jaudas palielināšana no elkparts

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
 
1 2 3
Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Grippen rakstīja: O, interesanti! Cik naudiņus vēlies par TD04?

Principā būtu interesanti beidzot pavisam skaidri izprast, kādas ir atšķirības starp B205L un R.. Vieni saka to, otri šito. Pēc EPC tā kā vārsti vai virzuļi atšķiras, pēc vietējo jaucēju vārdiem - nē. Nupat forumā ir pieejams lielisks softs B205R, pēc idejas manam 2002 gada SE varētu būt viss vajadzīgais izņemot turbīnu, bet par šo jautājumu TIK daudz viedokļu ka :/

Par naudiņām pagaidām neesmu domājis, par cik īsti, bet nekādas fantastiskās naudas netaisos prasīt.

R motors atšķiras ar vārstu kātu dzesi ( pildījumu ) Vizuāli to pateikt nevar.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:

Arnijs rakstīja: TP... Ja proti lasīt, tad www.saabnet.ee/... Vari vaicāt vai nu jūzerim "iisak", vai "trionic".

nemāku zviedriski

Domāju, ka arī angliski pavaicāt vari

Grippen Reģ.: 02.08.2003
0 0 Atbildēt

Tas nozīmē, ka ar TD04 un atbilstošu softu mans B205E (viņš arī L) veiksmīgi tos vārstus arī nokurinās? Nu tad jāiepērk sters ar vārstiem.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

Grippen rakstīja: Tas nozīmē, ka ar TD04 un atbilstošu softu mans B205E (viņš arī L) veiksmīgi tos vārstus arī nokurinās? Nu tad jāiepērk sters ar vārstiem.

uzrakstīju Tev uz iauto pastu... Par vārstiem - nezinu, vai nokurinās, bet domāju, ka dzese kātiem ir, lai tie nesprūstu vadīklās.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Eu sābisti, izstāstiet lietu, par ko esmu mūžīgi brīnījies - kāpēc sābiem ar priekšas bezpiedziņu un ļurbo tās priekšējās riepas cik necik tomēr ir ar saķeri? Kā savulaik stāstīja bijušais ļurbo cali īpašnieks, kad atkodās "pilnpiedziņa", tad tas 200 lopu C20LET pie mēreniem apgriezieniem trešajā robā nedaudz stingrāk nospiežot pedāli sāka dedzināt vienu priekšas riepu Sābiem tā nav?

P.N. Man patīk tā jūsu apjūsmotā kantora nosaukums - aļņu daļas

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

msh rakstīja: Eu sābisti, izstāstiet lietu, par ko esmu mūžīgi brīnījies - kāpēc sābiem ar priekšas bezpiedziņu un ļurbo tās priekšējās riepas cik necik tomēr ir ar saķeri? Kā savulaik stāstīja bijušais ļurbo cali īpašnieks, kad atkodās \"pilnpiedziņa\", tad tas 200 lopu C20LET pie mēreniem apgriezieniem trešajā robā nedaudz stingrāk nospiežot pedāli sāka dedzināt vienu priekšas riepu Sābiem tā nav?

P.N. Man patīk tā jūsu apjūsmotā kantora nosaukums - aļņu daļas

To vislabāk var izjust paātrinājumos virs 100. Teiksim no 150 uz 200. Bet bočkiniem diemžēl nav tādas iespējas...

To tu pasaki tiem \"bočkiniem\" kam zem haubes kas šitāds www.coupetyp89.de/...

Bet kā jau kaksis, uz jautājumu tā arī neatbildēji...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti