Auto Degvielas tvertnes uzpildišana

vdrug32 Reģ.: 17.07.2008

Vai kads zin, kur var dabut info par benzina ipatnībam(aukstuma-saraujas, karstuma-izplašas).Un kad skaitas uzpildita degvielas baka-PILNA, ņemot vera benzina šadas ipatnības(cik lielai brivai vietai jabut baka no kopeja tvertnes apjoma). Ļoti gaidu, paldies!!!

 
1 2
Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nameiz,aukstumā saraujas,bet līdz reālam pavasarim izbrauksi.pagājušpiektdien salēju līdz korķim un nekas.principā tas ko meklē saucas īpatnējās izplešanās koeficients un nav nekāds afigennais noslēpums.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Vopšem nemiiiz un lej līdz lūpai, nekas nesprāgs

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

vdrug32 rakstīja: ))Da vel reiz saku, nevajag man nevienu čakaret, tem boleje tankus.Lejot baka benzinu ka saka lidz "lupai" visi doma ka baka pilna tikai tada gadijuma, bet pec tehniskiem parametriem ta nav un nevar but un tad gribas zinat kada gadijuma bāka skaitas pilna.Discovery biaj raidijums, ka itka ražotaji izgatavojot degv. bākas atstaj 20% brivas vietas priekš tas saucamas izplešanas ipatnibam.

Bāka ir pilna tajā brīdī kad tu aplej mašīnu un varbūt sevi ar degvielu. Skaidrs?!

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

vdrug32 rakstīja: ))Klau Yetti, goda vards nav nekads sviests..Vnk. ir viena, teiksim ta kuteliga situacija, man negribas viņu te aprakstit....Ja ir sakars ar degvielu, degvielas bākam, un tt...)

Vai tik džeks nestrādā par šoferīti un vai tik šādā sakarā nav tas jautājums.....?????

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

vieniigais kas shaujaas praataa- autonma paprasiijusi baaku liidz luupai pieliet... un nu i kashkjis

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Ziemā pofig.Vasarā gan jāpiedomā.Reiz bija gadījums-Volgu pietecināju līdz lūpai,nobraucu 2km un atstāju saulītē.Pēc apmēram divām stundām pa ventilācijas caurumu izpletušos benzinu spieda ārā diezgan krietni.Labi ka kāds nejauši neiemeta degošu benčiku.

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

gan jau ka traapiijaas kaads gaisa burbulis

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nea... Volgai spieda ārā...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

vdrug32 rakstīja: ))Klau Yetti, goda vards nav nekads sviests..Vnk. ir viena, teiksim ta kuteliga situacija, man negribas viņu te aprakstit....Ja ir sakars ar degvielu, degvielas bākam, un tt...)

baudi:

www.lnmc.lv/...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti