Pārdod lēti Honda Accord 2006 2.4 EXE

didzinators Reģ.: 14.03.2003

Pārdod lēti Honda Accord 2006 2.4 EXE

 
1 2
Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

5000 LVL un tavs līzinga atlikums ir tava problēma.

Ja esi ar mieru, varam uzsākt pārrunas.

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Centis_Nuudele rakstīja: 5000 LVL un tavs līzinga atlikums ir tava problēma.

Ja esi ar mieru, varam uzsākt pārrunas.

Nedaudz par maz

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

didzi , tici man , 5k ir o.k.

P.S. sogad esmu 'nolikvidējis' 3 autosus , katru nakamo par sūtīgāku ciparu , un arī patreiz , pie Bensona , stāu gadiga škoda , kuras lizinga atlikums ir stipri lielāks nekā izliktā cena

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: didzi , tici man , 5k ir o.k.

P.S. sogad esmu ''nolikvidējis'' 3 autosus , katru nakamo par sūtīgāku ciparu , un arī patreiz , pie Bensona , stāu gadiga škoda , kuras lizinga atlikums ir stipri lielāks nekā izliktā cena

Te nav jegas salidzinat Hondu ar Skodu. Sis Accord jauns maksaja 25'000LVL

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

2 gadīgai a/m 180 k ????? eeeeee - te arī jābūt uzmanīgam par 4k Ls pērkot... un tiešām - pof Tavs atlikums, jo tagad pārdot par atlikumu ir reāli neiepējami... Tā, ka ja vēlies tikt vaļā no līzinga + obligātājiem KASKO maksājumiem + servisa daudz $$$, jo nobraukums ir uiuiui!!! tad cenu nosaka pircējs ne pārdevējs sorry, bet krīzes iespaidā ir ieguvēji un zaudētāji cik žēl, ka esi ierakumu otrā pusē....

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

es ar uzreiz uzmetu acis tam nobraukumam.

Vidēji 70 000 km gadā ir daudz pat priekš uzņēmuma.

Gan jau, ka 100 000 km 5 gados.

Lai veicas andelē!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Ups. Kaut kas laikam ndozēsās no teksta.

...

Gan jau, ka oplīzei tika norādīti 100 000 km 5 gados un tagad draud milzīgs sods par km pārtēriņu!

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Dark_Side rakstīja: 2 gadīgai a/m 180 k ????? eeeeee - te arī jābūt uzmanīgam par 4k Ls pērkot... un tiešām - pof Tavs atlikums, jo tagad pārdot par atlikumu ir reāli neiepējami... Tā, ka ja vēlies tikt vaļā no līzinga + obligātājiem KASKO maksājumiem + servisa daudz $$$, jo nobraukums ir uiuiui!!! tad cenu nosaka pircējs ne pārdevējs sorry, bet krīzes iespaidā ir ieguvēji un zaudētāji cik žēl, ka esi ierakumu otrā pusē....

No kaa tad Tu gribi uzmanities, ja visas apkopes ietas pie dilera!

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: didzi , tici man , 5k ir o.k.

P.S. sogad esmu 'nolikvidējis' 3 autosus , katru nakamo par sūtīgāku ciparu , un arī patreiz , pie Bensona , stāu gadiga škoda , kuras lizinga atlikums ir stipri lielāks nekā izliktā cena

Par Hondām -mans EXE cirvis maksāja 23kls , pēs 2gadi un 60kkm , aizgāja par 10kls (ar PVN) , škoda jauna 23eur , pēc gada un 40kkm, 13keur varbūt dabūs gribi vēl parunāt par TO ?

lai Tev veicās labāk , man nau žel

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja:

Dark_Side rakstīja: 2 gadīgai a/m 180 k ????? eeeeee - te arī jābūt uzmanīgam par 4k Ls pērkot... un tiešām - pof Tavs atlikums, jo tagad pārdot par atlikumu ir reāli neiepējami... Tā, ka ja vēlies tikt vaļā no līzinga + obligātājiem KASKO maksājumiem + servisa daudz $$$, jo nobraukums ir uiuiui!!! tad cenu nosaka pircējs ne pārdevējs sorry, bet krīzes iespaidā ir ieguvēji un zaudētāji cik žēl, ka esi ierakumu otrā pusē....

No kaa tad Tu gribi uzmanities, ja visas apkopes ietas pie dilera!

vai tas, ka eļļu tev ielēja dīleris kautkā spēs ietekmēt potenciālā pircēja garastāvokli????

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

didzinators rakstīja:

Dark_Side rakstīja: 2 gadīgai a/m 180 k ????? eeeeee - te arī jābūt uzmanīgam par 4k Ls pērkot... un tiešām - pof Tavs atlikums, jo tagad pārdot par atlikumu ir reāli neiepējami... Tā, ka ja vēlies tikt vaļā no līzinga + obligātājiem KASKO maksājumiem + servisa daudz $$$, jo nobraukums ir uiuiui!!! tad cenu nosaka pircējs ne pārdevējs sorry, bet krīzes iespaidā ir ieguvēji un zaudētāji cik žēl, ka esi ierakumu otrā pusē....

No kaa tad Tu gribi uzmanities, ja visas apkopes ietas pie dilera!

vai tas, ka eļļu tev ielēja dīleris kautkā spēs ietekmēt potenciālā pircēja garastāvokli????

Tautā pieņemts, ka 180k km ir nobraukums 10 gados. Un tad tas autoss ir daudz labāks par divgadīgu, jo nav jāts un viss godīgi

kuka Reģ.: 19.05.2003
0 0 Atbildēt

cap rakstīja:

Pirmais rakstīja:

didzinators rakstīja:

Dark_Side rakstīja: 2 gadīgai a/m 180 k ????? eeeeee - te arī jābūt uzmanīgam par 4k Ls pērkot... un tiešām - pof Tavs atlikums, jo tagad pārdot par atlikumu ir reāli neiepējami... Tā, ka ja vēlies tikt vaļā no līzinga + obligātājiem KASKO maksājumiem + servisa daudz $$$, jo nobraukums ir uiuiui!!! tad cenu nosaka pircējs ne pārdevējs sorry, bet krīzes iespaidā ir ieguvēji un zaudētāji cik žēl, ka esi ierakumu otrā pusē....

No kaa tad Tu gribi uzmanities, ja visas apkopes ietas pie dilera!

vai tas, ka eļļu tev ielēja dīleris kautkā spēs ietekmēt potenciālā pircēja garastāvokli????

Tautā pieņemts, ka 180k km ir nobraukums 10 gados. Un tad tas autoss ir daudz labāks par divgadīgu, jo nav jāts un viss godīgi

Mjaa, tas nobraukums - tas vienkaarshi irpilniigs P|ZDEC !

Es taa piesviedu veel tiem 2 gadiem paaris meenshus klaat un apreekjinajau nopbraukumu uz vienu dienu (ieskaitot gan svetdienas gan briivdienas gan sveetku dienas)

180 000 / 800 = 225km diena !!!

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

Auto pardots, aizgaja eksportaa pie curkaam ar 90000km tafelee

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

TDIOTS rakstīja: didzi , tici man , 5k ir o.k.

P.S. sogad esmu 'nolikvidējis' 3 autosus , katru nakamo par sūtīgāku ciparu , un arī patreiz , pie Bensona , stāu gadiga škoda , kuras lizinga atlikums ir stipri lielāks nekā izliktā cena

Par Hondām -mans EXE cirvis maksāja 23kls , pēs 2gadi un 60kkm , aizgāja par 10kls (ar PVN) , škoda jauna 23eur , pēc gada un 40kkm, 13keur varbūt dabūs gribi vēl parunāt par TO ?

lai Tev veicās labāk , man nau žel

A to Skodu es varu savakt par 10 eeraam

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja: Auto pardots, aizgaja eksportaa pie curkaam ar 90000km tafelee

tobiš uz vāciju

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja: Auto pardots, aizgaja eksportaa pie curkaam ar 90000km tafelee

Pēdējā tava replika liecina par to, ka tu neesi godīgs pārdevējs.

Tagad uz katru Tevis piedāvāto auto, ko šeit pārdosi (tādu Tev pēdējā laikā ir bijis gana, ja nemaldos) raudzīsies ar šaubu pilnu skatienu (nu vismaz es noteikti).

didzinators Reģ.: 14.03.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

didzinators rakstīja: Auto pardots, aizgaja eksportaa pie curkaam ar 90000km tafelee

Pēdējā tava replika liecina par to, ka tu neesi godīgs pārdevējs.

Tagad uz katru Tevis piedāvāto auto, ko šeit pārdosi (tādu Tev pēdējā laikā ir bijis gana, ja nemaldos) raudzīsies ar šaubu pilnu skatienu (nu vismaz es noteikti).

Tu mazak pljuti ezeli, es godigi noradiju noskrejienu, tas kurs vinju savaca, tas notis spido un taa jau vairs nav mana darisana

Es pardevu Hondu 180'000 un 6'000lvl

Saprati?!

Zaps Reģ.: 06.01.2004
0 0 Atbildēt

Tdiot, ieliec savas škodas aprakstu.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja:

Tu mazak pljuti ezeli, es godigi noradiju noskrejienu, tas kurs vinju savaca, tas notis spido un taa jau vairs nav mana darisana

Es pardevu Hondu 180'000 un 6'000lvl

Saprati?!

Ja tā, tad ņemu savus vārdus atpakaļ!

p.s за козла ответишь!

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Zaps rakstīja: Tdiot, ieliec savas škodas aprakstu.

varētu būt šitā - www.bensonsauto.lv/...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Zaps rakstīja: Tdiot, ieliec savas škodas aprakstu.

dīzels :www.bensonsauto.lv/...

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja: Auto pardots, aizgaja eksportaa pie curkaam ar 90000km tafelee

garatuēc

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

Tak ved pie manis, uzliksim cik vajag.. 180k, normāls noskrējiens.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

kuka rakstīja: Mjaa, tas nobraukums - tas vienkaarshi irpilniigs P|ZDEC !

Es taa piesviedu veel tiem 2 gadiem paaris meenshus klaat un apreekjinajau nopbraukumu uz vienu dienu (ieskaitot gan svetdienas gan briivdienas gan sveetku dienas)

180 000 / 800 = 225km diena !!!

Man ar Opel-Meriva 1,3 CDTI, kura uzticami kalpo jau ceturto gadu, sanāk dienā vidēji 59,5 kilometri. 66016 km nobraukums 1109 dienās.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

kuka rakstīja: Mjaa, tas nobraukums - tas vienkaarshi irpilniigs P|ZDEC !

Es taa piesviedu veel tiem 2 gadiem paaris meenshus klaat un apreekjinajau nopbraukumu uz vienu dienu (ieskaitot gan svetdienas gan briivdienas gan sveetku dienas)

180 000 / 800 = 225km diena !!!

Man ar Opel-Meriva 1,3 CDTI, kura uzticami kalpo jau ceturto gadu, sanāk dienā vidēji 59,5 kilometri. 66016 km nobraukums 1109 dienās.

kapitālais remonts tam motorītim vēl neprasās?

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti