Problēmas ar signalizācija

edza84 Reģ.: 02.11.2007

Sveicināti cienījamie iauto apmeklētāji!!

Man ir radusies problēma ar sava auto signalizāciju. Ļoti ceru uz Jūsu padomu šajā situācijā ..

Respektīvi, nesen kā ir parādījusies savādāka signalizācijas uzvedība nekā iepriekš.. proti, gan gaismas, gan skaņas ir savādākas (citāds skaits), bet galvenais, ka šodien signalizācija ieslēdzas pie tādiem faktoriem uz ko nemaz nav uzstādīta (un grūti pat patiekt kādiem) .. vienkārši tikko pēc aizslēgšans pati no sevis sāk gaudot.

Modelis - Eaglemaster CL 5200. Varbūt kādam ir pieredze šajā ziņā ..

Paldies!

 
edza84 Reģ.: 02.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: verbālais remonts ..

Kas ar to īsti saprotams ..? nostājas pie auto un pasaka dažus vārdus ..

ursis Reģ.: 11.07.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Virtuālā diagnostika un verbālais remonts būs tieši laikā...

+1

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

kameer kaktu uzstaditaji liks visadiem ljolikiem taadus tuudus kaa tas ergljumasters, tikmeer buus daudz taadu auto, kas gaudo ne no kaa. pat cenmax pa 40ls ir galvu paraaks.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 1 Atbildēt

edza84 rakstīja:

Kaksis rakstīja: verbālais remonts ..

Kas ar to īsti saprotams ..? nostājas pie auto un pasaka dažus vārdus ..

tik tos vārdus te skripts aizstāj ar sarakanām zvaigznītēm

smart235 Reģ.: 14.06.2007
1 0 Atbildēt

aizbrauc uz servi vagonu ielā, ne to veco, krievu laika, bet to, kurš pretī. tur kādu gabalu no ieejas kr. pusē ir bokss, kurā signalizāciju uzstāda un labo.

tik brauc drīz, jo meistars ap pieciem tinas prom.

sakarīgs vecis, ir laba pieredze ar viņu.

cenas arī labas.

bet runā tikai krieviski, ar to rēķinies. latv saprot, bet nedaudz.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Batereja beigusies...

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Batereja beigusies...

domā? nez, es ar vienu bateriju esmu slēgājis sidženi 3-4 gadus, nekas nebeidzas...

ir gan bijis tā, ka pultij aizpeld frekvence - izpausme ir tāda, ka iedarbojas arvien tuvāk pie auto, kamēr neiedarbojas nemaz.

var arī gadīties, ka pults izkrīt no rokām, vai slapjums tiek, un atkal nerullz - bet tās =draņķīgas sidženes ar draņķīgām pultīm

edza84 Reģ.: 02.11.2007
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

uupis rakstīja: Batereja beigusies...

domā? nez, es ar vienu bateriju esmu slēgājis sidženi 3-4 gadus, nekas nebeidzas...

ir gan bijis tā, ka pultij aizpeld frekvence - izpausme ir tāda, ka iedarbojas arvien tuvāk pie auto, kamēr neiedarbojas nemaz.

var arī gadīties, ka pults izkrīt no rokām, vai slapjums tiek, un atkal nerullz - bet tās =draņķīgas sidženes ar draņķīgām pultīm

nu šitā signalizācija man 2,5 gadus .. bet tā pults darbojas arī no liela attāluma .. un arī iekšā imobilaizers viss it kā .. dzirdams ka labi skan .. tā ka it kā baterija laikam normāli .. nu redzēs, ja turpināsies niķoties, tad būs vien uz servi jābrauc .. neko darīt

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

edza84 rakstīja:

smart235 rakstīja:

uupis rakstīja: Batereja beigusies...

domā? nez, es ar vienu bateriju esmu slēgājis sidženi 3-4 gadus, nekas nebeidzas...

ir gan bijis tā, ka pultij aizpeld frekvence - izpausme ir tāda, ka iedarbojas arvien tuvāk pie auto, kamēr neiedarbojas nemaz.

var arī gadīties, ka pults izkrīt no rokām, vai slapjums tiek, un atkal nerullz - bet tās =draņķīgas sidženes ar draņķīgām pultīm

kamēr tu skatīsies, vai turpina niķoties, paliksi bez braukšanas - īpaši ja vēl imobilaizers...

bija viens tāds gadījums man.

bet ar otru pulti esi mēģinājis slēgt?

nu šitā signalizācija man 2,5 gadus .. bet tā pults darbojas arī no liela attāluma .. un arī iekšā imobilaizers viss it kā .. dzirdams ka labi skan .. tā ka it kā baterija laikam normāli .. nu redzēs, ja turpināsies niķoties, tad būs vien uz servi jābrauc .. neko darīt

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Ja meistars uzstādītājs ir bijis uz Jūs ar lodāmuru, tad visādus brīnumus var sagaidīt.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja: var arī gadīties, ka pults izkrīt no rokām, vai slapjums tiek, un atkal nerullz - bet tās =draņķīgas sidženes ar draņķīgām pultīm

Baterija ir ne tikai pultij, bet arī pašai signalizācijai iekš auto.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Baterija ir ne tikai pultij, bet arī pašai signalizācijai iekš auto.

Esi pārliecināts ka tam konkrētajam modelim ir?

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: Esi pārliecināts ka tam konkrētajam modelim ir?

Nē.

Bet līdz šim neesmu redzējis sīģeni bez savas barošanas.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Esi pārliecināts ka tam konkrētajam modelim ir?

Nē.

Bet līdz šim neesmu redzējis sīģeni bez savas barošanas.

Es savukārt tikai tādu - bez savas barošanas - esmu redzējis.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

edza84 rakstīja: ...

varbūt sāc ar šo?

www.autoapsardze.lv/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja:

uupis rakstīja:

Centis_Nuudele rakstīja: Esi pārliecināts ka tam konkrētajam modelim ir?

Nē.

Bet līdz šim neesmu redzējis sīģeni bez savas barošanas.

Es savukārt tikai tādu - bez savas barošanas - esmu redzējis.

+1

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: kameer kaktu uzstaditaji liks visadiem ljolikiem taadus tuudus kaa tas ergljumasters, tikmeer buus daudz taadu auto, kas gaudo ne no kaa. pat cenmax pa 40ls ir galvu paraaks.

Kas tev pret ērgļmeistaru? Man kak raz te kaut kur mētājas cenmax, kas vienkārši sajuka prātā - uz pulti neatsaucas, uz pogu arī ne

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

ja signālu skaits atšķiras un uzreiz pēc uzlikšanas sāk gaudot ( jo nav aiztures uz zonu čekošanu), tad visticamākais ir kāds no gala slēdžiem. (durvis, kapoti) Bet pats galā diez vai tiksi. Brauc vien pie uzstādītājiem.

P.S. Visas lētā gala sigas ir +/- vienādas. Atšķirīgi ir tikai to uzstādīšanas risinājumi. Normāli ieliktas sigas darba izdevumi vāirākas reizes pārsniegs pašas sigas vērtību. Savukārt iekarināt vados un imitēt viņas darbību var arī pārdesmit minūšu laikā

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti