Outlandera ventilātori

pans_janeks Reģ.: 25.03.2007

Vajadzīga palīdzība. Manam Outlanderam, (2004. gada 2,4 benzīns), pirms neilga laika sāka slēgties iekšā un ārā dzesēšanas un kondiškas ventilātori bez kādas noteiktas sistēmas. Pat tagad, kad ārā ir mīnusi un motors auksts. Abi ventilātori ieslēdzas, tad atkal uz kādu brīdi atslēdzas un atkal viss sākas no gala. Siltā telpā ieslēdzu kondišku un vienalga ventilātors slēdzas iekšā un ārā, kad pašam ienāk prātā, nevis kad vajag. Par cik mūsu servisa elektriķis nav saskāries ar Outlanderu, varbūt kāds varētu pateikt vismaz kādā virzienā meklēt vainu.

Jau iepriekš paldies par jebkādu padomu.

 
mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

skaties datčikus, kurš nosprādzis.

meklē to kas atbildīgs par so ventilatoru ieslēgšanu.

nezinu vai īsto komplektāciju trāpiju, bet skaties www.japancats.ru/...

škiet detalas ar kodu 10801 vai 10803.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

ko taisaas kalibreet? daudziem auto ir dzineja nodalijuma temperaturas deveji, un tie iesleedz visus fanus. mosh tieshi tas gadiiens.

mansotraises Reģ.: 15.09.2005
0 0 Atbildēt

nu reku ukraiņi saka ka ventilatora blokam pi.sec www.lancer.com.ua/...

pans_janeks Reģ.: 25.03.2007
0 0 Atbildēt

Paldies mansotraises! Vispār jau elektriķim arī bija aizdomas par to vadības bloku un kā redzams pēc ukraiņu foruma tā jau Outlanderiem izplatīta slimība. Ja neizdosies salabot, jāpērk būs jauns.

sharky Reģ.: 23.09.2002
0 0 Atbildēt

Manam Outlanderam tas pats, bet it kā dzīvot un braukt netraucē Vienīgais Tev laikam visu laiku ieslēdzas un izslēdzas? Manam parasti tie ventilatori ieslēdzas, kad noslāpēju auto (varbūt, ka tā ir jābūt?) un citreiz, kad piešķiļu (arī aukstu).

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: A nokalibrēt to kondiškas padarīšanu nevar?

var

nokalibrēt... jāizskrūvē no esošā cauruma un jāievieto kalibrējamā caurumā... un jākalibrē... dikti...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

pans_janeks rakstīja: Paldies mansotraises! Vispār jau elektriķim arī bija aizdomas par to vadības bloku un kā redzams pēc ukraiņu foruma tā jau Outlanderiem izplatīta slimība. Ja neizdosies salabot, jāpērk būs jauns.

pamēģini tos devējus pamaini...(datčikus)

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

Kaksis rakstīja: A nokalibrēt to kondiškas padarīšanu nevar?

var

nokalibrēt... jāizskrūvē no esošā cauruma un jāievieto kalibrējamā caurumā... un jākalibrē... dikti...

Duriks tu esi. Jā ir tāda lieta kā kalibrēšana. Palasi user manual. Vismaz dažās vācu zemes mašinu lietošanas instrukcijās autosiem ar klimatu ir šāda funkcija. Izpildās nospiežot divas attiecīgās vadības pogas reizē. Bet sniega cilvēkam "yetti" jau klimats iekšs auto ir sveša lieta .....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

jap...

es no laukiem...

"kalibrējam" ...

man šķiet, ka jūs fis, bet ja jumsīm šķiet, ka jūs "kalibrē" ..... velcome...

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: jap...

es no laukiem...

\"kalibrējam\" ...

man šķiet, ka jūs fis, bet ja jumsīm šķiet, ka jūs \"kalibrē\" ..... velcome...

Nu īsti vesels tu nav, puika no laukiem. Kā jau es teicu, vācu zemes autosiem ir šāda funkcija. Par austrumu brīnumiem man nav ziņu.

palasi pats, umņik www.ebookspdf.com/...

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

te līdzīgi wiki.answers.com/... , ja nav līki pirksti kā Yetti, tad var iegūglēt tādus zīmīgus vārdus, kā: calibrate climate control for. Kā teica kurmīts, vajag tik rakt. Veiksmīgi!

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: jap...

es no laukiem...

\"kalibrējam\" ...

man šķiet, ka jūs fis, bet ja jumsīm šķiet, ka jūs \"kalibrē\" ..... velcome...

Yettiju autosiem kalibrē pečkas zaslonkas, nez, vai tas pac, kas autlanģera ventilātors...

jeep.avtograd.ru/...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

nākošo vajag kalibrēt deksteru...

a to umnij, suka...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

sporta auto neskaitās....

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: te līdzīgi wiki.answers.com/... , ja nav līki pirksti kā Yetti, tad var iegūglēt tādus zīmīgus vārdus, kā: calibrate climate control for. Kā teica kurmīts, vajag tik rakt. Veiksmīgi!

kas, tev pa kreņķi?

boksēties gribi?

vajag?

bobcat Reģ.: 12.10.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

bobcat rakstīja: te līdzīgi wiki.answers.com/... , ja nav līki pirksti kā Yetti, tad var iegūglēt tādus zīmīgus vārdus, kā: calibrate climate control for. Kā teica kurmīts, vajag tik rakt. Veiksmīgi!

kas, tev pa kreņķi?

boksēties gribi?

vajag?

varam boksēties, tikai viens jautājums, kādā svara kategorijā esi?Mušas vai kā? Nē kreņka vairs nav, ar Jāni Staigātāju jau to izrunājām. Es vienkārši uzjautrinos par " labiem" ieteikumiem. Un šinī gadījumā arī padalos ar savu pieredzi.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

bobcat rakstīja: ..

mnja...

pac velku uz centneru, ja tevi saubas māc... nu

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

ja tev ir vēlme izmest pūku...

būšu piejams jaunnedēļ...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

tas yettijs jau ar pratu nekad nav izceelies. kalibreetaajs atradies. nu aaksts kas aaksts

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

o, bļe tevi piemirsu....

tevi ar pimpi taisa , vai atejā beidz ?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: man šķiet, ka jūs fis, bet ja jumsīm šķiet, ka jūs "kalibrē" ..... velcome...

lābs....

hapro Reģ.: 02.05.2007
0 0 Atbildēt

Nomaini to bloku kas pie propeileriem un brauc laimīgs jauns pie dīlera nemaz tik dārgi nemaksā lai ņemtos ar tūnēšanu

pans_janeks Reģ.: 25.03.2007
0 0 Atbildēt

Viss kārtībā. Autoelektriķis salaboja bloku dienas laikā. Man tas izmaksāja Ls 30. Pie dīlera tas bloks jāpasūta un cena viņam ir Ls 92.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Kāds autoelektriķis "skalda" Micuku klimas vadības blokus ???

Ja nav noslēpums protams.

pans_janeks Reģ.: 25.03.2007
0 0 Atbildēt

Bauskā, ja arī ir problēma varu iedot tel. nr.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti