Uz ko ķer Juglā?

kanna Reģ.: 29.12.2005

Man tāds vaicājums no populārzinātnisko jautājumu sērijas. Uz ko policija ķer Juglā? Pēdējās dienas regulāri CP tvarsta Rīgā iebraucošos autovadītājus uzreiz aiz pagaidu tilta pirms atjaunotā ceļa posma. Uz ātrumu neķer - nav radari redzēti.

Izskatās, ka tur ir kāds āķītis, kas ļauj garantēti apturēt gana lielu autovadītāju skaitu, vot i gribu saprats kam pievērst uzmanību.

Man tāda prasta ziņkārība piemeklējusi, jo saviem spēkiem neesmu bijis spējīgs izdomāt lietas būtību un CP arī vēl nav apturējusi, tāpēc nav sānācis pajautāt šiem personiski

 
1 2
modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

varbūt par pie ātrumvaļņiem vai līkumā nepārtraukto dzeltenu līniju šķērsošanu?

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

Jā, tās līnijas šķērsošana šķiet pagaidām vienīgais loģiskais iemesls

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Parasti brauc starp tiem vaļņiem, varbūt tādēļ ? Bet rīta pusē taču abas joslas ir aizņemtas, tādēļ šis variants atkrīt. Jostas, skate, jo ātrums tur ir neliels, tādēļ var visu aplūkot un saskatīt.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

nav jau fakts ka tu neredzēji radaru...... parasti tie talanti slēpjas aiz transformatora būdas.... ta kura pie autobusu pieturas pirms tilta.... šauj parasti mugurā..... līdz ar to mentu nevar saskatīt..... un stāvošie auto neatbaida jaunus klientus...

kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

to, ka nav runa par ātrumu es secinu no fakta, ka viens policis stāv vietā, kur pagaidu tilts uziet uz ceļa, bet ķērājs jau atrodas gabaliņu tālāk.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

starp citu.. līdzīgi nevar saprast, uz ko ķer Sarkandaugavā.. tur kur no viestura prospekta pa labi pirms dzelzceļa pārbrauktuves.. kur tāds smieklīgu nosaukumu bārs un trolejbusa pietura plaša..

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Neesmu gan tur tagad braucis, bet es arī liktu uz TA un jostām.

Sencim pirms kādiem padsmit gadien nācās uzrauties uz Vidzemes šosejas par TA - šie ar binokli pa gabalu pētīja "upurus" bet šādā satiksmi bremzējošā vietā, binoklis pat nav vajadzīgs.

Pašam ir bijis, ka pretī LSPA CPists iet gar rindu pirms luksofora un cītīgi pēta uzlīmes, pat pacēla logu slotu, lai datumu redzētu Tad man tieši slimības lapa bija, ar žestiem parādīju, ka man tāda ir, un šis tik pamāja ar galvu, ka varu braukt

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

mēģinu iztēloties žestus pēc kā var saprast, ka ir slimības lapa..

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: starp citu.. līdzīgi nevar saprast, uz ko ķer Sarkandaugavā.. tur kur no viestura prospekta pa labi pirms dzelzceļa pārbrauktuves.. kur tāds smieklīgu nosaukumu bārs un trolejbusa pietura plaša..

Tur liekas bija papildzīme, ka aizliegts iebraukt krustojumā, ja pārbrauktuve slēgta vai kaut kā tā

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

bet vai ta to neregulē luksafors ar papildsekciju?

Kukainis Reģ.: 18.08.2003
0 0 Atbildēt

Cik varu noprast, tad tur mér'ké uz tehnisko skati un jostám.

Vakardien pats "izlídu" starp valní'siem, bet mani no trases nenocéla, bet braucot nost no tilta "cítígi" tika pétíts priek'séjais stikls un salons. Starp citu no tás nepártrauktás línijas nekas daudz nav palicis, tá 'ká sis jautájums var bút diskutéjams.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: bet vai ta to neregulē luksafors ar papildsekciju?

Ir tur papildsekcija, bet kaut kāds teksts arī bija blakus. Laikam ir arī situācijas, kad papildsekcija atļauj braukt, bet pārbrauktuve ciet. Neesmu tur biežs viesis, kāds "turienietis" noteikti precīzāk pateikt.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

vajadzes papētīt uzmanīgāk..

Petka Reģ.: 09.09.2001
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: mēģinu iztēloties žestus pēc kā var saprast, ka ir slimības lapa..

Uggga, neatbildēji..

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: mēģinu iztēloties žestus pēc kā var saprast, ka ir slimības lapa..

Starp citu slimības lapas jau kādu laiku nepastāv, ja dabū 2 ir tāda pati uzlīme vnk termiņš 1 mēn. uz melna fona.

Sarkandaugavā tie kas stāv aiz dz.pārbrauktuves braucot no pilsētas puses liekas ka ķer pa sarkano uz dz.pārbrauktuves kamēr barjera ir vaļā + par agresīvo apbraucot pie līnijas stāvošo.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Petka rakstīja:

turbopiile rakstīja: mēģinu iztēloties žestus pēc kā var saprast, ka ir slimības lapa..

Uggga, neatbildēji..

Sor, napamanīju.

Iztēlojies kā izskatās slimības lapa ... pareizi, taisnstūra papīra lapa. Tad nu ar 2 rādītājpirkstiem uzzīmēju gaisā taisnstūra formu ko CPists pat saprata un pamāja, ka nav tomēr jāstājās

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

tipa - vecais, tev kvadrātaina galva.. pie tāpat nesapratīsi..

tā jau likās, ka šādas aktivitātes tur populāras..

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: tipa - vecais, tev kvadrātaina galva.. pie tāpat nesapratīsi..

tā jau likās, ka šādas aktivitātes tur populāras..

Toreiz nekādas savstapējās antipātijas neizrādījām, viņš darīja savu darbu, izrādījās saprotošs un es aiztaupīju viņam 3 minūtes laika

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Vēl vieta, kur laiku pa laikam kontrolē uz TA un jostām - mazā ieliņa aiz Nacionālā teātra, virzienā uz tiltu. Tur visiem pēc labā pagrieziena ātrums mazs, menti stāv abās pusē un lūr uz auto. Tur ir daudz stāvvietu , tāpēc CP vienkārši iedzen autovadītāju "kabatā", un pēc tam ņemas ar papīriem kaut pusstundu. Reiz pat veselu rindu bija izveidojuši, kādēl aizturētajiem autovadītājiem izcēlās bazars ar RS stāvvietu kontrolieriem...

VWBraucejs Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

IkdienasViesis rakstīja: Vēl vieta, kur laiku pa laikam kontrolē uz TA un jostām - mazā ieliņa aiz Nacionālā teātra, virzienā uz tiltu. Tur visiem pēc labā pagrieziena ātrums mazs, menti stāv abās pusē un lūr uz auto. Tur ir daudz stāvvietu , tāpēc CP vienkārši iedzen autovadītāju "kabatā", un pēc tam ņemas ar papīriem kaut pusstundu. Reiz pat veselu rindu bija izveidojuši, kādēl aizturētajiem autovadītājiem izcēlās bazars ar RS stāvvietu kontrolieriem...

šajā vietā es pieļauju domu, ka viņi gan ķer par maksas kreiso pagriezienu no basteja bulvāra darba dienās.

Uudensputns Reģ.: 24.05.2004
0 0 Atbildēt

Juglā ķer uz muļķi-izskaties tāds aizdomīgs,apturēs,uzpūst ar liek...

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

VWBraucejs rakstīja:

šajā vietā es pieļauju domu, ka viņi gan ķer par maksas kreiso pagriezienu no basteja bulvāra darba dienās.

Man domāt, ka minēta ir cita vieta - Muitas iela, uz kur no Kronvalda bulvāra pa labi nogriežas(dažreiz apbraucot tos, kuri stāv rindā uz Valdemāra ielu).

GERADS Reģ.: 02.12.2008
0 0 Atbildēt

Uudensputns rakstīja: Juglā ķer uz muļķi-izskaties tāds aizdomīgs,apturēs,uzpūst ar liek...

Tāds pats pasākums reizēm no rītiem notiek uz A7 pie Baložu krustojuma nu tjipa "facecontrol"

Tusis Reģ.: 23.10.2002
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Neesmu gan tur tagad braucis, bet es arī liktu uz TA un jostām.

Sencim pirms kādiem padsmit gadien nācās uzrauties uz Vidzemes šosejas par TA - šie ar binokli pa gabalu pētīja "upurus" bet šādā satiksmi bremzējošā vietā, binoklis pat nav vajadzīgs.

Pašam ir bijis, ka pretī LSPA CPists iet gar rindu pirms luksofora un cītīgi pēta uzlīmes, pat pacēla logu slotu, lai datumu redzētu Tad man tieši slimības lapa bija, ar žestiem parādīju, ka man tāda ir, un šis tik pamāja ar galvu, ka varu braukt

Nu, nu. Sākas pasaku laiks. Varbūt god. Uggga var pastāstīt, kā bija iespējams saglabāt uzlīmi, ja saņēma slimības lapu? Uzlīmes parasti CSDD nodīrā nost tikko iebrauc apskates zonā.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Tusis rakstīja:

Uggga rakstīja: Neesmu gan tur tagad braucis, bet es arī liktu uz TA un jostām.

Sencim pirms kādiem padsmit gadien nācās uzrauties uz Vidzemes šosejas par TA - šie ar binokli pa gabalu pētīja "upurus" bet šādā satiksmi bremzējošā vietā, binoklis pat nav vajadzīgs.

Pašam ir bijis, ka pretī LSPA CPists iet gar rindu pirms luksofora un cītīgi pēta uzlīmes, pat pacēla logu slotu, lai datumu redzētu Tad man tieši slimības lapa bija, ar žestiem parādīju, ka man tāda ir, un šis tik pamāja ar galvu, ka varu braukt

Nu, nu. Sākas pasaku laiks. Varbūt god. Uggga var pastāstīt, kā bija iespējams saglabāt uzlīmi, ja saņēma slimības lapu? Uzlīmes parasti CSDD nodīrā nost tikko iebrauc apskates zonā.

Parasti jā (tagad laikam vienmēr), tas bija kādus 6 gadus atpakaļ un bieži vien nenoplēsa uzlīmi, ja nebija jālīmē jauna.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti