pārslēdzoties no vienas SIM kartes uz otru un atpakaļ reizēm vairs nestartējas telefona funkcija un ir jārestartē...

Bet citādi - PERFEKTS AGREGĀTS

Lūgtum advancētam lietotājam dikti nesmieties,paprasīšu:

-cik reāli spējīga GPS? ātrdarbībā,

mazās ieliņas un province karšu materiālā kā?

-pēc Tevis sacītā jāsaprot ka Xperia ir divu SIMu dzelzis?

Xperia X1 pats par sevi nav divu SIM dzelzis, bet nu jau vairākus gadus lietoju divu SIM adapteri un esmu apmierināts kā zilonis Ja ir interese, varu par 15 Ls tādu notirgot - man ir krājumā daži

Smaga diena,esmu nedaudz sabremzēts lēni pielec ... RX-7, ir man interese par SIM adapteri, piezvani,lūdzu 29456759 sarunāsim kur un kad iepirkt

OK, uzzvanīšu brīvā brīdī...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

kā tas 2SIMu adapters izpaužās ?? waj der dajebkuram mobim??

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: kā tas 2SIMu adapters izpaužās ?? waj der dajebkuram mobim??

www.youtube.com/...

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti