Naturāla uzmešana. Kā jūs rīkotos?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002

Čau visiem!

Vajadzētu iauto biedru viedo padomu.

Situācija no dzīves, pagājušā gada novembrī pasūtīju pie labi zināma galdnieka kāpnes mājai. Izvēlējos tieši viņu, par pamatu ņemot redzamos darbus radinieku un paziņu lokā. Vienojāmies par kopējo summu, kas likās pieņemama. Iemaksāju 1200 Ls par materiālu un nelielu avansu (atkārtošos, meistars zināms).

Decembra beigās meistars zvana un sakās, ka gribētu Z-kos uzstādīt kāpnes, es saku, ka man vēl jāuzklāj grīdas un tad - laipni gaidīts

Janvāra sākums - neceļ telefonu. Pie kam neceļ nevienu telefonu, ne manu, ne sievas, ne radinieku un draugu... Reizēm izslēgts, bet pārsvarā ieslēgts. Darbnīcas adresi nezinu, taču ar labu paziņu starpniecību uzzināju visas iespējamās dzīvesvietas adreses Rīgā, mātes un sievas kontakttālruņus utt. Sabiedēju radiniekus un VIŅŠ atzvanīja. Lūdza vēl 2 nedēļas laika (deadline - pirmdien, 2.marts), apsolīja 400Ls atlaidi un apsolīja, ka kāpnes būšot gatavas.

Intereses pēc uzzvanīju - atkal vecā shēma. Neceļam telefonu un ignorējam.

Nu, kā rīkotos jūs manā vietā?

Piebildīšu, ka no manis vēl 400 Ls, ja kāpnes būs.

Manu situāciju sliktāku dara fakts, ka tā ir pēdējā būvniecības nauda un vairāk nav Mājā uzliekam kāpnes un varam ievākties..

 
1 2
anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tev tās kāpnes no sarkankoka, ja materiāliem 1200 Ls ???

Parastām oša kāpnēm materiāls izmaksā kādi 350-400 LVL.

Līgums ir?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja:

anonimikis rakstīja: tev tās kāpnes no sarkankoka, ja materiāliem 1200 Ls ???

Parastām oša kāpnēm materiāls izmaksā kādi 350-400 LVL.

Līgums ir?

idiņš...

nesauc citus savā vārdā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Oša masīvkoka kāpnes.

Bet ne jau par to, kāpēc tas izdarīts, ir diskusija

Jautājums - ko jūs darītu manā vietā TAGAD?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Līguma nav, bet ir visi personas dati, bankas konta numurs utt.

Pirmo iemaksu pārskaitīju uz banku.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

personas dati neko nedod. tev vajag dabūt kāpnes no tā meistara. ņem gruzaviku un brauc pakaļ. rekju kaksis pa piecīti palīdzēs iekraut.

tā kā uzdevums numur 1 - uzzināt kurā vietā tas produkts tiek izgatavots.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Džeks visticamāk $$$ ir notriecis.

Janav līguma- tad oficiāli neko nepadarīsi. Tu vinjam to naudu Ibankā varēji pārskaitīt arī sazin kapēc. Izdruka no Ibankas bez līguma nav nekas šajā gadījumā.

Es tavā vietā aizbrauktu pie čala kulturāli izrunāties- kapēc bremzē (nav materiāla, nodzēries, nav instrumentu, kādi parādi, materiālus citam pasūtījumam izmantojis...) Ja jau džeks šancējis normāli citiem radiem/paziņām- tadskaidrs ka pasūtījuma neizpildei ir kāds objektīvs un cilvēcisks iemesls.

Nu ja tas nepalīdz tad:

Variants 1) Jāpalūdz ļoļikus treniņbiksēs meistaru pabaidīt.

Variants 2) aizmirsti par piķi, esi rižais un vāc piķi jaunām trepēm.

Bet sāc ar normālu izrunāšanos

slaaists Reģ.: 04.06.2004
0 0 Atbildēt

Imants nesauc meistaru gadienā?

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

kasinsh79 rakstīja:

Jautājums - ko jūs darītu manā vietā TAGAD?

Nopirktu tūristu bodē virvju kāpnes kā pagaidu variantu lai var ievākties mājā.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Kā topika autoram klājās? Kādas preventīvās darbības veiktas?

Tika pie trepēm vai nekā?

Sky_Walker Reģ.: 29.12.2003
0 0 Atbildēt

kasinsh, bez līguma iemaksāji naudu par preci ? Tu ?

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

japcar rakstīja: Džeks visticamāk $$$ ir notriecis.

Janav līguma- tad oficiāli neko nepadarīsi. Tu vinjam to naudu Ibankā varēji pārskaitīt arī sazin kapēc. Izdruka no Ibankas bez līguma nav nekas šajā gadījumā.

Es tavā vietā aizbrauktu pie čala kulturāli izrunāties- kapēc bremzē (nav materiāla, nodzēries, nav instrumentu, kādi parādi, materiālus citam pasūtījumam izmantojis...) Ja jau džeks šancējis normāli citiem radiem/paziņām- tadskaidrs ka pasūtījuma neizpildei ir kāds objektīvs un cilvēcisks iemesls.

Nu ja tas nepalīdz tad:

Variants 1) Jāpalūdz ļoļikus treniņbiksēs meistaru pabaidīt.

Variants 2) aizmirsti par piķi, esi rižais un vāc piķi jaunām trepēm.

Bet sāc ar normālu izrunāšanos

+1

Izņemot ļoļiku variantu

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

tas ir pisec

Šobrīd vēl joprojām sēžu un gaidu, kad parādījies meistars pabeigs kāpņu uzstādīšanu un nodos darbu... Visiem labrīt

P.S. Pietika ar pārliecinošu sms par sekojošām darbībām, gadījumā, ja šodien viss netiks uzstādīts vai nauda atgriezta.

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Congratulations !

Prieks kad Tev izdevās

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Nu ja - autors gan-jau ka gul. Tomer lidz pus 3iem nakti tusejies ar kapnju meistariem

Popo Reģ.: 20.12.2001
0 0 Atbildēt

gribētos gan zināt sms saturu.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Kāpnes pieņēmu pēc 4:00 no rīta...

Nu laimīgs bezgala

Tā epopeja bija tāda, ka liku saprast, ka viņš ir atrasts (Latvija ir maza un informācijas sistēmas plašas), pazvanīju iesākumā mātei, tad sievai - nedaudz iesildīju tēmu. Kad vecais atzvanīja un paprasīja 2 nedēļas laika, lai uztaisītu kāpnes, vienojāmies par labu atlaidi kā morālo kompensāciju utt.

Pagāja nedēļa un nebija sazvanāms. Tuvojoties 2. nedēļas beigām un joprojām nevarot sazvanīt, aizsūtīju sms, ka pirmdien deadline, pats esi vainīgs un pretējā gadījumā runāsim citādāk Ar tekstu "uz ļoti drīzu tikšanos" šoreiz pietika, lai precīzi dienu pirms laika limita beigšanās MEISTARS pazvanītu un pabrīdinātu, ka viss gatavs un āpnes būs.

Nu traka epopeja 4 mēnešu garumā.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Ja nu kas, šamo sauc Tengizs (galdnieku ar šādu vārdu Latvijā nebūs daudz) un viņu vairs nevienam neieteikšu Cilvēks ar zelta rokām, bet bez smadzenēm..

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

bija te personāžs ar niku Tengizs

japcar Reģ.: 09.09.2008
0 0 Atbildēt

Kasinsh79 ?

A kapēc meistars vilcinājās ar dabu izpildi- izdevās uzzināt?

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Meistars nebija īsti runīgs

Es gan tiku izzinājis, ka viss mans avanss uzreiz "aizgāja" viņa kredītparāda dzēšanā.. Un tas jau mani darīja nervozu..

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Lasu un mācos. Man ir līdzīga situācija. Arī labs trepju vīriņš, zelta rokas un tā... Bet rezultāta ta nav !

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Tagad tik māc smagā doma - ja tu kāpnes dabūji, tad kurš nedabūja

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Tagad tik māc smagā doma - ja tu kāpnes dabūji, tad kurš nedabūja

Kasix Reģ.: 04.02.2004
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Tagad tik māc smagā doma - ja tu kāpnes dabūji, tad kurš nedabūja

izskatās, ka aeg nedabūs

aeg Reģ.: 02.08.2004
0 0 Atbildēt

Man gan nebija Tengizs, bet Gunārs no Ādažiem. Varbūt kāds zin, kur tāds dzīvo? Braukā ar Caravelle.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti