Uz ko ķer Juglā?

kanna Reģ.: 29.12.2005

Man tāds vaicājums no populārzinātnisko jautājumu sērijas. Uz ko policija ķer Juglā? Pēdējās dienas regulāri CP tvarsta Rīgā iebraucošos autovadītājus uzreiz aiz pagaidu tilta pirms atjaunotā ceļa posma. Uz ātrumu neķer - nav radari redzēti.

Izskatās, ka tur ir kāds āķītis, kas ļauj garantēti apturēt gana lielu autovadītāju skaitu, vot i gribu saprats kam pievērst uzmanību.

Man tāda prasta ziņkārība piemeklējusi, jo saviem spēkiem neesmu bijis spējīgs izdomāt lietas būtību un CP arī vēl nav apturējusi, tāpēc nav sānācis pajautāt šiem personiski

 
1 2
kanna Reģ.: 29.12.2005
0 0 Atbildēt

Nu, nu. Sākas pasaku laiks. Varbūt god. Uggga var pastāstīt, kā bija iespējams saglabāt uzlīmi, ja saņēma slimības lapu? Uzlīmes parasti CSDD nodīrā nost tikko iebrauc apskates zonā.

Nezinu kāds Ugga gadījums, bet savulaik, kad tikko parādījās uz loga uzlīmējamas (bez skoča palīdzības) TA zīmes, vecajam vesela kolekcija sakrājās divas bija stabili, bet man ir aizdoma, ka savācās arī visas trīs...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

kanna rakstīja:

Nezinu kāds Ugga gadījums, bet savulaik, kad tikko parādījās uz loga uzlīmējamas (bez skoča palīdzības) TA zīmes, vecajam vesela kolekcija sakrājās divas bija stabili, bet man ir aizdoma, ka savācās arī visas trīs...

Jep, kādreiz varēja novērot vairākas uzlīmes vienlaicīgi vienā logā

Mans gadījums gan nebija tik sens.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Tusis rakstīja:

Uggga rakstīja: Neesmu gan tur tagad braucis, bet es arī liktu uz TA un jostām.

Sencim pirms kādiem padsmit gadien nācās uzrauties uz Vidzemes šosejas par TA - šie ar binokli pa gabalu pētīja "upurus" bet šādā satiksmi bremzējošā vietā, binoklis pat nav vajadzīgs.

Pašam ir bijis, ka pretī LSPA CPists iet gar rindu pirms luksofora un cītīgi pēta uzlīmes, pat pacēla logu slotu, lai datumu redzētu Tad man tieši slimības lapa bija, ar žestiem parādīju, ka man tāda ir, un šis tik pamāja ar galvu, ka varu braukt

Nu, nu. Sākas pasaku laiks. Varbūt god. Uggga var pastāstīt, kā bija iespējams saglabāt uzlīmi, ja saņēma slimības lapu? Uzlīmes parasti CSDD nodīrā nost tikko iebrauc apskates zonā.

agrāk man pašam tieši vienu reizi golfam ir gadījies, ka tehniskajā tas pampars nenoplēš uzlīmi un iedod slimības lapu

tagad vairs tas nav iespējams, jo slimības lapa ar 2niekiem izskatās kā vienkārša uzlīme uz 30 dienām

daBLINS Reģ.: 05.04.2004
0 0 Atbildēt

Ari es tiku apturets jugla - piespradzejies biju, TA deriga. Parbaudija dok un palaida, ta ari nesapratu kapec nolika miera. Es uzskatu, ka auto tiek aptureti pec policistiem vien zinamiem kriterijiem!

Vienigi esmu pamanijis, ka shamejiem netik melnas mashinas ar xenona gaismam.

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

nu taa klausaas! Sarkandaugavaa ker tos kas pec parbrauktuves atversanas nepagaida kad sarkanais beidz mirgot un mauc pari (tur dzelzceljnieku buda trauce ieraudzit no centra puses sakaljus) + tos kas nepacietigi kamer parbrauktuve ciet no 2 joslas met pa labi cerot atrak tikt galaa!

Foley Reģ.: 07.02.2007
0 0 Atbildēt

daBLINS rakstīja: Ari es tiku apturets jugla - piespradzejies biju, TA deriga. Parbaudija dok un palaida, ta ari nesapratu kapec nolika miera. Es uzskatu, ka auto tiek aptureti pec policistiem vien zinamiem kriterijiem!

Vienigi esmu pamanijis, ka shamejiem netik melnas mashinas ar xenona gaismam.

man ir melna mašīna, xenoni un katru ritu tur braucu, ne reizi neesmu apturēts. Varbūt tāpēc, ka man nav bēemvē!!

schizo Reģ.: 17.11.2007
0 0 Atbildēt

Kas cits ja ne bmw var būt melns un ar hrenonu???

kvatra Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

daBLINS rakstīja: Ari es tiku apturets jugla - piespradzejies biju, TA deriga. Parbaudija dok un palaida, ta ari nesapratu kapec nolika miera. Es uzskatu, ka auto tiek aptureti pec policistiem vien zinamiem kriterijiem!

Vienigi esmu pamanijis, ka shamejiem netik melnas mashinas ar xenona gaismam.

Mani nometa mierā, pačakarēja prātu, ka es uz 30 km/h nebraucot, pārbaudīja doķus un visu labu Radara jau, protams, nebija viņiem!

Petka Reģ.: 09.09.2001
0 0 Atbildēt

Uz Slāvu tilta centra virzienā sestdien un svētdien ķēra policija tos, kas nebrauc uz 30 km/h. Tikai nezinu, kā tur ātrāk vispār var pabraukt..., jo viņi tieši stāv aiz tā pretīgā pacēluma, kur 30 km/h ir nepatīkami piekarei un mugurkaulam...

Kukainis Reģ.: 18.08.2003
0 0 Atbildēt

Atpakaļ pie tēmas.

Vakardien tika ievērots, kad dzeltenās līnijas uztiltiem abās pusēs ir atjaunotas. Tā kā par braukšanu "starp valnīšiem" turpmāk būs jāmaksā ! Esiet uzmanīgi !

ropsis Reģ.: 19.05.2006
0 0 Atbildēt

Par Sarkandaugavu: Braucot no Viestura prospekta uz Sarkandaugavu, ja vilciena barjera ir ciet, tad nemaz neiedegās papildsekcija S-daugavas virzienā, tur menti tikai var cerēt uz kādu steidzīgo vai lohu kurš nogriežas pa sarkano. No otras puses braucot parasti viņi doķus pārbauda, kaut arī droši vien arī par sarkano lampiņu izdegšanas nesagaidīšanu (pats nopelnīju 4 punktus par steigšanos uz centru)

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Kukainis rakstīja: Atpakaļ pie tēmas.

Vakardien tika ievērots, kad dzeltenās līnijas uztiltiem abās pusēs ir atjaunotas. Tā kā par braukšanu "starp valnīšiem" turpmāk būs jāmaksā ! Esiet uzmanīgi !

Tikai virzienā uz Berģiem!

Arnis76 Reģ.: 06.02.2006
0 0 Atbildēt

Vēl viena lieta. Jau kādas nedēļas 2as braucot caur Katlakalnam no Bauskas šosejas, stāv menti, liekas gan kamunicipāļi, un ar kameru filmē visas mašīnas.. Kas šiem aiz ādas?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti